My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

antoaneta
21. črc 2010

@suzanna Ty máš na spaní nárok! 😀 Máš to už za pár, tak šup, šup ještě na druhý ucho 😀 😀
@spark to máš super, že tvůj doktor tam má 3D ultrazvuk, já bych taky chtěla takové krásné fotečky. Jen se cul jak sluníčko, máš proč! 😀 Je to vážně fešák a na té jedné fotce je vidět vážně super, jde vidět, že byl asi v klidu, protože je to krásně čistý. Jo a jak píše broukb, většina těch kočárů je z Polska a mě se taky líbí ty polský, a koukala jsem že máte favorita Camarelo 😉 ten je taky u mě na seznamu, mezi vybranýma 😀 Dobrá cena a fuknce, který od něj chci, no prostě dokonalá kombinace 🙂
@zlucie Ahooooj! tak to je super, že je vše v pořádku jak má být!!!! 🙂 Já jsem zvědavá na ten pátek, jestli mě na tu cukrovku taky pošlou. Když říkáš, že to máš stihnout v rozmezí 14 dnů, tak nevím, jestli já to vůbec stihnu, když jsem ještě dřív. A nebo mě vážně mine!!! 😀 No pak napíšu, jak jsem dopadla já.
Jo já taky něco málo koupila v Tescu! 😀 Ty slevy se vážně teď vyplatí!! Zluci, určitě si tam zajdi!!!! Mají moc hezký věci, i z kolekce Disney. Tatínek si tam vybral i krásnou 5dílnou soupravičku, ve které si bude mimíska odnášet z porodnice. 😀 mám pocit že stála něco málo přes 200 korun.

zlucie
21. črc 2010

Tesco určitě navštívíme.....ahojky antoanet! 😉
Jak zvládáš ty vedra? Včera a dnes mi vůbec není dobře....zítra to vydržím a v pátek mám dovču. Snad to bude příští týden už lepší!
Už mám 5kg navíc a je to znát 🙂 🙂 🙂
Ptala jsem se na nástup na mateřskou a vypadá to, že půjdu hned 11. 9., to je 8 týdnů před porodem....tak do té doby snad vydržím. Na neschopenku se mi nechce.
Dnes jdu na besedu ke kamarádce...maminka ročních dvojčat! Slíbila mi, že probereme nějaké oblečení a trochu mi poradí. Co a jak! Velikosti atd. Co je potřeba a co jsou zbytečnosti! Tak jsem zvědavá....je to zdravotní sestra a má už dost zkušeností s těma dvouma prckama!! 😀 😀 😀

antoaneta
21. črc 2010

@zlucie tak pak písni a poreferuj, nějaká ta rada by se mi taky asi šikla. V těch velikostech mám pěknej hokej, nevím kterou mám začínat a kterou zatím končit, a kolik od čeho a tak. A třeba kterej dudlík, nebo takový ty věci, je lepší to už vůbec ne. Nakukuju vždycky jen tady do různých fotobloků a zapisuju značky 😀 Já už mám 6 kilo nahoře 😉 no možná už teď i víc. Vážila jsem se naposled v sobotu 😒 A obvod kolem břicha, pupíku, mám 98. To ale ráno. Večer je to i stovka 😀 Jéé, tak na tu mateřskou se taky musím zeptat. Vůbec nevím. A to ti řekli v práci, účetní, nebo doktor, nebo kdo? A tobě to už vychází na 11 září? Ty jo, to je brzy, už co? Tak snad do té doby ještě vydržíš. Taky se mi nechce ještě na neschopenku. To sem ale vůbec netušila, že ti to vychází tak brzy. Tak to já půjdu ještě dřív 😕 Ikdyž tady si myslí, že budu chodit do práce ještě i v době mateřské 😀 chtějí abych vydržela prý aspoň 😀 aspoň do 15 října, do voleb 😀 😀 najivky 😀 . Vzhledem k tomu že mám na 28 října první termín porodu, tak je to fakt k smíchu 😀 Navíc, abych sama nebyla ráda, že budu doma ještě dřív na neschopence, protože mě občas tvrdne bříško a to fest, takže mám pěkně nahnáno. 😖
Dnes je tam hnusně, ani já energií nejásám a na pátek mám taky nahlášený volno 😉 , jen je blbý, že sem zapomněla, že to mám poradnu, a tak stejně do toho Brna pojedu 😠
A co to cvíčo? Chodíš na nějaký, nebo si od něj upustila? Já se ještě do žádnýho nerozhoupala, mám sice nějakej tip na prázdniny, ale nevím, nevím, jsem vyřízená jen z toho chození do práce.

zlucie
21. črc 2010

Cvičit se mi nechce...jsem ráda, když to vydržím v práci....nechávám to na září! 😉
Tu mateřskou mi řekla doktorka a prý se mám domluvit s účetní...je to 6-8 týdnů před porodem. U mě tedy mezi 11. a 25. září. Těch 6 týdnů musíš nastoupit určitě, jinak jsi nějak krácená.....do práce by si musela chodit na černo!!! 😀
Ale já si chci trochu odpočinout, něco nastudovat atd......... 🙂 🙂 🙂
Už mám nějaký týden ty životní hodnoty hodně změněný....na první místě je miminko a práce je až až někde!!!!
To už si pěknej břucháček.....šla jsem se změřit a mám 87 cm. 😉

suzanna
21. črc 2010

Holky ja mam pres pupek 120cm 🙂
K tem velikostem ja zacinala na 50-56 a pak 62-68 vetsi zatim nemam.
Kolik ceho neporadim,protoze ja mam treba od kazdeho skoro 15- 20 ks coz je az moc...myslim,ze 10 kousku od vseho uplne staci,ale ja jsem si rekla,ze nechci zase kazdy den prat....

antoaneta
21. črc 2010

@zlucie tak to si mě s tím cvičením uklidnila. Já už měla výčitky, že nic nedělám 😕 jojo, břucháček 😀 spíš pěknej břucháč 😀 😀
A když se jde na mateřskou těch 8 týdnů před porodem, tak je to už jako mateřská placený, nebo ty dva týdny jako nemocenská a až od toho 6 týdne mateřská? Musím si to teda všechno zjistit. A o tom krácení, sem nevěděla. To víš že jo, já na ně tu z vysoka..... 😀 u mě to miminko je na prvním místě nade vše 🙂
@suzanna takže ty máš nejmenší 50? Ty jo, já 56. A to i do té porodnice. A i to mi přijde už tak pidi mini. Ale máš asi pravdu, navíc zkušená mutr 😀 budu se teda muset po nějaké té 50 taky podívat. Aspoň nějakou košilku a kaťátka. A něco mezi už není?

suzanna
21. črc 2010

@antoaneta nic mezi 50,-56 neni...no ja mam tech velikosti 50 dost az toho lituju pac jestli bude malej vazit vic jak 3,50 kg tak mu muzu pulku skrine vyhazet. 😀 a pak na ty 2-3 mesice mam ty 62-68 mezi tim take nic neni...moje holky meli pri narozeni kolem 3 kg vsechny tak ta 50 velikost se hodila.Jinak pro narozene treba v 7-8 mesici delaji velikost 44 .

antoaneta
21. črc 2010

@suzanna aha, tak už se v tom trochu víc orientuju. Tak na 44 se ani dívat nebudu 😉 nic takového se u nás konat nebude, hezky až mi potáhne na ten 40tý 😀
A to, že nedělají nic mezi, třeba nějakou 52, to je teda pěkně blbý. No nic. Nějaké ty 50 budeme muset taky teda nakoupit. Aby mi to v té 56 neplavalo. Jéjé, ale to bych si přála aby mimi, mělo tak jen kolem 3 kil 😅 ale já ke svému štěstí budu mít určitě pěkného cvalíka 😀 ale hlavně že bude zdravej, že jo. Vono taky o takový vyžlátko se pak starat asi taky není žádná sranda, mimuško malinkatý. Jéé, já už se těším. A ty na porod ještě nemysly a neboj, ať ti nepřijde dřív. Ikdyž u tebe už je to asi fuk. 😀

antoaneta
21. črc 2010

tak papa babulky, končím, jdu už na autobus domů. Večer asi ale ještě na vás mrknu, jestli se to tu nějak hnulo. Mám totiž rozdělaný nějaký přihazování na aukru, takže net ještě zapnu. 😀

suzanna
21. črc 2010

@antoaneta to ja ani tak nemyslela s tou velikosti 44 ,ze by te to melo potkat to ja jen tak pro info 😉
jj urcite nejakou tu velikost 50 kup,kamoska mela klucika 3,80 kg a ze zacatku davala pry take 50 ale asi jen dva tydny...Ja myslim,ze ten nas uz ty 3 kg ma ted...podle predchoziho vazeni...takze jestli porodim za 2 tydny tech 3,50 kg to jisti...no ja chci vydrzet do srpna pak uz je mi jedno kdy se mu zachce na svet ,ted jeste ten tyden a pul vydrzet 😉

broukb
21. črc 2010

Antoanet já mám taky nejvíc 50-56 ale to kuli tomu, že předpokládám, že dvojčátka budou menší..něco mám i 46 😀 jinak pak 62 a taky končim 68.A mám všeho hafo, takže už ted je mi jasný, že to nestihnem unosit budu je převlíkat 10x denně 😀 😀 na zimu kombinézky mám 62 protože předpokládám, že když jim to bude větší v kočárku tak to nevadí.K tomu mám pro každýho 2 dečky, 2 rychlozavinky...15 bílých plen a 6 barevných do kočárku, 2 tetra pleny jako osušky a jednu frote osušku (všechno ti píšu na jedno mimi..jinak to mám 2X).Dudlíčky pro začátek 0-3měs. od Avente (pro každýho 2) od toho mám i odsávačku a lahvičky- ty zatim jen ty nejmenší, když je nevyužijem na mlíčko tak pak budou na čajík. Jinak z hadýrků jak píše Suz si myslim, že od všeho po 10kouskách stačí. To jen takovej výcuc aby si měla představu..pokudby tě něco zajímalo klidně písni.
Jo a holky já mám nahoře 12kg a okolo pupíku 106...takže buďte v klidu 😀 😀

spark
22. črc 2010

🙂 ahoj. Já o váze mluvit vůbec nebudu,protože to sama nechápu jak to že tolik)) Jinak s těmi velikostmi mi dáváte! já nemam nic co začíná 50)) Takže moje mimčo pojede z porodnice a bude zahrabané v dupačkách 😀

antoaneta
22. črc 2010

@suzanna držím palečky, ať do toho srpna vydržíš. Věřím že jo 😉
@broukb děkuji za seznámek 😀 hned jsem chytřejší. Takže jsem zjistila, že mám ještě co dělat. Těch hadýrek nemám ani polovic co jsi vypsala a flaštičky a dudany a takový ty jiný důležitý věci, no tak to nemám ještě vůbec. Takže si piš, že ještě písnu 🙂 Jo a ty s těma kilama a rozměrama buď v klidu, dyť ty to tam máš v tom břůšku všechno repete 😀
@spark fakt jsem zjistila, že nějakou tu 50 velikost to chce, ta 56 prý odpovídá miminkům min. kolem 3,5 kila a výš. A 50ka je prý na miminka kolem tří kil, plus mínus. Takhle mi to řekla dnes i prodavačka v dětstkým. A malá, kamarádky važila 3,30 a prý v 56 z porodnice plandala. ( 😠 taky mi to mohla říct dřív, začala jsem na 56)

lumpajda
24. črc 2010

Ahoj holky, náš malej měl 3380 g a 51cm měla jsem hlavně 56, myslím, že je úplně jedno, když jim to 14 dní trošku plandá, rostou strašně rychle, takže pokud 50, tak jen pár kousků. Jo jinak jsem vlastně zapomněla napsat- jsem TĚHOTNÁ!!!! zatím chviličku, tak držte prosím palečky, ať je vše v pořádku, povedlo se nám nakonec přirozeně těsně před druhým IVF, tak se tomu pořád nějak bojím uvěřit, ale to určitě znáte. Už abych byla tak daleko jako vy, vám to tak krásně utíká, jak to, že mě ne 😀 . Koukala jsem na fotečky a máte všechny nádherný mimísky, držím palce ať pěkně rostete.papapa

zazy
24. črc 2010

Ahojky děvčata,můžu se k Vám přidat???
Některé z Vás si pamatuji a zrovna jsem našla tuto diskuzy tak se přidám,jestli můžu.

broukb
25. črc 2010

Lumpi trošku vás sleduji na čekatelkách, protože mě to zajímá jak jste na tom, takže už to vím moc moc moc ti gratuluji !!!! a držím vše co mám, aby bylo vše v pořádku (ale určitě bude) 😵 😵 Jsi pro všechny příklad, že i zázraky se dějí je to nádhera 🙂 A neboj strašně to letí, mě to přijde jak včera když jsem byla v 7.týdnu a viděla jen ty 2 kuličky na utz a byli to nejkrásnější kuličky na světě 😀
Zazy určitě se můžeš přidat, aspoň se to tu trošku oživí je tu občas mrtvo 😀 Jinak samo gratulka i tobě je krásný, když se zadaří a koukám ty už nás pěkně doháníš 19.týden...jak se cítíš?? a už víš co to bude????to se asi dozvíš teď ve 20. na screningu..teda jestli to chceš vědět 😉

Jinak já má děsnej problém se stydkou kostí strašně to bolí a občas ani nemůžu chodit, protože každej krok je fakt utrpení. Prý to musim vydržet, ale nejhrší je, že se to pořád stupňuje..tak doufám, že to aspoň na chviličku ještě přejde abych ty 2 měsíce už jen neporležela ☹ Docela jsem se bála, aby to neznačilo, že se pinďové derou ven, ale dočetla jsem se na jný diskuzy, že to bčas někdo má i dřív než já,takže mi nezbejvá nic jinýho než vydržet! Teda aspoň na mě je krásnej pohled...vypadám jak kachna a už se nedivim proč takle na konci chodí všechny těhule 😀

Holky a co vy ostatní......Pecičko (jak je??), Pájko (asi dovolenkuješ co), Vys, Antoanet, Zluci, Spark, Suzi, Ratat (tebe jsme holka dlouho neviděli) Dada ????? no snad jsem na nikoho nezapomněla..jp občas potkám Pavču Holou na jiný diskuzy...maj se s dvjčátkama dobře, ale moc toho nepíše 😕

Tak zatim papa a hezkou neděli přeju (tohle počasí by mi vůůůůbec nevadilo až do září 😀 )

zlucie
25. črc 2010

Hezký den... 🙂
Doufám, že se máte dobře....to počasí se mi taky líbí a vůbec se nebudu zlobit, když chvíli vydrží! 😉

V pátek jsem vyrazila do Tesca na nákup a pořídila pár oblečků...už to tam bylo celkem přebraný.
Tento víkend jsem vyhrála 2 aukce na mimibazaru, tak už se těším až nám to přijde.....
Příští týden si u našich vezmu věci co máme po neteři a konečně to trochu přeberu. Abych věděla na co se mám při nákupech zaměřit! 😀 😀 😀
Dnes manžel dává mimouškovi do pokojíčku koberec a strašně u toho nadává....

Antoanet jak jsi dopadla na té páteční prohlídce? Co ta cukrovka, poslala Vás tam paní doktorka?

Holky už máte koupený fusaky na zimu......do našeho kočárku Jané je dost drahej, tak se dívám po jiných. Koupíme ho asi nový, přece jenom bude na dvě zimy a necháme si ho i pro druhý mimčo. Tak budu ráda, když mi poradíte!!! Třeba se šiknem na nějaký slevy.

suzanna
25. črc 2010

Ahojky 🙂
lumpajda velikansak gratulace 😵 to je parada,ze se vam zadarilo prirozene, miminko k vam prislo,protoze chtelo,tak urcite bude vse v poradku 😉
zazy ,jasne aspon nas tu bude vic... 🙂
zlucie ja jsem se divala na tyhle fusaky s prodlouzitelnou delkou,ze je to az od mimina pro dite do 3 let.Tak jukni:
http://www.hracky-vybavicky.cz/22-zimni-fusak-p...
Jinak ja uz v noci myslela,ze pojedeme smer porodnice,dnes jen polehavam pac mam od rana obcas stahy,tak uvidime co se z toho vyvrbi,kazdopadne bych byla radsi,kdyby chtel maly jeste tyden pockat,ale tomu asi neporucim ,ze jo.Kdyby neco reknu dceri,abyvam sem pisla. 😉
Vsem preji hezkou nedeli 🙂

suzanna
25. črc 2010

Ahojky 🙂
lumpajda velikansak gratulace 😵 to je parada,ze se vam zadarilo prirozene, miminko k vam prislo,protoze chtelo,tak urcite bude vse v poradku 😉
zazy ,jasne aspon nas tu bude vic... 🙂
zlucie ja jsem se divala na tyhle fusaky s prodlouzitelnou delkou,ze je to az od mimina pro dite do 3 let.Tak jukni:
http://www.hracky-vybavicky.cz/22-zimni-fusak-p...
Jinak ja uz v noci myslela,ze pojedeme smer porodnice,dnes jen polehavam pac mam od rana obcas stahy,tak uvidime co se z toho vyvrbi,kazdopadne bych byla radsi,kdyby chtel maly jeste tyden pockat,ale tomu asi neporucim ,ze jo.Kdyby neco reknu dceri,aby vam sem pisla. 😉
Vsem preji hezkou nedeli 🙂

suzanna
25. črc 2010

Je ja zapomnela na broucka ,vydrz holka ja vim,ze je to des,ale musela jsem se zasmat jak jsi psala o tom,ze chodis jako kachna, tak jsme na tom stejne 😀 dobry rikaji,ze je sedt na tom nafukovacim mici tak to zkus 😉

nana.76
25. črc 2010

Broučku přesně vím jak se citíš ja jsem teprve 20tyden a mam tu bolest taky někdy je to fakt až nepříjemny ☹ musíme to vydržet 😉

broukb
25. črc 2010

Zluci já koupila tyhle s pravym beránkem..mají je v několika variantách a barvách za 900,- a jsou do 3 let prodloužený...je to prakticky imitace Emitexu co posílala Suzi.Je to z mimibazaru od Kotuly..takže si zadej vyhledat kotula a najde ti to..jestli tě zaujmou. 😉

broukb
25. črc 2010

Nana tak ty taky..chudinečko to je mi líto 😢 já se s tim dost peru, dnes v noci jsem se normálně bolestí rozbrečela nemohla jsem dojít na wc.A co jinak, jak se cítíš, kromě toho???

Suzi jen ať si tam Justýnek ještě aspoň týden poleží, třeba to byli jen pořádní poslíci 😉, ale jak si psala tim že je 4 možná půjde dřív...ale i tak už bude krásnej dopečenej 😵 už se těšim až sem pak dáš fotečky

nana.76
25. črc 2010

Broučku cítím se jako duchodce,už je to moje třetí těhotenství ale ty dvě předtím byli prochazkou růžovym sadem.Ale asi to bylo tím že mi bylo 20let takže mladice 🙂 Ja tu bolest mam nejvic v noci nebo nad ranem,hlavně když chci vstat to si pak fakt připadnu jako duchodce 🙂 Taky mě hodně bolí v zadech a nemužu v noci spat.Muj mimís bude určitě noční živel 😉 Nechci se vidět v zavěru těhotenství to nevím co bude 🙂 a ty jinak všechno v pořadku?4ekaš dvojčatka jak jsem se dívala.Ja pochazím z dvojčat mam sestřičku a jsme dost na sebe fiksovane je to super.Moje mamka říka že o nas ani nevěděla pořad jsme si spolu hrali takže měla klid 🙂 🙂

pajka00
26. črc 2010

Ahoj holky, hlásím se z dovolené🙂 Musím si vás dočíst a odpoledne písnu-mám tady hromadu práce...fuj. Musím říct, že se už začínám těšit, až budu doma-nějak se mi po tom týdnu vůbec nechtělo🙂 Jsem ráda, že jste všechny v pořádku-jen jsem to letecky proletěla a suzy a dada v mé nepřítomnosti neporodily 😀 Já se cítím dobře, akorát mě bolí kyčle a nevím proč, dole šlapky pod prstama ty peřinky-jako bych protančila celou noc na vysokých podpadcích..nevíte, co to je? Tak zatím a musím si všechno pročíst🙂

suzanna
26. črc 2010

Ahojky jen vas jdu pozdravit nemuzu uz ani 5 minut vydrzet sedet,nemuzu lezet jen polosedet je to proste hruza 😒 lae nedase nic delat musim to prezit....
pajka ty kycle to je asi normalni to jak se deloha a vse roztahuje ,ale ty nohy to je mi zahada ,zajdi si nekam na masaz a uvidis urcite to pomuze....tu praci ti teda nezavidim...

pajka00
26. črc 2010

ahoj suzy...no tobě se to už pomalu chystá...to víš, 4-té dítě....to už je poznat.Tak odpočívej co nejvíc, ať ještě chvilku vydrží🙂 Ale ono 14 dní sem, 14 dní tam už je celkem jedno. No na masáž nemůžu-bych se zbláznila....stačí, když jdu na pedikůru a nemůžu vydržet, jak mě to neskutečně lechtá 😀
Brouku moc pěkné fotečky...to jsou už hotové děťátka🙂

ratatooy
26. črc 2010

ahoj holky jak se máte?a co miminka jsou hodný?náš drobek je hodnej furt.sem tam mě pořádně kopne ale co už jsem za to ráda.jinak co mě čím dál víc trápí je tvrdnutí břicha a už ted i nepravidelné kontrakce docela i bolí ale nic hrozného,jinak už se moc těším na porod,byli jsme objednat kočárek dnes postýlku přes net a už to mám celé z krku.holky myslíte že je možné že mi už odešlo kousek hlenové zátky?

suzanna
26. črc 2010

Tak zase chvili nakukuju 🙂
pajka tak to ja mam desne rada,kdyz mi nekdo masiruje nohy 😀 tak si budes muset dat nejaky obklad a nozky nahoru.
ratat to snad jeste ne hlenova zatka ,spis jen vetsi vytok...reklas o tom dr o tom tvrdnuti bricha? Ze na to predepisuji magnesium...jinak asi musis vice odpocivat ,tvrdnuti briska je i z vetsiho vytizeni.

antoaneta
26. črc 2010

Ahoj holky!!!
@lumpajda MOC GRATULUJI!!!!! Holka to je super, tak se Vám to taky nakonec povedlo přirozeně, 😀 jéé, takže tak jako my!!! 😀 Je to zázrak viď? To ti bude ještě dlouho dlouho trvat, než tomu uvěříš. Já ikdyž mám už teď břůško, tak jsem pořád ještě z toho taková zvláštně štěstím přiopilá a pořád se o tom musím přesvědčovat. Je to opravdu zázrak a já doufám a věřím, že i proto to musí dopadnout vše dobře!!! 😉
@zazy Ahoj!!!! Vítám tě tu mezi námi, to víš, že se můžeš přidat! Už si tu měla s námi být dávno!!!! 😀
@broukb, @nana.76 holky, je mi líto, že máte takové bolístky, moje kolegyně mi zrovna o tom minulý týden vyprávěla, jak ji při těhu děsně bolela ta stydská kost, že nemohla dát nohy k sobě a ani chodit. A nějaký vitamínky by nepomohly? Papáte nějaký? A co doktor na to? Čím to je?
@zlucie Ahoj!!! gratuluji k výhře! 😀 Taky jsem vyhrála, ale na aukru, a balíček už mám doma a jsem nadšená. Za málo kaček a kvalita supr. Něco vypadá jako nové a něco je dokonce i s cedulkama! Takže doporučuju! Na mimibazaru jsem ještě nenakupovala, takže nevím, ale mám taky dobrou zkušenost i tady odsud z koníka. A v tom tescu si byla v malým, nebo velkým? Já jsem teda byla minulý týden v obou, v pátek v malým, a v sobotu ve velkým, a měli tam toho ještě celkem dost. Třeba ještě doplňujou. Opět jsem neodolala. Koupila jsem si další bodíčka, a tričenka a ponožky a i malý pidibotečky. No za 40 kč - nekup to! Asi ale už budu muset taky radši zastavit. Ještě pytel hadříků mě čeká u švagrové, takže taky chci nejdřív přebrat a pak případně dokoupím.
Jinak to víš, cukrovka mě nemine 😖. Sestřička mě vypsala žádanku a jdu na ni 5 srpna. Už se náramně těším 😅
Jo a ty fusaky, značky Emitex a další věci od té firmy, mají levný v Brně, v obchodě na Lidické. Byli jsme tam v sobotu okukovat nějakej ten kočár a paní nám je zrovna ukazovala. Letní, i zimní, který se dají dát, jak do kočárku, tak i zapásovat do autosedačky. Je tam moc příjemná obsluha, dají ti i přehlednej seznam věcí co opravdu potřebuješ, aby si nekupovala zbytečně věci navíc. Takže doporučuji 😉
@pajka00 Ahoj po dovolené, věřím, že se ti moc nechtělo, zvlášť když si opravdu dovolenkovala, jiný by asi bylo, jen ležet doma. To by ses do práce těšila jinak 😉 Tak šup šup, dočítat 😀 Chtěla bych i od tebe nějaký dobrý tip na internetový obchůdek, jak si psala.
Jinak to bolení těch nožek? Nemůže to být změnou váhy? Nebo špatným těžištěm kvůli těhu? Vím, že na něco takovýho dělají v Brně v nemocnici studii a zvou si tam maminky, ještě před těhu a pak v různých fázích těhotenství a oni se jim bosky procházejí po takovým speciálním pásu, který právě todle všechno měří. A tak zjišťují jaký to má vliv a jak moc velký a jaké jsou následky - na ploškách nohou, klentbě, prstech a tak. 😕
@suzanna ženská vydrž!!! Věřím že to bolení moc na klidu už nepřidá, co? Ale kdyby náhodou už, tak je super, že si už tam, kde seš. Jéééje, co bych dala za nějakej ten týden navíc. Né, že bych se o ty krásné těhotenské dny chtěla ošidit, to ne, ale bojím se předčasného porodu, a hlavně těch možných hrozících následků. Přece jenom to nejhorší ještě nemám za sebou. 😖
@ratatooy Ahoj!!!! To je dost, že se taky někdy užážeš!! Tak to je fajn, že je malý tak hodný a super, že vše prožíváš dobře! Je to divný, ale taky se už na porod těším. To je ale asi tím, že jsme obě ještě v té fázy těšení se. Ty obavy a strach teprve přijde. Nebo alespoň to tak píšou. No suzzy by mohla asi vyprávět, že? A co za kočárek? Ten co máš ve fotobloku? A postýlku? Pochlub se!!! Jinak holka holka s tou zátkou nevím. Řešila si to už s doktorem? Jestli ne, tak by sis asi měla někam radši zajít. A co ti řekl na to tvrdnutí a kontrakce? A bereš magnesium a kolik denně? Podobné problémy totiž teď řeším taky..... Ach jo. Ale já sem teda trochu vyplašená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru