My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

ratatooy
5. srp 2010

ahoj tak suzy stále drží v celku,spark já jsem si koupila na praní obyčejnější prášek sensa pro děti v kauflandu a k tomu aviváž batole a na to že to mám už dva měsíce vypraný a daný ve skříni tak když ji otevřu tak to furt krásně voní,a já slyšela že po IVF jsou děti spíš menší a dřív se rodí,tak nevim.pecička no to jsou skvělé zprávy ale už 14tt ty jo taky ti to letí.holky skušené matky myslíte že můžu už mít poslíčky dneska jsem byla tak nějak celou noc vzhůru a půl hodiny jsem měla asi tak pětkrát za sebou bolesti s přestávkama jako když dostanete hodně silný ms bolesti?

monstri
5. srp 2010

Jen jsem chtěla poděkovat za odpovědi a za podporu 🙂
mám už 1. dítě z IVF a tam nic a ted tohle, fuj 😢
Jinak, zatím žádné moc velké změny nejsou, večer a ráno to je nejlepší, pak jedu na kapačku a pak jsem jak když už mám půlku těhu za sebou, mám problém se i ohnout,jak mám velkej pupek... 🙂 ještě zítra jedna kapačka a na víkend to prej nechaj a pak se zas uvidí... ale pomalinku prej voda mizí, trak snad už brzo splasknu 🙂
zas dám vědět, jak to u nás postupuje...

suzanna
5. srp 2010

@monstri tak drzim palecky at to brzo ustoupi 😉
@ratatooy myslim,ze ty bolesti jsou z toho jak se ti roztahuje deloha ,to jsem mela casto take...a s tim ,ze se deti po IVF rodi drive nevim,protoze zatim co znam po IVF se narodili az po terminu 😀 ale bylo to vzdy prvni dite...myslim,ze na tom asi nezalezi jestli je to normalne nebo z IVF spis na zdravotnim stavu matky 😉
Jinak ja jsem teda cetla,ze avivaz se pro novorozenata pouzivat nema tak nevim...
Persil sensitiv viz.fotka

ratatooy
5. srp 2010

suzy no vidíš to já nikde nečetla tak jsem to tam vymáchala ale co bude si muset zvykat v životě na horší? 🙂

suzanna
5. srp 2010

@ratatooy uvidis no,kdyz se ti osype tak to holt vyperes jeste jednou 😉 zalezi jak maji citlivou pokozku...

ratatooy
5. srp 2010

jj 😉 budu prát jak mourovatá 😎

spark
5. srp 2010

@suzanna 🙂 tady nic takového ještě nemáme. Asi to holky vymacham v řece 😀
@ratatooy taky děkuji za doporučení. My se budem stěhovat,takže začínám panikařit,že nic nemam připraveno. Čekam do nového. Dneska mi přišel porodnický balíček a pořád přemýšlím o tom předporodním kurzu. nevím. Jsem spíš typ,že se nechám překvapit a ono to nějak dopadne,ale nevim,jestli to platí i na porod.@ratatooy ty někam chodíš?

ratatooy
5. srp 2010

spark já chodím akorát na cvičení pro těhule od 30tt ale přímo kurz předporodní neee to mě odradilim kamošky že jim to bylo k ničemu a pak když mi vykládali jak jim tam manželové nácvičně masírovali prsa tak jsem se i zasmála a nedovedla bych si sebe představit,bych odsud utekla,hele oni ti tam stejně neřeknou nic co bys nevěděla je to drahý a čím mín člověk ví tím někdy asi líp.

ratatooy
5. srp 2010

@spark na tom cvičení se učíme taky funět a tak

spark
5. srp 2010

😀 😀 nechci masírovat prsa někde v nemocnici 😀

ratatooy
5. srp 2010

😀 to jo já bych manžu asi u toho kopla jelikož jsem dost háklivá na prsa mám obavu i z kojení jestli mi to vůbec půjde 😕 tak taky záleží jaké máte u vás možnosti ale říká se že másáž prsou pomáha na kontrakce asi urychlit či co.

suzanna
5. srp 2010

@spark me tenhle Persil Sensitiv doporucila byvala svagrova je z CR 😉 takze ho tam mate ,to vim jiste.

spark
5. srp 2010

Dobře dobře..podívam se až pujdu na shopping 😎

spark
5. srp 2010

@ratatooy no. 😀 jak já můžu rodit,když jsem ještě v pubertě a tlemim se tomu tady. Já vim. Ona mě ta sranda přejde)) Bych místo kontrakcí mohla mít orgasmus,to by byla ostuda 😀 😀 ...už mlčim.

suzanna
5. srp 2010
spark
5. srp 2010

🙂 je tam. Podívam se po něm. 🙂 🙂

broukb
5. srp 2010

ahoj kočky,

@suzanna ty jsi ještě celá 🙂 a já už jsem si myslela,že dneska pojedete a ty asi čekáš na toho 8.8. :D
Jinak já taky koupila Persil sensitiv a aviváž používat nebudu.alespoň ne ze začátku 🙂 chystám se prát příští týden.Teď tu malujeme kuchyn a pak už můžou prťata přijít..teda mohli by počkat než všechno vyperu a vyžehlím :D

ratatooy
5. srp 2010

@spark to je v pohodě já si taky někdy připadám jak v puberťe co mě někdy napadá za kraviny 😀 třeba s náma bude v porodnici sranda už se vidím jak mě něco napadá i tam ale to by bylo dobrý rozptýlení.@broučku šup šup ať už máš napráno kdyby na vás vykoukli ty broučata dřív

suzanna
5. srp 2010

@broukb no koukej se setrit s tim malovanim,abys to vubec stihla vse vyprat a vyzehlit a hlavne ti radim nedelat to az bude vedro...ja jsem myslela,ze uz toho vypustim dusi..mela jsem smulu,ze byli porad ty vedra.No jsme jeste cela a nevim jak dlouho jeste budu,ale vlastne mame cas,takze jsme si rekla,ze budu pekne v klidku cekat 🙂

ratatooy
5. srp 2010

suzy a manžel jde s tebou do porodnice?nebo nějaká dula?

suzanna
5. srp 2010

@ratatooy bude se mnou manzel samozrejmne 🙂 ten mi kazdy den vola co a jak..se uz nemuze dockat 😀

ratatooy
5. srp 2010

no vidíš tak to je v pořádku já bych taky bez chlapa nešla to bych radši rodila doma

pecicka
5. srp 2010

kočenky, dala jse, vám fotečku do alba 🙂 hezký večer

suzanna
6. srp 2010

Ahojky holky 🙂
tak manza si jako dneska zapomnel doma mobil...asi ho prerazim 😠
Me zacali tak brat zada,ze sotva dolezu na WC takze jsme pripoutana na luzko,hruza co vam mam povidat.
peci krasna fotecka... 😵
A co dada? Neporodila uz??

spark
6. srp 2010

@suzanna 😎 pořád tě číham)))

ratatooy
6. srp 2010

@suzy tak to jak zapoměl mobil tak to je jasný to ho budeš potřebovat sehnat a pojedete rodit.to já znám takovej zákon schválnosti 😉

ratatooy
6. srp 2010

@pecička no to už je krásný miminečko malinkatý,gratuluji.

suzanna
6. srp 2010

@spark 😀
@ratatooy nestras ty blahoo.. 😀

ratatooy
6. srp 2010

@suzy no co nestraš vždyť už to klepe za dveřma 😀

suzanna
6. srp 2010

@ratatooy noo to mas pravdu 😅 😅 manza ma sice jeste telefon v kanclu,ale obcas musi pryc,tak snad se to dens nestane...jsem ho pekne zprdla tak snad se mu to uz nestane 🙂
Teda tady je mrtvo ..a kde je vubec pajka??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru