My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

salopa
3. kvě 2010

Ahojky těhulinky. Sem tam nakouknu, jak se Vám daří a jak užíváte těhulkování. A vypadá, že všchni užíváte a prdíkové rostou. To je super a douufám, že už si to snad taky brzy budu užívat. 🙂
vysocanka: odpočívej 😉

suzanna
3. kvě 2010

vysocanka myslim,ze to pichani mas z toho jak se ti roztahuje deloha.Mela jsem to taky radsi nic moc nedelej a polehavej 😉

broukb
3. kvě 2010

No já mám zatim taky 4 kilíčka, tak jsem zvědavá jak to půjde dál 😖
Vys to bude určitě v pořádku to píchání prý je jak se rozthuje děloha..mě občas šíleně píchne, když se protáhnu, pšíknu, nebo něco takovýho je to ostrá bolest tak se vždycky leknu, ale pak už je to zase dobrý 😉 kdyby to bylo nějaký intensivnější tak si radši zaběhni na gyndu..lepší tam lézt 10x zbytečně a být v klidu, než něco zanedbat.
Já jdu pozítří do poradny, ale myslim, že utz se taky nedočkám. To jsem se taky chtěla zeptat, když jdete do poradny vyšetřuje vás dr??mě totiž ještě ani jednou nevyšetřil při běžný kontrole (jen jednou jinej dr když jsem šla do té nemocnice) a kamarádka mi tvrdí, že to neni normální. 😔

suzanna
3. kvě 2010

broucku vaginalni vysetreni by od 12 tt dr nemel uz delat,takze bud v pohode 😉
pajka pak podej hlaseni jak jsi dopadla na ko 😉

pajka00
3. kvě 2010

Jsem tu. Holky.....přibrala jsem další kilo!! Za 14 dní hrůza!! Jinak mě vyšetřila vaginálně (poprvé), všechno v pořádku, na UTZ malý spal jak barin, takže bylo vidět jen jak srdíčko buší-to mi stačí, když vím,že je OK. Vzalami krev na tripl testy...řekla jsem, že nechci,ale prý je to povinné a navíc z té krve posílají výsledky na druhý screening, na který jdu 31.5. A sestřička mi řekla,že mám být úplně v klidu, že moje p.Dr., když čekala třetí dítě v 41letech, měla výsledky tripla 1/2!! Hrůza,že?? A malá je zdravá jak řepa..už jsem ji párkrát viděla🙂Takže vidíte, jak jsou ty testy přesné.

broukb
3. kvě 2010

Jo jo Páji já taky četla, že tripl testy jsou totálně nepolehlivý, takže buď v klídečku jo? hlavně všichni říkaj, že pokud vyjde screning ve 12 týdnu dobře, že je pak už hoooodně malá pravděpodobnost, že by se něco dělo 😉

suzanna
3. kvě 2010

pajka tak super.Me teda zadne triple testy nedelali a mozna je to tak lepsi nez se pak mozna stresovat 20tt UTZ nam dopadl super a v sobotu jdeme ted na 3 D UTZ tak tam snad take reknou,ze je vse v pohode. Me teda dr nikdy vaginalne nevysetril ,jen ze zacatku v centru v 9 tt a dr rikal,ze muze videt i pres UTZ jestli je hrdlo zavrene...na krev pry pujdu jeste ve 30 tt.Proste tady je to jinak.

antoaneta
3. kvě 2010

Ahoj holky! To máme ale dneska to pondělí uplakané co? A celkem i kosa. Tak snad to sluníčko na nás v týdnu alespoň na chvíli vykoukne, abychom dostali trochu toho vitamínu D 😀
😉 Jinak já když jdu ke svému gynekologovi, od těhu počtvrtý, do poradny po třetí. Tak při první prohlídce mě dělal všeobecnou kontrolu, se železama 😖 a bral mi i stěry na citologii a pak už ty další kontroly mi tam vždycky strčil jen prst 😅 a tak kontroloval. Jednou mi i napsal něco do těhu průkazky, - něco o hrdle, ale zbytek nepřečtu. No a ultrazvuk mi dělá taky pokaždé. Takže to jsem moc ráda, protože mě to vždycky uklidní.
😉 Jiinak holky, broučku: Od pátku vlastním taky ten domácí ultrazvuk! Manžílek mi ho koupil jako překvapení, abych byla klidnější a aby jsme mohli poslouchat miminko i doma a kontrolovat si ho. Je to naprosto úžasný!!! Vůbec jsem to netušila a nečekala. Ale asi měl starost, že je mívám starost, jak se tam miminko u mě má. A fakt nádhera. Vůbec jsem netušila, že to tak super funguje. Když si tak s tím jezdíte po břiše a pak najdete to srdíčko! To je tak krásný a zvláštní zároveň, že Vám něco tluče v břiše. Taky máš broukbu s tím displejem jak ti to počítá i ten tlukot?
Holky sice je to zas nějaká kačka navíc, ale fakt to stojí za to! A kdyby jen jednou jste se tím hezky uklidnili, tak je to tím vaším klidem určitě už zaplacený. Fakt doporučuju! 🙂
😉 Vysočanko, vzhledem ke stejnému stáří miminek a ke stejnému našemu datumu porodu, si asi ty naše miminka dneska namysleli růst. Nebo co. A to pořádně. I já totiž cítím dnes takové nepříjemné a někdy i dost velké píchání a divné pobolívání. Možná už včera se trochu začalo hlásit. No nic moc pocit. Já hlavně se ještě k tomu kroutím v práci. Ale taky se uklidňuju, že se jen ta děloha víc a víc roztahuje k tomu pupíku. Přece jen musí mít miminko trochu víc místa. Tak neboj, já taky nebudu a informuj!!!
Jo a váhu nevím. Zvážím se a zítra napíšu. Ale ještě před třema týdnama nic, furt stejný 😒 tak snad mi to za tu dobu nějak moc nevyskočilo. Ale jen úměrně v mezích. Ik 😅 dyž bych se asi neměla čemu divit, začalo mi chutnat, tak jsem se začala i cpát jako neuvázaná a oblečení je mi stále a stále těsnější.....
Což jsem ale moc ráda, protože mám pocit, že už trochu i to bříško mám, takže se hned cítím víc těhotnějc 😀

suzanna
3. kvě 2010

antoanet ahoj doufam,ze uz jsi klidnejsi od minule a jak pekne citis pichani v podbrsiku prcek v brisku roste 🙂
ja jsme si dala par tehu fotek do albumu foceno dnes at vidite jaka koule jsem ja 😀

vysocanka
3. kvě 2010

Antoanet ja verim ze je vse ok a jen si mimi dela mistecko. Napis nekdy do IP. a taky bys mi mohla poslat nejake fotecky.
Zuzi dyt ti to moc slusí 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

suzanna
3. kvě 2010

vysocanko diky moc 🙂 kdyz si predstavim,ze jeste za tech 3,5 mesice pribydu urcite jeste jednou tolik tak se pak uz na tu fotku ani cela nevejdu 😅

broukb
3. kvě 2010

Suzi krásný fotečky 😉 a vůbec nemáš velký bříško, moc ti to sluší 😵
Antoanet já jsem taky ráda, že ho mám..ale displej tam nemám 😕 i tak mě už se to určitě vyplatilo, za ten klid. Mám ten co má Suzi v albíčku akorát růžovej. Jsem ráda, že už si zahnala ošklivý myšlenky, pěkně si to užívej 🙂

antoaneta
3. kvě 2010

Suzanko, no klidnější 😨 spíš bych to nazvala jinak. Snažím se o to, na to nemyslet. Věřím, doufám a modlím se, že je miminko zdravé, a byl to jen nějaký omyl, nebo něco podobného. Ale to víš, když mi to do té hlavy vleze, tak zas přemýšlím a přemýšlím a bojím se co pak ukážou ty tripl testy. Ale pryč ošklivé myšlenky.
Jo, a holky včera jsem zvládla si dát první fotečky do fotoblogu. Tak se taky mrkněte. Je tam i ta poslední fotečka z toho NT sreeningu. Tak se určitě podívejte. A řekněte nejsme krásní? Tak krásný miminko přece nemůže být nijak nemocný, že ne!!!
Jo a suzy, koukala jsem na ty tvý fotky, modelko 😉 Vypadáš opravdu nádherně. Počkej až my se vyfotíme s takovým pupanem co máš ty. Já si myslím, že budu pořádná slonice 😀 Narozdíl od tebe, já mám totiž i pěknou prdel. Nu což, jsem holka z Moravy!!! 😀 😀

suzanna
3. kvě 2010

antoanet vubec se tech triple testu neboj ja myslim,ze bude vse oke a drzim moooc palecky ,aby tomu opravdu tak bylo.
Na fotecky se juknu 😉

pajka00
4. kvě 2010

dobré ráno holky.....suzy..no už je tě kus 😀 já ještě chvilku a doženu tě....taky jaksi rychle přibývám.....tak jsem vypadala,když jsem šla rodit první dítě a teď nejsem ještě v půlce a už mám taky pupana....
Antoanet uvidíš,že to bude v pořádku, vůbec se nenervuj. Jsme ti říkaly, že výsledky jsou dobré. No a co , že to nevyšlo na 1*...to že je tam nějaká mírná pochybnost absolutně nic neznamená, tak se tím vůbec nestresuj.
Tady opět prší...fuj.

pajka00
4. kvě 2010

Tak mi přišly ty džíny úzké...rozmýšlela jsem, jestli si je mám nechat,ale přítel i dcera mě přesvědčili, že jo, že jsou dobré. Jsou mi skvěle, akorát přes zadek nebo přes pas spíš bych je potřebovala o fous menší....jenže to jsou M a kdybych si vzalaS, už by mi byly asi zase malé....Ale říkala jsem si,že určitě ještě naberu..tak mám trošku rezervu.
Vzpomněla jsem si suzy na tvoji babičku v neděli,protože jsme byli u přítelové a říkala jsem,že jsme se už dívali na kočárek a ona-děti, nic nekupujte dopředu 😀 Já vím,že je to jenom pověra, ale jenom se radši dívejte.....tož tak 😀

suzanna
4. kvě 2010

pajka 😀 no to vis starsi lide maji takove nazory...my uz jsme ho objednali a babce nic rikat nebudu at ma klid na dusi.
s tema dzinama .Hele jen si je nech,protoze do nich priberes fakt raz dva.Ja ty prvni mela presne jak ty pises volne v zadku i v pase,ale ted ti muzu zarucit ,ze uz jsou mi presne a nevim co bych si bez nich pocala kort v tomhle destivem pocasi.
Jo presne tak ,takovy brisko jsem mela ,kdyz jsem sla rodit poprve...ale co se da delat.Vcera jsme byli nakupovat a u pokladny za nama stala pani s kocarkem a s 8 mesicnim klucikem.Ten se na me rechtal jak slunicko na nebi a jak jsem se na nej nesmala zacal knourat, tak byla legrace a pani pak povida ty uz to mas taky za par ne?? A ja na ni, no jeste 3 mesice a ona coze??? Takovy brisko jsem mela, kdyz jsem sla rodit....no jsem proste tlustoska desna ,nevim kam chce ten muj obrik az rust,ale ja mam taky kazde dve hodiny hlad 😀

pecicka
4. kvě 2010

ahoj kočenky, musím vás jít taky pozdravit, aby jste na mě nezapoměly 😀 😀 😀

vysocanka
4. kvě 2010

Ahojky Pecičko, jak se dari??? 😵

suzanna
4. kvě 2010

Ahoj peci tak uz pichas???

pajka00
4. kvě 2010

Jo,já budu to stejné jako ty v bleděmodrém....nemám strach,že bych nepřibírala.....už teď vážím 66kg!!! Hrůza!!! Ještěže jsou ty džíny elastické.
Peci ahoj....tak jak to s tebou vypadá??

pecicka
4. kvě 2010

ahoj moje kočenky,
ještě nepíchám, beru nějaké ty tablety na podporu těch vaječníku, s těma zítra končím a čekám na ms, měla by dorazit 8 a pak začínam 🙂 já jsem moc ráda, že vám to tady všem tak krásně vychází a že jste v pořádku 🙂 moc vám to přeju 🙂

pajka00
4. kvě 2010

No my čekáme, až se k nám přidáš. Takže hezky jez prášky, pak začni pěkně píchat a šup....ať se zadaří 😉

pecicka
4. kvě 2010

paji-já si nic jiného nepřeji, ale už to není tak, jak to bylo, po těch třech neuspěších už nemám tu jistotu co jsem měla, bojím, bojím, ale nepřestávám věřit 🙂

suzanna
4. kvě 2010

peci na kazdyho se musi usmat jednou stesti ne??? A ty bojujes tak vysledek se dostavit musi 😵 😵 😵 Vezmi si priklad z dady 😉

pecicka
4. kvě 2010

suzzi-to já věřím, že to dopadne 🙂 už chci tady plkat s vámi o pocitech, když je mimi v bříšku 🙂

suzanna
4. kvě 2010

Kdyby jsi vedela kolikrat jsem si tohle taky rikala ....cele tri roky .Taky se dockas 😉

pecicka
4. kvě 2010

suzzi-děkuji 🙂

pajka00
4. kvě 2010

Samozřejmě, že ano. O tom nikdo nepochybuje,akorát to holt někomu trvá dýl....to se nedá nic dělat.Já jsem měla štěstí,že mi IVF vyšlo napoprvé, ale kdyby ne-určitě bych do toho šla znova.

pecicka
4. kvě 2010

děkuji za podporu a budu informovat, jak jsem na tom 🙂 opatrujte se a zase někdy na viděnou 🙂 pa,pa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru