My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
10. bře 2010

Tak jsem tu🙂 jsem ráda, že ti to vyšlo ty ťulíne🙂

suzanna
10. bře 2010

Uz jsem tadyyyyyy 🙂

pajka00
10. bře 2010

Jsem zvědavá na fotečku🙂

suzanna
10. bře 2010

No a kde jsou ostatni??

tulanek
autor
10. bře 2010

Jeeeeeeeee ono to fakt fungujeeee 🙂 dekuju moooc!!!!Aji ja strasne moc jsem stastna,tady uz muzu vypustit tu svoji hlavu plnou dneška ze jo 😀 jsou to červíci majinký zakroucený,ale krásný 🙂 ted uz to musi klapnout a basta fidli!!!!! 🙂 a jak je vam holky???

ratatooy
10. bře 2010

Ahoj taky jsem vás našla předem velká gratulace tulankovi a paji k narozkam.tuli já jsem tak ráda.a jak mimisci vypadali?poznali jste oči a ručičky🙂

suzanna
10. bře 2010

Z tebe to stesti jen srsi tuli 😵 ze mam hned taky lepsi naladu 🙂

cibka
10. bře 2010

tak ja sme občas nakouknu a doufam ze se brzy pridam uz nepatrim ani do čekání a ivf ☹

tulanek
autor
10. bře 2010

Jeeeeeeeeee Ratatooy nazdarek kasparek 😀 dekujuuuuu moc!!!!!!! 🙂 nee,jsou to zatim jen cervickove,ale urcite brzo budou mit vsechny rucicky a nozicky a sulinky nebo pipiny 😀 nejkrasnejsi co vam budu povidat,bylo,ze jsme videli ty srdicka tlouct,ten dukaz ze ve me fakt nekdo zije 🙂

suzanna
10. bře 2010

cibka klidne nakukuj a nebo rovnou zustan s nama 😉

ratatooy
10. bře 2010

Tuli a jak ti je?já už musím každý dvě hodiny něco zbaštit jinak je mi špatně.a s chřipkou jsem taky zabojovala.ale byla to hrůza tři dny mě bolela hlava no bojovala jsem hodně abych neskočila po ibalginu

ratatooy
10. bře 2010

No je to hezky vidět protože takhle ti to nepřijde že v tobě někdo bydlí?počkej za pár dní se už nebudeš moct dočkat dalšího utz.já jsem zvedava už teď jdu za týden.už asi dostanu i průkazku.

pajka00
10. bře 2010

ratat-to jsme na tom s jídlem stejně...já jím průběžně skoro furt...budu jak bečka...Ale jedla jsem tak i u přechozích dvou dětí a co jsem nabrala-tak jsem okamžitě porodem shodila.....kdybych tak jedla normálně, tak mám metrák a tak to tělo asi opravdu spotřebuje...zajímavé.
No mně když pustil ten reprák a slyšela jsem, jak mu buší srdce, tak jsem byla z toho dojatá....má to 16mm a už byl tak slyšet-fakk zázrak🙂

pajka00
10. bře 2010

Mně už přešupl k mojí dr.mám jít do týdne k ní, dostanu průkazku a udělá mi už těhu-vyšetření🙂

pampeliska36
10. bře 2010

taky sem tam k vam nakouknu 😀

tulanek
autor
10. bře 2010

Suzie,ja jsem to v sobe vsechno do dnes drzela,ale dneska to explodovalo proste a vsechny ty pocity musej ven 🙂 No Ratat,asi taky tak,rano jak se kdykoliv vzbudim,mam hned hlad,ze je mi z toho blbe,tak musim jist a v noci nez jdu spat...Vetsinou si pres den schrupnu kolem treti,pak se vzbudim a je mi zle,nemuzu ani pomyslet na jidlo,jenze je to top jediny co mi pomuze 😝 😀 jste sikulky Ratat,vidis zmakli jste to s mimiskem a ted bude mit o to silnejsi korinek!!! 🙂

ratatooy
10. bře 2010

Já už taky chodím ke svému dr.přepsal mi vycházky od 9-18hod to už je paráda.pajka já už jsem jak bečka proto jim po hrozně malých porcích když musím tak často.nechci příbrat 20kg.moje mamka se mnou přibrala 6kg kdyby se to tak chtělo zdědit🙂

ratatooy
10. bře 2010

Jojo tuli snad máš pravdu.holky já vám musím zase něco povyprávět.jak jsem už jednou psala že tchýně mi div netahla postýlku z půdy to jsem byla tak naštvaná.a manza že to říkala jen tak kdyby jsme ji náhodou chtěli nebo může být u nich.no a teď v sobotu sedím s ní v kuchyni a ona zpustila postýlku máš na půdě žádnou nekupuj ona je úplně nová mi jsme ji měli jen na kluky takže 30let stará.ve mě by se krve nedořezal.ale co chcete říct?pak jsme jeli k naším a ti mě zachránili už jsem zapoměla že kupovali postýlku i bráchovi pro prcka takže ji koupi i nám.fuj to mi spadl kámen.už se těším jak se bude tchýně tvářit až ji řeknu že mi naší koupi novou.

tulanek
autor
10. bře 2010

Holky,my jsme dneska po Brne nahaneli tehotensky kalhoty,to byl mazec,ja normalni neoblecu kalhoty a tyhle tak krasne sedej,az jsem se divila,ten muj pupek je maskar,ale krasnej 😀 😀 jsem si rekla,jak dopadne utz,koupime je,pac v normalnich jsem sse fakt trapila...jesli tohle je sedmej tyden,tak jsem zvedava na ten 30 😀 moje mamka taky pribrala 6kg,ale to asi nedam 😀 😀 i kdyz ja jsem nepribrala nai deko,jen mam brisko jak balon 🙂

tulanek
autor
10. bře 2010

Ratat,tak to mas vesely tedaaaa 😀 tchyne je dost akcni,by me ranilo 😝 drz se a bojuj,nenechsi nic libit od ni 😀 hlavni je,ze tvoje rodice te zachrani... 🙂 Jinakja mam vychazky nadherny taky 8-10 a 13-19,takze zuzo 😀 a prukazku prej dostanu taky ted,mi ji pan doktor slibil 😀

tulanek
autor
10. bře 2010

Holky ja jdu na chvili lehnout,dneska jsme fakt litali a do ted sedim u pocitace,jak budu pri smyslech zase pisnu 🙂 hladte pupicky,paaaaa 🙂

pajka00
10. bře 2010

Holky,tak moje mamka se mnou přibrala 35kg!! a já s oběma jen 12kg, takže se to naštěstí nezdědilo🙂 I když-teď jak vypadám-mám obavu, abych na stará kolena, nebyla jak ona🙂 Džíny ty upnuté už nezapnu,tak nosím volnější, ale ty mi zase padají vzadu..no otřesné...už jsem se včera i dívala na nějaké těhotenské, ale zas mi přišly všechny velké.....tak nevím-budu muset ještě chvilku vydržet.
S tím jídlem to mám tuly úplně stejně.....když si představím jídlo,tak je mi zle,když si nic nevezmu, je mi zle, když se najím, je mi zle....tak si vyber🙂 Ale musím říct, že se to fakt zlepšilo.....Poslední 3 týdny mi bylo špatně, ale včera odpoledne už to bylo dobrý a dnes od rána taky...sice musím jíst...ale už nejedu na lodi🙂

pajka00
10. bře 2010

Ciby prosím tě na té fotce je řvoucí nahé mimino nebo stažený králík? Já to hrozně blbě vidím, nemůžu to nějak rozlišit.

ratatooy
10. bře 2010

To víš tuli že se nedám.holky já nosím už normálně tehu kalhoty normální mě hrozně tlačí do podbřišku.takže se nedá svítit ale nevím kde pak vezmu větší protože teď mám velikost 46 a oni tolik větších už nemají.asi budu chodit v pytli a co teprv v létě.

suzanna
10. bře 2010

ratat to je jako moje byvala tchyne 😀 ta nam kecala do vseho ,tak se nedej.
pajka me taky ted pripada,ze priberu daleko vic nez kdyz jsme byla mladsi,ale co tak to pak zase nejak shodime az se budeme tocit kolem mimca.Ja nepribrala pred tim vic jak 9 kg no a ted uz mam pomalu 6 nahore tak nevim ,nevim... 😀

suzanna
10. bře 2010

pajka myslim,ze na te fotce je pejsek 😀

ratatooy
10. bře 2010

Holky na jaké fotce?

suzanna
10. bře 2010

ratat na te profilove co ma cibka.Jsem se zasmala pry nahe dite nebo stazeny kralik 😀 sem si vzpomnela hned na moji babicku, ta vzdycky rikavala mym holkam kdyz se narodili,ze vypadaji jako stazeni kralici,ja jsem to nesnasela 😅

ratatooy
10. bře 2010

Aha.no to je hrůza já si vždycky vzpomenu jak mi kolegyně v práci vyprávěla že potratila na záchodě ve vysokým stupni tehu a taky říkala že to bylo jak staženej králík.fuj.

ratatooy
10. bře 2010

No ale takový řeči tady nebudeme zavádět že?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru