My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

tulanek
autor
12. bře 2010

Tak ja snim rano vetsinou bud bebecka,ten balicek jeden a activii trebas,nebo mysku activie a v tom banan a jblko,pak k obedu celozrny tousty opeceny s necim,mezi tim vetsinou taky nejaky ovoce,ci zeleninu,pak vetsinou presnidavku nebo pudink,to zvladnu oboji za odpoledne vetsinou a k veceri nejaky zvirectvojako ne doslova,ale trebas pizzu nebo tak mnooooooo 😀 ale i zdravy veci,aby jste si nemyslely 😀 a hlavne miluju testoviny,tak ty mam skoro kazdy den 😀

suzanna
12. bře 2010

jj ty jogurty activia jim taky ,ale s tim musli ty mi i moc chutnaj.Ja myslim,ze nejdulezitejsi je ta snidane no...

tulanek
autor
12. bře 2010

Me udelal Tulanek prave vcera hrnec hoveziho,s nudlema a zeleninkou,tak mam nachystanej talirek v mikrovlnce,jen ohrat 😀 asi teda jdu na nej 😀 to by mohlo protahnout trubky,vid 😀

tulanek
autor
12. bře 2010

No ja prave mam bily a vetsinou,jak do presnidavlky,tak do jogurtu nebo a samotny jim cerelani lupinky s vlakninou,moc toho jim,tak snad to casem bude kamosit s tim mym ustrojim travicim 😀

suzanna
12. bře 2010

ja jim ted take vyvar s nudlema se zeleninou 🙂 Tak dobrou chut.

tulanek
autor
12. bře 2010

i tobe dobrou chut 🙂

ratatooy
12. bře 2010

Holky zrovna obedvate já budu taky mnam.tuli ten salát bych si taky dala klidně i bez řízku.já můžu jen maso.ale těma švestkama jste mě taky navnadili.mám jen mraženy.asi pošlu manzu na nákup🙂 sice jsem měla rýžový nakyp se švestkama ale teď chci kompot.a chci a chci.

suzanna
12. bře 2010

Holky tak jsemzvedava na tu pecicku............

vysocanka
12. bře 2010

Pecicko moc ti drzim palecky!!!

tulanek
autor
12. bře 2010

Ratat ma taky chute,ze kdyz si zamane,tak to musi proste mit,jinak bude vrazda 😀 😀

Taky mooooooooooc myslim!!!!!

pajka00
12. bře 2010

že?zabíjačka je v kelu-na tu si nemůžu ani vzpomneout-dělá se mi zle....banány nemůžu-po nich je mi zle asi posledních 5 let...fakt je můj žaludek nesnáší a na mléčné výrobky teď nemám absolutně chu´t.....takže nic moc🙂)
co ta peci???

pajka00
12. bře 2010

ale na ten kompot jsem taky dostala chuť,takže si ho dnes koupím..a v mrazáku mám taky pár trnek ještě...dělám kynuté knedle s trnkama...musím začít něco dělat-jíst normálního,abych neměla tu zácpu,protože je to hnus..normálně na to netrpím-ale co jsem otěhotněla-tak je to žádná sláva.....

tulanek
autor
12. bře 2010

mnaaaaaaaaaaaaaam,to ja bych se uzrala pudinku se slehackou a presnidavek a tech lupinku a piskotku a riiizecku se salatem nejviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic 😀 ja by jsem chtela rizek se salatem 😢 jsem grazl rozezranej,nevdecnej 😀

cibka
12. bře 2010

ahoj broucku, u mě porád stejný 6 den po et a žádný příznáček ☹
zdravím i ostatní

tulanek
autor
12. bře 2010

zacpa je prasarna a to bolenicko kolem toho 😖 😠 😖 😠 Ja teda ubec na ten svestkovej chut nemam,pac mam dycky pocit,ze vyrobci v nem museli zarucene zapomenout nejakyho Pepika,ale co bych pro svoje traveni neudelala ze 😀

tulanek
autor
12. bře 2010

Ahoj Cibi,priznaky byt nemusi,nejdulezitejsi je,ze neni mrcha 🙂

cibka
12. bře 2010

tulanku na mrchu je jeste pozde ta by mela dorazit za týden a jestli to bude jako minulí měsíc ze sem musela na vyvolavačku tak se jí nedočkam a nic to neresí

suzanna
12. bře 2010

cibka priznaky mit nemusis,jeste vydrz 😉
Holky s tou stravou je to tak,ze kdyz si zmenite jidelnicek tak to neznamena,ze za dva dny strhnete WC, 😀 me to pomohlo az tak za 14 .....

pajka00
12. bře 2010

Já na sladké vůbec nemám chuť...ani ty sušenky do sebe nemůžu ráno dostat.....Dostala jsem 3 studentské pečetě a hádejte kdo je snědl??A já jsem to nebyla..Mám chuť na ovoce,ale né na pomeranče...no nevím co bych chtěla asi po té hubě rozežrané, protože na nic nemám chuť a zároveň mám hlad....no už aby ty stavy přešly a bylo mi normálně...jen těhotně🙂

pajka00
12. bře 2010

Ciby--příznaky ani mít nemusíš...já krom nafouklého břicha, bolavých prsou - což bylo z hormonů, jsem neměla nic....až podle testu jsem poznala,že jsem těhu..

cibka
12. bře 2010

pajko díky furt verim ze se to povedlo moc bych si to prala 😉

broukb
12. bře 2010

holky a co zelííííííí to člověka rozveselí a prožene 😀

suzanna
12. bře 2010

pajka v 1 trimestru jsem to mela zrovna tak ,nemela jsem na nic chut a mela jsem porad hlad a blbe mi bylo hlavne vecer a pravda je,ze to se me i docela drzi,protoze kolem 5 hod.nedostanu do sebe nic az pak v 9 vecer to bych vyzrala lednicku.

pajka00
12. bře 2010

no zelí jsem jedla taky ze začátku pořád-zelňačku a td...ale te´d ani vidět....a to mám ještě 3 sklenky od ségry..za chvilku mi vykvasí.

pajka00
12. bře 2010

Jo s tím zpívám suzy-no to je jasné,že ho musíš naučit i česky.....jak mluvíte?Holandsky? čím víc jazyků bude cvrček umět-tím líp pro něho.

vysocanka
12. bře 2010

ja ho zrovinka varim tak vam pak poreferuji. 🙂

suzanna
12. bře 2010

pajka doma mluvime jedine holandsky a kdyz neni manza doma i to cesky slovicko obcas prohodime.Me jen stve,ze on neni schopny se trosku sam cesky naucit...ale pak jsme se domluvili,ze tak od tri let ho zacnu ucit i cesky a basta!

suzanna
12. bře 2010

Tak kde je ta peci jsem uz nervozni...

cibka
12. bře 2010

pajko a kdy te začli bolet ty prsa me bolí asi 3 týden a et byl až v sobotu asi to bude jeste po pregnylu dnes je to po nem 10 den

ratatooy
12. bře 2010

Mi byli na zabíjačce minulý víkend.nic moc teda.ale mám ráda mrkvícku z vývaru jak se dělá polívka.myslím že to máme všichni stejně s těma chutema.a co ta pecicka myslím že už by nadšeně psala kdyby to vyšlo ale zatím nepíše.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru