My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

venika86
16. pro 2010

@zlucie Tak to ne. Nebyla jsi v Bílém Domě?

zlucie
16. pro 2010

@venika86 Byla.....mezi 12-13 hod a kde si mě viděla? 🙂

venika86
16. pro 2010

@zlucie No, byly jsme spolu asi v ordinaci, ne? 😉

ratatooy
17. pro 2010

@zlucie mi jsme teda druhé vyjímky taky přesně po šestinedělí a taky už beru antiko.ale ta cena mě málem švihlo.ale co chtěla jsem takový a když mi je gyn.doporučil.
@venika u nás taky to samý na břiše řve to musí mít dobrou náladu aby vydržel na bříšku

zlucie
17. pro 2010

Hezký den 🙂
@ratatooy Já mám Azalia a stály 575 kč na 3 měsíce...

ratatooy
19. pro 2010

@zlucie mě stáli 1000kč na 3 měsíce a jsou to nějaký nový jmenují se YAZ jenže já nekojím takže je mít můžu a doktor mi je doporučil proto abych po tom nepřibírala spíš i zhubla.

antoaneta
20. pro 2010

Ahoj holky! Děkuji za pochvalu, jsem pyšná matka! 😀 ale který pak to naše děťátko není hezký, že? 😉 všechny jsou ty nejkrásnější.
@broukb klidně rezervuj! 😉 my bychom Vanesku jako nevěstu brali 😀 ovšem jestli už za ní pálí Lukášek, tak to mi mu nechcem lézt do terénu 😀 jedině, že by si to kluci vyříkali pak sami, až se uvidí 😀
No a pokud Vaneska nebude, tak hold nebude, je tu ještě Viktorka 😉 té se líbíme taky 😀
Jo, holky chci se zeptat, jaký používáte plínky? Máte nějaký dobrý tip? My používáme ty Pampers Premium Care, prý jsou jako nejlepší, ale nevím. Zkusili bychom i ňáký jiný. Jako nejsou špatný, ale přijde mi že nějak smrdí. Někdy mě to mate, že nevím, jestli v nich nemáme naděláno. Taky Vám jdou tak nějak divně cítit? Nebo že bychom to měli jen nějakou špatnou várku?
Jo a taky, prosím, vy co kojíte. Jak často kojíte? Asi po kolikati hodinách? A dáváte jen z jednoho prsa a při dalším kojení, pak z toho druhýho, nebo při jednom kojení, dáváte z obou?
@pajka00 co? ty si psala, že se ti přes den, nemají ani čas nalít. U mě tak trochu nápodobně.

vysocanka
20. pro 2010

Ahoj holky, trosicku dopredu, ale radeji za vcasu, abych na to nezapomnela posilam přanicko! Krasne si to uzijte ty vanoce a opatrujte se i s Vasimi brisky

vysocanka
20. pro 2010

no a samozrejme i s Vasimi detatky🙂 letos to budou konecne krasne a naplnene Vanoce. Na Silvestra nebudu muset plakat jako kazdy rok, ze se nam to detatko ne a ne dostavit. 🙂 Tak holky jeste jednou : STASTNY A VESELY !!!!

suzanna
20. pro 2010

holky krasne vanoceme prejeme 😵 😵 😵

zazy
20. pro 2010

aaaaaahojky děvčata,tak jsem dala taky dvě fotečky tak jukněte,jinak jak se všem daří

zlucie
20. pro 2010

Ahoj holky 🙂
@antoaneta Já kojím ve dne tak po 3 hodinách, záleží jak malej dlouho spí 😉 jak jsem psala, náš Mareček ví, že spánek posiluje 😀
Tak třeba dnes, teda i včera 🙂 šel spát cca 20 a kojila jsem ve 2.30, ten první unterval je delší, potom něco po 5.00,vstali jsme kolem 8.30, tak jedl tak v 9,v 10 už byl zase na spaní 🙂 , tak jsem mu dala srka a spal od 11 do 14, nejedl se aa šli jsme ven, vrátili jsme se cca 16.20, kojila jsem v 17 a 18.30 už zase na spaní 🙂 , tak jsem ho dala do pyžama, dostal srka už je v postýlce a spinká....dnes nějak brzo. Večer je takovej hladovější asi si dělá zásobu na noc 🙂
Toho bdělého stavu u nás moc není, ale když je čilej tak už se pěkně kouká na hračky, poslouchá kolotoč a brouká...ty zvuky jsou někdy fakt sranda
Nejvíc nám jde pasení koníku, když ležím a mám Máju na břichu, to se mu to líbí a hlavičku má pěkně zvedlou a čučí na maminku (tatínka taky) 🙂
Prsa střídám, ale někdy, když spí fakt dlouho a mám je nalitý obě, tak si to pěkně vysrká z obou 🙂 někdy po tom dopoledním spánku nebo v noci...už jsem ho i budila, aby mamince ulevil 😉

zlucie
20. pro 2010

😀 Tak po 20 dostal malej ještě poslední nášup....

spark
21. pro 2010

@suzanna 😵 parádní fotečka!

spark
21. pro 2010

Ahoj mamky!
My máme podobné noci jako zlucie,tak se ani nebudu rozepisovat. Jenom pořád prdíky nás trápí,už to neni tak hodně jako v tom prvním měsíci,ale pořád je máme. Jinak jak chodíme nakupovat,tak mam strašnou chut malýmu koupit uplně všechno! 😎 na coz samozřejmě nemam penízky...ale! až začnou slevy! a to v Tescu už jsou 😎 ...no prostě už se těšim. 😀

spark
21. pro 2010
pajka00
21. pro 2010

Ahoj matky, myslela jem si, že mám hodné dítě-ale beru zpět.Po srovnání se zlucií je naše vikča břídil🙂) Ale ne, jsem ráda, za to, že je aspň taková, že celkem spí, i když neustále jí.
Ty plenky mi přjidou taky smradlavé, mám pampers, různé druhy-beru ty levnější, ale i ty dražší tak smrdí.....mají je zdá se mi nějaké aromatizované, ale spíš smradlavé než voňavé.
Já teda střídám prsa, jednou vypije z jenoho, podruhé z druhého. |Přes den se fakt nemají čas nalít-neustále jí.....no nezdá se mi, ale že by hladovala, má 6 kg....drobná to holčička🙂))

ratatooy
21. pro 2010

@antoaneta mi měli taky prvně ty co vy ale to byl malej vždycky pročuranej až na zádech a fakt divně smrděli protože jestli v tom není heřmánek to vždycky hrozně smrdí,mi zatím používáme hugies a jsme spokojeni ale musí to být hugies premium ty obyčejný jsou taky hrozný,a jinak si ještě chválí hodně dm plínky a obyč tesco plíny,jinak jsme jiný zatím osobně nezkoušeli,jelikož jsem vždycky natrefila na ty hugies v akci že stál 200kč 108plín

zlucie
21. pro 2010

Hezký den 🙂
My používáme taky pampersky, ty premium jsme měli ale jen jeden balík 2-5kg, nezdáli se mi nijak smradlavý. Teď máme pampers new baby 3-6 a jsme spokojení. Pojedeme v pamperskách asi celý rok 😀, manžel se trefil na velkou akci, tak nám jich nakoupil moc moc moc.....ještě než se malej narodil 😉
Jenom jsem doufala, aby se mu v nich líbilo...ale žádný problém není 🙂 zachvíli najedem na 4-9kg a těch máme asi 800ks 😀 😀 😀

zlucie
21. pro 2010

Mareček se nám prokadil zatím asi 2x, ale za to strašně. Stejně to nechápu...hned jsem to namočila, drhla, drhla, asi 3x vanishovala, nechala namočený přes noc a pořád to tam je 🙂 🙂 🙂 Co poradíte?

ratatooy
21. pro 2010

@zlucie nevím teda to se nám ještě nestalo,jinak máte pořádný zásoby mi taky nějaký měli ale už dochází ale bylo to super jak když to najdeš a nemusela jsem se s tím od nikud tahat a přemejšlet jestli máme plíny,až bude nějaká akce zase nakoupít hodně.

jinak aby jsme i mi nezapoměli-Přejeme všem krásné Vánoce a hlavně plno splněných přání,ikdyž myslím že mi co jsme tu si už nic jiného nepřejeme,že se nám to už splnilo a hodně štěstí v Novém roce.

zazy
21. pro 2010

Ahojky maminy
chtěla jsem Vás poprosit,nemůžete mi některá z Vás poslat odkaz na nějaké stránky,kde se upravují různě fotky,tak jak to máte vy,třeva stěmi vánocemi ratatoy,děkuji mockrát

pecicka
22. pro 2010

ahoj maminy, chci vám popřát krásné vanoční svátky plné klidu a pohody, at vám ty vaše štěstíčka dělají jen samou radost a chlapi poslouchají 🙂

ratatooy
23. pro 2010

@zazy přesně jak píše vysocanka a ješte loonapix.com a funny.pho.to.com

ratatooy
23. pro 2010

@paji prosím tě hledala jsem holky s čekatelek jak jsme si psali a už vůbec nevím kam se poděli jako třeba evik a misa nevíš o nich něco?

salopa
23. pro 2010

ahojda holky, přeju Vám všem krásné vánoce a ten NEJ štědrý den. Určitě s prdolkama to bude ještě krásnější. Tak si to pořádně užijte. 😉

vysocanka
23. pro 2010

Krásné Vánoce holky všechy'!!!!!!!!!!!

pampeliska36
23. pro 2010

Ahojte holky 🙂 urcite si me pamatujete z cekani na IVF 😀

... preji vam vsem kraaaaaaasne a pohodickove vanoce a ty nejkrasnejsi zarizi detska ocicka u stromecku 😉 vim, ze jsou vasi prckove jeste malusenky, ale uzijte si to a vsechno nejkrasnejsi do noveho roku a uplne nejvic ze vseho preji zdravicko!!! 🙂

zazy
23. pro 2010

Krásné vánoce,bohatého ježíška a splnění všem přání

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru