My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

ratatooy
11. bře 2010

Tak koukám že jste měli založit téma spíš o dvojčatkach to je sama dvoj tady se vám to nějak zadarilo🙂 no ale mi by taky měli že jo kdyby jsme si nenechali dat prozřetelne jen jedno.

pajka00
12. bře 2010

dobré ráno kočky.....po umělém oplodnění je 50% šance, že budou dvě 😀 takže to tu budeme mít nejspíš 50/50

cibka
12. bře 2010

dobré ranko holky

ratatooy
12. bře 2010

Dobré ráno.no to asi bude protože jedno mimi si nechá málo kdo protože se bolí že to nevyjde.ale dr.mi říkal že už i u dvoj.by to pro mě bylo dost riziko. Ale já věděla že nám to vyjde s jedním.tak letos těch miminek bude fakt až moc.budou vyprodány kočárky🙂 kartařky měly pravdu.jen já už vím asi o 10maminkach a to bych zrovna u nich nečekala.

pajka00
12. bře 2010

Jo jo, letos je jakýsi úspěšný plodný rok-super ne?🙂) Teď už jenom,aby vše bylo v pořádku a zaplníme za 3 roky školky🙂

broukb
12. bře 2010

ahoj kočiny,
noo to teda já mám kolem sebe strašně miminek a těhulek 😉 Dneska budíček v 5.45 na záchod a pak jsem musela normálně vstát a vzít si aspoň banán, jinak bych hlady neusnula 😀
Cibko ahuj jak se cítíš????

broukb
12. bře 2010

holky jsem zvědavá co ta Pecička..od rána na ní myslim 😉

pecicka
12. bře 2010

ahoj broučku, jsi zlatíčko, odběry jsou za mnou, výsledky budou v 13hod, tak se uvidí, bojím se, že to špatně dopadne ☹

pecicka
12. bře 2010

jinak zdravím všechny sluníčka tady 🙂

broukb
12. bře 2010

neboj se zlatí, už brzy budeš vědět na čem si a to je pořád lepší než ta nejistota 😉 dobře to dopadne uvidíš...a nezkoušela si testík?

ratatooy
12. bře 2010

Pajka jo školky tak ty tady jsou plný furt.tady aby jsi dala dítě do školky tak musíš mít známý a to je tady tak 7 skolek.ale to v ty době už budem na vesnici tam takovej nával není.a jaký mají požadavky aby ti to dítě vzaly.děs.

pecicka
12. bře 2010

jo broučku zkoušela dnes ráno a nic....

broukb
12. bře 2010

No tak uvidíš, naděje umírá poslední 😉 nebyla by si první, komu to vyšlo až z krve ..pořád držim palečky 🙂

suzanna
12. bře 2010

ahojky vsem,

peci tak to je divny,ze na testu nic....kdy budou vysledky z krve?

pajka00
12. bře 2010

ahoj peci..já bych ti to tak přála.....jéžiš to jsou nervy fakt!!
Jo školky ani ti nevím-jak je to tady.....už je to spoustu let,co chodily děti a to tenkrát nebyl problém....tak uvidíme teď...Bydlíme na předměstí, tam jedna školka je...a jinak ve městě...ani nevím kolik....Ale napřed všechno zrušily a teď chybí.

pajka00
12. bře 2010

Jo holky já mám na fotečce z UTZ napsané 8w1d+-5d ....takže teď si vyberte 😀

pecicka
12. bře 2010

ahoj suzi v 13hod
paji ahoj

suzanna
12. bře 2010

peci moc bych ti prala pozitivni zpravicku...ja mam nerviky za tebe.

pecicka
12. bře 2010

holky jste zlaté, ale já nějak začínám být taková rozladěná, byl by to asi zázrak, kdyby to v krvi bylo a na testu ne,že? jsou takové případy?

pavcahola
12. bře 2010

Ahoj holky tak jsem ráda že nejsem sama co čeká dvojčátka,my jsme si pro jistotu nechaly zavést dvě aby byla větší šance na uchycení a oni se chytly obě,ale už jsme se s tým jakštakš smířily. 🙂 A bývá vám po ránu špatně mě jo,hlavně u snídaně když jím rohlík to je snad nejhorší.

ratatooy
12. bře 2010

Pajka to nevím já nemám pro změnu na ní napsáno nic.mám jen jednu zatím z poslední ko v caru a když jsem se dr.zeptala na týden a velikost tak se tím moc nezabýval a něco tam střelil od oka.ani utz nemají moc kvalitní.můj gyn má lepší.tak jsem zvedava na středu kolikátý týden teda budeme a jak velký.

ratatooy
12. bře 2010

pavcahola ahoj.mě je špatně od rána do večera prej to tak má většina.ale nezvracim.musím jíst po dvou hodinách.a je mi hrozně špatně z čokolády.takže tu nemůžu.

broukb
12. bře 2010

Pajko a nemůže to být 8 týden 1 trimestr + 5 dní?? 😀
Pavco no já pořád čekám, ale sem s těma dvojčátkama smířená 😉 já si to totiž myslim od začátku ještě než jsme věděli kolik jich zbylo, že budou 2.Tak jsem napnutá jak kšandy 😀
Kde je ten Tulan včera tu vůbec nebyla _??????? 😕

suzanna
12. bře 2010

peci takove pripady jsou...dulezite take je,co ti rika tvuj vnitrni pocit.Ja po 1IVF proste vedela,ze to nevyslo...a na podruhe jsem si byla jista,ze to vyslo a vedela jsem dokonce podle meho pocitu,ze se mi zahnizdili obe embrya.
pajka podle ms jsi 8+1 a podle UTZ to muze odpovidat vic...my take v 8+5 meli 1,92 cm a odpovidlo to vic...ale kazdy UTZ fakt nameri neco jineho a ze zacatku to neni az tak presne.
pavcahola moc gratuluji k dvojcatkum 🙂

pajka00
12. bře 2010

Jasně...mně je celkem jedno kolik to je....jen mě to zaujalo těch + - 5 d🙂 na té mojí třetí fotečce je to dole vpravo vidět....Uvidíme,co mi řekne Dr. v pondělí. Jdu se k ní nahlásit z caru..a vystaví mi už průkazku atd.🙂
peci tak uvidíme...je to napínavé a mooc bych ti to přála!

suzanna
12. bře 2010

pajka a vam delali jen IVF nebo ICSI? Nejak mi to vypadlo uz...

pajka00
12. bře 2010

dělali i ICSI i hatching...nechali jsme si to všechno-ať je jistota

suzanna
12. bře 2010

my to meli stejne.
Ja mam tady takovyho uklizeni a vubec do niceho se mi nechce,ale musim.

tulanek
autor
12. bře 2010

Ahoj holky,omlouvám se za nepritomnost,ale od vcerejska umiram 😝 ☹
Silene me bodalo od slepaku,pres trisla,do zeber az do zad,jeste do toho strevni problem a ja nemohla skoro chodit,plyny se ve me skoro nehybou ☹ mel ajsem cely den hroznej strach,ale prej je to normalni,rikala znama,co je ve ctvrtym,ze jak se nemuzu poradne hybat a vcera jsem jen prolezela,tak se ty plyny ve me hromadi a ja kolikrat i pred tehu jsem trpela jak zviratko,jenze to jsem si mohla promackat bricho,udelat drepy a nevim co jeste,ted nemuzu nic ☹ dneska uz je lip,vzala jsem si Espumisan,tak obcas i douška vypustim a ulevi se,tak snad uz to bude jen lepsi,mam to traveni cely nejaky na hovinko ☹ a jeste vecer jsem nepatrne spinila,ale to uz mi rekl v Caru a i muj gyn,ze to ted muze byt,ze se to stava,ale bylo to fakt slabounky a dneska uz klid..

Moc vas vsechny zdravim a nestraste me hlavne,at jdu k doktorovi nebo tak 🙂

Pecicko moc drzim pesti,at se v krvi ukaze,ze testy nejsou vzdy spolehlivy....

suzanna
12. bře 2010

tuli tak to je trapeni,ale je to opravdu naprosto normal.Ja to mela prvni tri mesice taky desne,zacpa atd...to jak se ti meni vsechny hormony v tele ,telo se musi prozpusobit,tak mas takove reakce.spineni take normalni,takze jen odpocivej a snaz se jist hodne ovoce a zeleniny a hodne pit vlaznou vodu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru