My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
10. pro 2010

Ahoj maminy 🙂
Ja jeste take cukrovi nepecu a ani na to nemam naladu...ve stredu jsme byli u dr a Justynek ma zvetsene jatra a to znamerna,ze jeho prava strana srdicka nepracuje dobre...jsem znicena..za dva tydny jdeme opet na ko a pak se uvidi co dal... jinak malej si taky sam moc nehraje zabavim ho jen,kdyz ho dam do houpaciho kresilka pustim mu TV 😀 je to nas televizni maniak...a jinak pres den spi tak 2x jednou kolem 1 hod. a pak jeste kolem 4 hod. a spat chodime az v 22.hod ale spime az do 8 a v noci ho 1x az 2x nakojim ..no jinak je desne rozmazlenej porad ho nosim co vam mam povidat ted mi prave sedi na kline a nejradsi by mlatil do ty klavesnice taky 😅
preji vsem hezky den 😉

pajka00
10. pro 2010

@zlucie \no tak to je dítě z pohádky ne?🙂)Malá teda taky hodně spí, ale tak jak ten váš vůbec.....U nás boleí bříška přišlo až po 6-tinedělí...ale přeju ti, ať vás to nepotká. Jinak malá usíná u prsa...jsem ji pěkně rozmazlila, ale jen proto, že když jsem ji v noci kojila-tak jsem u toho usnula taky a už to jelo.....Asi se budu muset zamyslet, jak to vyřešit, aby se polepšila....Ale teď se začala budit každé 2 hodiny-tak jak dřív spávala krásně a vzbudila se jen 2-3x za noc...prý kolem 3-tího měsíce je růstový spurt a to dítě má neustále hlad-což můžu potvrdit.Takže jakmile krizi překoná, začnu taky zvykat bez prsa v postýlce🙂

@suzanna Moc mě mrzí, že má malošek problémy, ale snad se to usadí a bude to dobré. Jinak ho čeká asi operace,že? Ale neboj, v dnešní době jsou doktoři fakt machři a zvládnou to v pořádku.Držím ti moc palce, ať to všechno dobře skončí🙂

zlucie
10. pro 2010

😀 Včera jsem se ptala pana doktora, jestli není divný, že pořád tak spí...tak se smál, že prý se to určitě změní, ať si to užíváme. Čas bdění se začne prodlužovat a ještě na to budeme vzpomínat. 🙂
Dnes v noci jsem ho musela dokonce budit...prsa nalitý a mladej spí. Usnul klasicky po osmé a čtyři ráno a pořád spinká....přebalila jsem ho a na štěstí se hned přisál. Bylo to celkem nepříjemný, jak se to mlíčko asi nahromadilo...abych ještě nepořizovala odsávačku.
Ale zase holky kojíme celkem dlouho...cca 30-40minut aktivního sání!! 🙂 Potom nemá tak spát. 😀

@suzanna Tak hlavně hodně sil, ať všechno sJustýnkem zvládnete.....budu na vás myslet a přeji s Marečkem hodně hodně štěstíčka.

spark
10. pro 2010

@zlucie já mam ty prsa taky občas tak tvrdý...manža říká,že tam mam šlehačku))
@suzanna tak nech prcka,at nam něco písne! 😀

broukb
10. pro 2010

Ahoj holky,
tak já teda nevim, asi mám vyjímečný děti..my jsme vzhůru tak cca 3-4hodiny za den dohromady. Prakticky pokaždý se napapaj a zvadnou a vzbudí se před dalším kojením..pak jsou třeba půl hodky vzhůru a zase usnou 😀 Ale za to každý druhý den večer třeba 2 -3hodiny řvou, kňučej, držkujou 😉 o půlnoci usnou vstávaj ve 4 v 8 a pak v 11 😀 takže každej den chrupčíme do 11. Jinak koupem taky každej druhej den a v neděli dáváme dětskou pěnu (takovou tu koupel) ..zatim jim to nechci dávat každý koupání budem si to postupně přidávat. Na dečce mi docela vydrží, ale jak píšete baví je to 15 min...zrovna jsem říkali s manžou, že to bude super až se těma hračkama zabaví..takle musim zpívat a nebo na ně mluvit a to už člověk neví co má říkat 😀 😀 Jinak sebou mrskaj, rozhazujou ruce i úsměvy na všechny strany a začínaj broukat 😵 jsou to moje zlatíčka.
K dětský sr. jdeme až 20.12 a my taky budem dávat Prevenar 13 a Rotarix jsem zatim zamítla, ale uvidim co mi doporučí mudra.Vaneska ted měla tu blbou moučnivku, takže měla fialovou pusinu, ale docela dobře jsme se toho zbavili...ťuk ťuk ťuk no a sotva jsme to vyléčili, tak Samíkovi teče očíčko, jakoby hnis..ráno se vždycky chudák probudí se zalepenym očkem ☹ No a já jdu až teď ve středu na gyndu (nechápu, že mě objednali tak pozdě) a mám furt nafouklou dělohu, což si myslim, že neni normální když už jsem 2 měsíce po porodu 😖 jsem zvědavá co mi řekne.Oni mi sice říkali, že byla veliká a že se bude dýl zatahovat, ale takle dlouho už mi to normální nepříjde.Co se týče břicha mám ho dokonale zničený 😢 už se asi v životě nebudu moct obléci do plavek. Mám strašnej převis kůže, kterej se vůbec nezatahuje a totální hluboký strie po celý ploše (vypadám jak stará babka) ☹ už přemýšlim, že na jaře půjdu na plastiku 😔 Zatím se snažim 2x týdně cvičit, ale je mi to prd platný. Ale miláčci mi to vynahrazujou až až 😵
zase se ozveme zatim páááá a jste všechny šikulky jak zvládáte a ještě k tomu pečete klobouk dolu mě letos napeče tchýně 😉

broukb
10. pro 2010

@suzanna věřím, že všechno dobře zvládnete malej je šikula a se vším si poradil na 1, bude to tak i dál uvidíš 😉 moc na vás myslíme.
@pajka00 taky pořád spí se mnou v posteli..u prsa teda ne, protože já kojim a ještě dokrmuju, ale spí se mnou. Řekla jsem, že do 3 měsíců, pak půjdou do postýlky...takle jsou to strašný kazi.uci 😀 Manža s náma nespí a jindy se k tomu nedostanem..takže holk držte se my to ještě neprubli od porodu 😅 Jsem mu říkala, že budem muset o víkendu, protože jestli řeknu na gyndě, že jsem to ještě nezkusili, tak na mě budou koukat jak na debila 🤐 Jenže já na to nemám absolutně chuť, oni sice hodně spí, ale všechno dělám 2x takže kojim hodinu s přebalováním hodku a půl, koupem hodinu a toho prádla věčně ani nemluvim 😠

suzanna
10. pro 2010

holky diky.

@pajka00 tahle operace co by musel podstoupit je bouzel vetsinou neuspesna ☹ ,proto ho take neoperovali hned po narozeni... vubec nevim co bude dal....silna byt chci,ale nejak mi to nejde,vcera uz jsem mu chtela volat zachranku,protoze sotva popadal dech, nakonec se to srovnalo,kdyz jsem si ho polozila na sebe a zacala mu zpivat tak se zklidnil a zacal dychat normalne,ale nedovedete si predstavit co je to za nervy..no ja vas nebudu tady zatezovat se svymy problemy,hlavne hezky pecte cukrovi a uzivejte si ty svoje milacky,protoze jsou to zlaticka ja Justynka pusinkuju za den snad tisickrat 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

ratatooy
10. pro 2010

@pajka tak mi máme růstový spurt asi furt protože máme 59cm a 6kilo
@zlucie mě dr od rotarixu odradila že je zbytečnej prej kdyby jsme byli v africe tak jo ale tady ne.jo budeš vzpomínat jak furt spinkal já už teď taky vzpomínám jak furt chrněl a teď ani prd.
@broukb taky bojuju s tím břichem mám to asi jak ty a ještě jak jsem šmiklá po císaři tak jizva je stažená a nad tím mi samozřejmě vysí špek a bohužel cvičením nevím jestli s tím něco udělám ale taky už začnu dva měsíce po operaci by mělo stačit a přesně to říká i můj manža to co píšeš kazi.uci 😀 ale já jsem někdy ráda že je mezi náma 😀
@suzanna jojo pusinkuj jak nejvíc můžeš zlatíčko malý,nás tím nezatěžuješ tak rádi by jsme pomohli drobečkovi

pajka00
11. pro 2010

@suzanna jasně,že nás tím nezatěžuješ, akorát bychti trašně ráda pomohla, ale bohužel to nejde....ale jak pokračujete nám samozřejmě písni, držím vám a hlavně justýnkovi palce, ať je všechno v pořádku.
Taky mě občas tlačí prsa, ale většinou jen v noci, když náhodou spí dlouho...přes den se nemají prsa šanci nalít, protože chce pořád...taky má 6 kg, tak uvidím 27.12. u Dr. jak to bude podle její váhy....počítám 6,5..už teď mě bolí záda.

@broukb Myslím,že nebudou na tebe hledět u Dr.jak na debila....my to máme taky jako šafránu....asi 2x..ale vůbec mi to nechybí...doufám,že se to časem zase srovná🙂)Chudáci chlapi,co? Ale všichni majíé co chtěli-potomky v postýlce, tak musí něco vydržet.Ten můj si teda nestěžuje...ještě se ani 1x nezmínil, ale mně je ho spíš líto🙂))Jsem nějaká soucitná...

ratatooy
11. pro 2010

ahoj tak vám jdu říct že od včera máme dítě jak vyměněný,spí docela hodně a vůbec neřve jen když má hlad tak se hlásí,směje se a vydrží bez moji pozornosti a sleduje kolotoč klidně hoďku v tahu pak usne no ůplně čučím,zkušené matky poraďte-myslíte že už mu to vydrží?vypadá to jako kdyby ho přestali trápit prdíky a je klid. 🙂

vysocanka
11. pro 2010

@ratatooy ty jo tak to je super, 🙂 snad nas to taky potka :D

ratatooy
11. pro 2010

@vysocanka určitě nebude furt jen hůř,musí se to jen a jen lepšit 😉

antoaneta
13. pro 2010

Ahoj holky!
tak se Vám opět hlásím a moooc zdravím. Dnes to bude zase román😀 kdo ví, kdy se sem zase dostanu. I tak to píšu na třikrát. Aji je mi po tom klábosení smutno. Jojo, kde jsou ty časy, co jsme tu byly každej den, i několik hodin, co? 😀 Co jsme otěhotněly, pokročily do většího stádia a pak porodily, tak jsme tu jen tak sporadicky 🙄 Ale zato jsme šťastné, protože máme už ty své drobečky v náručí. Ten náš se teda chová skoro furt. Je to takový mazánek vymazlenej a taky asi pěkně mazanej a rozmazlenej 😀 Ví, jak na nás. Vyžaduje si pozornost, a je to pěknej filuta. Někdy na mě hraje i škytavku, nebo co. Jen abych to prso vytáhla 😀 a když ho vytáhnu, tak ho to hned přejde. On na něj má snad nějakej senzor 😀 😀 ale on se u toho tak krásně radostně tváří, že nemám srdce mu ho nedát. 😅
Jinak bříško a prdíky nás trápí stále. Jsou dny kdy je to lepší, a kdy je to horší. Hulákáníčko je u nás pořád. A jak jste psaly, vidět nějak večerní film celej, o tom se mi může jen zdát. I s tím spinkáním to není u nás žádná sláva. Nevíme jak na to. No víme, mamince u prsa. Ale i to někdy trvá. No a když zabereme, tak se vzápětí nato zase vzbudíme a šmudlíme se a šmudlíme se a strašně chceme spinkat a nejde nám to. Tak zase plačeme. A na to maminka nemá sílu ho nechat plakat. Když si jen tak kňourá a nadává, tak ho nechám, ale pokud plače moc, tak bych ho jen tak v postýlce samotného nenechala. Ani doktorka nám to nedoporučila. No ale jak píšeš @ratatooy i já jsem z toho někdy pěkně nervózní, až protivná. No a někdy už plaču i s ním. Skoro 😅 Ale někdy na nás úžasně zafunguje vibrační lehátko. To nám teda i pomáhá na ty prdíky. Stejně jako koupáníčko. Ze začátku jsme každý den nekoupali, ale teď jo. Teda snažíme se. Střídáme vaničku a kyblíček. V tom se mu líbí moc a celkově voda je jeho živel. Když ho vyndáme ven, tak huláká. Až když ho maminka maže a masíruje, tak se uklidní. Moc se mu líbí i v šátku, ale ikdyž ještě nemáme čtyři kila, (ikdyž teď už možná jo), tak se kluk pronese.
@vysocanka a co vy? Co Lukášek? Je to u Vás taky taková hulákárna? A jak spíte? A co bolení, máte taky? Nebo už úplně přešlo. Já ti nevím, ale nám ty kapky, ať ty, nebo ty, zabírali asi jen ze začátku, nebo co..... Teď už fungujou asi jen na heslo 😅 jenže to mi už nějak zapomněli říct 😀
@broukb jsem moc ráda za tebe. Že jsou dvojčátka tak hodné. Oni vědí, že musí, když jsou na tebe dvě 😉
Ka ždopádně @zlucie to svý dítko si asi vyhrála v tombole, ne? 😀 to není ani možný 😅 Držím palce, ať se to u Vás nezlomí a Mareček je stále takovej pohádkovej 🙂 Jo a pokud se nudíš, můžeš mi napéct cukroví 😉 No a pokud by ses nudila nějak moc, tak přijeď, mi ho s Kubínkem naučíme psí kusy 😀 😀 (jo, a moc přeji ke svátečku)
Ale co holky, neva, alespoň víme, že ho máme, že jo 😉 . Každopádně bych to ale celkově zhodnotila jako už lepší. Už jsme i starší a jde vidět, že už i začínáme pomalu reagovat a víc vidíme. Mluvíme a usmíváme se. Vlastně když neplačeme, nespinkáme a nepapáme, tak si povídáme. Je to samý háááá, ehmmm, hééé a dokonce včera už i trrrrrr. A když se smějeme tak je to vážně nádhera. Dokonce to není už jen úsměv, ale takový jakoby "smích" - úsměv se zvukem. Usmíváme se ve spánku, při přebalování, když se pokakáme a dokonce i při kojení. To je hned pak mamince líp. Jinak šestinedělní prohlídku mi doktor teda odložil na pozdějc a v nemocnici mě prohlídli jen jemně, takže dobrý. Ale sexík u nás hned tak ještě nebude 😀 @broukb ale můžu tě ujistit, že pokud u Vás ještě taky k ničemu nedošlo, tak se doktor na teba určitě jako na debila dívat nebude 😀 naopak. Mě dokonce uklidnil, že se spíš dívají tak na ty, u kterých už k něčemu došlo 😀 u mě by se teda prý divil obvzlášť, ale vzápětí mi taky na to řekl, - asi aby mě jako nelitoval, neurazil, nebo uklidnil, - že prý některý ženský co k němu šly znovu na kontrolu po několika měsících, tak stále ještě doma nic. 😕 Tak snad k nim nebudu patřit. 🙄 Jinak ještě musím jít na kontrolní testy kvůli té ztrátě krve a játrům a taky na kontrolní rentgen kvůli těm žebrám. Ale už se cítím líp. Vlastně kdykoliv mám Kubínka v náruči je mi líp 🙂 . Ještě ho teda nevydržím dlouho chovat a vzít a vrátit ho sama z postýlky, ale jinak celkem dobrý. Zatím stále kojíme, tak snad nám bude přáno a půjde to co nejdýl.
Jinak s tím pichancem děkuji @pajka00, @ratatooy za uklidnění, - jsem to ale neznalec 😅 už je to lepší. Už ho tak podebranej nemáme. Virážka ná obličeji nás teda občas trochu trápí, ale dostali jsme na ní dobré mazání. Teď se nám teda ještě objevili takové ty stroupky - boláčky v hlavičce, ale ty se nám snad taky brzo ztratí.
No a co teda maminku trápí, tak to, že máme trochu náběh na pupeční kýlu. Paní doktorka nás sice uklidnila, že se to spraví, tak nám nezbývá než jí věřit. Pupíček mu lepíme páskou. Kdyby se nám to zhoršovalo, nebo nezlepšilo, tak bychom dostali asi nějaký pupeční pás. Tak snad se tomu vyhnem. Jinak nožičky máme zdravé, jen nemáme ještě vyvinuté v kyčlích jadýrka. Ale to prý nic zlého neznamená. Že to má každé druhé dítě 😨 Jen jsem se pana doktora nezeptala, jestli můžeme teda s těma nožičkama cvičit. Abychom Kubínkovi neublížili. Když nás třeba bolí bříško, tak mu je krčíme, k bříšku cvičíme, atd. Holky nevíte????
@suzanna moc na Vás myslím. Ikdyž si tím, žádná z nás neprocházíme, čím musíš ty, tak věř, že si dovedeme představit ten strach a tu starost. Ale si strašně silná ženská a velká osobnost a Justínek to ví a cítí. A je stejný bojovník jako ty. A já pořád tak nějak věřím, že se to úplně srovná a bude vše v pořádku. Chce to čas a věřit!! Pusinku maličkému 🙂

antoaneta
13. pro 2010

Jo a dala jsem si tam ze tři fotečky toho našeho usměvavého Kubínka 😉

ratatooy
14. pro 2010

@antoanet tak to jste pěkný šikulky když jste jen o týden mladší a už se tak nahlas smějete,náš se taky směje ale ještě bez zvuku jen takový někdy funění,jinak sem tam taky broukne,takovej malej krásnej hlásek,no ůžasný co si budem povídat,myslím že s nožičkama je dobře cvičit,neměla by jsi mu ublížit protože nedovyvinutý je má plno dětí,to by ti řekli kdyby něco.

Jinak mi jsme nachlazení oba dva,dávám mu kapky na rýmu ale asi by to chtělo ještě něco na kašel,slyším že má na průduškách cosi co mu tam chroptí,tak asi nějakej sirup,půjdem pak do lékárny.janak potřebuju radu už máme trochu šišatou hlavu protože se furt točí do prava a když ho dám na bok druhej tak se tam mydlí dokud neleží zas na pravo,tak nevím co s tím nechci aby měl šišku.

pajka00
14. pro 2010

ahoj holky, antoanet jsem ráda, že jsi na tom už líp a můžeš se už pohybovat. Umím si přestavit, jaká je to hrůza po takovém porodu, jaký jsi zažila ty, ale všechno se spraví🙂
@ratatooy Jako zkušená matka - jsem u syna, který taky otáčel hlavu na jednu stranu a měla jsem strach, aby se mu nepřeležela (mám kamarádku, která kluka nechala tak a bylo to vidět až tak, že měl jedno očičko menší a srovnalo se to až ve škole, tak to měl škaredě přeležené). Takže-doma jsem mu jemně-násilím otočila hlavičku na druhou stranu, obalila kilo mouky nebo cukru do plínky a založila tak, aby tu hlavičku nemohl otočit.Ono to vypadá jako týrání, ale věř, že si na to velice rychle zvykl a vůbec mu to nevadilo a za chvilku už jsem to mohla zrušit a otáčel hlavu pěkně na obě strany.Samozřejmě, že venku v kočárku jsem ho nechala jak chtěl,ono by to taky vypadalo divně, kdybych ho vozila s kilovkou dvojnulky, ale doma jen s moukou🙂A hlavičku měl krásně kulatou.Já bych si toho jako prvorodičkqa vůbec nevšimla,ale měli jsme super starou doktorku, která mě na to upozornila a řekla,ať mu ji podkládám.Tak podkláídejte, ať tě pak nemrzí, že má šišku🙂

ratatooy
14. pro 2010

@pajka díky dobrej nápad,no v kočárku by to vypadalo fakt blbě a co pak v obchodě by tě obvinily že máš dítě jako záminku a kradeš mouky pod plínkou 😀

gabsi
14. pro 2010

@ratatooy ahojky omlouvám se, že zase vstupuju do diskuze, máme taky slehlou hlavičku na jednu stranu, všimla si toho obvodní doktorka, chodíme na rehabilitaci, říkala, čím dřív se s tím bude něco dělat, rychleji se to odbourá u takhle malých miminek, cvičíme jedno reflexní cvičení, ještě mi to moc nejde, ale snad se to naučim - myslim, že to je Vojtovka. Jo a s tou moukou mi to také poradili, takže dvojnulku máme taky v postýlce 🙂

zazy
14. pro 2010

Ahojky děvčata
Tak se tu hlasím jako další mamina.Malá se narodila 7.12.2010 měla 2980g a 47cm a jmenuje se Verunka.Byly jsme teda císařským řezem.V neděli nás pustili domů,noci ty dvě byly docela v poho,malá se vzbudila po 4 hodinách.Trápí nás po každém papání škytavka a pořád pčikáme,ale jinka v poho.Zítra jdeme poprvé k doktorce,tak doufám,že jsme povyrostly.Jinak jak budu moct dám fotečky at se můžete podívat

pajka00
15. pro 2010

@zazy Velká gratulace k Verunce, ať je holčička zdravá🙂 To pčikání a škytavka nás trápí taky🙂 takže je to normál.
Až budeš mít fotečky,rádi se podíváme.

suzanna
15. pro 2010

@zazy moc gratuluji k holcicce a preji hodne zdravicka 😵 😵 😵

broukb
15. pro 2010

@zazy jééé teda to je krásná zprávička 😵 😵 moc moc gratulujem k Verunce, už se těšíme na fotečky 😉 A jak zvládáš?? všechno v pohodě?? Holky to to letí, už jen pecička a jsme kompletní 😀
@antoaneta malej je naprosto dokonalej, nemůžem si ho rezervovat jako ženicha pro Vanesku??? Je z celkem dobrý rodny, slušně vychovaná a už jí i začínaj zarůstat kouty, takže pankáč na dosmrti nebude 😀 😀 i když teď mi došlo, že už máme rezervačku na Lukýna od Vysočanky 😀 😀 no tak at se klucí poperou.

Jinak jsme zapadaný sněhem, takže anii ven nechodíme 😒 už mě štve být pořád doma. I když s těma mýma prdelkama se nikdy nenudim, vždycky se najde někdo kdo má prdíčky, hlad a nebo chce pochovat 😀 Už se těšim na vánoce i když ještě nemám všechny dárky a už vůbec je nemám zabalený 😝 Holky dneska jsem byla ségře (12let¨) na besídce a ty hormony jsou děsná věc..zpívali koledy a mě se chtělo úplně brečet jak jsem byla dojatá 😀 😀 A jedna pani tam na mě..prej holky zajděte si za učitelkou pro lepenku a přilepte si tu ten plakát 😀 tak sem si tak říkala, že kdyby věděla že jsem vdaná a mám 2 děti tak by se asi divila..no jo asi vypadám fakt mladě (a nebo dnešní holky fakt staře) 😀 😀

pecicka
15. pro 2010

@zazy velká gratulace k Verunce🙂
jinak zdravím všechny maminy a miminka🙂 už se moc těším na tohé našeho miláčka 🙂

zazy
15. pro 2010

Ahojky děvčata,Peci děkuji moc neboj uteče to jako voda,a budeš mít drobečka u sebe.Zatím zvládám malá je hodná.Napapá se a spinká.Holky dotaz,jak dlouho kojíte,myslím,jestli půl hodky.......

pajka00
16. pro 2010

@pecicka toto letí co?🙂)za chvilku už máš termín, Vánoce přeletí a ty budeš rodit..no už se těším🙂

@zazy já ti ani nevím,nikdy jsem to nestopovala..ona si sama určila, kdy má dost-i když dost nemá nikdy-do teď, chlemtá pořád....ale tak klem 15minut určitě.Taky už váží 6kg..otesánek.Jsem zvědavá, až nás zváží v poradně, kolik přesně.Asi jí nechám už zrovna dát naušničky na tříměsíční kontrole.

zlucie
16. pro 2010

Ahoj holky 🙂
@zazy U nás se kojí celkem dlouho....20-30min. určitě....

Včera jsme byli na kyčlích a máme všechno v pořádku. 🙂 🙂
Já na gyndě taky v poho, už jsem začala zobat pilule....asi jsme výjimky, ale u nás doma už s tátou hezký večer proběhl...v den kdy skončilo šestinedělí 😉

Založila jsem Marečkovi stavební spoření z Buřinkou....když to založíte přez internet, tak je to bez vstupního poplatku. Jen se na pobočce ověří totožnost a ještě dostanete super Batoh Puma.
Všechny moc zdavím a přeji hezký den!

venika86
16. pro 2010

ahoj holky, mám na Vás dotaz ohledně pasení koníčků. Adámkovi jsou už 2 měsíce a pasení se snažíme trénovat, ale jakmile je na břiše, začne se vztekat a dávat ručičky pryč od těla. Občas se zvedne, ale jen tak max. 3 vteřiny a příjde mi, že se nechce moc o ruce opřít. Máte nějaké tipy? Jinak @zlucie my jsme na těch kyčlích byly spolu, nepletu se? 🙂

spark
16. pro 2010

@venika86 u nás to samé..prcek je lenoch 😎

venika86
16. pro 2010

@spark Tak Áďa by taky nejradši furt jen lenošil na zádech a nebo na břiše táty, to jo. Po novém roce jdeme k neurologovi a nechci, aby mu napsali Vojtovku. Děcka u toho strašně řvou a ten náš zůstává občas i bez sebe, takže to by vypadalo 😒

zlucie
16. pro 2010

@venika86 jejda tak to nevím...jedině, že bychom se potkali v kojící místnosti 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru