My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

spark
11. kvě 2011

@suzanna 😀 o tý televizi mi ani nemluv! Každé ráno malýho posadím do sedátka a kouká na kouzelnou školku! Nejdřív byla favoritka Mája a ted je to Timmy 😀 mává ručičkama a je to sladký 😵

suzanna
11. kvě 2011

@spark No ja jsem rada,ze u ni vydrzi ,protoze si aspon rano muzu trosku poklidit a v klidu se nasnidat 🙂 On uz zna fakt skoro vsechno..u nas davaji Timmy a to je ovecka .Co je to u vas??

spark
11. kvě 2011

@suzanna jj malá ovečka! 😀

spark
12. kvě 2011

Ahoj!
Zase se jdu ptát. Malej ted už jezdí v té sportovní verzi kočárku..v sedačce,snad mi rozumíte. A na zimu mu bude vlastně rok a pár měsíců a to se chci zeptat,kde ho mam vozit v zimě teda? Jsem z toho trošku zmatená. 😅

suzanna
12. kvě 2011

@spark ja budu malyho vozit urcite do roka a pul ve sportovnim mam k tomu na zimu i specialni fuksak..ty mas ke kocarku sportovni verzi jen tu sedacku? Ja mam prave trojkombinaci... a pak si chci koupit jen takove ty golfky ,ale to az tak na jare,takze do tech 20 mesicu ve sportaku 😉

spark
12. kvě 2011

@suzanna 😖 takže to znamená ,že tu hlubokou korbičku jsme měli jen na těch pár měsíců?? 😲

suzanna
14. kvě 2011

@spark joo u tehle malych kocarku uz to tak bouzel je .... 😒

pajka00
16. kvě 2011

ahoj holky, tak jáuž vozím ve sprťáku. Máme celkem velký hluboký, ale i tak už skoro kopala nohama do lemu..takže už měsíc jezdíme tak. Počítám s tím jak Suzy, že pak z jara koupím golfáč...protože jestli to bude jak starší sestra-od 1,5roku nechtěla ani za nic do kočáru-a ůdi s dítětem bez kočáru někam-nikam pomalu nedodeš...takže golfky budou stačit.

spark
16. kvě 2011

..takže v zimě ve sportovní verzi a ve fusaku?? Já nevim,jestli se takhle velký fuasaky dělají 😀 😀

suzanna
16. kvě 2011

@pajka00 jj golface jsou suoer i do auta jen to sklapnes a je to....
@spark jj fuksakty se na sportak delaji ja ho mam..jsou tam i dirky na ksiry..viz pridane foto...

spark
16. kvě 2011

@suzanna aháá..tak já se na to podívám. děkuji.

ratatooy
20. kvě 2011

@suzanna tak to taky musíme pouštět pohádky. 😀

ratatooy
20. kvě 2011

@spark bohužel hluboké korby jsou v dnešní době určené do půl roku a pak šup do sporťáku,mi byli v hlubokém s bídou 5měsíců,ale stejně jak si malej začne sedat a chce vidět tak už v hlubokým být nechtěl.
taky počítáme že na jaře budou golfky

spark
20. kvě 2011

...mě se líbí tenhle!

spark
20. kvě 2011
ratatooy
20. kvě 2011

@spark ten jsem ted viděla že s ním někdo jel

lumpajda
27. kvě 2011

Ahoj holky, tady už se řeší sporťáčky, no vlastně se ani nedivím, Klárce jsou necelé tři měsíce a je už téměř přes celou korbu, počítám tak do pátého měsíce a pak budem muset taky do sporťáku.Mějte se krásně 🙂

pajka00
1. čer 2011

ahoj holky, tak obhlížím sporťáky a nějak si nemůžu vybrat. Chtěla jsem, aby tam byly přehazovací rukojeti, bohužel jsem našla asi 2 druhy a jeden škaredější než druhý. Suzy ty máš moc pěkný kočár..viděla jsem na facebooku-co to máš za značku?

ratatooy
1. čer 2011

@pajka00 suzy má myslím ABC design myslím že jezdí ve spor´táku od hlubokýho,a ty jsi neměla k hlubokýmu i spor´ták?poohlížíme už po golfkách protože se nám nechce furt tahat ten velekj sporták,taky už máme objednanou autosedačku tak už doufám přijde.

suzanna
1. čer 2011

@pajka00 ja mam ABC desing sportak.byla to trojkombinace : hluboky, sportak a na konstrukci se da i ta autosedacka...ale od ABC desing delaji i golface a ty si chci na jare poridit...hodim sem pak odkaz...na prehazujici rukojeti jsem se nekoukala.Jo paji a ty uz nemas facebook,ze te nemam uz v pratelich..sem te minule hledala.. 🙂

suzanna
1. čer 2011

tady ten odkaz a foto : ty chci poridit: http://www.vergelijk.nl/buggy/abc_design/

suzanna
1. čer 2011

a nebo jen tyhle.... viz.foto zalezi jak bude Justynek cily,ale myslim,ze tyhle budou stacit 🙂

pajka00
2. čer 2011

díky za tip. Já jsem měla taky trojkombinaci, ale chci ji prodat, protože necvhci, aby se mi doma válela hluboká korba+autosedačka ještě 2 roky....takže to prodám a koupím jen něco menšího.
Vymazala jsem se z facebooku-ale už tam zase jsem🙂 Nechodím tam vůbecv-jen mi chodily různé odkazy, ale potřebovala jsem tam něco-takže už tam zase jsem.

ratatooy
2. čer 2011

@suzanna ten golfáč vypadá taky dobře,kolik u vás stojí?

pecicka
2. čer 2011

ahoj holky, jak je t s kojením, když dostanete mences? ☹ kojí se normálně dál? Předchozí děti nemám kojené, tak v tom mám malinko zmatek. Začínám špinit, asi to co nevidět příjde. Jinak vás všechny zdravím

suzanna
2. čer 2011

@pajka00 tak ja si te pridam do pratel.. 🙂 tak to ja si to vsechno necham mam tri dcery treba to co nevidet bude nejaka potrebovat..doufam,ze neee 😀
@ratatooy kolem 150 eur kdyz si kliknes na ten odkaz tak jsou tam ceny u toho...
@pecicka ja kojim jeste porad,ale maly mi uz zacina prso odmitat tak to asi brzy ukoncim..ja kdyz mam mensez tak kojim normalne dal a zda se mi,ze vzdy nez to mam dostat tak mam malo mleka a kdyz to mam tak zase hodne...ale normalne proste kojim ,ale stava se,ze jim to mleko pri ms nechutna a odmitaji...

pajka00
3. čer 2011

@suzanna jasně, přidej🙂
@pecicka já jsem u syna dostala když mu bylo2,5měsíce a říká se, že to mléko zhořkne-asi fakt, protože ho nechtěl ani za nic-takže jsme přešli na umělou ýživu. U dcery jsem to dostala, až jsem přestala kojit v 10 měsících a teď kojím už jen v noci-přes den jsem to už zrušila a taky jsem začla menstruovat-bohužel-jí to pořád chutná🙂 co bych za to dala, kdyby to už nechtěla🙂) akže koj normnálně dál, jakoby se nechumelilo, on si sám řekne, jestli mu to šmakuje nebo ne🙂

suzanna
3. čer 2011

@pajka00 ma uz mala zoubky? Justin ma jeden a prave,ze dost kouse...ja kojim 2x denne ale uz to pomalu odbouravam.V noci uz jsem to zrusila,protoze se strasne budil treba 4 -5 x za noc a ze me byla fakt chodici mrtvola a stejne u toho prsa jen spal...Ted mu na noc odstrikam pekne do flasky tak 120ml to mu staci na napiti a spi dal a vzbudi se mi ted 1 -2x ale cekam,ze se to bude jen lepsit 🙂

ratatooy
6. čer 2011

ahoj holky tak hlásím že máme 4 zoubky,ty horní byli teda boj měsíc řvaní a řvaní,dneska jsme byli v poradně tak šimon je fakt už chlapák,9,960g a 76cm,doktorka říkala že je delší než roční dítě.taky mu obloíkám velikost 86,jinak vše je ok jsme zdravý a to je hlavní,ale neuvěřitelný jak to letí už ani nevím že byl někdy malý miminko 😀

spark
6. čer 2011

😎 my jsme pořád bez zubů)) 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru