My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

ratatooy
3. bře 2011

@pajka otesánek jo?podívej na našeho a vysočanky to jsou klici jak buci přes 9kilo ale na holku dobrý 😀

mi jdeme dnes na poslední dávku prevenaru to zas bude,kyčle už máme ok už tam nemusíme,to jsem ráda to bylo vždycky šílení táhnout se takovej kus pak šup šup a za půl minuty jsme zase odcházeli domů.
@vysocanka mi to taky máme tak že ho přitahuju do sedu a hrozně se tomu řechtá teď začal večer dělat to že se přetočí na bok a hlavu zaboří obličejem do matrace a kecá do ní pak se mu povede překulit na břicho jenže už nevytáhne ruku aby se podepřel takže se mu to zachvilu nelíbí a já ho musím vracet a on zase se kulí zpátky a tohle dělá místo toho aby chrněl.
jinak furt kvičíme protože se chce furt nosit a kdo ho má tahat že jo valibuka jednoho. 😀

pajka00
3. bře 2011

\Jsem ráda, že jsem to tu zase trošku rozproudila🙂 Suzy má pravdu-na holčičku je to dost, ale není to tak hrozné a navíc, jen zkojení-tak to vůbec neřeším. Kyčle už máme OK, takže nemusíme-jsem ráda. Tak hezky přibírejte cvalíčci🙂)

suzanna
3. bře 2011

No holky ja musim hlidat,aby byl Justynek akorat na jeho srdicko to proste neni dobry..moje dcera mela take v pul roce 9 kg a dr mi rekla,ze je tlusta a kolik si pry dite zalozi kalorii do 1 roka tak to ma pry do budoucna..
ja muzu byt rad a,ze Justynek ma skoro ted 9 kg v necelych 7 mesicich ,protoze deti se srdecni vadou maji casto problemy z pribirani na vaze a taky ho kojim,takze zaplat panbuh za to 😵

suzanna
3. bře 2011

@pajka00 je fajn, ze uz mate kyclicky oke 😉

broukb
3. bře 2011

Ahoj holky,
konečně se to tu trochu rozjelo 😉 Viktorka je krásná a vůbec neni otesánek tak jí matko nepomlouvej 😀 Kucí Luky a Šíma jsou dobře stavěný, přeci jenom budou muset holčičky chránit tak musí mít zdravej základ 😉 Justýnek se nenechává zahanbit a jakožto nejstarší vede tlupu 😀 Mareček s Kubíkem jsou drobci, ale určitě to všechno doženou 😵 a my??? Samíček má 6250g je strašně ukecanej, otáčí se a rád si hraje s charstítkama a nebo různě tahá Vanessku..taky na ní pěkně doráží. Je to moc hodný kluk a pořád se směje a strašně moc se směje nahlas 😀 Občas bych ho teda pleskla, protože má dny kdy hučí v kuse a to je na palici..chtěl by se chovat 😅 Vanýs byla proti Samíkovi uplakanější i když ne zas nějak moc..spíš máme problém, že je dost mamánek tudíž když jse, doma tak neni problém, ale jak se za mnou zaklapnou dveře tak spustí takovej řev 😠 Nechápu kde to pochytila, když u nás je furt narváno a jde z ruky do ruky a i tak se bez ní nemůžu nikam hnout ..dokonce měla období, kdy jí nemohl chovat nikdo jinej než já, nebo manžel. Teď je ale zlatá, nemůžu si stěžovat furt se culí a strašně dlouho si vystačí sama.A když má náladu tak kecá strašně nahlas a zpívá na celej byt. Dneska jsme byly na naušničkách ..no obě jsme to ořvaly, ale už to má za sebou a moc jí slušej! 😵 Jo a je to drobek má 5550g a to je kojená, dokrmovaná a už baštíme příkrmy 😅 No nic to je od nás asi vše..jdu chrupčit tak papa a mějte se všichni krásně 😵 😵

posílám dnešní foto a pak jen tak pro pokochání naší družičku 😉

lumpajda
4. bře 2011

@broukb , ty jsou nádherní, malá je v těch šatičkách k sežrání.

lumpajda
4. bře 2011

Tak jsem vás rychle prolítla a krásně rostete, super. Posílám pohlazení všem mimískům.papa

ratatooy
7. bře 2011

@broukb tak jsem ráda že nehučíme celej den v kuse sami,sice já to poslouchám už asi měsíc a půl už mi z toho hrabe,aspoń teď si mi potvrdila že je to fakt kvůli tomu že se chce nosit jak ho vemu je klid položím ho a hůůů hůůů hůůů a vydrží celej den,chvilkama jsem přemýšlela jestli mu něco není ale nee je vychcánek.

spark
10. bře 2011

Ahoj maminy.
Dlouho jsem nepsala,ale čtu vás. včera jsme byli na kontrole,tak už vážíme 6,6 a vše je OK. Myslim že Ráda začíná být rozmazlené miminko. 😎 ale když ono to jinak nejde,než mazlit a muchlat. 😎 V sobotu začínám s příkrmy s mrkvičkou,tak jsem zvědavá jak to půjde. Mlíko mu dávám Bebu a baští každý 2 hodky. Z oblečení roste hrozně rychle,ještě že jsou ty punčocháče,ty jsou aspon natahovací 🙂 Jinak taky už si umí vyřvat co potřebuje ,ale umí se i smát....nedavno jsem ho tak rozesmála ,až jsem se z toho sama rozbrečela 😀 No a co se týče mé váhy,tak nehubnu...léto za dveřma a já mašina. No abych si pořídila nějakej pytel přes sebe. 😒

pajka00
11. bře 2011

@spark Myslím, že je to všude stejné🙂 Vikča je taky pěkně rozmazlená, ale jinak to nejde..jak začne být trošku větší, už se bude muset zařadit..teď je to přece jenommiminko, teré se domůže všeho jen kvičením a řvaním🙂) Já čekám na ukončený 6měsíc abych začala přikromovat, zatím jí stačí kojení, ale už se těším, až jí budu moct "zavřít pusu" i něčím jiným🙂

spark
11. bře 2011

🙂 tak prdousovi moooc chutná mrkvička,máme z toho radost. V neděli bude brokolice! 😎

suzanna
11. bře 2011

@spark po ty brokolici maji dost prdiky tak ne moc..ja to Justynkovi micham s tou mrkvi.. 😉
@pajka00 jasne,ze je to vsude stejne 🙂 Justynek rve i venku kdyz je v kocarku tak ho musim vyndat a nosit,proste hrozny,ale ja mam fakt jeste nevyhodu v tom,ze ho nesmim nechat plakat a on toho ted uz proste vyuziva.Takze my jsme SUPER rozmazleny!

spark
12. bře 2011

@suzanna děkuju za radu! 🙂

suzanna
12. bře 2011

@spark nemas zac 🙂 Jinak ja mu ted uz davam i bramboru,kvetak,brokolici a to mu smicham vsechno a umixuju a moc mu to chutna..tak za 14 dni bych chtela zkusit pridat kureci nebo rybu.Vse to delam v tom mixeru a naparovaci v jednom od AVETNT nemuzu si to vynachvalit fakt. Z ovoce ma Justynek nejradeji banan a mango 🙂 Je to pohodicka kdyz uz jedi ovoce a zeleninu i kdyz v noci se budi stale i klidne 3 x na kojeni,ale zda se mi,ze spis chce jen to prso nez oprvadu napit.

pajka00
12. bře 2011

@suzanna Už se taky těším,a ž jí začnu dávat i něco jiného než jen mléko-aby se zabavila🙂) V noci se budí co 2 hodiny, ale většinou mi přijde, že spíš jen pocumlat prso a to mě FAKT nebaví!! Předevčírem od půl 1 dokonce každou hodinu až do půl 7..už jsem byla hotová z toho přetrhaného spánku tolikrát.

pajka00
12. bře 2011

@suzanna Jo, na té fotce co máš v profilu, Justýnek vypadá jak Viktorka🙂) jsou na sebe podobní.

suzanna
13. bře 2011

@pajka00 no muj manzel rika,ze z nej delam holcicku 😀 😀 😀

pajka00
22. bře 2011

ahoj holky, tak venku je už krásně, ani se nechce sedět doma a ne tak u PC,že?🙂 My jsme včera měly poslední očkování-zatím, dokonce měla i teplotu-jak nikdy nemívá. Klubou se jí do toho zuby-takže úžasné🙂
Přikládám fotku, jak roste🙂

pecicka
22. bře 2011

@pajka00 to už je krásná princezna🙂
jinak zdravím všechny maminy🙂my už taky rosteme, v neděli máme 6týdnu, hrozně to všechno letí, ale užívám si to🙂
dala jsem vám do alba nějaké fotečky

spark
24. bře 2011

Ahoj maminy.
Tak už papáme všechnu zeleninku. Ovoce budeme dávat až od šestého měsíce.
Jinak máte všechny moc pěkné fotečky v albech.! 😵

suzanna
24. bře 2011

@pajka00 no jo paji maji ty baculaty ksichtiky stejny 🙂
No jasne venku je nadherne tak jsme porad venku .Mala je kouzelna 🙂

vysocanka
24. bře 2011

ahoj kocky, koukám ze to tu zase obzivlo.
My dneska byly na ockovani - v peti mesicich merime 72cm a vazime 9400g je to fakt dlouhan a ja mam zada totalne v r.... takze zitra chte nechte jedu na ortopedii do Havl Brodu. a jsem zvedava co mi povi kazdopadne mi dnes dr rekla ze muzu taky mit silny odvapneni a kdyby tomu tak bylo musela bych ukoncit kojeni :(
Jinak ode dneska budem oficielne zkouset davat na noc kasi ryzovou, protoze se budime cim dal casteji a ze me chodici mrtvola.. tak drzte palce, ja uz to zkousela jednou ze vzorecku a bolelo ho z toho brisko!
Jinak mame moc krasna miminka. Justynek, Radimek, i holcicka od Pajky, a co Peci? Taky moc zdravím ZLUCII, a ostatní kočky co semka chodí.
Mějte se moc krásně a opatrujte se 🙂))))))))))))))))))))))))))))))) 😀

vysocanka
24. bře 2011

necham tu foto Lukyna - nechceme flasku ani dudel ale lahvicku s pitkem si vzal do rucky jako mazak hned poprve sice cajik pije hodinu a nevi moc co s tim, ale my se to naucime... :D 😝

vysocanka
24. bře 2011
zlucie
25. bře 2011

@vysocanka Lukášek je moc hezkej 🙂 🙂 🙂 🙂
Všechny maminky s Marečkem moc zdravíme.....písnem příští týden, jdeme na 5 měsíční kontrolu tak dáme vědět naše parametry 😉 😉.............švagrová říkala, že máme pěkný papulky, že jsme jak popíchaní od včel 😀 😀 , ale na Lukáška určitě mít nebudeme 😀 😀 😀 , ale Radimka jsme určo dohnali 🙂
V pondělí jsme měli průjem a teplotu, ale už je to dobrý asi to byl jen nějakej mírnej bacil, naštěstí.......pan doktor říkal, že nás to jen posílí 🙂

@spark Radimek se vám taky moc povedl...takový modroočko 😉
@pajka00 Viktorka to už je krásná velká holka....budete ji muset hlídat před těma našema chlapákama 😀
Tak hezký den a užívejte krásné počasí!

spark
25. bře 2011

@zlucie 🙂 Děkujem za pochvalu. S těma očkama nevim nevim..my jsme oba hnědooký 😎 a s váhou jste nás dohnali. My měli na 5 měsíční kontrole 6,600. A ted už má určitě víc..už je to kus mimča!

zazy
26. bře 2011

Ahojky děvčata,taky Vám ty děti rostou jako z vody,my jsme teda tokové drobné máme jen 5 kilo teda skoro a necelých 59cm.Jinak nás stále ještě trápí prdíky,ne už tolik,ale pořád.Maminy chtěla jsem se zeptat,vy co máte holčičky,jak řešíte naušničky nastřelit nebo píchnout???Taky přidávám fotečku

zlucie
26. bře 2011
suzanna
27. bře 2011

@zlucie ten je kouzelnej a jak se krasne smeje 🙂 😵

suzanna
27. bře 2011

@zazy krasnej chlapecek 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru