My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

suzanna
22. čer 2010

@pecicka velikansja gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a hod si uz do statusu tehulka uz se nesnazis ne?? 😉

pecicka
22. čer 2010

suzzi-děkuji moc🙂 už jsem to napravila🙂

suzanna
22. čer 2010

peci super 😵 😵 😵 Ja vim,ze je manzel stestim bez sebe vid???? 😵

pecicka
22. čer 2010

suzzi-tp teda jo, byl se mnou i vevnitř a když viděl, jak tluče to srdíčko, tak byl uplně naměko🙂 je to štěstí, ted jen aby byly všechny výsledky dobré a narodilo se vytoužené zdravé miminko 🙂

suzanna
22. čer 2010

peci to verim 😵 a neboj vse bude v poradku .pekne uzivej tehu 😵

pajka00
22. čer 2010

Holky díky za přání, Vys tobě taky gratulace k svátku🙂
Peci-to je žížalka🙂) Super, velká gratulace!!Teď už jenom, aby se týdny krátily a mímo rostlo v pořádku🙂
Holky, měla jsem tu kontrolu ze sociálky od rána.....uff...vše OK a pochválila mě u šéfů, že to mám všechno v pořádku a přehledně vedené🙂 Tak jsem ráda. Už zaučuju novou holku, tak viděla jak kmitám a říkala,že je z toho úplně na nervy🙂

suzanna
22. čer 2010

pajka tak parada,ze jsi tak sikovna 🙂 to potesi vid? Vsak ona si taky zvykne a ty uz budes pa jen odpocivat 😉
Holky ted jsem se fakt nasrala na manzu...volal,ze bude dnes pozdeji doma tak jsem rekla,ze je tohle porad ,ze uz jsem si zvykla a on vite co mi na to rekl?? A to ze jsem byl s tebou vcera cele dopoledne v nemocnici na KO to nevidis...ty woe tak me tak nasral,ze jsem mu prastila s telefonem a priste ho sebou normalne nechci at si jde radsi do prace...uz volal zpatky snad 10 x ja mu to nezvedam...to bude mit jeste doma dohru 😠

pajka00
22. čer 2010

😀 chlapi fakt.....takže vlastně můžeš být ráda, že vůbec ví, že existuješ....klasika🙂)

suzanna
22. čer 2010

pajka porad vola ,ale ma smulu tentokrat to prehnal 😠 priste ho sebou nechci a basta! ja jsem tvrdohlavec a muze mlit sto tisic kecu,ze to tak nemyslel ,mu to nepomuze 😀

pajka00
22. čer 2010

😀 to jsi dobrá, já bych mu to už vzala🙂)) Jsem rázná, hned vybuchnu, ale dlouho nevydržím vzdorovat🙂)

pecicka
22. čer 2010

holky mije, moc vám všem děkuji, samým štěstím mi třeští hlava ☹

pecicka
22. čer 2010

moje

suzanna
22. čer 2010

peci tak odpocivej jestli te tresti hlava.
pajka no po telefonu to vydrzim,ale az prijede bude dolezat a to dlouho taky nevydrzim 😀

pajka00
22. čer 2010

to věřím🙂tak odpočívej a raduj se🙂 termín až v únoru 2011..zdá se to strašně za dlouho,že?...ale uteče to jak voda....

pecicka
22. čer 2010

paji-tebe si pamatuji, jak jsi začala testovat a když kouknu na ty tvoje týdny, tak nechápu suzzi, tebe jsem zaregistrovala až později ale za tu dobu, co si s vámi píšu je to neskutečné, jak to letí🙂

dada074
23. čer 2010

Krásné dobré ranko,
tak to vypadá,že se nám snad zase oteplí,teď bylo to počasí opravdu hnus.
Jinak dodatečně holčiny (Pajka a Vys.) vše nejlepší a ty své dárečky pěkně hýčkejte.

Peci strašně moc velká gratulace k bobískovi a k srdíčku,a že byl manžel naměko to věřím,ten můj bulel u každého UZ 😉
Suzi to je dobře,že se Justinek pěkně otočil a jste v pořádku.
My jsme byli na ko v pondělí vše je v pořádku a pro změnu zase v pondělí první monitor a dobropis k porodu,tak si říkám,že se nám to krátí 😎 a leháro a pohodička pomalu končí,i když je pravda,že toho lehára moc není a už ani asi nebude 😀

Paji to jsi dobrá s tou vodou a stanem,já jsem opravdu hotelový tip,někam se fláknout na pláž a obrazit pár památek,pod ten stan by mě nikdo už nedostal!!!! 😀 Hlavně,že jste si to užili.

suzanna
23. čer 2010

Ahojky
dada jen si neprej horko,tady je 25 ve stinu a vetricek se ani nepohne...je mi na zvraceni a vcera jsem skoro cely den prospala.
To je fajn,ze je u vas take vse v poradku.My jdeme za 2 tydny na velky UTZ tam nas budou vazit a merit..taky si rikam jak se nam to krati...uz mas vse pripravene? A kdy budes prat vecicky???Ja uz chci tenhle vikend...

pecicka
23. čer 2010

ahoj holky, už druhý den mě bolí hlava, zdá se mi, že je to od dutin, nevíte, co se může od bolesti? ☹

suzanna
23. čer 2010

peci ja brala paralen uz v 7 tt tehu ,protoze me taky silene porad bolela hlava a dr mi rekl,ze jedine paralen muzu

pecicka
23. čer 2010

suzzi-tak to jsem ráda, že to vím, ono se to dá vydržet, ale jak už tě to drží 2dny, to je protivné.....

pecicka
23. čer 2010

jinka všem holkám děkuji za gratulaci a podporu 🙂

pajka00
23. čer 2010

ahoj holky....tak tady dnes konečně svítí slunko, ale pofukuje, tak je ve stínu i chladno. To horko je opravdu na houby..
Pod stanem to bylo super, spacáky máme teplé, karimatky měkké, počasí super-takže to vážně bylo fajn🙂 A malošek si musí zvykat-bude s náma jezdívat občas po takových výletech. Já teda abych pravdu řekla-taky sebou radši fláknu u moře a spím v hotelu-ale toto má taky něco do sebe a hlavně jde o to- s kým jedete....takže ta sranda stojí za trochu nepohodlí.
Peci paralen a vyjímečně-pokud je to fakt moc i ibalgin-to mi řekla Dr.
Letí to šíleně🙂 taky mám v živé paměti, jak jsem si začala píchat injekce a te´d už 24týden. Kamarádka mi včera poslala po svých dvojčátkách oblečení....no dcera se rozplývala, jak je to všechno malinké, tak jsem to přetřídila podle velikosti,ale budu muset vyprat a zužitkovat jen část, protože by to fakt malošek neponosil🙂

dada074
24. čer 2010

Suzi : tak mě horko nevadí,tady bylo nádherně před dvěma týdny,to bylo i 30.Já už vypráno a vyžehleno mám,tento týden se totiž stěhujeme do podkroví,tak jsem to udělala dřív,nebude na to vůbec čas,v sobotu nastupují zedníci na předělání obýváku,a to chceme ještě stihnout výměnu oken,tak mám opravdu fofr 😀 😀 😀

suzanna
24. čer 2010

dada tak to ja to tenhle vikend udelam taky 🙂 ty mas teda enegie ja spim kazdy den do pul desaty a odpoledne si taky leham,nejak me to ted zmaha ,jsem zase jako na zacatku.Bud rada,ze ty horka zvladas.
pajka ty mas teda hadriku co dostavas, to usetris spoustu penez...
peci a kdy jdes na krev nebo dalsi UTZ??

pecicka
24. čer 2010

ahoj holky,
suzzi-na krev a na další kontrolu jdu 9.7. a 12.7.jdu na odběry na genetiku a 5.8. na genetický utz

dada074
24. čer 2010

Suzi tak to já jsem každý vzhůru kolem 5,30 tak že stihnu věcí až,až.Čas od času lehnu odpoledne,ale to je málo kdy,a hlavně za mě to bohužel nemá kdo udělat a pustit manžela aby stěhovat oblečení a takové to věci se mi nechce,stejně by to udělal špatně 😀 😀 😀 .Ale neboj nábytek je na něm.Teď jen doufám,že sedačka a nábytek do obýváku co jsem objednávala přijde včas. 😉 A jinak ty tepla nám opravdu neva,flákla jsem se na slunko k bazénku a bylo nám super. 😀

suzanna
24. čer 2010

peci tak to uz mas za chvilku 😉
dada ja jsme take v noci casto vzhuru,ale rano bych spala a spala...taky makam domaci bezne prace,ale unavuje me to...ty mas elanu koukam ,ze bys ho mohla rozdavat 😀 No ja jsem zvedava jestli nam prijde vcas kocarek...ty uz kocarek mas???

pajka00
24. čer 2010

ahoj všem, tak u nás je konečně už taky krásně..super. Včera jsem vytřela celý barák a bolel mě z toho celý člověk....ale když jsem přišla z práce, tak na mě jaksi padla únava, tak jsem půl hoďky zdřímla🙂 Jinak hadříků mám fakt hromadu-teď si můžu vybrat co se mi víc líbí🙂 Koupím si jenom zavinovačku do kočárku, protože na doma tam mám dokonce dvě🙂

suzanna
24. čer 2010

pajka tady je opet take vedro 😝
dada a v cem si to vse prala? Ja jsem si nakonec koupila ten eco persil...

pajka00
24. čer 2010

Vidíš suzy....jsem se nakonec nepodívala.....musím se mrknout, co tady mají na ty mimča. Taky budu muset něco koupit..ale myslím, že ten eco persil bude dobrý.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru