My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

snazilka14
19. zář 2011

@pajka00 holky díky, tak ja budu prostě doufat, ze to vyjde přiště 🙂 🙂 , jste tu moc fajn, preju vam vsem pohodove deticky

pajka00
19. zář 2011

@snazilka14 Tobě hodně štěstí, ať už se nějaká ta mrška konečně chytne🙂

spark
19. zář 2011

@snazilka14 a po kolika dnech?

spark
19. zář 2011

@pajka00 ahoj koukám že jsi tady! jak se máte?

pajka00
19. zář 2011

@spark ahoj,jo malá spí na zahradě, tak sem chviku zaskočila🙂
Máme se super....teda á jsem nachcípaná...ale malá se drží, tak uvidíme, jak dlouho vydrřží. Měla laringitýdu...svinstvo, vůbec jsem to neznala....tak doufám, že už se to nebude opakovat. Co vy,jste zdraví?

spark
19. zář 2011

My jsme pořád zdraví,ještě jsme nic neprodělali,tak doufám že to vydrží co nejdýl. 🙂 Dneska udělal malej prvně bobek do nočníku,tak super 🙂 a chodit ...to nehrozí! Je to malej lenoch!

pajka00
19. zář 2011

Vážně?ty ho dáváš už na nočníK?No tak to je borec.Babička mi to pořád taky nutí, ale myslela jsem, že je brzo... Malá chodí jak drak, ale drží se mě pořád za prst..nechce se pustit ani za nic..přitom by už chodla krásně sama.Když sedí na zemi, postaví se a stojí, ale rozejít se-to nehrozí.

spark
19. zář 2011

@pajka00 Dneska jsem ho dala prvně,protože má pravidelný kakání ráno a ono to vyšlo!

spark
19. zář 2011

@pajka00 jinak zuby máme dva dle 😎

pajka00
19. zář 2011

@spark Šikulka..my ho budeme muset pořídit teprve.Ona pravidelně nekadí,takže to máte dobrý.
Zubů má 10--jak jsem už psala..poslední dva-horníé stoličky s klubou-venku je tak 1/3..ale naštěstí j
i to nebolí.

spark
19. zář 2011

@pajka00 Plná pusa zoubků..super! A co jí dáváš papat? My to máme porád dokola. Přesnídávky,kaše,mléko,zeleninka a chleba a tvarohový sýr.

pajka00
19. zář 2011

@spark jo přesně to a už jí dám i doma upečenou buchtu,s námi jí všechno-krom kořeněného...a když vařím,moc nesolím jen zlehounka a nám to pak dochutím...Když dělám jí,tak nesolím vůbec. Zeleninové polévky, vývary,kuřecí,těstoviny.....Když nám bylo 10 měs.řekla Dr.že už může jíst všechno krom bílku, uzenin a ryb...Ale tzeď už jsem jí dala zapečené těstoviny s filém, ale toho napoprvé jen kousíček. Ona je popelnice a sní všechno🙂

spark
19. zář 2011

@pajka00 A ty těstoviny papá s čím prosimtě?

pajka00
19. zář 2011

@spark teď jsem dělala zapečené s brokolicí,cuketou a přidala jsem tam kousek toho filého, zalila vajíčkem s nastr.sýrem tvrdým.....Jinak jen s masem....ale to neděláma až tak často.

spark
19. zář 2011

@pajka00 🙂 je to takovej nezvyk že už může jíst dospělácký jídla. Tak já mu dam něco nového. 🙂 Zatím papa a zase někdy tady!

pajka00
19. zář 2011

@spark Je to hrozný nezvyk,ale jak jí to chutná🙂) a hlavně,je to pohodlější,že už člověk nemusí vařit vždycky zvlášť. Tak ať jste zdraví a daří se do nočníku🙂

snazilka14
19. zář 2011

@spark jako test? po 32...takze je to jiste..jestli myslis tohle 😎 ...

spark
28. zář 2011

@pajka00 Ahoj. Už jste slavili? 🙂

pajka00
29. zář 2011

@spark ahoj, jasně, oslavili jsme to, malá dostala dárky, dort...takže-už je to ročňák🙂 letí to šíleně vás to taky brzo čeká.)) Byly jsme v poradně-má 9,50 kg a 75cm.

spark
4. pro 2011

:3

zazy
11. pro 2011

Ahojky,tak i my už máme rok,zdravím všechny

salopa
23. pro 2011

ahoj holky

zazy
1. led 2012

Přeji Vám všem krásný rok 2012,at se Vám splní vše po čem toužíte

ratatooy
11. led 2012

ahoooj holkyyyyy,já tu nebyla ani nepamatuju,jak se všechny máte?a co děti?náš šimon jepěknej roš´ták,až se z toho někdy zláznit můžu 😀 ale to asi znáte všechny ne,už je mu 15měsíců,rozumí všemu ty jo chytrej je jak vydra a vyčuranej taky ale máme ho mooooc rádi,nejvíc na něj platí babička(tchýně)s tou vydrží celej den i noc,jinak s nikým,o vánocích jsme byli u nic a mladej jako večer řval a řval a mámu nechtěl a tátu taky ne ale babičku,no jo no.
zubů máme plnou hubu-12,tak se mějte pěkně,zase sem kouknu.

spark
27. led 2012

🙂 Ahoj! Taky zdravím všechny v roce 2012! Radímek je láska! je to mamánek a tatánek 😎 😀 😀 . Pořád se ho nemůžeme nabažit.... 😉 Zubů máme 6 ale zato raťafáky a pořád nechodíme. Doktorka povídá že je opatrnej...nechce se pustit...jinak taky chytrej nejvíc ze všech a pokouší se nás ovládnout...ale my se nedáme! A moc se těším na jaro abych mohla chodit na dlooouuuhéé procházky s prckem. 😵
A už někdo řešíte druhé??? 😎 Napište mámy!

zazy
27. led 2012

Ahojky holky
Tak máme 5 zoubků,chytrolínky a vyčůránci jsme taky.Chodit se nám,ale taky nechce.Malá chodí podel všeho.už vydrží na pár sekund stát a nedržet se,ale rozejít se nechce.Jinak my by jsme chtěli tento rok do druhého mimča,asi tak červenec,srpen,podle toho,kdy budeme mít potřebnou sumu peněz,nemáme mrazáčky,tak musíme našetřit celé takže zhruba asi 30 000.

antoaneta
9. únor 2012

Ahoj holky, po opravdu dlouhé době Vás všechny, které tu jste, nebo nakouknete - zdravím. Přeji mnoho zdraví a radosti s dětičkama nejen v tomto roce ale i v těch dalších. Ten náš malý blonďatý poklad je moje velká láska a řekla bych, že já zas jeho 🙂 je to maminčino zlatíčko a a tak možná taky proto tak mamánkuje 😉 . Zvláště teď, kdy jsem musela být od něj na pár dnů odloučena. Stále ještě kojím, a maminčiny prsíčka upřednostňuje před vším 😀 . S normálním jídlem a pitím pořád trochu bojujeme. Kdyby to šlo a bylo jenom po jeho, tak bych ho měla ve výstřihu snad celý den a s tím by si vystačil. Stejně tak i maminčina postel je lepší, než ta jeho. Ale přiznám se, že až na výjimky mi to zas až tak nevadí. Je to velký mazlíček a chovánek a já jsem za to šťastná. A jeho pusinky, které mi pořád dává, jsou ty nejkrásnější, které jsem kdy v životě dostala 😵 . Jinak se stále těžko vyrovnávám s tím, že už to není miminko, ale že už se pomalu ale jistě z něj stává velký klučík. Ale už jsme se přehoupli přes 9 kilo, tak jsem ráda. Ikdyž na to nošení a chování, ta nižší váha není k zahození 😉 Je moc šikovnej a zručnej. Pořád něco montuje a brebentí. Chtěl by toho tolik vždycky říct, jen kdyby se mu ten jazýček chtěl už rozvázat. Jinak znakujeme a pro ty co o tom někdy uvažovali nebo pochybovali, můžu říct - báječná věc! Ale s chozením si dal na čas. Do teď chodil jen kolem nábytku a za ruku. Až oficiálně tento týden se mu nožičky opravdu rozchodily. A asi jak psala @spark, se bál, ikdyž se pouštěl a chodil s oporou už dlouho, tak na to "jít sám" musel prostě dozrát. Ono opatrnosti není nikdy dost, že? 😀 Takže @spark klid! A narovinu, lezoucí dítě je pořád snažší uhlídat, jak to chodící 😉 . No a já, nic moc. Jsem s malým sama, manžel je pořád přes týden pryč a navíc tu nemám ani nikoho k sobě, žádnou maminku a tak. Takže se přiznám, že jsem dost často na nervy a taky si popláču. Je to hrozný, ale i ty poporodní bolískty na těli i na duši se mě stále drží, takže tak. Ale i tak o druhém dítku přemýšlím, jen je otázka kdy a hlavně, jestli to vůbec půjde. Jinak moc na Vás myslím, vzpomínám na naše začátky, na naše strasti i radosti, obavy, i těšení. Škoda, že to všechno tak rychle utíká a toho času abychom zase sem zašly, je málo. Taky je škoda, že to máme od sebe asi všechny dost daleko. Nebylo by vůbec špatný, se vidět. Věřím, že takové setkání, s dětičkami by bylo náramně fajn. 🙂 Zatím papa

spark
30. srp 2012

Ahoj! Tak už někdo druhé? 🙂

ratatooy
16. říj 2012

@spark ahoj zrovan jdu sem za vama kouknout a napsat že začiname planovat druhe,manža teda chtel druhe už co byl malymu rok a furt me ukecává a u me je to celkem takovej paradox,jak jsem se na první dítě těšila a modlila se aby to vyšlo tak druheho se bojím jak čert kříže,no ale už spou malymu dva včera je zrovna oslavil,tak už asi bych mela začit neco dělat tak zřejme pujdem na KET

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru