My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

vysocanka
15. únor 2011

@abig super Pecicce gratulujeme!!! a obema hodne zdravička.
@broukb Barunko ja prikrimy zatim nedavam ale urcite kupovany budu brat jenom jako nouzovky kdyz nekam pojedem nebo tak..

misanda
15. únor 2011

@pecicka Peciiiii, zlatooo...moc gratuluju!!!! a prďolkovi přeju hlavně hodně zdraví a aby se v životě neztratil!!!!!

misanda
15. únor 2011

a všechny ostatní zdravím 😀

pajka00
15. únor 2011

@pecicka No sláva🙂)konečně se uráčil lenoch🙂 tak hodně zdraví a spánku všem. až budeš mít kdy-ozvi se'🙂

lumpajda
15. únor 2011

@pecicka, moooc gratuluji a přeji hodně zdraví, štěstí a ať vám malý dělá jen samou radost.

Ahoj holky, občas nakukuji, abych viděla, jak ty vaše zlatíčka krásně rostou. Doufám, že vám to nevadí. Krásný den všem. 🙂

ratatooy
15. únor 2011

@broukb to si mě teda vyhmátla 😀 já kupuji i vařím jak co podle toho co je k dostání a jak to vypadá,ale zatím toho nesní tolik,ikdyž přesnídávku by zblajzl celou a zeleninku tak půl skleničky ale bojím se mu dávat toho tolik,jinak mu to jde krásně hned věděl co ze lžičkou a kdyby jste holky viděli co dělá když jíme mi to je k neudržení 😀 nevím jestli to má teda po mě nebo chlapovi.

@pecicka gratulujemeeee konečně jsme se dočkali a hlavně ty co?ale že to uteklo?ať vám dělá jen radost a je moc hodnej.

@misanda ahoj tebe už jsme neviděli ani nepamatujeme,jak se máš?

ratatooy
15. únor 2011

@suzanna to vypadá dobře tam se to aspon umixuje jinde tak malý množství nenamixuju takže všechno mačkám přes cedník ale jak jsou v tom trochu kousky tak se stím šimon dáví.ale ty peníze uáááá.

jinak probíráme příkrmy na nutradefense tak kouknite,teď tam píší že se dá navařit trochu do mrazáku tak to asi budu dělat abych toho měla víc a mohla to rozmixovat

suzanna
15. únor 2011

@ratatooy je to fakt super a mas tam k tomu knizecku s receptama a taky co se muze a nemuze dat do mrazaku.Nakrajis ,zavres,naparis, otocis a rozmixujes...je to behem 20 min.hotovy 😉 penize budou, my nebudem 😉

ratatooy
16. únor 2011

@suzanna to je fakt tak už vím co budu chtít k narozeninám 😀

suzanna
16. únor 2011

@ratatooy dobre rozhodnuti, urcite nebudes litovat! 🙂

salopa
17. únor 2011

ahojky holky
pecííí obrovská gratulace. tak konečně jsi se dočkala. tak přejeme hodně zdravíčka a málo probdělých nocí:o)
jinak holky, jak tak koukám, tak vám ty dětičky pěkně rostou. strašně to letí. 😉

pecicka
20. únor 2011

ahoj holky, všechny vás moc zdravím a děkuji🙂je to nádherné a nemůžu se nabažit toho pocitu, že je mei námi a já ho konečně mohu držet v náručí🙂stále na něj koukám a jsem naměko.....dala jsem pár foteček do alba,tak koukněte.

ratatooy
20. únor 2011

@pecicka super je krásnej asi podobnej na tebe,a co jinak byla to aspoň rychlovka?

salopa
20. únor 2011

@pecicka se ti nedivím, že se nemůžeš nabažit.je krásnej. teď už si ho můžeš maximálně užívat 🙂

vysocanka
21. únor 2011

@pecicka Peci je naprosto uzasnej!!! moc gratuluji jen se tul a mazlinkuj!!!

vysocanka
21. únor 2011

@salopa ahojky jak se vam dari??

pecicka
21. únor 2011

@ratatooy ahojky, myslím, že celkem jo. Do porodnice jsem jela hned od začátku, musela jsem kvůli antibiotikům, ale opravdu to začalo tak kolem 11hod, v 13.45hod mi píchli vodu a 14.30hod byl miláček na světě🙂užívám si to a jsem moc štastná🙂

pecicka
21. únor 2011

@vysocanka děkuji🙂

pecicka
21. únor 2011

@salopa je to uplně jiné, než když jsem měla děti, ted to člověk vnímá uplně jinak, asi na tom harje svou roli i věk, je to prostě krásné🙂ale to víš sama nejlíp🙂

zazy
21. únor 2011

Peci já taky ještě jednou gratuluji,tak už jsi se konečně dočkala,a malej je naprosto úžasnej

ratatooy
21. únor 2011

@peci s tím věkem máš pravdu ikdyž jsem mladší určitě je to pro mě jiný než třeba kdyby to bylo ve dvaceti,teď je to lepší.

pecicka
21. únor 2011

@zazy moc děkuji

salopa
22. únor 2011

@vysocanka nám se daří celkem fajn. až na pár trápeníček. ale užíváme. 🙂

@pecicka tak určitě ten věk hraje roli a taky to, že už děti máš a víš co a jak 🙂

pajka00
2. bře 2011

ahoj holky, to jsme všechny vytížené, že nemáme čas ani na pc,co?🙂
Náš drobeček je v pořádku, máme 7,5kg-otesánek. Zatím jenom kojím, ale od 6měsíců už začnu pomalu přikrmovat a pomalinku přestávat s kojením. Chtěla bych tak do léta úplně vysadit. Měla jsem to přesně i u dcery a bylo to optimální. Půl roku jen kojení a pak občas až úplně přestat. Nebaví mě to noční vstávání, kdy ona má prso jen na žužlání. Skoro se nenapije, jen se pohraje a spí..takže už mě to fakt přestává bavit.
Zítra jdeme na kontrolu s nožičkama. Neměla dorostlé jadérka, tak to snad už bude v pořádku.
Jak u vás ratoleti? Co nového?🙂 Doufám, že je vše OK a dělají jen radost.
Přidám fotečku, ať vidíte, jak rosteme.

suzanna
2. bře 2011

@pajka00 ahojky no jasne vytizene,zatizene maminky...u nas je to ted porad ...maly vyzaduje porad pozornost.
S tim kojenim mas pravdu take to tak mame,v noci 3x vstavacka jen aby si jen cucnul a usnul a nepusti..ja jsme vyrizena,ale kojit prestat nechci proste dokud budfe mlicko budu mu ho davat nez ho kupovat..prikrmy uz mame a bastime dobre... 🙂
Mala je pekny cvalik 🙂 jen tak dal vsak to pak vybeha 😉

vysocanka
2. bře 2011

Zuziku me neprijde Pajky mala cvalik nas Lukasek ma 71cm a 8800g.
🙂))))))))) takze jakypak cvalik co bych pak mela rikat ja.. 🙂)))))

vysocanka
2. bře 2011

@suzanna
@pajka00
Jinak je fakt ze nikdo moc nema cas vysedavat u pc.. prckove moc nedovoluji nejake rozpylovani.
Nevite nekdo neco o ANTOANET???

zlucie
2. bře 2011

Ahojky......Mareček měl včera 4 měsíce, 6,84 kg, 66cm a papáme jen maminčino mlíčko 🙂 🙂 🙂
Všechny moc zdravíme 😉
O víkendu jsem Antoanet viděla.....má krásného chlapečka, náš by ho teda snědl 🙂 🙂 Kubík je drobek, ale už prý pomalu přibírá......on i její manžel je drobnější 😀

@vysocanka Vy jste teda velicí? Co už všechno umíte....my krásně paseme, říkal pan doktor, ale ze zádíček ještě hlavičku zvedat nechce a ani se neobrací....ale jsme strašně ukecaní 😀 na kluky prý teda hodně 😀
Vzadu na hlavičce máme trochu placku, tak jsem z toho byla špatná...ale prý je to normální a až se bude víc hýbat tak se hlavička zakulatí........otáčíme krásně na obě strany, ale spinkáme nejraději na zádech ☹

vysocanka
2. bře 2011

@zlucie taky nejradsi spi na zadech vcera se mi zacal ve velkym pretacet na brisko. tak je to sranda hrozne rad ma kdyz ho pritahuju do sedu to se rehta nahlas. jinak paseni konicku az takovy terno neni to ho dlouho nebavi.
Jenom kojim.. nic jineho mu nedavam :D
Antoanet mam na skypu ale snazim se ji kazdou chvilku napsat a nereaguje :( tak me to mrzi..

suzanna
3. bře 2011

@vysocanka musis brat v uvahu,je pajky mala je holcicka 🙂 to se neda srovnavat s chlapeckama 😉 na holcicku je proste pekna 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru