My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

spark
9. srp 2011

Ahoj!
😀 my jsme porad bez zoubků 😎
@ratatooy dávate malýmu páreček? 😲

ratatooy
10. srp 2011

@spark hele on už jí fakt všechno,a jak je spokojenej,měl dětské párky tak sní kousíček k tomu chleba a je po večeři,mi to nějak dramaticky nepřeháníme že to by děti neměli a to taky ne,i sestra od doktorky říkala že se to v moderní době moc přehání,mi jsme jedli všechno taky

spark
10. srp 2011

@ratatooy V pohodě,aspon už to máte pestré. Já už nevim co bych malýmu pořád vařila. Je to dokola..Přesnídavky,jogurty , piškotky, obědy mu vařim zeleninku na páře,ale jak říkam ..pořád to samé dokola 😠

ratatooy
10. srp 2011

@spark jojo právě furt dokola,to už mě taky nebavilo a musím říct že ted mu obědy moc chutnají před tím to kolikrát prskal

suzanna
11. srp 2011

Ahoj holky,teda jsem opravdu nastvana.Stopnuli mi album s Justynekem,protoze jim nejspis vadila fotka z porodu,kde mel Justynek na sobe krev...je to smesny,ze mi to stopli az skoro po roce ne?? Ze jim to nevadilo driv...

suzanna
12. srp 2011

Ahojky rozhodla jsem se odejit MK ,takze uz sem nebudu chodit.Kdo chce najde me na FB pod jmenem Zuzana Jan Roodvoets a premyslim,ze prejdu na Emimino.Tak paaaa. at vam deticky rostou a delaji jen samou radost. 🙂

ratatooy
12. srp 2011

no to by museli vymazat alba plno z nás tady,debilové.

spark
13. srp 2011

Ahoj. ☹ to mě mrzí že odcházíte. Byla jsem těhotná když jsem sem přišla a ted jsem se chtěla pochlubit,že nám konečně roste zub a je vůbec komu?? 😨

pajka00
14. srp 2011

@spark ahoj já jsem tady🙂 no sláva, to si dal načas🙂 Vikča už má 8..a doufám,že si dá chvilku pauzu od růstu.
@ratatooy Fakt mu dáváš párek, no tak takový sajrajt byc´h nedala ani dvouletému dítěti...Jasně, že se přehání s tím, co jim dávat a co ne..všeho s mírou, ale uzeniny v žádném případě. Jinak dávám co píšeš, přesnídávky, ovoce, jogurty,piškot,vařím většinou dohromady, ale naše pak dosolím. Občas dostane Hami přesnídávky s hotovým obědem.

pajka00
14. srp 2011

@kacmelina gratuluju k holčičce, ať rostete🙂

ratatooy
15. srp 2011

@pajka někdy mu ho dám když ostatní děti co vidím se cpou od roka hranolkama pijou colu což bych já mu zas nedala tak párek občas ten dětskej

pajka00
15. srp 2011

@ratatooy no hranolky a coca colu už vůbec neřeším-lidi jsou fakt magoři, tak kazit dětem zdraví....Já tě samozřejmě nekritizuju, určitě chceš pro dítě to nejlepší...akorát ten párek fakt není-kolem masa to ani nešlo...stejně, až bude o trochu větší, ta uvidí někoho to jíst a zblázní se, jak to bude chtít...ale čím pozděj, tím líp. Jedna známá byla jako ópér🙂 v anglii a dala napít ročnímu dítěti čaj-matka toho děcka jí hrozně nadala, jestli se nezbláznila, že ten čaj to dítě vysuší zevnitř!!že je to strašný jed pro děti a že je oplná lednlička coca-coly a sprajtu......chápeš to?Takže nalívala to roční děcko takovým hnusem...Moje dr.mi říkalaže malá už může všechno kromě ryb, bílku a uzenin...že tyto tři věci v žádném případě...tak se podle toho řídím-ale jinak už jí taky skoro všechno.

ratatooy
15. srp 2011

@pajka00 jojo bílek vím rybu měl kousíček na ochutnání ale viděla jsem i skleničky od 7m s rybou ono je to taky v každým státě jinka někde ryby preferují už od 5m,no to nechápu ty cocacoly sama to nepiju jakej je to hnus vždycky mi z toho bylo akorát blbě,někde nechávali v cole ležet kovovou minci a tu to skoro rozežralo

ratatooy
15. srp 2011

holky prosím o hlas v soutěži když si vzpomenete můžete jednou denně do konce srpna

pajka00
16. srp 2011

@ratatooy dala jsem hlas🙂

kacmelina
16. srp 2011

@suzanna Děkuju 🙂
@ratatooy
Tak jsme zjistili, že rýma to není a že má jícnový reflux. Musí mít zahuštěné mléko, jinak se dusí.... Sice to zatím moc nepomáhá, aletak snad bude líp... Už bych jí nejradši dala taky jogurt 🙂 Ty máš Šimona, náš kluk měl být taky Šimonek 🙂

ratatooy
16. srp 2011

@kacmelina no vidíš jsme se zhodli na jméně a hele nebolí ji bříško kyž tak malá musí mít hustý mlíko malej měl na skoušku taky hustější mlíko kvůli hladu a ten se mínil zbláznit jak ho bolelo břicho,ale neboj všechno rychle přejde ani si pak už na to nevzpomeneš,hrozně rychle to letí nebejt fotek tak už ani nevěřím že jsme měli malý miminko

kacmelina
16. srp 2011

@ratatooy Prdí jak rarach, tak jí snad nebolí, hlavně řve hystericky pravidelně po jídle od 18-21hod až je fialová. Dnes jí hospitalizovali večer, nemohla se vůbec nadechnout. Takže je chudinka v nemocnici a zkoumají, proč nemůže dýchat. Zítra jí budou dělat vyšetření, tak budeme moudřejší.... Ach jo.... ☹ ☹ ☹

ratatooy
17. srp 2011

@kacmelina jejda to snad ne chudinka malá tak snad to bude dobré,to si nedovedu představit jak z toho musíte být špatní. ☹

kacmelina
17. srp 2011

@ratatooy
Dnes jí dělali rentgen a byl v pořádku, ještě zítra půjde na nějaký ultrazvuk a na ORL a kdyžtak jí pustí. Prý nemá dovivinutou membranku na dýchání. Má to prý 80% dětí. Tak uvidíme... 😒

pajka00
18. srp 2011

@kacmelina Hlavně, aby byla malá v pořádku🙂držím palce, ať je všechno OK🙂

spark
2. zář 2011

Ahoj maminy.
Tak už to bude pomalu rok a ti naši skřítci budou mít jednu svíčku na dortu! 😵 My máme doma lenocha 🙂 sice cestuje po celém bytu,ale plazí se a po čtyřech ne a ne. Naštěstí mi doktorka řekla že to vůbec nevadí,bála jsem se ,že nás požene někam na rehabilitaci. Jinak Radímek je dlouhán! Měří 80 cm a váží 10,5kg. Ted poslední dobou si vymyslel,že mu chutná nejvíc jíst v noci a budí se každý tři hodky. Hrůza! Neusne jinak než bez lahve. Nevim jestli to nejsou ty zoubky. Má zatím jen jeden a vypadá jak otvírák na konzervy 😀 Zatím pa!!

pajka00
14. zář 2011

ahoj,tady to teda umřelo.Není vůbec čas,že?🙂 U nás 10zubů a skoro chodí...drží se jen tak pro parádu prstu,ale bojí se pustit. V noci už spí většinou celou noc bez buzení,takže je to paráda. Váhu ještě nevím, půjdeme za 14 dnů.

snazilka14
15. zář 2011

ahoj holky,
vlezla jsem sem ze snažilek, říkám si, že vaše skupina nejlíp pochopí co ted resim...mam teda teprve po nekolikatem IUI ale už mi to snažení tak trochu leze na mozek...
chtěla jsem se zeptat na to, co se řeší pořád dokola ale já v tom nemám jasno: když jste konečně otěhotněly, poznaly jste to už před vynechaním ms, nebo se ještě nějakou dobu nic nedělo? Všichni pořád píšou pnutí v prsou apod...díky, stačí pár odpovědí a zase se odsunu kam patřím 😀 , přeju zdravé ratolesti!

pajka00
16. zář 2011

@snazilka14 ahoj,chápu tvé pocity, je to na houby, když člověk pořád čeká, čeká...a zase to nevyjde. Já jsem prodělala taky jedno IUI, ale jelikož jsem měla za 5 minut 40let a poslední možnost využití umělého od pojišťovny, vykašlala jsem se na to a podstoupila hned umělko.Vyšlo to na poprvé-za co jsem šťastná. IUI není taková pravděpodobnost a i když je umělé -myslím tím komplet se vším všudy, trochu složitější, určitě je jistější výsledek. Abych pravdu řekla, já jsem u všech třech těhotenstvích- (2 velké děti, se kterýma jsem otěhotněla na první ráz přirozeně) měla pocit, že mi přichází menstruace...klasické příznaky bolesti prsou, podbřišku...prostě tak jak to každá má i jinak.Dokonce jsem si u druhého dítěte ze začátku brala ibalgin na bolest, že to každou chviku dostanu a po třech dnech jsem si udělala test a ono ejhle-těhotenství🙂 Po umělém to proběhlo úplně stejně..tzn.bolest jako před menstruací...ale jelikož jsem na to byla víc natěšená, test jsem si udělala hned jak jsem mohla a vyšlo to🙂 Takže ti přeju hodně sil a štěstí, aby ti to brzy vyšlo🙂 A neboj, ono se určitě zadaří..jen tomu musíš věřit.

snazilka14
16. zář 2011

@pajka00 díky moc za hezké povzbuzení. Jen ze já nikdy bolesti prsou pred menstruací nemívám, prsa se mi po ovu zvetsi, pak zas zmensi, nic me neboli a do 2-3 dnu je tu ms... ☹ ...bolesti prsou trvají az do ms??

spark
16. zář 2011

@snazilka14
Ahoj!
Já to nepoznala,dokonce jsem byla tak přesvědčená že se to nepovedlo,že jsem si dala tenkrát i víno k večeři. A to bych jinak neudělala. Když mi doktor po 14 dnech řekl že jsem těhotná ( výsledky z krve) tak jsem mu vlastně ani nevěřila 😀 Ted na to ráda vzpomínám...bude nám rok! 😎
Tak držím palce!

pajka00
16. zář 2011

@snazilka14 Jo přesně, bolesti trvaly až do MS a pak to přešlo...Když jsi takové pocity před MS neměla, nemusíš je mít ani v těhu..prostě 100% je až těhu test....

snazilka14
19. zář 2011

@spark 🙂 díky, no ja uz si delala test a je negativní, tak snad priste...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru