My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
24. pro 2010

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není, dobré jídlo do bříška, bohatého Ježíška. Tohle všechno na vánoce, hodně zdraví v Novém roce. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

antoaneta
24. pro 2010

Holky jojo, uteklo to, že to není ani možný. V tuto dobu jsem si píchala injekce a plakala jsem. Teď pláču zas, .......štěstím. Vám všem a Vašim zlatíčkám 🙂 🙂 🙂 ty nejkrásnější vánoce!!!! 🙂 🙂 🙂

zlucie
25. pro 2010
suzanna
26. pro 2010

@zlucie krasny 😵
@antoaneta krasny 😵

broukb
26. pro 2010

Holky omlouvám se nestihla jsem Vám popřát krásné Vánoce 😖 Tak, alespoň užijte si Silvestra a do Nového roku hodně štěstíčka a zdravíčka hlavně pro ty naše pokládky 😉
Holkám těhulinkám pohodový konec těhu,lehké porody a ty nejspokojenější miminka 😵 😵 😵

broukb
26. pro 2010
un_deux_toi
26. pro 2010

Krásný večer všem,

Nenašly byste si, prosím, pár minut na vyplnění mého dotazníku? Zabývám se motivací k pojmenování potomků... :o)

Dotazník zde: https://spreadsheets.google.com/viewform?formke...

Díky moc!

ratatooy
28. pro 2010

ahoj holky tak jak se vám vydařili vánoce?nám celkem fajn až na ty návštěvy to se malýmu moc nelíbilo protože chtěl spát a všichni ho budili aby ho mohli chovat nebo byl moc velkej randál.jinak se máme dobře tak doufám že i vy už skoro za celý den neslyším pláč,už se furt smějě hraje si na dece s hrazdičkou a už začíná i nahlas pěkně pištět.za týden jdeme na očkování tak mám strach aby nebyl potom moc protivnej.jinak Všem ještě přejeme krásný Nový rok 2011.

zazy
28. pro 2010

ahojky
taky Vás všechny zdravím.
Tak my dneska máme 3 týdny,malá taky byla trochu nevrlá z těch návštěv.Trochu nás začaly trápit prdíky,ale dá se to.Dělá pěkný ksichtíky a nejlepší je když se usměje.Holky nás už neočkovali proti TBC.Ale chci se zeptat,co si myslíte o očkování prevenarem,jo nebo ne.Chtěla bych vědět více názorů,děkuji.

ratatooy
29. pro 2010

@zazy mi jdeme na očkování 5týho a budem dávat prevenar 13,ten se vyplatí a už ho doplácí pojišťpvna tak proč ne?
tak jsem to naše dítě musela přelstít a udělat postýlku viz.foto aby jsme se všichni v klidu vyspali,taky jsem musela objednat už mega vaničku jinak by jsme se už v tý malý umačkali,měli jsme tu v přebalováku a to měl nohy až u brady nebo ven z vany 🙂

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pajka00
30. pro 2010

ahoj holky, všem hodně zdraví do příštího roku.
My jsme byli i na očkování a nechala jsem ji Sinflorix...ten rotarix ne. Teda, to budou očkovat až příště, ale Dr.to už chtěla vědět.Jinak očkování hexavaxínou do stehna-řvala jak tur a až do večera byla otravná, ale teplotu naštěstí neměla.Ratat to jsi dobře vymyslela🙂 Už si hraje s hrazdičkou, malá na to zírá jak u vytržení, ale ruku nezvedne, aby si do toho praštila....snad už jí to brzo dojde, že může ruce používat🙂

pecicka
30. pro 2010

ahoj holky, já bych vám všem chtěla popřát do nového roku všechno nej, hlavně zdraví, štěstí, lásku a at vám ty vaše uzlíčky štěstí rostou jako z vody a dělají vám jen samou radost🙂Š´TASTNÝ ROK 2011🙂

ratatooy
30. pro 2010

@pajka jo hraje si prvně jsem mu mávala rukou já a pak na to přišel že do toho může třískat,tak vydrží i dvě hodiny a pak usne to je klídeček.
holky taky vám přejeme vše nej do Nového roku a pecičce hodně sil ke zdárnému konci,to ani není možný jak ti to uteklo už budeš mít za pár dní ratolest u sebe,to je paráda.tak ať jste zdraví a dobře to zvládnete

spark
31. pro 2010

😉

zazy
31. pro 2010

KRASNEJ NOVEJ ROKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

pajka00
5. led 2011

ahoj holky, tak vidím, že máme plné ruce práce všechny🙂 Akorát Peci si ještě užívá klídku, ale už ti to taky brzy začne,co?🙂 Malá momentálně spí na zahradě, tak se snažím stihout co se dá, protože vyžaduje moji pozornost a vydrží si hrát sama jen chvilku. Zatím si s rukama nehraje...naštěstí už zjistila, že se dá cucat pěst..ale zato si začíná sedat...nějak brzo!Tak ji držím v pololeže, ale vzteká se. Zítra jdem na kontrolu ve 3 měsících s nožičkama, tak jen doufám,že to dobře dopadne. Dnes je u nás severák, že se mi nechce vůbec ven.Jen než jsem ji za tu chviličku uspala v kočárku tak jsem zmrzla.

pajka00
5. led 2011

ahoj holky, tak vidím, že máme plné ruce práce všechny🙂 Akorát Peci si ještě užívá klídku, ale už ti to taky brzy začne,co?🙂 Malá momentálně spí na zahradě, tak se snažím stihout co se dá, protože vyžaduje moji pozornost a vydrží si hrát sama jen chvilku. Zatím si s rukama nehraje...naštěstí už zjistila, že se dá cucat pěst..ale zato si začíná sedat...nějak brzo!Tak ji držím v pololeže, ale vzteká se. Zítra jdem na kontrolu ve 3 měsících s nožičkama, tak jen doufám,že to dobře dopadne. Dnes je u nás severák, že se mi nechce vůbec ven.Jen než jsem ji za tu chviličku uspala v kočárku tak jsem zmrzla.

zlucie
5. led 2011

Ahoj holky 🙂
Tak my už máme doma 5 kg/60 cm chlapa...včera dostal svůj první píchanec a preventivně půl čípku paralenu do zadečku....chudák to měl náročný 😀
Jinak jsme pořád stejně hodné miminko...už se smějeme 🙂 , broukáme a nadáváme 😉
Všechny moc zdravíme a přejeme krásný den 🙂

pecicka
6. led 2011

ahoj holky 🙂
taky vás v novém roce všechny moc zdravím🙂já ještě zatím sice užívám klídečku, ale začíná to být pro mě náročné, s blížicím se koncem, žádná sranda, cítím se jak vorvan, funguji tak do 17hod a pak je po mě nic, no prostě sranda🙂
koukám, jak vám ty miminka krásně rostou, už se těším, až budu mít to své v náručí.
tak se všechny držte, miminka at rostou a jsou zdravé a zase se ozvu. Papa

pajka00
6. led 2011

tak jsme po kontrole s nožičkama, všechno v pořádku, ale pořád nemá dorostlé jadérka, takže kontrola za 2 měsíce..chjo. Snad to už bude mít v pořádku.

broukb
6. led 2011

Ahoj holky,
tady to nějak usnulo po tom novym roce 😀
@pecicka tobě to letí to je neuvěřitelný!!! mám za tebe moc velkou radost, že už jste tak daleko..těšim se na toho tvýho prcíčka až budem kompletní 😉 Drž se a i když ten konec je nekonečnej, věř, že to rychle uteče 😵
@zlucie teda vy pěkně rostete, mareček je šikulka. A co jste dostali za pigáro??? 😕 My ještě nic, až teď ve 3 měs.Už teď je mii jich líto, asi mi pukne srdce až je uslyšim řvát 😢
@pajka00 neboj, jadérka dorostou, akorát je opruz tam furt chodit viď. Až Vikča zjistí k čemu ty ručičky má, tak se ti značně uleví až si bude hrát 😀 Takle chápu, že kolem ní musíš lítat. A jak jste na tom s postýlkou???

Jinak se máme dobře, děti rostou jako z vody a jsou čím dál tim roztomilejší 🙂 Musíme se pochválit, od ledna spinkaj v postýlkách a ke mě jdou až ráno po 8 dřív ani ťuk...až jsem překvapená, jak to prošlo v pohodě. Máme už 4650g Vanesska a 5350g Samík pěkně jí dohnal, dokonce předehnal. Včera se samík poprvé smál nahlas..málem jsme učůrli radostí, bylo to nádherný!! každej má jinou povahu Samík je věčně dobře naladěnej, brouká a málokdy pláče, ale když už tak je to děsnej tragéd, dělá u toho strašný ksichtíky a hrozně to prožívá 😀 😀 Vanesska s úsměvama docela šetří, i když se to zlepšuje, moc nechce povídat, ale zas je šikovnější pohybově 🙂 No jsou to prostě moje zlatíčka 😵 😵 Paráda je, že už si vystačí sami kolikrát i hodinu leží pod hrazdičkou a bouchaj do chrastítek, což je super a já mám chvilku pro sebe (no rozumějte na úklid, jídlo atd) ..tak to je u nás asi vše..pomalu se budí..papa a mějte se krásně

zazy
6. led 2011

Ahojky
TAk mi taky docela zvládáme.Malá je úžasná skoro celý den prospí a v noci taky akorát trvá chvilenku než zabere.NAštěstí pořád plně kojíme,tak jsem ráda.Jinak nás trápí prdíky,tak snad to brzy přejde,někdy mín,někdy víceJinak už pokukujeme po všem možném.My jdeme na nožičky za 14 dní,taky mám strach,já jako malá byla v nemocnici kvuli nožičkám,mám nedorostlou stříšku a přítel taky neměl nožičky úplně v pořádku,tak snad to malá bude mít ok,v nemocnici na první kontrole to bylo v pořádku.
Děvčata chtěla jsem se zeptat,jakého názoru jste na očkování prevenarem???
Brouk máš nádherné děti,tedy vy všechny.Taky jsem dala zase nějakou fotečku

pajka00
7. led 2011

ahoj holky,
@broukb tak doufám, že ty ruky brzo objeví, protože mě to už neba. Vydrží pod hrazdičkou chvilku a to jen proto, že jí zaháknu provázek za ruku a jak s ní mrskne, tak se hračky rozhoupají..už aby věděla, že to může i sama. Jinak se pořád culí, vykládá- hlavně ve 4 ráno má povídací náladu a začíná si sedat...No doufám,že to brzy doroste, obě děti je měly ve měsících, ale ona si dává na čas. Je fajn, že ti děti takkrásně spí a hlavně- v postýlce🙂 Já jsem to ještě nezkoušela, protože je problém v tom, že usínám u kojení...a jakmile jednou usnu,tak ji mám zpátky u sebe. Nechám to ještě do půl roku a začnu jí na noc dávat flašku, ať se pořádně napráskne a zavedu jiný režim.Ráno vydrží tak do 8 spát,tak je to fajn.
@zazy Prevenarem jsem ji očkovat nedala, jen ji nechám S.....kruci teď jsem to zapomněla🙂
Jinak po očkování trojkombinací-teď už je to asi pětikombinace to zvládne v pohodě, bez teplot. Paralen jsem nedávala, čekala jsem, jestli ho bude potřeba.

ratatooy
7. led 2011

@ahoj holky tak mi byli na očkování ve 3měsících,to byl řev,ještě prořvalpůl cesty dom ale dostal taky očko do každý nohy,nechali jsme dát prevenar 13,jinak váží už 7,20 a 63cm,macek co? 😲
ale už se směje brblá nadává moc nebrečí,a hraje si sám i dvě hodiny,už se dostanu i z baráku na chvilu že vydrží s tátou,takže už jsem byla jednou na kafi s kámoškama a na cvičení a to budu chodit už každý týden,aby si zvykal.
jinak jsme museli koupit mega vaničku aby se tam vešel,a tak je to sranda už je to ůplně jiný než s malým miminkem.

zlucie
7. led 2011

Ahojky 🙂 🙂
My jsme dostali v úterý první dávku hexavakcíny....nevím teda proč už ve 2 měsících 😕 , ale asi to jde.....příště,1.2., dostaneme druhou plus prevenar 13.
Na ty rotaviry jsme se nakonec vyprdli....zdálo se mi to už moc tři očkovadla...to by bylo 2 injekce do nožiček a ještě do pusinky,...

ratatooy
11. led 2011

@zlucie nám taky dávali hexa v necelých 3měsících,a rovnou i prevenar,na ten asi musíte teda počkat.
Holky taky se vám děti při spaní tak motají?jak hodinový ručičky já dám malýho na rovno a zachvilu leží hlavou v nohách,jinak se už chce zvedat,zvedá hlavu když leží na zádech a nadzvedává záda.

pajka00
11. led 2011

@ratatooy ahoj, malá leží krásně, netočí se, ale už se zvedá a když ji chytnu za prsty, hned is sama sedne...no brzo holka, brzo.Ale už se pomalu snaží přetočit na záda, ale opravdu jen pomalu🙂)

spark
11. led 2011

Ahoj holky!
Náš malej jak ho položim ,tak ho zvednu 😀 a je línej pást hříbátka,tak jsem zvědavá co nám řekne v pátek madam doktorka! 😎

ratatooy
11. led 2011

@spark malej taky nepase vůbec se mu to nelíbí jen chviličku a to mu musím držet zvednutou hlavu protože jinak ji má zabořenou do postele a mydlí s ní ze strany na stranu,by se tam udusil

ratatooy
11. led 2011

jo a máme jít na rehabku kvůli tomu že se otáčí furt jen do prava,do leva málo tak to ho tam zas budou mučit taky už má šišatou hlavu,mouka nepomohla jak radila pajka protože se vždycky posune tak aby se moh otočit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru