My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pecicka
2. čer 2010

ahoj kočenky 🙂
já se cítím dobře, jen si ze mě doma dělají srandu, mé vypracované buchtičky na bříšku se změnily v vypouklý balon, tak si myslí, že těhotenství alespon půl roků tajím, to jsem fakt nezažila, aby mi takhle vyskočilo břicho........holky, jaká by měla být bazalní teplota když je člověk těhotný?

suzanna
2. čer 2010

spark tak super UTZ za tebou a krasny zazitky.Neboj ucitis prcka uz co nejdriv musis se na to soustredit ,hlavne vecer,kdyz lezis v klidu 😉
Jo jo to mleko fakt pomaha ,kazdy vecer pred spanim si ho davam a fakt s tim uz nemam problem.
pajka me taky nikdy zaha nepalila a tohle tehu mam proste vsechno jinak.Patm se sama sbe jestli je to vekem nebo tim,ze je to umele...

pecicka
2. čer 2010

jinak nebojte, i když nepíšu, tak na vás stále myslím 🙂 suzzi, paji, dadi, broučku, spark, vysočanko a všechny na které jsem zapoměla 🙂

suzanna
2. čer 2010

peci na bazalni teplotu se vykasli,jestlize beres Utros,protoze ten ji drzi nahore...ja mela bazalni teplotu pri 1 IVF 36,9 a tehu jsem nebyla ....ale mela by s epohybovat kolem tech 37 Verim,ze jsi na 100% tehu 😉

pecicka
2. čer 2010

to mě jen tak napadlo, když si zavádím utroš, tak se mi zdá, že to tam mám celé nateklé a nějak teplo 😀 37,3jsem pako,že? Ale to jen tak z hecu jsem zkusila, poprvé, jak jsem stará, tak mě to nikdy nenapadlo,jsem fakt pako, asi to počasí

suzanna
2. čer 2010

peci to je normalni jsi trosku mozna nervozni,ja to chapu,pri prvnim IVF jsem to delala taky,ale pak me to zklamalo,tak je lepsi nemerit zbytecne to nervuje...no a jaky jsou tvoje osobni pocity ,to je nejdulezitejsi...a vypoukle brisko to je parada 😵

suzanna
2. čer 2010

jo holky a pocasi? To tady mame 21 stupnu ve stinu dneska ...pro me des a hruza,ale nastesti kolem treti dovezou ten obrovsky slunecnik tak si pak sednu pekne ven 😎

pecicka
2. čer 2010

suzzi-cítím se dobře a stále tomu moc věřím, bolí mě prsa, mám vypouklé to břicho, sem tam mě tam teda pořádně píchne, ale jak sama víš, nemusí to nic znamenat..........ale já vím, že ano 🙂

suzanna
2. čer 2010

peci ja to vim taky 😉 😵

pecicka
2. čer 2010

suzzi-díky 🙂

pajka00
2. čer 2010

Peci super, bazálku jsem si neměřila nikdy, takže vůbec netuším ani jaká má být. Všechny příznaky můžou být příznaky utroušu a taky těhu....takže čert se v tom vyznej, ale důležité je, že máš super pocit a tušíš, že by to mohlo být ono, takže je to paráda🙂 Ale to vypouklé bříško mi na utrouš moc nepřipadá 😉 😀 Určitě to teď už musí vyjít...to by v tom byl čert, no ne?
U nás suzy počasí taky perfektní, ve stínu 23, slunečno, pofukuje mírný větřík, takže opalovačka............Dělám si samozřejmě srandu, venku asi 13 stupňů, leje bez přestávky a v práci topíme.....prostě hrůza!! Jediné pozitivum-jdu na oběd 😀

suzanna
2. čer 2010

pajka tak dobrou chut 🙂 Me prisel balicek,ktery jsem si vcera objednala mam takovou radost,jsou to prkotinky pro prcka,ale dulezite..falsticky,dudlucky,plinky...dala jsem neco do albumu 😉

pajka00
2. čer 2010

Jé to jsou pěkné blbinky🙂 taky jsem si říkala,že bych už mohla občas něco koupit🙂) já jsem jak nějaká krkavčí matka, zatím fakt nic nemám, krom pár kousků oblečení...měla bych začít.

antoaneta
2. čer 2010

Ahoj holky!!!
🙂 Pajko, Spark, gratuluju k dobrým zprávám z ultrazvuku! Už se taky na ten svůj moc těším!!! Hlavně že zas uvidím své miminečko! Ale je to doba. Už jsem si říkala, že se snad objednám na nějakej ještě předtím. Ikdyž pak mě to zase přejde a říkám si, že vydržím. Tak snad je v bříšku miminko v pořádku.
Paji, a nějak mi uniklo, jestli Vám to teda ten doktor řekl co to bude? Nebo teda jen příteli 😉 ? věřím že ty si vydržela a vědět si to nechtěla!!
Saprlote ženský, to tu zůstanu sama jediná, která si to říct nenechá???
🙂 Pecičko: vzdouvající se bříško, píchání v něm a naběhlá prsa! Věřím že je to ono!!! Teď už to fakt určitě vyjde! 😉
🙂 Suzann: no ty si teda v tom nakupování opravdovský nezmar!!! 😀 Ale řeknu ti, věcičky jsou to móc hezký!! Ikdyž asi nějakou tu kačku to stálo, ale u značkových věcí, to je jasný. Justýnek bude vážně dokonale sladěnej a vytuněnej! 😀 No nádhera! Jo a koukala jsem na ten otáčecí polštář 😕 na copa to je dobrý?
Jo a koupila sis nakonec ty šaty, červenošedý? A co? Jak ti jsou a jak se v nich líbíš? Mně se teda líbily móóc. A tobě jako blondýně, si myslím, že musejí seknout. Taky bych do nich hned šla 😉 Jestli máš, tak přidej taky fotečku!
To tvý album je zajímavější, než nějakej film 😀 😀

antoaneta
2. čer 2010

Jo a taky zdravím ostatní těhulinky!!! Opatrujte se! 🙂

suzanna
2. čer 2010

ahojky no se tady tim porad kocham 🙂
antoanet ty to taky nechces vedet?? co to bude ???Vy jste holky teda drzaci.
Antoanet saty jsem si nechala padnou mi dobre az bude cas hodim sem fotecku 😉
Ten otaceci polstarek je ,kdyz otacis mimco na bok...driv jsem jim za zadicka davala plenu dnes jsou tyhle polstare, je krasne mekounky..jo ted vubec delaji nadherne veci...no taky to opravdu stoji,ale kdyz ja se v tom desne vyzivam ,ze je to ten chlapecek 🙂

pajka00
2. čer 2010

Ahoj antoanet. No když mě Dr. prohlížel, tak jsem nic neřekla a až psal papíry, tak jsem se ho zeptala, jestli si všiml pohlaví-aby to příteli nebylo líto.....a on říkal, že to bylo strašně špatně vidět, že se mu zdá, že holčička, ale opravdu na to nemám dát.....takže já to beru jako 50/50..tak jak do teď.....jen mě to pobavilo, protože tatínek se hrozně těší na miminko, je šťastný, že je zdravé, ale ten kluk přece jenom kdyby to byl.....takže holčička mu vrtá v hlavě🙂))je to zábava.Pořád to nevím a už ani se to nedozvím a barvy budu mít neutrální. A co ty, jak se cítíš?

suzanna
2. čer 2010

pajka je fakt,ze ty deti z toho tak rychle vyrostou,ze to neutralni nevadi pak si koupis za mesic po narozeni vse pekne do barvy.
Copak jsi mela dobreho k obedu?? Ja jdu ted na chvili ven ,ale asi ta dlouho nevydrzim bych si to s vama ten dest docela vymenila ....

pajka00
2. čer 2010

Těstoviny,kuřecí s brokolicí-celkem se to dalo...Buď ráda, že máte hezky. Te´d mi psala ségra,shání rybářské gumáky, mají pronajatou hospodu na hřišti a nad tím se protrhla hráz, takže mají metr vody všude....tzn.zničený nábytek,zboží,lednička,chlaďák,mrazák....můžou to zavřít. No a majitel to nemají pojištěné...je teprve měsíc nová....je to fakt na posr...ale aspoň, že přestalo teď konečně pršet.

suzanna
2. čer 2010

pajka ty mi delas teda chute ja si delam v troube pizzu...a vecer budu delat kuratko,brambory a spenat tam je hodne zeleza to potrebuju 🙂 jinak jsem byla venku ted 10 minut a je mi z toho slunicka fakt spatne...ale jak pises ta voda to je sila...to je skody to je hruza ☹

pajka00
2. čer 2010

kuřátko a brambory...taky dobrý, špenát nejím...tak musím železo dohánět jinak....jé jak bych se ráda nahřála....za chvilku odcházím k zubařce mám nátělník,triko s dl.rukávem,svetr a přemýšlím o vestě...fučí tam studený vítr...to jsou extrémy,co?

lenny84
2. čer 2010

Ahoj všechny nastávající maminky, sice mezi vás tak úplně nepatřím, protože se nám podařilo otěhotnět normálně, ale snad to nebude vadit a můžu mezi vás! dneska začínáme 20. týden a termín porodu máme 19.října, tak snad vše dopadne dobře....

pajka00
2. čer 2010

ahoj lenny...tak to jsme na tom úplně stejně🙂 + - pár dní...což je detail. Jsi šťastná žena, když se ti podařilo přirozeně. Kolik máš let?A máš už děti?

suzanna
2. čer 2010

pajka to teda jo...ale hlavne je mi lito tech lidi co postihne takove nestesti zasra....zaplavy!!!
lenny ahoj vitam 🙂 jasne,ze se muzezs pridat 😉 uz mas za sebou UTZ z 20 tt ??

pajka00
2. čer 2010

Te´d se dívám...to 84 znamená asi ročník ne?Tak je to jasné v tom případě🙂

pajka00
2. čer 2010

No nic...tak odcházím do nečasu a ještě k zubařce....ble...já si snad budu muset něco hezkého koupit za odměnu 😀

suzanna
2. čer 2010

pajka jen nakupuj 😀 a at te to u zubare neboli 😉

antoaneta
2. čer 2010

Jojo, taky nechce. Chci se nechat překvapit. Myslím si, že když ti to řeknou až u toho porodu, tak je v tom větší kouzlo. Minimálně pro zbytek rodiny určitě. Takže taky - jak budu pořizovat věcičky (ještě jsem zpátečník), tak budu šahat po neutrálních. A taky si myslím. Mimi poroste jako z vody, takže tu barvičku doženu pak. Ale i tak, já jsem unešená do zelené a žlutá, hnědá, nebo jemně modrá, jasně červená, nebo fialová, šedá a oranžová, taky nejsou k zahození. A teď když jsem to vyjmenovala, tak těch neutrálních možností je vážně pořád hodně. No ne? Takže snad při nákupu nebudu zoufat.
Jinak samo, že manža by to vědět i chtěl, ale není to pro něj natolik silné, že by to vědět musel. Prostě jednou i jo, a pak zas i ne. Ale touží víc po holčičce. Tak jsem zvědavá. Já bych zase víc chtěla asi kluka. Kdybych ale věděla, že by to u nás skončilo u jednoho, tak bych se víc přiklonila k malé princezně 😉 Ale hlavně!!!!!!!!! Je mi to vlastně úplně fuk. Po tom všem, ať se to hlavně - hlavně narodí v pořádku a já i miminko jsme zdraví a silní!!!!!!!
No ale myslím, vzhledem k tomu jak vypadám, i ty vlasy u mě dobrý - jak psala suzann, tak si myslím, že to bude spíš klučík 🙂 Jsem ještě zvědavá, na ten velkej ultrazvuk, to jsem nevěděla, že když je mimísek větší, tak je pravděpodobnost na kluka větší??? No uvidíme. Ale fakt si na to překvapení asi do porodu počkáme. Nevím, nevím, co by mě mohlo zlomit k jinýmu názoru. Jedině snad toužebné přání manžela 😉 ale to si zas myslím, že vzhledem k tomu, že mě zná, tak to ani zkoušet nebude 😀

lenny84
2. čer 2010

Díky za přivítání 🙂 Jojo je to ročník, čekáme první miminko a už se moc těšíme, ale to asi všechny. Snažili jsme se třičtvrtě roku než to vyšlo a už jsme taky měli doma žádanku na spermogram, snězeno pár balení hormónů, ale naštěstí se podařilo 🙂 Ke konci už jsem byla nervózní, protože kolem mě začal každý těhotnět a to i ti kteří si chtěli ještě užívat 😉 jinak na sono jdeme za týden a teď v pátek jdeme na kontrolní sono srdíčka. Držím pěsti ať to dobře dopadne u zubaře!

lenny84
2. čer 2010

@lenny84 Tak to u nás je podobné, ale manžel je ten , který si to chce nechat jako překvápko a já jsem ta, která by sii to i eventuálně nechala říct. Ale určitě to má svoje kouzlo nechat se napínat , až do konce 😉 A výbavičku si taky budeme pořizovat v neutrálních barvách. A navíc se švagrovou teď ležela v porodnici paní, které se narodil chlapeček, i když jí vždycky na kontorlách tvrdili, že je to jasná holčička 😎 Astejně co je důležitější než zdravé miminko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru