My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
1. dub 2010

Suzy to je jasné,já až budu tak daleko-taky budu nakupovat🙂 Vlastně-dřív🙂 Hned jak mi řeknou, že je vše OK...tak něco koupím.Musí se to postupně, ne pak během pár dní. Práce mi nevadí...ani to ranní vstávání, ale po obědě bych si vždycky tak lehla....škoda, že tu nemáme nějaký gauč-hned bych si zdřímla🙂

pecicka
1. dub 2010

ahoj holky těhulky, všechny vás moc zdravím 🙂

pajka00
1. dub 2010

Ahoj Peci, jak je?co injekce?v pohodě,že?🙂

broukb
1. dub 2010

Ahoj všichni...holky já teda nakupuju už teď, ale jen proto, že si říkám, že na dvojčata toho bude potřeba hafo a taky kuli financím, je lepší to dávat postupně, než pak najednou během pár měsíců. 😉 Zas je fakt, že zatim kupuju jen bazárkový, nebo když je něco fakt výhodnýho. Až bzdu mít po screningu tak se do toho vrhnu víc 😀 Jen mě mrzí, že manža jede na služebku, zrovna když jdeme na NT 😢 takže je neuvidí ☹
A co dneska děláte, když je tak krásně??

broukb
1. dub 2010

Peci ahoj a jak to jde tobě??už se těšíš, že se přiřadíš k nám??? 😉

suzanna
1. dub 2010

pajka no to ti verim,ze odpoledne to uz na tebe pada....ja bych to tam nevydrzela,proste si nedovedu predstavit v tehu chodit do prace 😝
brouku jasne,ze ty na ty dvojcatka toho bude spotrebovat moooc ..ja teda vetsinou kupuju i ve slevach a pres ten net to fakt jde ty ceny.
peci ahoj jak se vede? A jak to zvladas??

pajka00
1. dub 2010

Brouku krásně?tady od rána mlha!!čekám,kdy spadne a vykoukne slunko,ale zatím bohužel....Já momentálně tady cosi šachuju se skenerem v práci 😀 Ale chystám se za půl hodinky na oběd a pak k Dr.konečně na ten UTZ a průkazku🙂Jestli tam opět nebude!!....
Je fakt,že ty dvojky toho spotřebují dvakrát tolik....takže to bude hader!!! Hrůza,že?🙂 Ale je to hrozně roztomilé ty pidi oblečky na mimča...neskutečně roztomilé..takže se už taky těším,jak budu nakupovat.

suzanna
1. dub 2010

pajka tak drzim moooc palecky na UTZ uvidis jak uz prcek povyrostl 😵
Tak tady je od rana uplne desne...ne ze jen mlha,ale fouka vitr,prsi a obcas padaji i kroupy,takze to vypada,ze starvim cely den doma,to z toho je pak clovek jen vic utahany... 😒

pavcahola
1. dub 2010

Ahoj holky taky už bych ráda něco koupyla už mě svrbí prsty jak moc bych nakupovala,ale říkám si že počkám až po tom NT.Jo a bude chtít vědět co budete mít?

suzanna
1. dub 2010

pavca ja uz tgo vim a jsme za to rada 🙂 aspon vim co muzu nakupovat 🙂

pecicka
1. dub 2010

holky, jste zlatíčka, já zatím ještě nepíchám, jdu 6dubna k doktorovi a tam tio všechno nafasuji a budu čekat jen na ms. Dneska mě ale v noci npotrapil močák, tak jsem z tohpo marná, nevím, jestli jsem se někde prochladila, prolívám to čajem, tak už dobrý, ale já fakt na to ntrpím a je to nhnus. Tak asi budu muset do lékarný pro brusinku a snad nto bude všechno v pohodě
broučku-to víš, že se nemůžu dočkat, až budu mezi váma, už se k vám dlouho nikdo nepřidal, třeba je řada na mě 😀
suzi a paji-doufám, že ty injekce zvládnu, nebojím se toho píchání spíš abych zvládla davkování a nic nepopletla 😒
jinak na vás všechny myslím a jsem moc ráda, že se vám daří dobře a miminkům taky 🙂

pavcahola
1. dub 2010

suzanna a co budete mít?

suzanna
1. dub 2010

jukni mi do nastaveni tam to mam 😉 🙂

pecicka
1. dub 2010

suzi-to je štěstí,že? Po třech ženských konečně chlap, to bude mazlíček 🙂

pavcahola
1. dub 2010

aha jo už to vím,tak jste rádi že to bude kluk,když máte samý holky.

pecicka
1. dub 2010

paji-na tebe myslím, at je všechno v pořádku 🙂 držím palečky

pajka00
1. dub 2010

Holky,tak jsem zpět..Dr.tam opět nebyla, pořád marodí...tak jsem se sestrou udělala papíry, dostala jsem těhu průkazku,protože za týden jedu na screening a tam ji budou chtít...mě asi raní....že nevím, jak je na tom maloch......A Dr.je tam jen pondělí,čtvrtek. Pondělí jsou velikonoce a ve čtvrtek jedu na ten screening....se z toho fakt poooo.......

pecicka
1. dub 2010

aji-když se daří, tak se daří, že? 😠

pajka00
1. dub 2010

Naposled jsem byla na UTZ víc jak před měsícem...

pecicka
1. dub 2010

mělo tam být paji 🙂

pecicka
1. dub 2010

paji-to bude překvapení, jak je veliké 🙂

pecicka
1. dub 2010

a jinak ti musím napsat, že je to šílený, jak to všechno letí, tio bych vůbec neřekla, že už je to zase měsíc

pajka00
1. dub 2010

Je to děs!! strašně to letí.....už jsou to 3 měsíce, co jsem začala stimulovat🙂

pecicka
1. dub 2010

uá už chci taky ☹

tulanek
autor
1. dub 2010

Ahoj holky,vsechny moc zdravim!!!! 🙂
Pajko,tak to je teda hnus,chapu,ze musis byt pekne na nervy,ja bych se asi zblaznila,ale neboj,vsechno bude v poho,kdyby se neco delo,uz o tom vis!!!!! 🙂

Ja jsem byla dnes na urologii,pac jsem v cervenci mella silnej zanet mocovych cest a urolozka az budu tehotna pry,ze mam prijit na kontrolu,ze se dejou v tele velky zmeny...Tak jsem si tam sla lazo plazo,no a ted jsem pekne v prdeli...Mam v ledvinach kaminky a jeden nekde skoro v panvicce nebo co,za tyden jdu na nejakej lepsi utz k nekomu jinemu a doktor rozhodne,jak to vypada a pravdepodobne me budou muset zavest nejakou hadicku z mocaku do ledvin,jako vnitrkem,aby az se bude ta deloha zvetsovat vic a vic,neucpala se ta ledvina a neselhala a mohla ta moc odchazet tou hadickou 😢 jako si to ubec neumim ppedstavit,je to hnus 😢 neslysely jste o tom nekdo???

pavcahola
1. dub 2010

jo tuli já jsem měla ledvinové kamínky před deseti lety jo to ti strčí takovou hadičku do tebe ale mě to pomohlo aspon ty kamínky spadly níž a mohly je lépe vytáhnout.Neboj dopadne to dobře.

tulanek
autor
1. dub 2010

Pavci prosimte a popsala by jsi mi,jak to probiha,jak mi to tam daji?????To musi strasne bolet ne??? 😢 a jak s tim clovek existuje,normalne???Promin,ze se ptam,ale fakt ubec si to neumim predstavit...No ted mi je ani vytahovat nebudou,ale po porodu asi urcite vid...Nebo nejsou nejaky prasky na rozpousteni???

pajka00
1. dub 2010

Jéžiš tuly...to jsou šoky...fuj, to musí být teda ale nepříjemné.....ale nedá se nic dělat, než aby to mělo pak nějaký vážný průběh, radši to vydržet a podstoupit to. Důležité, že se to ví zavčas a může se něco dělat. Určitě to bude OK, neboj🙂

tulanek
autor
1. dub 2010

To jo ,to jsem rada,ze na to prisli ted....A je to pravda,nez aby mi selhala ledvina,fuj tajksl....Jen mam proste hroznej strach z toho,fnuk 😢 a aby to neublizilo miminku,ale to snad nemuze....

pavcahola
1. dub 2010

tak třeba ti samy se vyplaví,vím že já jsem musela čurat na kýbl s nějakou hadrou kdyby ze mě náhodou vyšly,ale oni nevyšly tak jsem musela za dvy měsíce jíd na operaci (vydělání).Mě to poprvý chytlo přesně na velikonoce (v pondělí),ale už dva dny předtým jsem měla hrozný bolesti v boku.Druhý den jsem šla na sál a tam my to zavedly samozdřejmě mě uspaly takže si toho moc nepamatuji.Ale nevím jak to budou dělat u tebe když jsi těhotná jo a co je nejhorší tak je céfkování,dělaly ti to už někdy?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru