My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
11. čer 2010

Kočeny tak pěkný víkend🙂

broukb
11. čer 2010

Ahoj pusiny,
tak sme dnes byli na screningu....miminka jsou naprosto zdravá a nááááádherná 😉 jsem z nich zas úplně poprděná...Vzali je opravdu z gruntu, takže já už si ted budu jen užívat, všechny strachy jsou zažehnány..ted už jen aby u mě vydrželi co nejdýl 🙂 Vážíme 378g a 370g a znovu nám potvrdili holčičku a chlapečka....tentokrát s jistou 😀 Jen fotečku nemám, páč klučík mi zalezl pod žebro hlavou a ještě tam máchal ručičkou a holčička vypadala stejně jak na tý minulý..tak jsme se na to vykašlali.No nevadí...jdu se naložit do bazénu..tak se mějte a krásný víkend přeju 😀

spark
12. čer 2010

🙂 Brouku tak to jsou krásné zprávy. Je to nádherný koukat jak tam maj živo,vid? 🙂 Vždycky koukam a připadá mi uplně neuvěřitelný,jak rychle se tam vrtí! 😀 😵

spark
12. čer 2010

: 😠 Teda ale ted jsem vážně nas....áá. Chtějí zrušit porodné. http://www.novinky.cz/ekonomika/203062-porodne-... 😠

pajka00
12. čer 2010

ahoj holk,broučku paráda🙂mám radost s tebou.....a že ti řekli váhy!!Mně ne-lakomci...taky by mě zajímalo kolik váží.
spark,taky jsem to četla-je to bordel!!!však sebereme matkám část MD, rodičák se má snižovat a ještě prodné.....jasně-oni si troufnou na ty nejchudší.....sv...ě....jinak se to opravdu s prominutím říct nedá.
Tak hezký víkend🙂

suzanna
12. čer 2010

Broucku uz jsem gratulovala ,ale jeste jednou gratulujuuu je to supeeeerrr 😵
Holky tady se taky nebere zadne porodne ani materska... ☹ asi se holt musi prizpusobit EU. Ale je to smutny,porad se rika,ze se rodi malo deti a proc asi,ze jo.....treba v Kanade tam muzou zustat chlapi i 2 roky s zenou na materske a vse dostanou zaplaceno a zamestnavatel je pak povinnen je vzit zpet...to by bylo pekne,kdyzby oba rodice mohli s ditetem 2 roky zustat doma 🙂

spark
12. čer 2010

suzan taky bych raději,abychom se přiblížili raději Kanadě,nebo USA,nebo třeba Irsku)) Já nevim proč neustále střílejí do těch řad,kde jsou ty peníze důležitý. 😠

broukb
13. čer 2010

ahoj holky,
tak dneska jsem se vzbudila s pěknou depkou ☹ ..... manža mě včera vyfotil když jsme byli na návštěvě u známých a já mám z tý fotky normálně trauma, že ani nemůžu spát 😢 připadám si jak stotunová matrona a to si vůbec neumim představit, že máme před sebou ještě 3 měsíce 😒 ach jooooo a ještě jsem dneska skočila na váhu a během víkendu mi poskočilo další kilo.Ještě minulý týden mi všichni říkali, jak mám docela malý bříško na dvojky a teď všichni téééééda ty si nám narostla 🙄 skvělý takový kecy miluju.A maminka mi říká prý "roztomile" kuličko....no to potřebuju slyšet! ach jooo no potřebovala jsem se z toho trochu vymluvit...kuju 😉

vysocanka
13. čer 2010

Jo Broucku to znam ja se na sebe nemuzu ani podivat pripadam si jak mega koule :( jo lidi nevi jak potesit :( nekdy bych to strílela :(

suzanna
13. čer 2010

holky vzdyt jsme po tom tehu tak touzili a tak tezce k nemui prisli ,takze depky laskave hodme za hlavu jo?? A budme radi,ze nam ty mimca v brisku tak pekne rostou....prilezitosti jak se zkraslit budeme mit jeste dost 😵
A vubec ze sve zkusenosti vim,ze je tohle prekotne obdobi nez si na ten pupik zvyknete ,za chvili to bude oke 😉

broukb
13. čer 2010

Suzi děkujem 😉 už je to lepší, byl to jen takový záchvat 😅

suzanna
14. čer 2010

Ahojky maminy 🙂
Tak jak se vsem dari??
broucku ja jsem ze zacatku taky desne rychle pribirala,ale musim rict,ze posledni tydny mi to naskakuje po 20dkg takze parada zatim 13 kg nahore myslim,ze tech 15 udelam a to rikaji,ze je normalni 🙂

pajka00
14. čer 2010

ahoj holky....tak to byl zase víkend....bouřky šílené, hromy blesky...to zas bylo.
Brouku neboj....sice možná budeš vypadat jak stotunová matrona🙂, ale na rozdíl od opravdových matron-ty to porodíš a budeš za pár měsíců zase jako laňka.....a hlavně-ty kila a břicho jsou pro něco a ne z jídla...to je ten rozdíl.Tak vůbec se neboj a i když vím,jak je to otravné, člověk nic moc neobleče a připadá si jak velryba-tak to bude dobrý.....věř mi, jsem rodila už 2x a vždycky za pár týdnů jsem byla zpět na své váze🙂 A navíc-ty to máš všechno double.....takže se není čemu divit🙂 Já jsem přibrala u obou dětí 12kg...a teď už mám nahoře 7kg...tak jsem moc zvědavá-kam to půjde dál.....Nezapnu nic přes prsa a obleču asi 4trika....jsem si oblekla po 14 dnech košili a už jsem ji nepřetáhla přes prsa....hrůza 😀 Přítel je nadšený, protože být korpulentnější přes hrudník mu fakt nevadí-právě naopak...tak jsem mu říkala,ať si toho užije.....že pak to bude zase tak jak před tím🙂
Jinak já se cítím výborně, akorát v sobotu mě hrozně bolely nohy,protože jsem trhala plevel a jak jsem dřepala a stoupala-tak je to dřina holt....takže jsem celé odpoledne ležela a hekala🙂

pajka00
14. čer 2010

Mimochodem-jsem se teď dívala na tvoji fotku pupku a musím říct,že já mám taky takový🙂

suzanna
14. čer 2010

pajka teda s tou zahradkou si ted dej radeji pokoj...ale ono to proste cloveku neda vid? Ja bych tak rada taky delala takovych veci,ale cloveku uz ten pupik fakt prekazi...
Jinak manza rano volal kvuli kocaru,dodavatel rekl,ze je to zvlastni ,ze by tady mel uz davno byt ,vse je pry v poradku zaplacne tak se divil,ze tu kocar jeste neni,....no ja jsem zvedava jak tohle dopadne!

pajka00
14. čer 2010

Jo...jsem toho moc neudělala....jen jsem tak podřepávala a vytrhávala malý plevel.....ale ty prostocviky-vztyk dřep vztyk mi už nedělají dobře...holt stará kostra.
Noo tak to jsem taky zvědavá,jak to s kočárkem dopadne......snad to bude dobrý a už co nevidět přijde, protože jim to trvá už moc dlouho.

suzanna
14. čer 2010

pajka je to des s tema objednavkama..to uz rikali minuly tyden,ze poslou email kdy to rpijde a tyden pryc a nic se nedelo..ted nutim manzu tam kazdy den volat a hotovo, jinak to s nima nejde.Hlavne,ze penize chteji hned.
Ja uz taky citim,ze mam starou kostru,ze uz vse nejde jako pred par lety,kdyz jsem byla tehu a dneska je nejstarsi dceri 19 let je to des jak to letiii....
A kdepak mame peci??

pecicka
14. čer 2010

ahoj maminy🙂

suzanna
14. čer 2010

ahoj peci, mamino 🙂
Jak se dari? Uz jsi byla na krvi??A kdy jdes na UTZ?

pecicka
14. čer 2010

ahoj suzzi, na krvi ne a na utz jdu 22.6., tak sned bude všechno jak má být, jen každý den testím jak hloupá😀a krev to vůbec nevím, protože když jsem volala doktorivui, tak říkal, že krev berou jen v případě neg.testu, když nedostaneš mences

suzanna
14. čer 2010

peci ja taky na krvi nebyla pozitivni test byl dostacujici a na UTZ jsem byla poprve v 8+5 TT. Ja testila jeste 29 den po ET 😀 to je normalni...prave jsem byla rada,za to,ze je mi spatne jak mi nebylo nejaky den spatne hned jsem testila 😀

pecicka
14. čer 2010

no jsem právě malinko nervozní, pořád srovnávám, aby nebyla čárečka světlejší, no blázen.......moc tady čtu a pak se bojím toho zamlklého tějotenství a nebo tady psala holky, že šla na utz a neměla ozvy no a já pak moc přemýšlím
tak jsem si řekla dost, srdíčko tam je a já jsu jen zjistit jestli jedno nebo dvě 😀 já jsem dneska 22den od ET, tak věřím, že je všechno oki

suzanna
14. čer 2010

peci tvoje obavy jsou normalni ja mela presne to samy...pocitej s tim,ze ted tam srdicka muzou byt dve a pak uz jen jedno..i to se muze stat na to ja jsem byla pripravena a sebralo me to o to min...a urcite bude vse v poradku hlad pupika a setri se 😉

pecicka
14. čer 2010

suzzi-děkuji, budu hladit neboj, vždyt je to štěstí na které jsem tolik čekali 🙂 měřím si i teplotu, no co ti mám povídat, když jsem měla ty první tři, tak mě to ani nenapadlo, chodila jsem do práce a musela jsem se starat a ted je to opravdu jako první
a jak vůbec ty?

pecicka
14. čer 2010

jinak samozřejmně zdravím všechny maminky čekatelky🙂

suzanna
14. čer 2010

peci ja to prozivam taky nejak vic nez u tech predchozich ,myslim,ze je to vekem...v mladi clovek bere veci tak nejak sportovne a hlavne k tehu jsem vzdy prisla hned a tady jsme taky cekali tak dlouho ,tak mozna je to i tim...
No maly o vikendu nejak nabil sily a kope o sto sest az to nekdy zaboli,ale je to skvele a nemysli si,bat se budes porad, ja se taky bojim, jsem rada,kdyz se tam vrti a ja o nem vim.A krasny je,ze na me reaguje, ja ho stouchnu a on kopne zpatky 😀

pecicka
14. čer 2010

suzzi-tak to je nádhera 🙂 už se na to moc těším🙂

pajka00
14. čer 2010

ahoj Peci....holky tak mně teda brali krev, když jsem šla po IVF....ptali se na test,já řekla pozitivní, vzali krev a Dr.mi pak přímo řekl kolik HCG zjistil. Ale není důležitá krev-hlavně,že test je, protože kdybys těhu nebyla, dvě čárky bys neměla ani za nic🙂) Taky jsem měla dvě bublinky v sobě, ale srdíčko se udělalo jen v jedné a já byla nakonec ráda, protože čekat dvojčata to by mě zabilo🙂 Ve 40....ale to víš, že kdyby tam ty dvě byly, tak bych byla ráda🙂) I za 3..ale to už bych se asi zděsila🙂)) Určitě bude Peci všechno OK, my staré rodičky si nemusíme nic vykládat. Ve 20 jsem ani nepřemýšlela o tom,že jsem těhu a teď si furt šahám na břicho, jak se tam hýbe a kopká....no je to rozdíl. Ale je fakt,že to nějak dramaticky neprožívám....jsem šťastná, těším se na mimčo, ale že bych to nějak hodně prožívala..to asi ne....ale možná to bude tím,že jsem taková celkově,prostě beru věci jak jdou a jsou a moc nic neřeším...
Peci-jdeš na UTZ na můj svátek, takže bdue vše OK.....takže budu mít od tebe hezký dáreček, že?🙂

pecicka
14. čer 2010

ahoj pajkp-slibuji, že ti dám krásný dáreček, budu se snažit ty a suzzi mi vždycky dodáte nejvíc síly a optimismu a já vám za to moc děkuji🙂
i ostatním holkám, ale u vás je to jiné, jsme si bližší věkem i osudem 🙂

pajka00
15. čer 2010

dobré ranko holky🙂 Dobroš Peci-už se těším na úterý 😀
Dnes je pěkná kosa i když svítí slunko...Jo a to jedeme ve středu odpol. s partijou na vodu....teda-my letos jen jako doprovodné vozidlo,ale počasí bude asi stejné jako vloni....bylo asi 12°C,přeprchalo a byla pěkná kosa....my žabky a mikiny-super🙂 Pak jsme se s miláčkem "udělali", takže jsem se v té ledové vodě ještě nedobrovolně vykoupala a měla jsem to komplet🙂 ALe kupodivu jsem neměla ani rýmu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru