My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

vysocanka
30. zář 2010

Pajiiiiiiii to je super, hrozne moc gratuluji, delaly jsme si o tebe strach, ale vsem nam to bylo vicemene jasne, na fotecku se hrozne moc tesim🙂
Opatrujte se holcicky, obema preju z celeho srdce hodne zdravicka a krasnych chvil 😵

zlucie
30. zář 2010

Paji. 🙂 ......Moc moc gratuluji!! Super zpráva......opatrujte se! 🙂 🙂 🙂

spark
30. zář 2010

@pajka00 😅 Gratuluji k holčině!! 😵 😵

pecicka
30. zář 2010

@pajka00 obrovská gratulace 🙂 je to super 🙂 oběma přeji hlavně zdraví a hodně štěstí 🙂

suzanna
30. zář 2010

@pajka00 noo konecne 🙂 obrovska gratulace,hodne zdravicka ,stesticka a at Vam mala Viktorka dela jen samou radost 🙂 macek teda byla 🙂

pecicka
30. zář 2010

já už chci taky 😕

ratatooy
30. zář 2010

@pajka to je super bylo nám to jasné že jste v porodce,jé já už se tak těším,jsem celkem překvapená že je to holčička 😵 😵 ale tak porod rychlý tak super,přejeme vám vše nej
@spark na tchýni se vyprdni to samý říkala i moje tchýně to víš oni to ví líp 😠 vůbec se neboj,uvidíš že to bude v pohodě,sestry tě po operaci naučí si sednout rozchodí tě a pak už to bude jen a jen lepší.

abig
30. zář 2010

@pajka00 Přidávám se ke gratulaci, ať Viktorka dělá jen samou radost !!!

zazy
30. zář 2010

Paji i já se přidávám ke gratulaci,at jste obě v pořádku a a malé hodně štěstíčka do života.
Peci i já už bych chtěla,ohledně těch křečí,mám úplně to samé co ty,navíc mě už i sem tam tvrdne bříško.
Peci a co pohyby,už jsou,já je měla až skoro ve 22 tt a ted už je malá pěkná fotbalistka.

vysocanka
1. říj 2010

@zazy Zazy ahojky mas krasny termin porodu :D to by byl darecek vid?

@suzanna Kdyby jsi mela nekdy chvilicku napis :D

spark
1. říj 2010

A JO! 24.12.!! paráda Zazy 😀
Já už chci taky Mikiho domu!!
@ratatooy taky doufám,že když budu v menší porodnici tak na me snad i budou mít víc času. V pondělí budu moudřejší.

Mě se pořád drží ten kašel,je to nepříjemné. Doufám že až se malej narodí tak mě třeba bude poznávat podle kašle 😠 to by bylo nepříjemné,místo sladkého maminčino hlásku...chrchlák! 🙂

vysocanka
1. říj 2010

@spark Taky mas v pondeli poradnu?

spark
1. říj 2010

@vysocanka jj poradnu v porodnici. Asi se dovím nějaký termín na ten císař. 🙂

salopa
1. říj 2010

pajka00: gratulace k princezničce, ať se Vám oběma daří co nejlépe a těším se na fotečky 🙂 Super rychlej porod. Ti můžeme každá závidět 🙂

vysocanka
1. říj 2010

@spark muj doktor prej do porodnice posila az od 38tt tak jsem zvedava kdy me tam posle. Jinak ja mela mimouse hlavou dolu, ale zdaji sem i tam nejaky velky presuny a zmeny tak doufam, ze to neni jinak :D

spark
1. říj 2010

Víte proč se ženy porodu bojí a myslí si že je to největší bolest na světě ? Prej proto, že je ještě nikdy nikdo nekopl do koulí)))))

vysocanka
1. říj 2010

😀 😀 😀 tak na tohle si musim vzpomenout na sále Diky
@spark

spark
1. říj 2010

😀 no taky mě to pobavilo. Ty chlapi jsou hrozný bebíčka!! 😀

ratatooy
1. říj 2010

@spark tak já myslím že tě vezmou už příští týden,budou tě muset někam nacpat protože už budeš 39tt nemůžou přece riskovat že začneš rodit sama., 🙂 to víš že se ti budou věnovat,budou ti nosit malýho,a jak začneš chodit tak ti ho už nechají nebudou si přece přidělávat práci ne? 😀 já teda jak budu schopná si sednout a vstát tak si o něj řeknu nechci aby byl 3dny někde bez maminky 🙂

spark
1. říj 2010

@ratatooy 😀 já budu ječet na celou porodnici..dejte mi moje dítě!!! 😀

ratatooy
1. říj 2010

@spark tak to ti věřím já taky,ale četla jsem v mamince jak paní byla na císaři a 3 dny ji nikdo nebyl schopnej donest dítě ani ukázat,to muselo být hrozný. ☹

spark
1. říj 2010

@ratatooy nestraš mě!! 😲 Tak dlouho trvala výroba a ted by mi ho neukázali)) ☹ 3dny to bych plakala jak želva.

ratatooy
1. říj 2010

@spark neboj tobě ho donesou,jinak si to zařídíš ne?asi byla paní ve velký porodnici a neměli na to čas 😀

ratatooy
1. říj 2010

tak mě pak musíš informovat jak to probíhalo a jak ti bylo,já jdu týden po tobě 😉

spark
1. říj 2010

@ratatooy no to je jasný. dyž to pujde,tak tě na to připravim 🙂

pajka00
1. říj 2010

ahoj holky, všem děkuju za gratulace...byl to fakt fofr a všem vám takový rychlý porod přeju🙂 Fotečky přidám za chvilku...tak se snad zadaří🙂

suzanna
1. říj 2010

@vysocanka to vis,ze napisu az vbude cas,zatim kdyz je cas tak poklizim,varim,peru,zehlim...ale to vas za chvilku ceka vsechny 😉
@pajka00 fotecky super 🙂 je to dobre,ze jsi mela tak rychly porod a co deti co rikaji na malou??

broukb
1. říj 2010

@pajka00 no konečně..mám teda z vás veeelekou radost já to tušila,že holčička 😵 Moc moc gratuluju a přeji aby ti malá dělala jen radost 😵 Užívejte si, musí to být moc krásný 😉

lumpajda
1. říj 2010

@pajka00, obrovská gratulace k nádherné holčičce, ať vám dělá jen samou radost 🙂

pajka00
2. říj 2010

ahoj, no omlouvám se broučku, že jsem tě předběhla....ale nedá se nic dělat🙂)) teď už budeš na řadě,jo?🙂)
Děti z í mají srandu, smějí se jaké dělá obličeje ze spaní a dceru neustále udivuje, jak je strašně malinká. Už ji včera po koupání oblíkla, ale když ji s tatínkem rozbalili, tak oba ustoupili krok vzad a jednohlasným fuj mi dali na jevo, že s tím přebalováním to nebude tak žhavé.))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru