My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
23. dub 2010

Já jsem se ještě po obchodech vůbec nedívala...ale samozřejmě, že bych si to chtěla osahat a pak klidně objednat přes net, protože ta cena za výbavu je celkem slušná. Tak se pak budu muset podívat i po kamenném obchodě, abych ho viděla on-line🙂

suzanna
23. dub 2010

Je blby,ze nektere ty net obchody nemaji i normalni obchod do ktereho se muzes jit i podivat....ale kocarku maji na vyber myslim az dost i tak je tezke si vybrat 🙂

pajka00
23. dub 2010

Jak se lidově říká kočárků mají 7 prd...

suzanna
23. dub 2010

pajka asi tak 😀
Jinak vsem preji krasny slunecny vikend 😎

zlucie
23. dub 2010

Ahojky .... 🙂

Strašně mě to mrzí Vysočanko ☹ musel to být pro tebe šok!!
Ale jak už psaly holky.....to druhý miminko bude určitě bojovník!!! 😉
Stejně je to hrůza, že se to člověk dozví, až někde na prohlídce?

Páji...moje sestra má X-lendr a je s ním moc spokojená. Taky na něj máme zálusk. 🙂 Koupila ho v Prostějově v kamenném obchodě, protože na netu byl jen o 150 kč levnější! V obchodě ho měli dokonce ve skladu schovaný, než se malá narodila a záruka jim vystavili až při odběru. Sestra je dost akční a najezdili s ním toho moc moc... 🙂 🙂

Snad už tady budou jen dobré zprávy 🙂 🙂 🙂

Jestli jsem byla doteď klidná.....tak teď se už toho našeho úterního NT+ moc moc bojím!!! ☹
Pořád se rozmýšlím...zítra jedeme k našim a už bychom jim chtěli naše těhotenství oznámit! Sice jsme říkali, že až po NT, ale když už tam budeme. Bydlí 100 km od nás a nejezdíme tam tak často. Ale zase kdyby to v úterý mělo dopadnout nějak špatně!!! Tak pořád váhám!!!!

ratatooy
24. dub 2010

ahooooj konečně se hlásím že??jestli mě ted teda někdo postřehne když je víkend.holky moje jsem furt s vámi jenže nemám jak psát,tak jen když jsem u našich.jak se všichni máte určitě dobře sem tam si vás přečtu ale nejde mi už přispívat přes mobil jak udělali nové stránky.suzy už to utíká pomale ke konci,pajka má za sebou testy,vysočanko neboj ten jeden bude nejsilnější bojovníček.no a ostatní jsou na tom taky dobře.no a mi samozřejmě taky,ale teprve v 16tt nás čeká první vyšetření krve takže všude je to fakt jinak.doufám že sem dnes někdo kukne at můžem pokecat.

vysocanka
24. dub 2010

Ahoj holky, vsem moc dekuji za slova, co me zahrala a dodala dalsich sil. Ratat ahojky, jak se citis?

ratatooy
24. dub 2010

ahoj no já dobře a ty?už ti roste pupík?mě ted docela hodně asi bude sloník.

vysocanka
24. dub 2010

jojo taky mi roste. 🙂vidim to taky na slonika, promin ze pisu az ted byla jsem se podivat kamaradce na svabe.

pajka00
26. dub 2010

dobré ráno holky.....ratat ahoj🙂 tak držím palce, aby všechno dobře dopadlo🙂
Jinak všem krásný slunečný den🙂

broukb
26. dub 2010

Ahoj pusiny,
To byl krásnej víkendík, doufám, že jste si ho taky užili. Co se týče břicha, tak mě teď najednou vylezlo během týdne,strašně moc až se všichni divěj 😀 teď už těhu nezapřu!Tchýně mi ho furt hladila a byla celá naměko 🙂 Už jsme je poslouchali na tom domácim utz a super, jsou krásně slyšet, akorát tam hrozně cestujou, takže najít je je umění 😀 V pátek jsem vybrala definitivně kočár, byla jsem s kamarádkou v obchodě s dětským zbožím mrknout se na kočár pro ní a najednou jsem ho tam viděla...byla to láska na první pohled 😵 i s manžou jsme se shodli. Jsem ho viděla z dálky a říkám jí, jdu se mrknout na támhleten kočár, protože je nádhernej a rovnou se přednaseru, že je zas pro jedno...dojdu tam a on je pro 2 😀 Odpolko vám sem hodim fotky. Teď musim mazat na kontrolu k dr, kuli tomu hematomu...ale je už to úúúúplně ok 😉 Chtěla jsem se vás ještě zeptat, berete ještě všichni utrouš??mě už to dost štve pořád na to myslet a občas už i zapomínám, nejradši bych už zobala jen vitamínky (ty taky berete?)..tak zatim páá a až dorazim zase se ozvu 😉 tAK KOUKEJTE NĚCO NAKRAFAT AŤ MÁM CO ČÍST 😀

pajka00
26. dub 2010

ahoj brouku, tak jsem zvědavá na kočárek, který sis vybrala. Utrouš neberu už dávno, měla jsem ho jen do 12.týdne, takže mám dávno pokoj. Jím jen listovku. V 1.trimestru jsem brala vitamíny pro 1.trimestr a teď už jenom listovku, hodně ovoce a zeleniny. Když jsem byla těhu kdysi, nebrala jsem vůbec nic....ani tu listovku prostě nic....teď vzhledem k věku ji samozřejmě beru, ale jinak si myslím, že přirozené vitamíny ze stravy jsou lepší než nějaké uměliny.
Tak ať dobře dopadneš a po hematomu ani památky🙂

vysocanka
26. dub 2010

Ahoj brouku, ja uz Utro. neberu tyden vysadili mi ho v 12tt

vysocanka
26. dub 2010

Pajko drzim palecky

suzanna
26. dub 2010

Ahojky maminy,

tak my jsme dnes rano byli na KO a vse je v poradku dr rikal,ze je to velikej kluk a zase jsme se podivali na pindourka 😀 musela jsem se proste jeste jednou ujistit .Fotku nemame,protoze pristi tyden jdeme na 3D UTZ.
A s tim pupikem ja ho mam teda asi obrosvsky,protoze v cekarne sedela pani a rikala,ze ma 5 tydnu do porodu a mela bricho jako ja.
Ja od zacatklu tehu beru vitaminy pro tehotne v kterych je hodne te listovky a budu je brat az do konce tehu ,driv jsme nebrala take nic ,ale vzhledem k veku jak pise pajka...
brouku drzim palecky na UTZ at je vse v poradku.

pajka00
26. dub 2010

tak super suzy,že je vše oK. Z břicha si nic nedělej, mně taky roste před očima...hrůůza🙂))

suzanna
26. dub 2010

pajko,ale manza kdyz rekla,ze ma 5 tt do porodu se na me tak podival jako kdybych ja byla slon 😀 tak jsem mu taky vysvetlila,ze je to jeji prvni a moje 4!! Tak rikal dyt ja nic nerek,ale jen ten pohled mi stacil....

suzanna
26. dub 2010

jo a byl tam nejaky student a nesel mu zmerit mi tlak byl cely nervozni chudak....tak to musel pan doktor udelat za nej...a rikal,ze maly lezi hezky hlavickou dolu,ale definitivni poloha to jeste neni...a v noci me kopal to byl des 😀 ale prijemny to bylo moc 😵

pajka00
26. dub 2010

Jasně....já když jsem rodila poprvé,tak to nebylo poznat a teď konec 4.měsíce a břicho jak........
Jé já už chci taky pohyby...hrozně se na to těším...když jsem byla těhotná podruhé a věděla jsem, že už další asi mít nebudeme, tak jsem si říkala,že mi ty pohyby budou chybět ze všeho nejvíc....no a je to tu🙂 Čekám na ně zase.

suzanna
26. dub 2010

pajka presne tak u tretiho jsem si rikala poradne si to uziju je to moje posledni tehu 😀 ted si to uzivam proste i tak .A neboj uz jsi 16 tt ja jsme to uz v tom 16-17 tt citila jako simrani 🙂

pajka00
26. dub 2010

no občas, když lehnu večer a natáhnu se, tak se mi vyboulí dole "něco", řekla bych, že se prcek nacpe do jednoho rohu🙂..no už se těším,až bude kopat

suzanna
26. dub 2010

kdyz jsme byla v 16tt tak jsme taky na to cekala jako ty ...utece to ani se nenadejes a v noci te bude budit kopanim ze spani 😀 vcera jsme se s manzou smali ,ze je to nas maly nocni fotbalista ,pravidelne od 23 d0 24 hodiny tam dovadi,jen doufam,ze po porodu tomu bude jinak.
Dneska nam dr rekl,ze uz si musime zaridit pomoc domu az me propusti z porodnice alespon pry na 3 dny...jsem z toho otravena,ale je to tu povinne.....vazne si nedokazu predstavit,ze budu mit nejakou cizi zenskou v dome.Rekla jsem mu ze srandy ,kdyz mi nepoleze do kuchyne tak dobry...dr na to,jak to? Mas tam neporadek jo?? 😀 Manza rika, prave naopak jak neni hrnicek na svem miste tak je zle 😀

pajka00
26. dub 2010

Noo tak to by mi fakt vadilo, nechápu, proč bys měla mít povinnou pomoc doma, když víš, že to zvládneš sama...A co když to nesplníš? Jak to pak řeší, kdyby sis nikoho nezařídila.

pavcahola
26. dub 2010

Ahoj jak píše brouk mě taky vylezlo břicho během týdne a to jsem ještě manželovy mynulý týden povídala jestli je všechno v pořádku,když ani břicho mi neroste.No a najednou jsem se nafoukla a už to nesplasklo,takže je to na mě pěkně vydět. 🙂

suzanna
26. dub 2010

pajka to nevim,ale dostala jsme knizku s tel.cislama a mam si nekoho vybrat 😒 Tady prave porodis a hned za 4 hod.jdes domu s tou zdravotni sestrou...,ale ja si vybrala,ze chci v porodnici byt 24 hod.no a pak ty 3 dny vypomoc,ktera ti vari,uklizi,pere...no to by mi jeblo taky,takze jsem rekla, podiva se na dite a na me a muze vypadnout.Doma bude manza i dcery tak oni to zvladnou sami.
pavca jen at brisko hezky roste 🙂

pajka00
26. dub 2010

Jo ták......ty jsi v porodnici max.24hodin..no to je trošku jiná......ale i tak je to blbé, když se ti roztahuje v baráku cizí ženská...to se ti nedivím,že se ti to nelíbí....hmm.....tak hlavně,ať máš šťastnou ruku 😀

suzanna
26. dub 2010

pajka uz jsem si vybrala, tak az prijde manza tak to s nim proberu....tohle centrum nabizi jen minimalni pomoc ...to se mi libi 😀 koukne na maminu, na dite ,prevlece maximalne postel a umyje koupelnu a wc a to ani nemusi...me snad svihne na tohle vazne nejsem zvykla....a hned jak vejde ji upozornim na to,ze si ma zout boty 😀 tady se ti totiz klidne navsteva vali i v botech po sedacce...jo holt jina zeme, jine zvyky....

pajka00
26. dub 2010

Jéžiš...to by bylo něco na mě! No tak pevné nervy ti pak přeju🙂) Není nad se válet 5 dní v porodnici, až z toho nejhoršího vylezeš a pak šup dom a sama v klidu🙂

suzanna
26. dub 2010

Mas naprostou pravdu,ze v ty porodnici se dostanes z nejhorsiho a pak v klidku sama doma, jak ja vam to vsem zavidim...a hlavne premyslim jak to bude az budeme pres noc sami a ja nebudu mit jeste mliko...no delam si starost jak to vse dopadne...

pajka00
26. dub 2010

No to je fakt....čím se vlastně ty mimina doma krmí,když nemáš mléko?To řvou hlady?tady jim dávají noo..tu cukrovou vodu...jak se to jmenuje?Glukóza? A pak vlastně od druhých matek mléko, které odstříkaly...a jak se to řeší u vás?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru