My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
16. čer 2010

Fakt?To jsou teda zmetci-otřesné...Kdybyste neměli zaplaceno, tak bych jim napsala, ať si to strčí za širák....a měli by vám dát slevu!!

suzanna
16. čer 2010

pajka prave ze tam sleva byla uz tech 5% tak jsme s manzou vcera rikali,penize jsme usetrili,ale ty nervy...a nejhorsi je,ze kdyz pokazde manza vola,reknou mu tu samou pohadku :zasleme hned druhy den email kdy to bude dodano...no nejhorsi je,ze ja neumim dobre Nemecky,protoze kdybych tam volala ja tak by neco slyseli!!! Manza je mekous,ale ja ho dneska trosku rozdrazdim nez bude volat 😀

pajka00
16. čer 2010

Jo jo to bude nejlepší🙂)Trochu ho rozčil, ať si vybije zlost na nich🙂) To je ale k vzteku, chápu, jaké to je....já toto fakt nesnáším taky.

suzanna
16. čer 2010

Ja manzovi dneska reknu,at rekne ,ze jestli tady ten kocarek nebude do konce cervna budeme chtit vratit penize a je to...no nakonec budeme mit kocar presne nez se malej narodi buh vi jak dlouho se ceka jinde...jsme z toho fakt rozhozena...
A jaky je u vas pocasi ??Tady slunicko,fouka vetrik,je prijemne ,jsme rada,ze ty horka povolili,ale na vikend zase hlasi vedra ach jo...

pajka00
16. čer 2010

Jo myslím,že je to rozumné.
U nás je zataženo, zima, fouká a má pršet🙂 takže-skoro klasika. Hlásí takové přeháňky až do konce týdne tak uvidíme, jak to bude vypadat po neděli. Dcera jela dnes se školou na výlet na kolech...asi 40km do rekr.oblasti...na 3 dny...tak hlavně, že neprší.

suzanna
16. čer 2010

40 km na kole to je sila...holky driv jezdili do skoly taky na kole 12 km tam a 12 zpet denne ,ted jsou rady,ze si vozi prdelky v autobude 🙂 No tak hlavne,aby jim neprselo.
pajka my jsme tady vzdycky spolu vid?? Ja koukala,ze peci a evik jsou porad radeji v IVF...a dada ta se taky neozve...

pajka00
16. čer 2010

No jo, my jsme už takové matky čekatelky🙂 Tobě se to pomaličku blíží..ještě pár týdnů a už taky nebudeš mít čas tady vysedávat🙂 Ale až půjdu na MD, taky mrknu jen občas na net-doma si to nezapínám, i když až budu doma celý den, asi to zapnu častěj než teď. Zatím v práci to mám pořád on-line, tak nakukuju často🙂 Tulánek se už neozvala hrozně dlouho-vůbec nevím, co s ní je a brouk taky nakoukne jen občas....asi mají holky jiné starosti🙂

suzanna
16. čer 2010

Ja je prasknu obe 😀 tulika i broucka 😀 ty jsou denne na face 😀 a broucek je ted na chate 🙂
No ja si to ted uzivam,ze mam cas pak ho uz mit vazne nebudu...a ty pak taky ne... 🙂

pajka00
16. čer 2010

Tak jsem se dočetla, že holky používají nějaké poporodní vložky...vůbec jsem netušila, že něco takového je🙂)

suzanna
16. čer 2010

poporodni vlozky?? Jaky??

pajka00
16. čer 2010

No to já nevím🙂Asi jiné než normálně,bez igelitu a lepící pásky....že je to prodyšné a jsou větší....prodávají se i v lékárně....tak nevím.) Za mých mladých let dávali v porodnici ty síťované pamatuješ?🙂)) a ty byly na toto super....a teď ti jich prý sice pár dají, ale jinak si musíš vzít svoje-a nejlepší jsou poporodní🙂)Budu se na to muset podívat.

suzanna
16. čer 2010

pajka ja jak dostala ten balicek tak tam ty velky vlozky jsou....ale ja si rikam ,ze je stejne pouzivat nebudu,koupim si s kridly 🙂

pajka00
16. čer 2010

Já jsem vložky nedostala, jen 3ks plenky🙂 Ale stejně počítám s tím, že si koupím normální...uvidíme.

suzanna
16. čer 2010

Ja dostala vse v tom baliku,kdybych si asi rozmyslela rodit doma..je tam i ten kolicek na pupecni snuru...no ja pekne pofrcim do porodnice 🙂

pajka00
16. čer 2010

Fakt,no teda co všechno vám tam nedávají🙂)) Myslím,že máš rozum, jít rodit do porodnice, protože ty domácí porody...moc nejsem toho příznivcem....100x to bude bez problémů a pak se něco podělá a půjde o vteřiny....já jsem rodila 2x a vím, že u obou byla nějaká komplikace-tak si neumím představit, že bych byla doma....

suzanna
16. čer 2010

pajka nejvic me serou ty sousedky tady v okoli...proc nebudes rodit doma?? vzdyt je to skvely blabla...ja si tom riziko proste nevzmu taky toho nejsme priznivcem a jak pises 2x jsme mela uz deti pupecni snuru kolem krku Anicka se narodila pridusena okamzite ji nesli do inkubatoru,u nejstarsi uz jsem mela zkazenou plodovou vodu...v porodnici mas pekne vse pri ruce a pak kdyz se neco doma posere tak co...a je mi ta jejich tradice u prdele..ja sem rodila vzdycky v porodnici a ptala jsem se ,co kdyz bude mit malej zloutenku a ja uz s nim druhy den budu doma a tak pry nas pozenou zpatky,..tak mi rekni jaky je to tady na hlavu..meli by zridit ,aby aspon ty 3 dny jsi v te porodnici byla.
No 29.6 ma prijit ta porodni baba tak ja s eji na vse zeptam...no v balicku je fakt vse.mohli si to nechat 😀

pajka00
16. čer 2010

Jasně, že jo..myslím,že máme víc rozumu jak oni, protože jak říkáš, kluk měl taky pupeční šňůru kolem krku...a pak dostal žloutenku....tak stejně by jsme šupali zpátky do porodnice....měli by to ty 3 dny nechat-myslím,že je to rozumné....těch 5 je zbytečně, ale zase si člověk víc odpočine.....protože pak doma už je to horší🙂 Ale ty 3 dny by i stačily....Ale rodit doma je podle mě nezodpovědné. Já vím, že dřív se rodilo na poli....moje babička porodila 8dětí doma a až poslední deváté v porodnici🙂A všichni to ve zdraví přežili...ale na to bych se asi nespoléhala a doma bych nerodila ani za nic na světě. Navíc jsou v porodnici na to připravení-všechno omyvatelné, dezinfikované...doma kde?V posteli?ve vaně?...no nevím nevím... Možná jsme ze staré školy-ale prostě to tak je. Joo a to jsem teď četla příspěvky o látkových plenách, jak je tam ženské chválí, jak je to super, 100x lepší než jednorázovky.....no...já když si vzpomenu na ty potentované smradlavé pleny,jak jsem je musela napřed vymáchat,pak teprve vyprat, ze začátku žehlit,vyvařovat...těším se na jednorázovky🙂Já vím,že to škodí přírodě a možná ty látkové vyjdou levnějc...ale za to pohodlí mi to asi stojí.

suzanna
16. čer 2010

pajka rodit muzes ve vane i na posteli na to v tom baliku jsou specialni podlozky....no dekuji ,nechci... 😀
Ja mam 40 latkovych plen ,ale to mam na prebalovak po koupani, pod hlavicku atd...davat budu suchy pleny ,jak pises kdo se s tim mam prat...vymysleli to ,aby nam ulehcili praci tak co,proc toho nevyuzit...sice si rikam jestli to neni spatny na nozicky,protoze jsem Anicce ve 3 mesici na tu suchou musela motat jeste 2 latkove kvuli nozickam ,ale v pul roce uz to mela oke.Vecicek mam plno ,rekla bych az moc asi 25 bavleneych kalhot...bodycek...tak si rikam,ze usetrim tim,ze nebudu muset prat skoro kazdy den...a jeste resim dilema v cem to budu prat,ponevadz tady zadny baby praci prasek nemaji..Jak se jmenuje ten v CR pro mimina,zkusila bych si to najit na netu...tady maji jen nejaky neutral tak asi koupim ten...

pajka00
16. čer 2010

Já mám taky pár látkových plen jak píšeš na jiné využití než zadek🙂 Já jsem dávala jonášovi hned od narození dvojité balení a dorča měla už od 3 týdnů jakési řemínky, protože ten kloub vůbec neměla v jamce,ale kdesi mimo,ale ve 3.měsících už měla nožičky v pořádku-a to nesouviselo s plenama-už to měla od narození. Taky budu používat jednorázovky. Víš, že ti ani nevím jak se ten prášek jmenuje?Ale vydrž chvilku, jak půjdu nakupovat podívám se, v čem budu vůbec prát🙂 Jmenovalo se to nějak Lovela a taky od Persilu cosi pro mimča je.

boruvkova
16. čer 2010

Ahoj holky,

nerada vám trhám nit, ale ptala jsem se i holek u nás v čekání na ivf, ale zajímal by mě jak to děláte, když máte PN a chcete jet s manželi na dovolenou? Troufnete si to? Já stále ještě pracuji, PN zatím neplánuju.. snad, ale člověk nikdy neví.
Moc děkuju

suzanna
16. čer 2010

fakt i od persilu?? To by tady museli sakra mit.To budes hodna kdyz se podivas...jsem tady uz nakou chvilku,ale porad musim objevovat nove veci 🙂
Tak manza volal na kocarek pry bude pristi tyden...no to jsem teda zvedava 😀 uz s etesim zase 😀

pajka00
16. čer 2010

no vidíš...příští týden 😀 😀 tak snad fakt jo.
Jasně,mrknu se.....
Jinak se loučím pro tento týden.....vyrážíme na tu vodu...tak snad nebude moc kosa,ať se můžu u stanu i opalovat🙂
V pondělí se ozvu a na prášek nezapomenu🙂Opatruj se a šetři se🙂

suzanna
16. čer 2010

pajka tak preji prijemnou zabavu a hezke pocasi 😎
Hledala jsme na netu a nejlepsi je proste prat v tekutem a hlavne zadnou avivaz...

vysocanka
16. čer 2010

tak holky utz ve 20 tt dopadl na jednicku akorat na nas cekalo prekvapeni v podobe pindika 🙂 takze Karolínka se nekoná 🙂))

zlucie
16. čer 2010

Ahojky holky!! 😉
Všechny moc zdravím! 🙂
vysocanko to je super, že je všechno v pořádku! Moc ti to přeji....a že je to chlapeček, přece vůbec nevadí!!!
Ale stejně to muselo být překvapení????
Nás to čeká v úterý 22.6. ....... tak že máme Peci zároveň náš velký den!!!!! Jdeme tam s manželem až na 17.30 a už se nemůžeme dočkat!! Tak hlavně ať nám to všem dobře dopadne!!!!!!!!!
Opatrujte se a hezký večer.

vysocanka
16. čer 2010

ZLUCI me ceka 22/6 jeste sono srdícka tak to budu mit taky jeste nerviky...

suzanna
17. čer 2010

vys super a co budes delat s tema ruzovyma vecma ??? Jinak moooc gratuluju 😵

vysocanka
17. čer 2010

no nic no🙂))))))))))))
schovam je

suzanna
17. čer 2010

na dalsi 🙂 chapu 😉 ty woe abych neporodila a nerekli mi: mate holcicku 😀 😀 😀

vysocanka
17. čer 2010

no ono nikdy nevis 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru