My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

tulanek
autor
26. bře 2010

No prave,maji 2,5cm a uz jsem videla rucicky s nozickama,to je neuveritelny!!!! 🙂 🙂 uplne by je clovek pohladil,kdyz je tam vidi 😀 Jsou to uz cahouni 😀 😀 Jen nemuzu najit fotak 😀 rekne ti jen samy dobry zpravy a budes den spokojena a pak zase nervozni do dalsiho utz 😀

suzanna
26. bře 2010

tuli tak supeeer 😵 Ja vim,je to krasny zazitek🙂 No pajka vsak uz se dockame PO,UT je tu za chvilku 😉

broukb
26. bře 2010

jééé no to je super to mám radost, že jsou v pořádku a krásně rostou 😉 už abych ty svoje taky viděla a průkajdu závidim, my jí dostaneme až 12 .4 Tuli to je nádhera ručičky a nožičky viď 😵
Suzi prosim tě nevíš kde se dá stáhnout českej návod na ten angel saund samo mi to přišlo v angličtině 😠 a nějak to nemůřu zprovoznit..nebo kdyby si mi to napsala jak pro blbečky jak si to zprovoznila??ale prosim se všemi detaily abych na něco nezapomněla 😀 děkuju mooooc

suzanna
26. bře 2010
broukb
26. bře 2010

jooooo si zlato děkuju 😉

suzanna
26. bře 2010

To srdicko vubec nemackej ale je tam takove kolecko na zvuk a s tim kdyz otocis tak to i zapnes a nezapomen do toho dat baterku 😀 ja ji tam uz mela,ale byla jeste zabalena a ja se tady vztekala,ze mi to nejde 😀 😀 😀

suzanna
26. bře 2010

tady tim koleckem jak je na te fotce jen otocis a do te dirky strcis ten kabel se sluchatky a priloz si to spis jako na pipinu a ne jak je to na tom obrazku...

broukb
26. bře 2010

Suzi tak slyšim škrundání v břiše, slyšim svoje srdce, ale pinďulíny ještě ne ..tak si budu muset počkat opravdu na ten 12 týden 😔 škoda.Chvilku jsem měla pocit, že něco slyšim, ale nedokážu říct, jestli to bylo moje srdce nebo jejich 😖

pavcahola
26. bře 2010

Ahoj byla jsem včera poprvé u své doktorky na kontrole a už mám těhu knížku 🙂 a taky jsem vyděla na UTZ ty moje bobíšky jednoho mi krásně zabrala a vypadal jak malý medvídek ručičky,nožičky no nádhera 😀 😀 😀

broukb
26. bře 2010

Pavco nádhera ,,gratuluju a ať mimísci rostou pořád takle pěkně dál 😉

suzanna
26. bře 2010

broucku no pisou,ze az od toho 12 tt a pozor fakt to nezkousej moc casto do toho 20tt fakt rikaji jen 1-2 denne 😉
srdicko je jeste moc malnke ja jsem to zkousela nahrat do pocitace a taky to jeste nejde ☹ ale jinak pres ty sluchatka je to slyset krasne 🙂
pavco tak to je super gratuluji 😵 😵 😵

suzanna
26. bře 2010

chtela jsmenapsat 1-2 minuty denne.

broukb
26. bře 2010

Suzi děkuju ..jo a ten návod tam byl stačilo mrknout do té obálky v které to přišlo 😀 😀 jsem trubka.Holky dneska si zasloužím pochvalu celý den poctivě hajám 😉 Jo a rozhodla jsem se, že v pondělí zajdu na gyndu a poprosim ho o utz, chci jen vědět jestli už je ten hematom pryč 😔

broukb
27. bře 2010

Tak a je zas víkend a tady je pusto a prázdno ☹ Tuli chtěla jsem se tě zeptat, ještě se ti stává, že špiníš?? 😕 já jsem z toho už fakt nešťastná a manža mě furt nutí abysme jeli do nemocnice, ale já si zas myslim, že tam se mnou nic neudělaj když jsem tam byla tak mi vlastně řekli, že se stejně nedá nic dělat 😒 V pondělí hned půjdu na gyndu a vydupu si utz..mám o ty svoje prďolínky strach 😢

tulanek
autor
27. bře 2010

Ahoj Broucku,tenhle tyden jsem mela temer klid,nastesti....Ale vcera na utz mi doktor rekl,ze ta srazenina tam furt je,ze se nezvetsuje,ani nezmensuje,jen ze mam pocitat se spinenim nebo treba,ze ze me vyhrkne naraz ta krev,kdyz bych nekrvacela dal,nemam plasit a nikam nejezdit,ze se proste jen nekde nahromadi ta krev odesla z te srazeniny,je to nekde na ceste schovany a jak udelam prudsi pohyb nebo se po delsi dobe zvednu,tak to vylitne,to mi rekl i doktor na pohotovosti...

Taky mi rekli ( a maji pravdu) ,ze s tim spinenim a krvacenim kuli srazenine nic nenadelaji,dali mi ascorutin a budeme doufat,ze se to nezacne trebas zvetsovat,ale nemelo by a ta srazenina by pry detem nijak ublizit nemela...Oni nam nemaji jak pomoct,jediny,ze nam udelaji utz,ale to taky neni dobry delat casto,prosvicovat je...Proste v tomhle odbdobi je to bohuzel o tom,co se ma stat,se stane a ta priroda to zaridi a doktori nic nezmuzou 😔 ty hlavne odpocivej,nikde nelitej a v pondeli si tam pro klid zajdi,ale myslim,ze kdyz spinis,nemelo by to urcite nic spatnyho znamenat,tak hlavu vzhuru 😉

broukb
27. bře 2010

Tuli teď si mě fakt uklidnila...děkuju moc jsi moje zlatíčko. Já právě mám takový to, že celý den fakt malinko a v noci to ze mě chrstne a pak je zas klid 😝 tak jsem ráda, že tobě řekli to samé, já pořád měla pocit že už to trvá dlouho. Pořád si říkám, že kdyby to bylo z dětí, tak to teče pořád. A neboj už jsem hodná a pořád odpočívám 😀 Děkuju opravdu moc a doufám, že už budeme mít obě brzy pokoj 😉

tulanek
autor
27. bře 2010

Dokud tam ta srazenina je,muze delat neplechu,coz je dost neprijemny,pac clovek by na kalhotakach potkaval nejradsi maximalne Utrous nebo tehu vytok a ne tenhle hnus... 😝 😝 😝 bude to trvat,dokud tam ta mrcha bude asi no...Kdyby to bylo z deti,tak to potece furt a bude te bolet bricho hodne,bylo by ti zle...I ja doufam,ze uz bude brzo klid a budeme moct byt v pohode...

pajka00
29. bře 2010

Ahoj holky.....tak jste toho přes víkend moc nenaplkaly-to je dobře, nemusím moc dočítat🙂 Vidím, že je tady vše OK. Ta sraženina je asi fakt nepříjmená, mně se naštěstí už vstřebala a ani jsem z ní nešpinila, ale věřím,že je to fakt na houby....Se mi už 2x zdálo, že krvácím...fuj-hnusné sny.
Dnes jdu k Dr. na UTZ a konečně už pro průkazku-takže budu ofic.těhu:)

broukb
29. bře 2010

Jééé ahoj Páji, tak to si ten utz krásně užij, pozdravuj od tetek z koníka toho svýho špunta až ho tam uvidíš a zpátky jdi s nosíkem nahoru, že už si ofiko těhulka 😉 Já se rozhodla, že už těch 14 dní taky vydržim a nebudu zbytečně prudit 😀 Jen si tam dnes musim pro lístek na peníze. Já už se těšim na ten screning..pak většina obav zmizí a konečně si začnem víc užívat.A samo taky na průkazku 😝
Tuli vyfoť nám ty tvoje prdíky na foťák a dej si je do albíčka, ať ti je můžem vychválit jak jsou krááásný 😉

pajka00
29. bře 2010

Jo brouku....já se taky těším na screening-zároveň mám bobany jak blázen....Kdyby mi bylo 30-tak se nebudu stresovat,ale v mém věku je to už horší....ale pevně věřím, že to bude v pořádku🙂 Pozdravy vyřídím-určitě bude mít prcek radost🙂

tulanek
autor
29. bře 2010

Ahoj holky 🙂
I ja se tesim na screening,je to sice jenom 14dni skoro,ale me to prijde nekonecny zase 😝 😀 Pajko,tak drzim palce,at je vse v poradku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😉 v kolik jdes????Jo taky mu za me zamavej 😀

pajka00
29. bře 2010

Jdu o půl druhé..má do 3, tak snad tam nebude moc lidí-ale vzala jsem si knížku🙂Ty prospekty mě fakt nebaví číst a žádný časák tam nemá. Jo jo, zamávám🙂

salopa
29. bře 2010

Ahojda holčiny, tak jen nakukuju jak se máte i vy a koukám, že bříška rostou a máte se skvěle, tak příjemné těhulkování 😉 Už bych taky brala těhulkování 😎

vysocanka
29. bře 2010

Salop taky se dockas, urcite. Verim tomu 😵

salopa
29. bře 2010

vysocanka: Mno ufidíme 🙂 Ale vy si to hezky užívejte 😉 Koukám, že tu bude spousta dvojčátek. To bude dětíííí 😀 Jupííí 😀

pavcahola
29. bře 2010

Ahoj tuli kde jsi vzala tak hezky vyfocené miminko?

tulanek
autor
29. bře 2010

Pajko,tak cooooo??????Zase nas napinas??? 😀
Salop,tobe preju mooooc stesti at utz dobre dopadne a muzete jit na to 🙂
Pavci,to nejsou primo moje miminka 😀 tady to najdes-http://www.pregnology.com/faralong.php?month=1&... je to tam tyden po tydnu 🙂

suzanna
29. bře 2010

pajka nam da vedet urco az zitra 🙂

broukb
29. bře 2010

Tak budem na Pájku čekat do zítřka jo?? no to mám radost 😀 😀
Salop já taky držim palečky ...určitě to vyjde 😉

broukb
29. bře 2010

proč mi ku.va smazali fotku??? no to je teda vrchol 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru