My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
11. bře 2010

ratat ja zarucene budu rodit v nemocnici ,doma bych si to netroufla ani nahodou,ale loni rodily obe moje sousedky a doma....ja na to nejsem zvykla a hlavne bych se desne bala.No vim co me ceka ,ale bat se budu stejne 😀
cviceni a pohyb v tehu vede k lepsimu porodu urcite.

ratatooy
11. bře 2010

Suzi no to bych si doma taky netroufla.vždyť se může něco stát i tobě.to ne pěkně do porodnice.

suzanna
11. bře 2010

ja myslim,ze doma rodi ty zensky,ktery otehotni kdy se jim zachce.My co jsme si museli projit trnitejsi cestou jsme urcite opatrnejsi.

pajka00
11. bře 2010

No rodit doma bych nechtěla ani za nic-a to už mám 2x za sebou.....Přijde mi, že je to nezodpovědné od těch matek riskovat svůj i dětský život...Mám ráda novinky, ale toto je prostě risk a nikdo mi to nevymluví. Já vím,že dřív lidi rodili jenom doma.....ale prostě te´d mi to přijde riskantní.

suzanna
11. bře 2010

pajka no prave,ze driv se rodilo doma a byla take vysoka umrtnost novorozenat nekdy i matek.Tady se prave o tom ted dost mluvi,ze to chteji zmenit,ale jeste,ze si muze clovek prece jen vybrat,sice si to asi budu muset zaplatit ty dve noci ,ale to uz mi je uplne fuk..

suzanna
11. bře 2010

Holky dneska mi prisli novy tehu kalhoty a bluzka a ty kalhoty jsou fakt perfektni ,kuk do albicka 😉

pajka00
11. bře 2010

jo moc pěkné....ani ne jak těhu...dobrý střih

broukb
11. bře 2010

Brouk kuk s jéééé krásný 😀 Ratat to cvičení je určitě prospěšný, ale podle mě má největší účinek až v pozdějších měsících.Holky co vy si myslíte o těch eko látkovejch plínách??? Mě to příjde děsně nepraktický a pro ty dětičky děsně nepohodlný, ale všichni s tim teď šílej 😉 jen mě zajímá jinej názor

suzanna
11. bře 2010

pajka no prave,vsechno maji jinak tak plandave ,mysli si,ze kdyz mas bricho,ze musis mit i slonni nohy a ja je mam hubeny a vypada to pak desne.A drahy nebyli taky € 30 z H&M.A objednala jsem si je pres net a sedi mi.

pecicka
11. bře 2010

suzzi-krásný a máš krásný bříško 🙂

suzanna
11. bře 2010

peci diky.Brisko uz ted zase povyrostlo tak musim fotit..
A co ty ,kdy jdes na tu krev?Zitra?A ms jako nikde...ten je tam zavrtanej to si pis 😉

pecicka
11. bře 2010

zítra suzzi jdu ráno na krev, od toho pondělka jsem netestovala, nemám odvahu, tak jsem zvědavá, kéž by to tak bylo

pecicka
11. bře 2010

jo promin ms nikde

suzanna
11. bře 2010

ja myslim,ze uz by ti ms prisla,kdyby to nevyslo,me teda vzdycky prisla ms driv i pres ten Utros ,takze ten to 100% nedrzi,ale drzi se tam mimis 🙂

vysocanka
11. bře 2010

ahojky holky, me bylo rano zle jak sakalovi, tak jsem prve vylezla z postele.. myslim ze to zacina.. .) ale co chtela jsem to, tak to mám.
venku snezi jak v blazinci to je sileny. jak se mate?

pajka00
11. bře 2010

vysočanka-vítej v klubu🙂
Brouku-řeknu ti to tak o těch plenkách. když jsem měla první dvě děti, papírovky byly drahé, jedna stála 9,- Což byly šílené peníze před 18-cti lety.....takže jsem si koupila třeba 3ks-prodávaly se tenkrát i po kusech a používala je vyjímečně-na cesty a tak......Takže teď budu používat papírovky,ať je to ekologické nebo ne, mám plné zuby máchání hoven, vyvařování,žehlení,věšení-každý den-protože to jinak zasmrádne i když to máš v kýblu s vodou-smradu v celém baráku z moči a hoven...ať je to miminko roztomilé jak chce...výkaly jsou prostě výkaly 😉 Zabere to šíleně času,energie a všeho. Ty ekologické matky, které používají látkové pleny-ať je používají, ale já opravdu nebudu🙂
Peci-mám z tebe radost🙂

vysocanka
11. bře 2010

no ja vas nemohla najit a vite proc? protoze jsem vas porad hledala ve snažilkách 🙂 já sem ale vůl 😵

pavcahola
11. bře 2010

Ahoj holky můžu se k vám taky přidat?Chodila jsem taky na stránky čekání na IVF a ted už jsem daleko jako vy.

pajka00
11. bře 2010

ahoj pavčo-no jasně že jo🙂gratuluju-dvojnásobná matka-další🙂

pavcahola
11. bře 2010

Další a kdo ještě?

broukb
11. bře 2010

no já mám na to právě stejnej názor a navíc mi to přijde nepohodlný pro ty mimíse s těma patentkama.Já jen myslela jestli mi tady někdo zasvědcený neřekne jaký to má klady 😀 protože když se koukneš tak v albíčku to má každá druhá. My měli takle kolegyni co si nakoupila setík za 6000,- a pořád nám vysvětlovala jak je to ekologický a ekonomický a nakonec používá klasiku papírovky 😀 😀
Ahoj Pavčo, takže ti to vyšlo a rovnou dvojnásobně moc gratuluju a vítej mezi námi 😉

pajka00
11. bře 2010

Tulánek čeká dvojčátka🙂 aspoň si můžete holky sdělovat novinky.
No broučku-myslím,že je to mimísům fuk, co mají mezi nohama..patentky je netlačí, to můžeš být v klidu. A taky je jim to nepříjemné to mokro, takže podle mého chodí dřív na nočník....ale moje ségra už uměla říkat ř a přišla k mamce s plínkou pod paží a řekla: přebal mě🙂 takže jak vidíš-né každému to vadí🙂 Je to asi věc názoru, ale jelikož mám ráda věci co nejjednodušší a nejpohodlnější-budu používat papírovky.

broukb
11. bře 2010

A Vysočanka taky čeká dvojčátka.... 😉

vysocanka
11. bře 2010

jojo vysocanka taky 🙂

vysocanka
11. bře 2010

a myslim, ze brzo uz bude i broucek vedet, ze ceka dvojcatka 🙂

broukb
11. bře 2010

já je čekám psychicky 😀 😀 zatim dokud mi neřeknou že tam nejsou obě, věřim jim 😀

vysocanka
11. bře 2010

jo tak jsem to mela taky a podivej 🙂))))))))))))))))))

broukb
11. bře 2010

musim jet do Genettu pro léky, ale vůbec se mi nechce ☹ to kdybych jela na utz to by byla jiná 😀

vysocanka
11. bře 2010

jj to si myslim.. to cekani je hrozny 😨

broukb
11. bře 2010

holkyyyy??? kde jste?? 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru