My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
31. bře 2010

ahoj pajka moc dekuji.Ten pindourek je na samostatne fotce ,vzdyt je tam tak hezky videt 😀 No jsem stastna porad jako blecha porad na nej myslim,je to pro me proste zazrak mit po trech holcickach taky chlapecka ,zmena jako blazen...uz nakupuju zase jsme mu neco objednala pres net jdu to dat do albicka 🙂 Vsak se taky dockate,vzdyt to desne leti vsechno....

pajka00
31. bře 2010

Já ho fakt nevidím-ale dokážu si to představit 😀 Chápu,že jsi šťastná a vůbec se nedivím,taky bych byla...je to zázrak takové stvoření, když víš, že je všechno v pořádku a za pár týdnů ho budeš mít v náručí🙂 Já se taky moc těším,až ho uvidím-stačí zítra na UTZ🙂, ale až mi za týden řeknou, že je vše OK,tak budu ještě spokojenější....Nepřipouštím si, že to tak nebude a taky nevím,co bych dělala....teda vím, určitě bych si to nenechala....ale už jsou všichni tak natěšení a šťastní, že by mě to mrzelo i za všechny ostatní, že to dál nebude. Ale pevně věřím, že je tam zdravé mimčo (myslím si stejně,že kluk) a tak mu věřím,že se mu daří výborně🙂 Justýnek je pěkné jméno...a dá se i hezky zkracovat.

suzanna
31. bře 2010

pajka ja vcera drzela manzu za ruku jak rikala ted mu zkontrolujeme mozecek,srdicko,jestli nema rostep zadicek a rtu....me se potili ruce jako blazen...na jednu stranu jsou to fakt desny nervy,clovek si nechce pripoustet,ze neni mimi zdrave,ale nervy jsou to proste stejne.A vcera jsme sedeli pak v cekarne,protoze ja musela pak jeste ke svemu dr.na gyn. a pak z toho UTZ vysla jedna a desne brecela dr ji rikala,ze ji musi hospitalizovat,bylo to strasny......taky nevim co bych delala,kdyzby me neco takoveho potkalo,je to tezke rozhodnuti....ale fuj na to nebudeme myslet my tady mame vsechny zdrave miminka 😵
No on to bude JAN JUSTIN ale ja mu ted rikam Justynek 🙂 a porad ho hladim 😵

pajka00
31. bře 2010

Určitě to musí být hrozné a fakt bych to nechtěla zažít a doufám, že ani nezažiju..Věřím, že my máme všechny zdravé miminka...tys to hezky začala a my se budeme už jenom opičit.
Je to pěkné Jan Justin.... 🙂

suzanna
31. bře 2010

Jasne,ze tady mame vsechny zdrave miminka a uz se taky tesim az sem budete davat fotky z UTZ a i ty s tema dvojcatka to bude tady pak deti,kdyz to holky berou rovnou po dvou 😅 taky si myslim,ze tady bude vice kluku nevim proc...
No a nas ma hned kamose,protoze moje dcera ma kamaradku a jeji mamka je taky tehu a taky ceka chlapecka a presne o mesic driv nez my,tak uz si vcera spolu psaly,takze je jasny,ze to bude dobra chuva 😅

pajka00
31. bře 2010

Tak to máš skvělé, že budeš mít chůvu🙂no vlastně chůvy🙂 Já budu mít holčičku na intru a syn...ten bydlí u manžela, ale říkal,že si občas přijde půjčit kočárek....tak uvidíme, jak ho to bude bavit 😀
Ty fotky dvojčátek z UTZ budou zajímavé, už se na to taky těším. To víš, holky jsou mladé, tak se s tím nepářou a berou to hned po dvou....my starší vícerodičky-nám už stačí jen jedno🙂

suzanna
31. bře 2010

Opravdu ,nam staci jen jedno vid...fakt nevim jak bych to stihala a taky bych si to nedokazala tak vychutnat,uz jsem fakt starsi ,holky jsou mlade, ty to s tema dvouma snadno zvladnou 😉

pajka00
31. bře 2010

Přesně, proto jsem byla ráda, když druhý váček zmizel....opravdu to jedno stačí....když mi bylo 22,přála jsem si dvojčátka, teď už fakt ne🙂 Mně bohatě stačí jedno zdravé mimino a budu ráda, když to budu zvládat bez většího vypětí..aspoň tak, jak jsem zvládala předchozí děti🙂

suzanna
31. bře 2010

Ja si rikam,ze ted si to budu opravdu vychutnavat,holky uz jsou velke,za druhe jsem starsi....kdyz byli male,mela jsem je dost brzo za sebou a byl to nekdy peknej kolotoc 😀

pajka00
31. bře 2010

Ano, moje řeč. Děti jsem měla sice ´po 2,5 letech, ale i tak do školky s kočárkem ze školky,nakoupit....takže te´d se těším,že budu mít jedno a budu mít víc času a energie...no energie asi ne🙂)

suzanna
31. bře 2010

Uvidis,ze ta enrgie prijde sama 🙂

pavcahola
31. bře 2010

Ahoj holky můžu mít na vás takovou prozbu?Mám ještě fotky ve fotoblogu nebo i ty vymazaly.Děkuji

broukb
31. bře 2010

Ahoj štěbetalky 😀 teda abych Vám do toho vašeho rozhovůrku vstoupila mě je 25 a taky mám babany jak blázen jak si s tim svym dvojnásobnym štěstim poradim 😀 , ale nějak se stim budem muset poprat..hlavně aby byly v pořádku a zbytek už nějak dopadne 😉 Jen mě trošku mrzí, že si člověk ty děti tolik nevychutná a že to strašně rychle uteče, než kdybych měla jedno..hold si budu muset pak pořídit ještě jednoho mazlíka 😀

broukb
31. bře 2010

jo a kde je Tulan, Vysočanka, Ratat teda holky vy to šidíte... 😉

broukb
31. bře 2010

Pavco nemáš..jak to?? hned jim tam npiš a vyřvi je! 😠

pavcahola
31. bře 2010

Fakt né jo to jsou teda....dík

pajka00
31. bře 2010

Brouku neboj, to zvládneš...ze začátku to bude záhul,ale jak si najdeš systém-tak v pohodě....V 25-ti jsem zvládala všechno levou zadní a ještě jsem děckám šila bundičky a pletla a zavařovala a pekla...prostě-plná energie...teď je to už horší🙂) Ale taky to zvládnu, nemám o to strach.
No nemáš tam ty fotky pavčo...jak to?všechno ti smázli.

broukb
31. bře 2010

jéé Pavco už ho tam máš 😉 , ale fakt tam nebyl

pavcahola
31. bře 2010

Já vím ale jedna dobrá duše mi to převedla ze slovenské stránky na českou

pavcahola
31. bře 2010

broukb jak se máš vydím že jsme stejný týden měla jsi ranní nevolnosti?

tulanek
autor
31. bře 2010

Ahooooj holky,vsecky zdravim moc 😀
vcera jsem mela lenoru napsat,omlouvam se,jsem grazl 😅
Suzie mooooc gratuluju,ale uz jsem ji psala za konickovskyma zadama 🙂
Broucku to je moc dobre,ze uz nespinis,uz bude vsechno jenom žůžo ted 🙂 ja jsem pro zmenu zase pred dvema dny trocha zacala,ale uz mam zase skoro klid,je to jeko na houpacce..

suzanna
31. bře 2010

Holky tak si rikam,ze sem nas moc nechodi co?? Kde je treba dada ta se uz peknou dobu neozvala...
Zase jsem nakupovala pres net a objednala jsem pro prcka asi 12 kousku obleceni zase 🙂 meli slevy tak jsem nemohla odolat 😀

broukb
31. bře 2010

jo jo Suzi je to tu mrtvý totál ☹

tulanek
autor
31. bře 2010

ono se to rozjede,az budeme mit po velkych kontrolach a az budeme vedet,co kdo ceka,to bude o cem pokecat 🙂

tulanek
autor
31. bře 2010

Ratatooy pise-Tuli jsme úplně v pořádku.mi nemáme doma pc.internet využívám přes mobil a jak udělali nový stránky tak už mi nejde přispívat do fóra.a tchýně má zrovna pc rozbitej.zajdu sem v sobotu až budu u našich.tak to vyřiď holkam že se sem nedostanu ale jinak jsme ok.na ko jdeme 14.4 a na screning až v 16tt .........tak se mi ulevilo!!!!!!! 🙂

broukb
31. bře 2010

já už jí hedala i v jiných tématech a nikde se neozývá...super, že už víme, že je vše ok! 😉

tulanek
autor
31. bře 2010

aji ja jsem prave hledala a nikde nic,tak jsem zkusila IP a vyslo to 😀

kacmelina
31. bře 2010

Ahoj holky,
tak mám za sebou první injekci Menopuru 🙂 Nervíky pracovaly, ale nakonec mi to manža píchnul, klepaly se mu ruce a já jsem se bála, aby to nepích špatně 😀 Takže ještě 2 dny 220 IU a pak 5 dní 150 IU, od pondělí k tomu 0.25 mg Cetrotidu a v pondělí UZ. Doplatek byl nakonec 2400,-Kč. 🙂

Suzi:
Já už jsem taky nakupovala, vím, že se to nemá, ale prostě jsem to nevydržela ☹ 🙂

pajka00
1. dub 2010

dobré ranko holky...já ranní ptáče- v práci 😒 ...jinak bych ještě spala, jak vy ostatní🙂 Já jsem teda ještě nic nekoupila, ale vůbec...teda ne, že bych byla pověrčivá, ale prostě nevím....zatím necítím potřebu..říkala jsem si až po screeningu. Kamarádka mi včera volala, že se sem chystají na velikonoce a že mi přiveze bednu hader pro mimi, tak jsem jí řekla v žádném případě-je času dost🙂
Kacmeli to uteče jak voda ty injekce....a není to tak hrozné, že? To bys zvládla i sama a tvůj manžel je borec, že ti to píchl...můj se nemohl ani podívat na jehlu, když jsem mu ji ukázala a ne tak ji někam zapíchnout...hrdina 😀

suzanna
1. dub 2010

Ahojky
pajka ja take nakupovala prvni vecicky az po NT screningu 😉 ale ted uz to fakt musim vse postupne davat dohromady,protoze pak bych toho bylo desne moc najednou.Ja te obdivuju jak to vse zvladas s tou praci ja bych tam asi cely den prospala 😀
kacmelina ja jsem si take injekce radeji pichala sama,poprve manza ,ale pak jsem zjistila,ze ode mne to tak neboli 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru