My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

antoaneta
17. čer 2010

Ahoj holky, dlouho sem tu nebyla. Ne, že by se mi nechtělo, ale moc to nešlo. Byla jsem a stále ještě jsem nemocná. Myslela jsem, že se mi nemoc v těhotenství vyhne a omyl. Nevím jestli těma horkama, přehřátím, nebo tím každodením únavným cestováním do práce v autobusu plným lidí, jsem ale sakramensky onemocněla. Ze začátku angina, pak taky kašel, nosohltan, průdušky. Ani antibiotika mě neminuly. Vůbec jsem nemohla ani pořádně mluvit. Začátek byl úplně hroznej. Fakt mi bylo zle a snad i tím, i hormona jsem byla taková citlivější, chtělo se mi často plakat. Asi i tím, že jsem se bála o miminko. Aby ať už ta nemoc, nebo ty hrozné pilule, mu neublížily. Tak snad ne. A placentu mám natolik pevnou, že tam žádné neřády k němu nepustila.
Jinak jsem Vás tak zběžně tu zkoukla, na dočítání jsem neměla ale moc trpělivost a výdrž s tím mým soplením a pokašláváním.
Tak jen krátce.
😉 Pecičko moc moc gratuluji, jiný výsledek jsem ani nepřipouštěla! Tak hezky odpočívej a pupíčkuj 🙂
😉 Suzy, Paji, teda holky vy ste ale plkny, snad jsem o nic důležitého a podstatného nepřišla. No a když jo, tak se zeptám, ne? 🙂
a propó Suzy, co Justýnek, už se otočil?, nebo si ještě dává čas 😀
😉 Spark: tak co, už nějaké pohyby jsou? Jestli ne, neboj, určitě tě doktoři uklidnili, že to nic neznamená. Já jsem sice v těhu až za tebou, ale taky ještě žádné necítím. Navíc, doktor mi řekl, že mám placentu vepředu, takže mám počítat s tím, že se minimálně o ty dva týdny až opozdí. Takže bych řekla, že to máš asi taky tak. Hlavně že je miminko v pořádku. Věřím, že si pohybů ještě užijeme.
😉 Zlucie: koukala jsem do tvého albíčka, no řeknu ti holka, seš tam jako ňáká katalogová modelka 🙂 Těhu věcičky jsou moc hezký. Teď ještě to pořádný bříško do nich!!!! Jsem ráda, že je vše v pořádku!
😉 Broučinku: moc gratuluji k dobrým výsledkům velkého ultrazvuku, mám radost za tebe, a teď už jen ať hezky dál rostete!! A takový řeči, o matroně, tak to si nech pro otravnou sousedku. Věřím, že tě těhotenství dělá čím dál krásnější. A není divu, dyť v bříšku nosíš, dva nádherné drahokamy!!!!
😉 Vysočanko, tebe sem si musela nechat na konec. Tys mi ale dala, pane jo, takže klučík!!!!!! To si ani nedovedu představit to překvapení a ty vaše udivený papulky, když vám to řekli. Ale ber to tak, spletli se jednou, mohou se splíst i po druhý. A když hold ne, tak toho chlapáka, můžeš chvilku do těch ňuňu krásných růžovoučkých věciček, co už si nakoupila, taky oblíkat. Malýmu to bude jedno a lidi to nepoznaj! 😀 Můj manža se mi tudle taky ptal (když si dělal srandu, protože víc touží po holce) : - a ty, když to bude kluk, tak jak si myslíš, že mu můžeš dlouho tvrdit, že je holka? 😀 😀 😀 Takže já už to vidím. My určitě budeme mít toho kluka, ale s vláskama dlouhýma 😀
Vysočanečko, věřím že jste to vzali dobře, a možná i s humorem, hlavně že to bude zdravý!!!! Což určitě bude, gratuluji k dobrým výsledkům ultrazvuku!!!
Holčinky, zdravím i zbytek, na koho jsem zapomněla???

vysocanka
17. čer 2010

ahoj ANTOANET.
NO JA TO VZALA CELKEM DOBRE I KDYZ JE TO ŠOK.
MYSLIM ZE SE NESPLETLI, PROTOZE TO BYL JASNEJ PINDOUREK.
MANZEL TO JAKSI NENI SCHOPEN VSTREBAT ... ALE TO JE SPISE NA OSOBNI POVIDANI.
JSEM Z TOHO CELKEM DOST SMUTNA. DNESKA SE UTAPIM V MENSI DEPCE. :(
TAK PA A DRZ SE A AT JSI BRZO FIT.

suzanna
17. čer 2010

antoanet take ti preji brzske uzdaveni 😵 neboj mimis je silnej on to vydrzi ,hlavne,ze uz se citis lepe 😉
Nevim zda se Justynek otocil, to se dozvim v pondeli na KO ,ja doufam,ze jo 🙂

ratatooy
19. čer 2010

ahoj holky po dlouhé době vám jdu povyprávet co je u nás nového.-tak hlavní věc je že čekáme chlapečka,nejspíš matěje.utíká nám to hrozně rychle,už dostávám pěkný kopanečky manža se mi směje že jsem bitá celej den.všechny testy a ko máme na jedničku.já zatím přibrala 3 kg tak jsem taky spokojená čekala jsem to daleko horší.výbavičku už mám skoro celou kromě kočárku a postýlky.jinak se máme ok.tak se zatím mějte.papa

pajka00
21. čer 2010

Ahoj holky, tak hlásím návrat z vody, bylo to super....počasí nádherné, spacák teplý,stan nepromokavý.. pršelo jen jednou trochu-takže parádička. Mimís si bude hezky zvykat, protože budeme jezdit od mala na různé výlety, takže už v prenatálním věku má zážitky. Jasně, že jsem letos nepádlovala..jeli jsme jako doprovodné vozidlo, ale pobytu u táboráku a ve stanu si užil.....jo apropó-prší🙂)
Vys-to je sranda......a proto je i lepší nevědět, co čekáme🙂 Je to úplně fuk, hlavně, že je malošek zdravý a hotovo. A navíc- kluk první je lepší, protože se potom o mladší sestřičku postará🙂
Dnes nastupuje holka na zaučení, takže se vždycky ozvu až odpol., protože bude chodit ze začátku jen na dopoledne🙂
A zítra mám kontrolu ze sociálky 😠

suzanna
21. čer 2010

Ahoj maminy 🙂
ratatoy to je supeeer opet klucik 🙂 tak gratuluji 🙂
pajka tak fajn,ze pocasicko vyslo 🙂 ty jsi stejne dobrodruh ,ja bych asi umrzla 😅
Ja musim byt v 10 hod.u pana dr. na kontrole tak se pak ozvu co a jak...zda se mi,ze se malej jeste neotocil a ze si lezi porad pekne napric..rano jsem si sahala na brisko a na prave strane jak jsem to zmacla tak me pekne kopnul zpet,takze nevim,nevim...

pecicka
21. čer 2010

ahoj maminy🙂všechny vás moc zdravím🙂

antoaneta
21. čer 2010

Ahoj holky, a zase prší...... 😒 ještě že jsem stále doma. Včera jsem dobrala poslední antibiotiku, a až ve středu jdu na kontrolu, tak nevím, jestli tím dnem se už zase do práce vrátím, nebo ještě nějakej ten den doma pobudu. Pořád jsem taková nějaká zahuhňaná a dráždí mě to na kašel.
😉 vysočanko: IP
😉 suzy, držím palec, aby bylo miminko otočený, ale že by si to necítila? holky říkaj, že když se miminko otočí, tak je to celkem nářez, jak to jde cítit. Ale ikdyby ještě otočený nebylo, tak je ještě furt čas, ne???? Jsou prý i nějaký cviky, jak mu můžeš pomoct? Toho otáčení doktorem bych se asi bála. Pak hned napiš co ti řekli.
😉 Pajko, všechna čest, stanovej a vodovej výlet, a v tomhle počasí nepočasí. To bude panečku pro mimíse tvrdej odchov 😀
😉 ratatooy ahoj!!! co děláš ženská, že nezajdeš?? 😀 jsem ale ráda, že se máš dobře a gratuluji k dobrým výsledkům a ke klučíkovi! Matěj je krásný jméno. Pohyby ti závidím, já ještě ani ťuk 😒 jsem zvědavá kdy dorazí. Ale jsem ráda, že to není jako problém - mám totiž placentu vepředu a doktor říkal, že si musím ještě nějakej ten týden počkat. A nekecej, vážně už máš komplet výbavičku? ty seš ale akční. A od jaké velikosti začínáš? Já ještě nic nemám. Pořád tak nějak vyčkávám..... a vlastně ještě jsem neměla ani moc příležitost. A o jakém kočárku a postýlce uvažujete? Hoď tip, já jsem z toho úplně vyřízená a vůbec nevím.

pajka00
21. čer 2010

Holky ono bylo 2 dny krásně, dokonce mi bylo v noci i horko, až v sobotu bylo zataženo, ale večer se zase udělalo hezky, takže super. Jo, mimís bude s náma jezdit hodně po různých výletech a pod stan, takže si musí zvykat.
Antoanet drž se a uzdravuj se...ať si to těhu vychutnáš i jinak🙂 Určitě bude všechno v pořádku, Dr.ví, co může mimču uškodit a co ne, tak to určitě nezanedbal.
Vys ty máš fakt výbavičku už?Já krom pár věcí z bazaru a nových plínek jsem nekoupila lautr nic.Pořád mám jaksi čas🙂
Kočárek se mi líbí ten co bude mít suzy a ještě i Concord...ten je taky úžasný....takže se rozhodujeme-hlavně podle ceny samozřejmě. Postýlku mám po svých dětech ještě....takže ji někde vyhrabeme.
Ratat tak chlapeček🙂hezký...je to tady samý kluk🙂

suzanna
21. čer 2010

Ahojky jsme zpet.
Justynek je hezky otoceny hlavickou dolu,zadickama na pravo a nohy nalevo, to jsem si oddychla a pekne pry roste .Za dva tydny nas ceka UTZ a budou ho vazit a merit tak to se moc tesim 🙂 Hlavne,ze je vse v poradku.Jen jsem cekali dnes 1hod.45 min. v cekarne ,protoze dr. musel nekma na sal....Justynek se v cekarne pekne predvadel bricho mi litalo ze strany na stranu az se lidi smali ,jedna starsi pani se na to nemohla vynadivat 😀
Taky se mi zda,ze je tu vice kluciku 🙂
A jak se ma peci??????? a miminko /a ??????

suzanna
21. čer 2010

Nam ma kocarek prijit tenhle tyden ,no to jsem teda moooc zvedava.....

pecicka
21. čer 2010

ahoj suzzi-no to víš, zítra jdu na utz, tak už se taky moc těším a zároven jsem malinko nervozní.......
jinak dobrý, palí mě pořád žáha a bolí mě teda docela dost prsa ☹ a testíky jsem vyčerpala, dneska jsem vám tam ještě dala poslední 😀 no jo, blázen 😀 je super, že jste v pořádku, a že se Justýnek otočil 🙂

pajka00
21. čer 2010

Říkala mi jedna holka, že měla jít na cisaře, protože měla dítě úplně napříč-takže neporoditelné a tak už byla natěšená, že jí udělají císaře a najednou do rána obrovské žbluňk v břichu a kluk se otočil do správné polohy.....den před porodem.)) Takže doktor nadšeý a šupala rodit normálně🙂
Peci moc hezká fotečka 😀 Už se těším na fotku z UTZ,až uvidíme malého červíka🙂 Určitě to bude OK a ty prsa-mi ani nemluv.Mně už nebolí, ale ta velikost...jsem si dnes jen tak ze srandy oblekla svoji normální-před těhotenskou a měla jsem to jen na zakrytí bradavek a kousek...no otřesné🙂))
Suzy jsem zvědavá na ten tvůj kočárek, jestli ho fakt pošlou!

pecicka
21. čer 2010

paji-fotečku si nechám a hned vám ji tady šoupnu 🙂

pecicka
21. čer 2010

jo a chtěla jsem se zeptet, máte nějaký odkaz na výpočet týdnu a den porodu?

suzanna
21. čer 2010

peci tak super uz se tesim na fotecku..ja vim,ze jsi napnuta kolik jich tam je ... 🙂
pajka no ja jsem taky teda zvedava...moc jim neverim...No ja jsme vcera vecer taky citila,ze tam nejak radi a mela jsme pocit jako by se otacel,protoze mi kopal az do trisel a docela me to i bolelo...
peci tady:
http://www.emimino.cz/htm/vypocet.htm

pecicka
21. čer 2010

suzzi-děkuji 🙂

spark
21. čer 2010

Ahoj holky. 🙂
Já se přes víkend málem zbláznila kvuli těm pohybům... prostě ani zdaleka necítím to, co tady každá těhule popisuje. Tak jsem zalarmovala dneska ráno doktora a už jsem jela. Ale všechno v pořádku,tak se mi ulevilo. Segra mi řekla,že mam hroší kůži. Chudák malej,bude mít za mámu hrošici 🙂 Jinak mi pan doktor dal DVD s prckem. 1000kč se třema minutama)))) no,strhnu to mladýmu z první výplaty. 😎 Vážně se mi ulevilo,tak jsem to musela někam napsat.
Vysočanko 🙂 to muselo být překvápko!))

suzanna
21. čer 2010

spark tak fajn,ze je vse oke 🙂 A zeptala jsi se proc tomu tak je,ze jeste nic necitis?? A kde mas tu placentu???

spark
21. čer 2010

suzan...ty mi asi dáš,ale jak jsem tam ležela a přiblble se usmívala na ten ultrazvuk a byla spokojená jak želva, tak jsem se nezeptala vůůůbec na nic 😅 A to jsem mela připraveno milion otázek 😨

suzanna
21. čer 2010

spark 😀 no tak snad priste,ale to uz urcite pohyby citis budes 🙂 a necitis nic ani kdyz si lehnes vecer na zada ??Musis se na to soustredit 😉

broukb
21. čer 2010

Ahoj holky,
tak já teda pohyby nepřehlédnu zrovinka ted si připadám trošku jako boxovací pytel...každej jede z jedný strany 😀 ale je to krásný 😉 Ratat no to je dost, že si se taky ozvala...gratuluju k chlapečkovi.Aspoň bude mít Vaneska z čeho vybírat 😀 ještěže to Tulánek trochu vyrovnává s holčičkama jinak by to tu bylo zapindíkovaný 😝
Spark ty si trubička...ale věřim, že si v tu chvíli měla jiný myšlenky než se ptát 😉 Buď ráda, že máš klidné miminko já ty svoje draky asi nezvládnu, jestli budou tak akční jak v bříšku 😕
Pájko ty si teda dobrodruh..já se teda taky moc nešetřim, ale na vodu a pod stan by mě nikdo nedostal 🙂
Peci moc se těším na zítra a držim palečky aby si přinesla samé dobré zprávy..myslim, že testit už nemusíš 😀 😀 to jsou dááááááááálnice.
Suzi paráda, že se Justýnek konečně dal správným směrem...už to letí viď a za chvilinku už tu bude...staršně to uteče 😉

Jinak já teda už mám taky skoro všechno jen mi chybí kočárek a pár drobností...můžete mrknout do albíčka na pokojík 😵 jsme trošku blázni, ale bez těch postýlek to bylo nedodělaný a zase si říkám, co když pak budu muset ležet a už bych to nestihla. Tak zatim páá

broukb
21. čer 2010

jéé a zapomněla jsme na antoanet...kočko je dobře, že už je ti líp,ale ještě si chvilenku polež doma, at se ti to nevrátí 😉 a uvidíš, že pohyby přijdou coby dup.
Jo a já mám postýlky od drewexu a jsou fakt pěkný..žádný šunt.Tak na ně můžeš mrknout maj spoustu typů

pajka00
22. čer 2010

Ahoj holky, tak Spark super, že je vše OK....asi tam máš fakt hroší kůži, ale důležité je, že je mimís v pořádku. Zkus si -jak říká suzy-lehnout na záda, natáhnout nohy chvilku....a pak je pokrčit.....to se vždycky rozbouří pak pohyby🙂
Brouk krásné postýlky i pokojíček..tam se jim bude spinkat.

spark
22. čer 2010

🙂 ahoj.Si připadam jak trubka 😀 ale já opravdu nic necítim. Cítim jen ty bubliny,ale ty jdou jakoby z jednoho místa pod pupíkem a to si myslím že není mímo. No 😠 takže žádná změna. Ale já vám napíšu až mě pořádne čutne))

pecicka
22. čer 2010

ahoj holky, přeji krásné ráno🙂
Paji-tobě všechno nej k svátku🙂

suzanna
22. čer 2010

Cau maminy 🙂
Peci hele nenapinej uz jsi byla na UTZ???
pajko Tobe a vysocance vse nej nej nej k svatecku ,co vic Vam prat darecky mate v brisku 😵
spark kdyz se na to budes kazdy vecer soustredit tak to urco ucitis 😉
broucku postylky a vse, nadhera 😵 😵 😵

vysocanka
22. čer 2010

Pajinko vsechno nejlepsi k svatku hodne zdravicka tobe i miminku a at se citis fit co nejdéle.
Jinak Suzi dekuji za pranicko.
v 11,20 jdu na sono srdicka.
Peci drzim palecky sem zvedava.
Paji vybavicku nemam a to co sem mela tak stejne bylo skoro vsechno ruzovy takze pešek. 😀

suzanna
22. čer 2010

vys to budes mit krasny darecek 🙂

pecicka
22. čer 2010

ahoj holky, fotečka je v albu a čekáme jedno mimi 🙂 prej kluk jako buk říká tatka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru