My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

zazy
13. říj 2010

Ratatooy takže ii tobě moc štěstíčka přeji
Brouk moc krásné mimi,holky já už chci taky

vysocanka
13. říj 2010

@ratatooy moc drzim palecky. Hodne sil a drz se!!!! 😎

spark
14. říj 2010

Ahoj všem!! 🙂
@broukb V první řadě velká gratulace k dvojčátkům!Jsou to krásná mimča! To je mazec co? Už to máme za sebou brouku!
VSEM MOC DEKUJI ZA GRATULKY K MIMINKU! 😵 😅
------------------------------------------------------------------------------------
Teda ženský! Prý mi nemohli dát anestezii kvuli tomu,že jsem byla najedená. Museli by jsme čekat do 23h. a já porodila ve 21.40. Ani Epidural nestačili.. já to tušila že to na mě jde a oni furt že ještě ne a že mě možná v pondělí ještě pustí domu))))že klidně můžu přenášet. Tak nevim jestli to byl na mě nějakej tah,nebo to mysleli vážně. 😠 Každopádně to vážně proběhlo rychle,ale ta bolest....proč jste to mamky někdo neřek?? já bych si to mateřství rozmyslela!! 😀 Jedna sestra tam na mě...mamino,to vydržíte..a já na ní...nechte si ty kecy!! tak sklopila hlavu a šla..pak jsem se jí omlouvala 😎
Malej je nádhernej! Nemůžu se vynadívat a pořád ho musim "ňahňat". Je milé že už mě pozná a vždycky když huláká tak se u mě uklidní. 😅 Manžel,ten ho zase včera očuchával,že prej krásně voní..no je to povznášející pocit,takže holky co to máte před sebou...stojí to za to!

zlucie
14. říj 2010

@spark Radimek je krásnej.....pěkně si to rodičovství užívejte a opatrujte se!!!!! 🙂

suzanna
14. říj 2010

@spark malej je nadhernej 😵

spark
14. říj 2010

@zlucie
@suzanna Díky ženský. 🙂

salopa
14. říj 2010

@broukb mno to jsou prďolky kráásný, gratuluju moc ještě jednou😉 Je fakt obdivuhodné, že jsi vydržela tak dlouho:o)

@spark i Tobě ještě jednou gratulace. Fakt je malej nádhernej 🙂

pecicka
14. říj 2010

ahoj holky🙂
@spark krásný chlapeček, moc gartuluji 🙂
@vysocanka tak ted je to n tobě🙂
ještě čekám, že se ozve ratatoy a začíná se tadyb pekně maminkovat 🙂 jak já už se moc těším 🙂

pajka00
14. říj 2010

@spark Bolí to svinsky co?🙂)))))zasmála jsem se tvému příspěvku.....no jo....ale zánět v osmičce-bolí ještě víc🙂)
Malošek je krásný a dívá se hrozně důležitě-jak velký kluk už.
Broučku...mimóši jsou nádherní...je to super, že jsme se tady už všechny tak rozrodily a holky.....čekáme na další🙂)
Ratat držím moc palce!!!

antoaneta
14. říj 2010

@spark malošek je nádherný!!!! A jak psala Pajka, tak fakt ten jeho úžasnej kukuč je už takovej dospěláckej 😀 možná to dělají i ty vlásky 😀 Moc se Vám povedl!!! A je od tebe milé, nás takhle povzbudit, že je to taková svinská bolest 😅 už tak tu máme nahnáno 😅 že jo, holky mi zbývající 😅
Ale jak píšeš - stojí to určitě za to!!!!!!!
@ratatooy Tobě holka držím taky všechny palce!!!!!! Ať to všechno dobře dopadne!!! Nic jiného si žádná z nás ani nepřipouštíme. Vše půjde o.k. a za chvíli se tu budeš taky chlubit s fotečkama!
☹ Jinak já holky zprávy nic moc. Včera večer jsme si zkusili cvičmo cestu do porodnice, ne ani tak kvůli porodu, jako kvůli šílenému svědění celého těla a dalším příznakům. Mezitím jsem si už našla nějaké čtivo o tom na internetu, tak jsem byla vyděšená až až. Zavolala jsem si do porodky a o ni mi řekli, ať přijedu. Plakala jsem a byla jsem vyděšená k smrti. A to co jsem si k tomu našla se potvrdilo. Zjistili mi špatné jaterní testy a řekli mi buď hospitalizace + tablety, nebo doma + tablety. Tak jsem řekla domů. I tak jsem musela ale podepsat revers. Do tří dnů, ale objednali mě hned na zítra mám přijít znovu, a pokud se to nezlepší, nebo ještě zhorší, tak - hospitalizace+infuze+tablety a vyvolání porodu 😢 Miminko je podle nich v pořádku. Teď to prý ohrožuje na životě mě, ale nebezpečí je tu i pro miminko. Mám strach. Při kontrole mi teda řekli, že porodní cesty jsou připraveny, takže by to nemělo být pro nás dva tak náročné. Doufám, ale že tablety zaberou a s mimuškem to společně zvládneme.

zazy
14. říj 2010

Antoanetko,tak moc moc držím pěstičky at to zvládnete,budu na Vás myslet

suzanna
14. říj 2010

@antoaneta preji at to sdvedeni brzy zmizi a tabletky zaberou a at je vse v poradku 😉

pajka00
15. říj 2010

@antoaneta No v každém případě je to nepříjemná kompilkace, ale zvládneš to - neboj a i kdyby ti vyvolali předčasný porod, nic se neděje..už jsi v 38.týdnu a to byla malá už na světě a podívej, jaký to byl macek🙂 Určitě všechno dobře dopadne, nestresuj se, odpočívej a moc ti držím palce, aby bylo brzo vše OK a nebo ať si chováš miminko v náručí🙂

pecicka
15. říj 2010

ahoj maminy a těhulky🙂tak předávám sms od ratatoy
Pro tety koníkovky jmenuji se Šimonek narodil jsem se ráno 8:43hod mám 51cm a 3450g🙂
a máme další maminu🙂

suzanna
15. říj 2010

jeee to to tady juede teda pekne jedna po druhyy 🙂 velikanska gratulace a prejeme Simonkovi mooooc stesticka a zdravicka 😵

zlucie
15. říj 2010

Hezký den...pěkně se to tady rozrodilo! 🙂 Tak od nás taky velká gratulace, hodně štěstí a zdraví pro celou rodinku!! 🙂

zazy
15. říj 2010

i já se přidávám ke gratulaci,at jste zdraví

spark
16. říj 2010

@ratatooy 😵 veliká gratulace! 😵 😵

vysocanka
16. říj 2010

Holky mam dotaz ktery se netyka me.
Jak jsem byla loni v laznich potkala jsem tam super holcinu, byla na ET, bez PK, zbyly jen dve embrya takze ji je druhy den zavedly, 13 DEN od ET pozitivni test, ale HCG pouze 48. Co si o tom myslite?

Díky moc za vase nazory.

Pája

lumpajda
16. říj 2010

@vysocanka ,ahojky, buď jde o zamlklé těhu a nebo hodně brzké těhu, já měla první HCG 23, takže šance, že je to prosperující těhu je veliká, držím palečky

lumpajda
16. říj 2010

@ratatooy, mooooc gratuluji ke krásnému chlapečkovi, ať vám Šimůnek dělá jen samou radost 😵 😵

spark
18. říj 2010

Ahoj.
Tak jsem setrhla s mateřských povinností 😀 ,abych se tady pokoukla. Co tady budem dělat dál? To tu místnost přejmenujem? 🙂 Nebo se tady budem scházet dál?
Radímek je zlatčko. V noci spinká a dopoledne je taky hodný,ale dává nám najevo že odpoledne a v podvečer je jeho čas a to teda huláká 😀 má prdíky chudáček. Ale my jsme pořád šťastný 😵

vysocanka
18. říj 2010

Ahoj holky, jsem po poradne, bohuzel ubrecena a s nervama v prd...
Mam vysokou bilkovinu, otoky jak svina, vysokej tlak, svedeni celyho tela, koprivku a mujsim byt hospitalizovana, tak se s Vami loucim a ozvu se asi az po porodu, hrozi mi vyvolanim.

Asi mam to same co Antoanet, mam vas pozdravovat, lezi taky v nemocnici.

Uz se sem nebudu met jak dostat, tak dam info po nekom jiném.
Opatrujte se a ja jdu balit :(

zlucie
18. říj 2010

@vysočanka Moc mě to mrzí...ale hlavně abyste ty i miminko byli v pořádku!!!!! Budu na Vás myslet a držet pěstičky!
Já jdu na kontrolu ve středu, tak jsem taky zvědavá.....problémy sice némám žádné, ale člověk nikdy neví.
Už to budeme muset maminy vydržet!!!!

pajka00
18. říj 2010

@vysocanka Neboj, bude to v pořádku, navíc jsi už 329 týdnu, takže nic nehrozí a i když ti maloška vyvolají, už to bude macek🙂 Je to určitě nepříjemné, ale zvládneš to, držím palce a ať je porod raz dva🙂
Holky....gratulace k miminkům...pěkně se to rozrodilo a už je nás víc po porodu než před porodem mám ten pocit🙂 A jestli ne, tak každým dnem už to bude....vysočanka, antoanet...ty jsou další na řadě🙂.....no a jak se dívám na zlucii 38.týden...to už se taky blíží k závěru🙂 No je fakt, že mítnost by se měla asi přejmenovat🙂)

pajka00
18. říj 2010

Teda vys....v 329 týdnu....to jsem to trochu přehnala,co? 😀

zazy
18. říj 2010

Ahojky holky,Vysočanko neboj zvládneš to,budu držet moc moc pěstičky at vše dopadne tak jak má.Jo a zdravím všechny maminy,jak to zvládáte??

broukb
18. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem se nachvilku odtrhla...respektive odtrhla jsem dítě od prsu, abych mohla aspoň napsat 😀 😀 Protože každej jí jindy, tak prakticky pořád kojim 😝 Jinak zvládáme vše dobře, až mě to překvapuje s jakou lehkostí 😉 no uvidíme až začnou prdíci atd pak nám sklapne 😀 Dala jsem nějaké fotečky, tak se můžete podívat.

Všem moc moc gratuluju k miminkám, ale že se nám všem povedli holky co?? 😀 měli bysme založit diskusi nejhezčích miminek z koníka 😉 Spark, Ratat kočky to je úleva, že už to máme za sebou.Antoanet, Vys zlatíčka nebojte se už to bude brzy za vámi a i vy budete držet svoje prcošky v náručí.. 😵 😵 držím palce a myslím na vás.

zatim papa a já se pokusim zase stavit

spark
19. říj 2010

@broukb 😎 krásný děti jsme porodily!! 😉
@vysocanka Držím palce a nezapomen,že to stojí za to! 🙂
@pajka00 329 týden 😀 slonice 😀

pecicka
19. říj 2010

ahoj kočenky🙂
předávám jednu zprávičku od ratatoy
pro tety koníkovky, zítra jdeme domů, takže se určitě ozveme a popovídáme zážitky, jinak ve dne spíme a v noci brečí a maminka spala za poslední 3dny asi 4hodiny, je tro záhul ještě že jsem po tom císaři byla hned jako rybička. všechny pozdravujeme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru