My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

ratatooy
12. črc 2011

@pajka00 takže u toho jogeru nejdou zvednout nožičky,kočárek už máme a vyhrál to ůplně jinej prvně jsem ho omrkla u kámošky a pak jsme ho koupily a nikdo ho tu nemá🙂))
je to valco baby latitude
je super má velkej koš spojené madlo,velká kola,sice trojkolka ale neva má zdvojený kolo a má super věc boudu až nad nožičky.jdu nafotit at to vidíš.

ratatooy
12. črc 2011

@pajka00 tady je🙂)

ratatooy
12. črc 2011

@pajka00 jo aopěrka jde do ůplného lehu,skládá se na placku jen zmáčknutím rukojetě a otočením na madle jednoduchý,je lehkej něco kolem8kg,

pajka00
13. črc 2011

@ratatooy díky za ochotu🙂mrknu se na něho, ale vypadá zajímavě

ratatooy
13. črc 2011

@pajka00 je fakt super a kdyby jsi ho chtěla tak ti doporučím si ho objednat v obchodě přes net,oni ho tam totiž mají s kupodivem levnější asi o 1200kč než na netu.

ratatooy
24. črc 2011

ahoj holky,koukám nikde nikdo takovou dobu.
já už vám nevím co stím děckem mám dělat,každou noc už asi 3měsíce se furt probouzí s pláčem a rve si uši jako škrabe jak kdyby ho svědili.Jenže on to dělá i když je ospalej tak nevím co stím,od dr jsme dostali mastičku protože míval kolem uší prasklinky a ty ho asi svědily ale ted tam nic nemá.Nebo že by měl najednou v noci hlad?Dostane vždycky čaj a usne a za hodinu znova.

pajka00
25. črc 2011

@ratatooy to je zvláštní, že si chytá uši. Že se budí-nic zvláštního není,malá měla období, kdy se taky budila-co 2 hodiny-jen zakňourala, jsem ji pohladila a spala dál..a přes den to nedělává, že by si chytal uši a plakal?Kdyby tak už uměli mluvit a řeli, co je trápí...někdy je problém zjistit, co chtějí.
Nakonec jsem si koupila kočárek:
http://www.nej-kocarky.cz/peg-perego-pliko-si-c...
dnes přišel, tak doufám,že bude OK🙂)

ratatooy
25. črc 2011

@pajka00 právě přes den to nedělá,ten je hezkej taky jsem se na něj dívala a hodně si ho chválí měl by být fakt kvalitní přeci je to jen Peg perégo 🙂

pajka00
26. črc 2011

@ratatooy taky doufám,že vydrží..jezdí se s ním dobře a má super střechu.
Co se týká toho škrabání-dnes jsem si koupila maminku-a je tam o škrabání něco-dítě si škrabalo...tuším hlavičku? a odpvěď byla,že to bude atopický exém.....ale nevím-důvodů, proč si škrabe uši může být hromada.....třeba to časem přejde, ale určitě nebude na škodu to při příští návštěvě zase říct doktorce.
Jinak viktorka je hrozně šikovná co se týká gest...dělá pápá,jak je veliká, psílá pusinky, dělá néni rukama,vařila myšička....lítá za jednu ruku-ale lozit nebude ani za nic a nic nechce říkat.Občas se jí podaří mama a baba, ale to fakt jen sem tam....Zubů už má taky 8 a doufám,že si dá s nima chvilku pauzu-ty dvojky než se vyklubaly....
Holky a co ostatní? Kde jste všechny? 🙂

ratatooy
26. črc 2011

@pajka00 to je ale velká šikulkka,šimon dnes řekl mama a jinak říká baba,stojí sám ale chodit ještě ne to se ještě kymácí.

suzanna
26. črc 2011

@pajka00 to je silulka 🙂 ,ona se rozpovida uvidis ma jeste cas... 🙂
@ratatooy Take nevim co by to mohlo byt to skrabani usi zkousela jsi hledat na netu?
No a ten nas malej cupita uz sam jako pslaseny na facebook jsem dala 30 sekud video...jinak uz se i rozkecal rika mama,tata,baba,deda,nene,..taky dela jak je veliky,paci paci,mava....a vi vsechno co mu reknu jdi k pracce,kde je pes,ze jdeme na koniky tak to uz zacne hned pistet tak ma radost..no uz je to zkratka kolem toho roka vesele. 😀

suzanna
26. črc 2011

@ratatooy tady jsem ti nasla nejakou diskusi o tom skrabani tak si to procti treba tam neco najdes 😉
http://www.mojedite.cz/diskuse_detail.php?id=57241

suzanna
26. črc 2011

@pajka00 jo a my jinak porad jen dva zuby dole....holky a jeste jsem se chtela zeptat davate deten chleba?

ratatooy
27. črc 2011

@suzanna já chleba jo,šimon ho baští jak splašenej,a doktorka říkala že od 10měsíce jedí děti to co dospělí,takže obědy moc nesolím a nekořením a jí to s náma a jak mu to chutná a jsem ráda že už mu nemusím vymýšlet extra obědy

spark
27. črc 2011

AHOJ! Tak si vás čtu...
@ratatooy náš malej se chytá za uši když má hlad. Ale hustě si je drbe,segra vždycky říká,hlavně mu dej najíst,at se nechytá za hlavu!! 😀 Vypadá to vtipně...řve a chytá si ty uši 😀
@suzanna chleba nám taky doktorka řekla od 10 m. prý chleba a cottage. No ale nevim čim to bude kousat,když nemáme zoubky... 😠

suzanna
27. črc 2011

@spark no my prave mame taky jen dva zuby dole a Justynek se tim trosku dusi..ja mu zatim vsechno musim rozmackat bud vidlickou nebo i predkousat je to des....do ruky mu dam tak ten dlouhej piskot nebo ty detsky susenky,ale treba chleba nebo housku jsem si jeste netroufla mu dat....ale zda se mi,ze uz se mu nahore prorezavaj horni zuby no kez by. 🙂

suzanna
27. črc 2011

@pajka00 moc pekny golface daji se i polohovat?? a jakou sis vybrala barvu ?Tmavou urcite vid...

ratatooy
27. črc 2011

@spark ty jo viádíš to mě nenapadlo ale u nás to tím nebude,on to dělá vždycky v noci nebo večer před spaním a to je najedenej a každej den to taky nedělá,chlebík malej kousek požmoulá rozpustí se líp jak rohlík.
mi máme 6zubů takže baští tak nějak už všechno,už začnem i probináčky a tvarohy,omáčky veškerý s knedlíkem brambory,těstoviny,maso,rýže.

suzanna
27. črc 2011

Tak ja jsem dneska objednala ty golface od ABC desing proste se mi libi jen na takovy to chozeni do mesta ,hodit do auta a je to. 🙂

pajka00
28. črc 2011

ahoj holky, tak jsem ráda, že se to tu trošku zase rozjelo, i když toho času fakt moc není🙂)
@suzanna golfáče se dají polohovat do 3 poloh a střecha jde krásně přetáhnout skoro až dolů. Samozřejmě, že nejsou tak pevné a betelné jako sporťák, ale dají se krásně složit a dobře se s nimi jezdí. Taky jsem o těch ABC přemýšlela, moc se mi líbily.
Tak to je justýnek šikulka, když už tak lítá, mluví a rozumí🙂) paráda, už se těším. Chleba dávám i rohlík, ona se s tím pěkně zabaví a nádherně !!to všude rozdrobí🙂))
@ratatooy Skvělé, že sám stojí...ještě chvilku potrvá, než se sami pustí...ale i tak jsou vidět pokroky.

ratatooy
28. črc 2011

@pajka jj pokroky to jsou je moc šikovnej stačí mu cokoliv ukázat a už to dělá sám,asi bude chytrej aspon nebude muset makat jak blbec 😀

vysocanka
3. srp 2011

Ahoj holky, s Ratat a ZUZI si obcas pisnu na facebooku, ale semka nemam uz vubec cas chodit tak se omlouvam zdravim Pajku mrknu na fotecky.
Jak se mate??? co je noveho???

pajka00
4. srp 2011

ahoj holky, tak jsme byly v poradně, malá má 8.75kg..tak myslím,že akorát. Dostaly jsme opchvalu, jak je šikovná, akorát to lezení-to se jí nechce, ale prý to dožene, když je taková čipera.Akorát nohu má velkou..už má skoro 19ctky boty...děs!!jestli bude po tatínkovi...

@vysocanka ahoj , já zase vůbec nechodím na facebook....takže se míjíme🙂 My se máme výborně, malá roste a je zdravá, takže co si víc přát🙂

vysocanka
4. srp 2011

@pajka00 a jak spinkáte?

pajka00
5. srp 2011

Přes den spí 2x a večer chodí-podle toho jak usnula a dlouho spala přes den od pů 7 do půl 8. Spí celou noc..tak do půl 5, pak si ji dám k sobě a usne ještě tak do 6 max půl 7...takže bych řekla-že paráda🙂)
Co vy?
Zítra odjíždíme na dovču-takže se ozvu za týden🙂 mějte se krásně.

kacmelina
6. srp 2011

Ahoj holčiny, tak už mám konečně počítač, tak můžu komunikovat 🙂 i když nemám celý den čas si k tomu pořádně sednout ás 😒 Hlásím, že jsme doma z porodnice. Sofinka se narodila 18.7., vážila 3,140kg a měřila 49cm. Porod byl císařem s komplikacemi u mě, ale ona naprosto v pořádku. V porodnici mi jí stihli nastydnout, tak bojujeme s rýmou, ale kurýruje se celkem rychle 🙂 Nestíhám Vás teď číst, neboť musím jít dělat mlíko, ale odpoledne, když bude vyjímečně spinkat, tak dočtu, pokud teda sama neusnu 😀

suzanna
8. srp 2011

Ahoj holky,

teda pajka mala ti spi krasne 🙂 Justynek uz se taky lepsi pres den spinka taky 2x a take podle toho jak spi pres den jde vecer.Jinak za chvili nas cekaji uz 1 narozeniny uteklo to upne hrozne 🙂

@kacmelina gratuluju k holcicce a preji hodne zdravicka a at vam dela jen samou radost 😵

ratatooy
8. srp 2011

@kacmelina gratulujeme a s tou rýmou,děti mají rýmu i když přijdou z porodnice do paneláku,je tu suchý vzduch

holky jako šimon už nechce vůbec pít mlíko,radši sní 5 jogurtů a večer se nacpe s tátem párkem a je spokojenej
jinak už vůbec nevím co pro něj vymýšlet za jídla,k obědu jí snama ale ty svačiny to je furt dokola

suzanna
8. srp 2011

@ratatooy a co delas za svaciny? ja ovoce,tvaroh,piskoty,jogurt..... taky nevim co porad vymyslet. A i mu obcas jeste varim zvlast..my mame porad jen dole 2 zoubky a ted se nam teprve klubou nahore,takze kousani nam jeste moc nejde.

ratatooy
8. srp 2011

@suzanna mi máme zubů 7 a na svačiny taky jogurty ovoce piškoty,nebo chleba se sýrem nebo s máslem ale problém sou spíš večeře,mlíko pít nebude,kaši taky nechce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru