My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
17. bře 2010

No holky jestli jako zitra nejde konik tak kdo ma facebook tak hup tam 😀

tulanek
autor
17. bře 2010

Pavci urcite,jsem stejneho nazoru 🙂 taky si mysim prave s dvojcatkama,cim driv tim lip 🙂

Suzann,urciteeee,facebook to jisti 😀

tulanek
autor
17. bře 2010

Holky mate nekdo zkusenosti s tema tehu. lizatkama,tema proti nevolnosti??? 🙂
Nebo je to jen nejakej vejmysl?? 😒

broukb
17. bře 2010

Ahoj Tuli ty taky krvácíš ju?? to mě mrzí, ale oni to ti naši prďouskové zvládnou 😉 Ahoj i ostatním..Já mám po dnešku celkem dobrou náladičku, mimísky jsem viděla, tak jsem v klidu 🙂 Byla tu odpolko dr a říkala, že by se ten hematom měl vstřebat. Jo a na screning mě objednali v Genettu na 14.4. a říkali, že v rámci IVF ho mám zadarmo 😀 tak aspoň něco.Teď už jsem tu spíš preventivně a doufám, že když dá dneska ten hematom pokoj mohla bych jít zítra domu teda aspoń v to věřím...
Jinak mě teda bříško taky roste až jsem říkala, že doufám, že tu nebudu dlouho, protože bych se na cestu zpět nedostala do jeansu 😀 Holky tak posíláme pozitivní energii a hladte pupíky 😵
Jo a z práce mi psali gratulujeme k dvojčátkům a přejeme abyste si užívala poslední měsíce klidu, protože to budou poslední klidné měsíce na 20 let dopředu 😀 😀

ratatooy
17. bře 2010

Tuli já myslím že ty lizatka pomůžou jsou zázvorový a já piju ten zázvorovej čaj když je mi blbě a jsem ok.

tulanek
autor
17. bře 2010

Broucku,ja myslim,doufam a verim,ze uz to bude vsechno pro nas vsechn jen e jen lepsi 🙂 neboj se,dnesk auz to bude v pohode a pofrcite s miminkama domu zira 🙂 i tobe posilam pozitivni energii!!!!! 🙂 to je hezky,ze na tebe mysli v praci,jsou hodni a ty mas krasnej pocit urcite,ze gratuluji a ze uz tam nemusis,vid 😀

Ratat dekuju,no odpoledne je mi nekdy fakt hnusne od zaludku 😝 😝 tak jsem si rikala,ze bych je zkusila 🙂 a zazvor ja mam moc rada 🙂 a jakpak se mas mamino,co? 🙂

vysocanka
17. bře 2010

Holky ja bych si vas nasla na facebooku, ale nevim jak tam jste.. :(

suzanna
17. bře 2010

Holky ja jsem na facebooku pod Zuzana Roodvoets 🙂
broucku preju ti at je vse v poradku a ty muzes jit s mimiskama pekne domu 😵

vysocanka
17. bře 2010

SUZI uz jsem si te nasla.. 🙂

tulanek
autor
17. bře 2010

Vysocanko napsala jsem ti do IP 🙂

vysocanka
17. bře 2010

ja tobe TULI taky

vysocanka
19. bře 2010

ahoj holky, tak na to koukam jako puk, po pravde se mi to vubec nelibi moc se v tom neorientuju prijde mi to takovy preplacany.. napiste svoje nazory. 😝

vysocanka
19. bře 2010

jdu na kute jako tohle mimo je mi šoufl

vysocanka
19. bře 2010

🙂

pavcahola
19. bře 2010

Ahoj holky tak konečně si můžeme zase povídat,ale udělaly to hezky žejo?

suzanna
19. bře 2010

Ahoj vsechny zdravim. 🙂
jj je to hezky jen se trochu zorientovat a zvyknout si .Tak dobrou noc ja jdu do hajan 😵

cibka
20. bře 2010

ahoj holky tak vas zdravim zazrak se nekonal test je negativní ☹ tak seopatrujte

broukb
20. bře 2010

ahoj zlatíčka..teda to byly muka 2 dny bez koníka, jsem vůbec nevěděla co mám dělat 😀 😀 Jinak my jsme od včerejška doma..dvojčátka jsou v pořádku a jsou nádherná,už vypadají jako pidi miminka 😵 hematom se už vstřebává, takže musíme akorát ještě týden dodržovat klidový režim.Holky mě teda břicho roste mega rychlostí..včera jsem se koukla doma do zrcadla tak se mi to mu ani nechtělo věřit 😕 takže si taky pořídim něco na mazání.Myslim, že vypadám tak na 4 měsíc 😝 V pondělí se máme hlásit na gyndě a doufám, že už máme všechny nepříjemnosti za sebou 🙂
Novej koník se mi moc nelíbí, zdá se mi to děsně nepřehledný ☹ ale co naděláme..asi si zvyknem

Cibko je mi to strašně líto...ale hlavu vzhůru a uvidíš, že příště se to už určitě povede 😉 opatruj se a zase se brzy přidej ju?

pecicka
20. bře 2010

ahoj holky, taky tady všechny moc zdravím, byly to muka bez kiníka
broučku konečně, že jsi doma a že je všechno v pořádku, že jsou mimiška v pohodě a ty taky,tak se nhezky opatruj a dávej na sebe pozor i ty i všechny maminy tady 🙂

broukb
20. bře 2010

jo a totál hnusný jsou ty fotoblogy...ani nevim jak si do toho svýho mám dopsat další info to co si tam píšem od začátku jak pokračujem atd...a zmizel mi můj přehled o tom jak miminka vypadají ☹ Dřív jsem se jen tak hrabala v těch albíčkách a teď mě to absolutně neláká... 😠

suzanna
20. bře 2010

ahojky,
cibka je mi to moc lito,musis bojovat dal a uvidis,ze se povede.
Holky my jsme s par holkama kecaly pre facebook,kdyz nesel konik,takze jsme se nenudili 😀
broucku tak hlavne ,ze je uz vse v poradku a hodne odpocivej holt s tema dvojcatkama je to vetsi riziko a brisko no to budes mit asi velky 😵
peci doufam,ze nam das pak vedet az zacnes s novou stimulkou 😉
Jinak vesem preji hezky vikend 🙂

suzanna
20. bře 2010

No jo broucku mas pravdu zatim je to pekne neprehledne,ale snad si zvykneme..ja tam mela takovy hezky obrazky a jsou fuc ☹

tulanek
autor
20. bře 2010

Ahooooj holcicky moje 🙂
Tak pajdon,ale jsem z toho tady uplne Tulanecek jelenecek,mohly by hste mi,pro blbecka prosim prozradit,kde je neco jako predtim hlavni stranka??? 😀

Broucku,moc jsem na tebe myslela a byla nerves,tak se mi mooooooooooooooooooooooc ulevilo,ze je vse v poradku,tak hlavne odpocivej a vsechno uz bude fajn,uvidis!!!!!! 🙂 my jsme vcera taky zacali krvacet,ale nastesti taky jen srazenina nebo praskla zilka...Miminka jsou v poradku 🙂 jsem doma,ale taky mam nastolenej klidovej rezim 🙂

Cibi,to je mi moc lito,drz se zlatouchu a ver,ze priste to vyjde!!!!

Jinak zdravim mooooc Vysocanku,Suzie,Pavcu a preju krasny vikend,ja jsem se na chvilinku urvala,pac tu mam rodinku,ale jeli neco koupit 🙂 a dovezli nam mooooooooooooooooc dobrutek,vitaminky na kajdeni a piticko pro tehulky a proste jsem moc rada,ze je tu po dlouhe dobe mam 🙂

tulanek
autor
20. bře 2010

a Broucku,dostala jsi neco na to krvaceni,nejaky vitaminy nebo prasky?

broukb
20. bře 2010

Tulánku ahoj zlatí..ty dvojčátka nám dávaj zabrat co ??Ale já si říkám, že jen museli na sebe upozornit, že tam jsou abych se trošku zklidnila a nebyla furt tak rozlítaná 😀 Dostala jsem Ascorutin a utrouš už mám polikat a zvýšili mi dávku na 2-2-2 jinak tam mi dávali nějakou pambu a injekci jo a pak mám brát normálně prednison.Takže prostě hotová lékárna 😀

pavcahola
20. bře 2010

Ahoj holky já taky pořád beru takových strašných prášku,ale naštěstí za mě síc už s nimi končím tak jsem ráda (už mi ani nechutnaj).Jinak všechny zdravým a hlavně maminky s dvojčátkama. 😉

tulanek
autor
20. bře 2010

Jeeee Broucku,ten Ascorutin jsme vcera dostali taky prave 🙂 kolik jich beres???Ja 1-1-1 a pak uz jen Utrous 2-2-2 a listovku 🙂 no jooo,jsou to prdouskove a museji dat najevo,ze tam proste jsou,jakypak copak ze jo 😀 ja ti reknu,ja jsem o vas mela takovej strach,fakt se mi moc ulevilo!!!! 🙂

Holky musime mit pevny nervy,jeste po tom vsem ten mesic dame a pak at vsechny prasky tahnou a budemem si DOUFAM uzivat klidneho tehotenstvi 🙂

Jo a jinak si predstavte,jak jsem vcera zacla krvacet,tak muj gyn. uz tam nebyl a napadlo me jedine volat jeste na Unicu,tak pan doktor si me pamatoval,byl strasne hodnej a dokonce me poslal na ctvrtou hodinu na pohotovost,ze tam bude on,ze si nas zkontroluje,ja kdyz jsme odchazeli z pohotovosti,jsem myslela,ze ho obejmu,jak jsem byla rada,ze nam pomohl a vysetril nas on 😀 a taky rikal,ze nejhorsi,nejvetsi riziko potratu je do konce 8 tydne,pak jeste ten mesic,ale to uz je min casty,takze to vypada,ze muzeme byt aspon trochu vsechny klidnejsi 🙂 a o brisku mi ani nemluv,mamka se ted smala,ze jsem vsude vyhubla,ale bricho ze mam jak nasazeny,jak ty rodici barbiny 😀 😀 ze ho mam veliky a taky chlupaty 😀 😀

pavcahola
20. bře 2010

tuli tak dej nějakou fotečku do alba at víme jak ti roste bříško. 🙂

tulanek
autor
20. bře 2010

Ja se stydim 😀 😀 to je proste megapupek 😀 😀

tulanek
autor
20. bře 2010

mam jednu jedinou,ta je z minuleho tydne a ted uz mam bricho zase vetsi 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru