My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

natulaaa
11. zář 2010

Ahojte holky,mužu dotaz? dneska jsem byla na ET a jsem uplně v prd..i,mám pouze morulky a ještě k tomu je jedna kompaktní a druhá kvitající ☹ ,dr mluvil stylem,že je to jen střední kvalita a bla bla a já mám strach ☹ ,nevíte jak je to s tím zaváděním?

ratatooy
11. zář 2010

@natula co přesně myslíš jak je to se zaváděním?

natulaaa
11. zář 2010

@ratatooy ahojky no myslím,co se týče stádia ,jako v jakém stádiu byly vaše embrijka v den ET?

ratatooy
11. zář 2010

tak u holek to tady bylo různě,mi jsme měli hatchujicí blastocysty,ale záleží kolikáty den vám dělali ET?nám 5den.

ratatooy
11. zář 2010

@natulaaa jestli vám je dali dřív tak asi vyšší vývojové stádium mít nemohli,ale nejvíc ti pomůže se nestresovat a hezky si s mimi povídat a brát to tak že už jsi těhule,myslím že to plno holkám zabralo ani si to třeba neuvědomují,klid je te´d nejdůležitější 🙂

natulaaa
11. zář 2010

@ratatooy no tos měla právě náádherné stádium to nejvyšší,mi to dělali taky 5tý den a moruly jsou ok 4tý den,takže fáákt jsou pozadu 😢

broukb
11. zář 2010

@natulaaa neházej flintu do žita je úplně jedno v jakém je stadiu, byly tu i holky co měli jen 4 buněčné a chytl se ..myslím, že zrovna Dada je toho příkladem 😉 Takže žádný nervy, hezky odpočívej a hlavně VĚŘ jim to je podle mě nejdůležitější 🙂 držim palce!!

ratatooy
11. zář 2010

@natulaaa souhlasím s broučkem,taky jsme se takhle strachovali a je to jak včera a podívej,prostě jsme jim věřily.kdyby byli špatné tak vám je nedají.neboj bude to ok.

natulaaa
11. zář 2010

@broukb děkujíí budu se snažit 😔 😔

tulanek
autor
12. zář 2010

Ahoj holky
Dekujeme vam vsem strasne mooooooc za prani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja uz jsem doma,od vcera....Holcicky odpocivaji a ohrivaji se v inkubatorech,trochu zhubly,ale ted uz jdeme s vahou nahoru,zacinaji hezky papat,odstrikavam mlicko o stosest,cim dal vic,vcera mi daly sestricky domu 2 lahvicky po 250ml a ty uz jsou plny,tak odstrikavam do zasobniku,co jsme koupili domu,chodici mlikarna no a mlicko vozime kazdy den,tak mooooc verim,ze aspon brzo budu moct jit na hostinsky pokoj za bobinkama nasima a zacneme zkouset kojit atd...Holcicky jsou v poradku,zloutenku mame za sebou,kyslik zadny navic,dychaji uplne samy bez pridavku,akorat Sasenka ma trosicku selest na srdicku,ze je to jen trosinku,nemame se pry znepokojovat,ale to neni tak jednoduchy no...I kdyz pry je to nejspis z toho,ze je narozena brzo a ze by se to melo spravit,je pravda,ze uz je to cim dal lepsi dnes ve 3h rano to bude tyden ,co mi praskla voda u Sašenky,je neuveritelny,jak rychle ten cas utika,kez by tak utikal dal a meli jsme uz holcicky doma....Vecer budu fotit,tak pridam fotky urcite!!! holky drzte se,moc na vas myslim!!!!!!!!

suzanna
12. zář 2010

tuliku ja ti posilala smsku,ale ukazalo mi to,ze porad ceka na doruceni..tak jeste jednou velikanska gratulace a preji hodne zdravicka vsem 🙂

pecicka
13. zář 2010

@tulanek obrovská gratulace, jsou to krásné sluníčka, přeji vám všem třem hlavně zdravíčko a hodně štěstíčka 🙂
@suzanna jsem moc ráda, že už jste doma a moc na vás myslím🙂jste oba moc stateční a já veřím, že všechno bude dobré. Jak to zvládate doma a co holky?

spark
13. zář 2010

Ahoj holky!
Jak se máte? Já pořád něco honím. I když už asi všechno mam,ale ale.....ten kočár vlastně pořád nemáme,ale tenhle týden objednáme 😎
Docela mě berou záda a děloha,takže nevím kde se dřív držet 😀 Moje švagrová rodila o tři týdny dříve,takže kdyby to na mě přišlo,tak už příští týden....hustý! Taky jdu na exkurzi do porodnice,abych věděla kam. 😕
@natulaaa Držím všech 8 palců!

natulaaa
13. zář 2010

@spark děkujíí,ale já jdu s hnusnou otázkou,holky jak je to s ms v případě neuspěchu?já mívám normálně cykly 26DC a to je už za 4dny,ale to se mi zdá kátká doba na uhnízdění a tak néé?mi sice v CAR říkali že by měla doazit za 10-14 dnu,tak ale nevím,jestli to nepočítaji jen podle delších cyklu přes 30 dní co jsou 😖

ratatooy
13. zář 2010

dobré pondělní ráno,jak se máte?je tuliku už se těším na fotky,zachvilku budete všichni doma neboj.
@spark no už pro ten kočár radši mazej,nám přijde asi za dva tydny,taky mě bolí v kříži takže si ani nemůžu přes den moc lehat protože už bych se nezvedla,a jinak celou noc mě bolí taky břicho když se otáčím tak to je mazec už si každou noc říkám že už bych rodila?už aby to bylo,manžel teď jede na týden pryč tak mám strach aby se fakt něco nepřihodilo 😢

spark
13. zář 2010

@ratatooy Tak to s manželem ti nezávidím...to bych se zbláznila,kdyby manža ted odjel! 😲 V noci taky žádnej šlágr a k tomu pořád jsem nafouklá. Koupím ten Espumisan.
@natulaaa Ty se vážně nervuješ až moc. Vyprdni se na to.

natulaaa
13. zář 2010

@spark já víím 😔 😔 😔

ratatooy
13. zář 2010

@spark já taky nemám ráda když je pryč natož teď ale jede snad jen do pátku a pak už ne,už jsem mu říkala ať řerkne že už nebude jezdit pryč,no ale víš jak to je něco řekne a může jít na dobro.nějak se mi dneska nic nechce,nevím co budu dělat.

spark
13. zář 2010

@ratatooy přijed,pujdem na nakupy 😎

ratatooy
13. zář 2010

@spark jo to bych se myslím projela co?a jela bych rodit na to šup,nákupy už mám skoro za sebou teď už jsem jen něco dopořídila na aukru a bazarku mazlik mají tam dobré ceny a celkem i hezké věci se dají vybrat a poštovné je jen 65 kč takže to vyjde dobře dám foto do alba. 😀

suzanna
14. zář 2010

Ahojky nestiham vas docitat je nakukuji...myslim na vas na vsechny 🙂 Justinek ted na chvilicku usnul,dneska jdeme k detske doktorce na KO snad bude vse okJinak je to zlaticko je moc hodny..Mejte se holciny paaa.

zlucie
14. zář 2010

Ahoj holky...
@suzanna Proběhla jsem vaše fotečky a Justýnek je krásný miminko!!!!
Moc Vám držím palečky, ať všechno dobře dopadne!!!!!!! 🙂
Určitě písni, co říkala paní doktorka......... 🙂

pajka00
14. zář 2010

ahoj holky, suzy justýnek je kus chlapa🙂
Já teď natírám desky na plot-takže jaksi nestíhám🙂 Je to relax, stojím u toho, nemusím se ohýbat-takže dobrý. Jakmile bych se 3x ohnula, už si můžu jít lehnout. Ale už jsem přemýšlela, že bych si fakt tu tašku měla nachystat🙂) Všechno už mám v kupě pro mimčo, tak bych mohla obstarat i sebe.
Ratat neboj, malošek si počká na tatínka-nic se nestane🙂) V noci se budím při otáčení taky, bolí mě břicho a občas pěkně tvrdne, takže mě to vždycky donutí jít na záchod...ty poslední týdny jsou fakt nepříjemné.
U nás krásné počasí, tak si užijme sluníčka, dokud je. Za chvilku začnou plískanice a je tu zima..ble.

ratatooy
14. zář 2010

@pajka jj to máš pravdu že jsou poslední týdny dost krutý,já jsem ani na cvičení radši nešla protože mi stačí chůze a hrozně mě bolí v podbřišku.

broukb
14. zář 2010

Holky já ani nemluvim abyste si nemysleli, že jsem krkavčí matka ☹ Já jsem úplně hotová, mám pocit, že už to nemůžu vydržet dýl jak týden fakt už to nezvládám..včera zas do půl 4 poslíci, 4x na velký a malou ani nepočítám snad každých 5 min..kosti mě bolej tak, že mám pocitt, že tam tu hlavu má snad až po krk 🙄 nemůžu ani vstát. Dneska jsem šla na krev a musela jsem vypadat jak když rodim 😀 šourala jsem se jak stará bába, funěla jsem no nádhera 😝 Už je mi líto i manži..každej večer je tu nastartovanej jako kdy už pojedem je chudák taky nervozní jak pes ☹ No už aby to bylo...

ratatooy
14. zář 2010

@broukb no jo holka ty už na to máš nárok,neboj už to máte za pár,tak to mě zas až tak jak tobě není ale ty máš dvojky tak to musí být záhul. 😀

suzanna
15. zář 2010

Holky ahojky 🙂
Pani dr.byla vcera s Justynkem moc spokojena,ted jeste co nam v patek rekne kardiolog.Strasne se bojim,aby Justynkovi nazacala protekat ta chlopen a nemusel byt operovany.
A cvy prdky holciny co mate pred porodem vydrzte uz se vam to blizi..utece to jako voda,vzdyt ja se taky nemohla dockat a Justynek uz je tu s nami 4 tydny... 🙂

pajka00
15. zář 2010

@broukb Proč krkavčí matka? Ke konci je to spíš otrava než nadšení, každá toho máme už plné zuby, protože mimčo tlačí kde může, samo tam má málo místa, tak se roztahuje a tím bohužel pro naše nepohodlí, takže tě úplně chápu, ty to máš dokonce 2x. Vydrž, už to brzo skončí, protože jak už máš poslíčky, může to sice ještě pár dní trvat, ale 5 týdnů už ne...tipuju tě z nás tady na první adeptku🙂 Taky už nikam nedojdu ještě když stojím, tak dobrý, ale jakmile se začnu ohýbat, dřepat, jít....tak cítím všechno...
Já ještě 3 týdny a fous, ale ani bych se nezlobila, kdyby to bylo o týden dva dřív.
Suzy jsem ráda, že je malošek zatím OK...držím moc palce na pátek, aby to bylo i dál tak.

spark
15. zář 2010

Ahoj holky. Já jsem sud a jen se válím)) 😠 taky začínám být protivná,no prostě partie donepohody 😎
Chtěla jsem se zeptat,jestli máte kočáry u sebe doma? A ty peřinky do postýlky jste praly? 😕

spark
15. zář 2010

@suzanna !! u tebe to utíká snad nějak rychleji než u nás 😎 !! Já mam pocit že stagnuju a ty už máš kluka 4 týdny!! Paráda 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru