My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pajka00
8. zář 2010

No tak to má Tulan už za sebou-hlavně, že jsou v pořádku, to je důležité. Ve kterém týdnu rodila nevíte?
Brouku to byly asi poslíčci....taky jsem je měla při posledním těhu-ale zaspala jsem je-jako ty🙂...takže bys jela zbytečně a pokud nepraskla voda-není kam spěchat🙂 No mně se dnes zdálo, že se mi narodily čtyřčata, ale přinesli mi jen chlapečka jednoho a řekli,že stejně je nemůžu kojit všechny najednou, tak prý po jednom....

lumpajda
8. zář 2010

Ahoj těhulky, mooooc gratuluji Tulankovi ke krásným holčičkám, ať vám dělají jen samou radost a krásně rostou.

lumpajda
8. zář 2010

Teda holky, vy jste všechny už téměř ve finále, to je úžasné jak to utíká. Už abych byla tak daleko, jako vy. Nemůžu se toho prďolky už dočkat. Všem držím palečky, ať mate krásné porody a zdravá miminka.

pajka00
8. zář 2010

Lumpajdo, uletí to ani nevíš jak🙂 Taky jsem holkám záviděla, že se blíží do finále a já teprve na začátku a už jsem tam kde ony🙂 Užívej si těhu a musím říct, že druhý trimestr je faktn ejlepší...teď už si připadám jako 90-letá stařená, hekám když vstávám, párkrát dřepnu a už mě bolí záda, stydká kost teď už pořád-jak hlavička tlačí na spodek, zadýchávám se.....už se chvílemi i těším, až bude malošek na světě- i když budu mít po klidu🙂
Držím palce i tobě, ať je všechno v pořádku až do porodu🙂

pajka00
8. zář 2010

@salopa Já ti nevím, kde najít odpovědi na screening....sice jsem na něm byla, ale ani nevím, jak jsem zjistila, že je vše OK🙂 Asi postupně podle zkratek, které jsem si našla na netu-hromadně jsem to tam asi taky nikde neviděla. Ale máš tam pravděpodobnost 1/..? kdy by to mělo být v pořádku🙂

broukb
8. zář 2010

@pajka00 my taky nejeli..čekala jsem co z toho bude. Seděla jsem na hajzlíku snad hodinu furt mě to nutilo na velkou, zvracela jsem a děti se tam chudinky obraceli s mym žaludkem..měla jsem hrozný tlaky na spodek jak kdyby my měla prdnout každou chvílí voda....no nakonec jsem odpadla a usnula...takže je jasný, že to byl planej poplach..žádný děti mi tu ráno neleželi 😀 😀 Jinak Tuli byla stejně jako já takže v pondělí byla 32+6 myslim. Už bych to chtěla mít taky za sebou..ale zas vyhánět je nebudu 😉
@lumpajda uvidíš, že ti to taky uteče..vždyť my byly před chvilkou ve stejnym týdnu jako ty 😉

salopa
8. zář 2010

@pajka00 i tak děkuji. asi to nebudu hledat a řešit a bude to:o) zkratky jsem našla, ale ne ty parametry 😅
Teda holky, tady se to rozjíždí. To je krásný. Tady to bude samé mimi za chvilku 🙂 Tak se držte 😉

pajka00
8. zář 2010

@broukb Chudino i jsi zvracela? Já u prvního taky....ale jen chvilku....Ale nebylo by špatné, kdyby se člověk ráno vzudil a mimča ležela porozená vedle,co? 😀 No jo....každá sranda něco stojí....tak jednoduché to nebude🙂 Ještě chviličku vydrž, každý den je pro mimča v bříšku dobrý a i když je mi jasné, že tě ty dvojčátka pěkně vyčerpávají-je to pro jejich dobro a tvoje nakonec taky. No už se těším, až si tady budeme psát zážitky z porodu.
Ono pokud ti řekli, že výsledek je negativní, nic nenašli a vše je OK, tak na to kašli....pokud by měli jen stín podezření z nějaké vady, už by tě poslali na amnio. Mně je 40..a neposílali mě, protože výsledky byly dobré a to že je mi tolik nehraje v tomto případě asi roli. Pravděpodobnost postižení mi vyšla 1/4352...což si myslím, že je skvělý výsledek.

pajka00
8. zář 2010

@suzanna Suzy díky za přání a jsem moc ráda, že jste už doma. Je to určitě záhul, ale zvládnete to....ty, Justýnek, manžel a tvoje dcery. Je fajn, že v nich máš oporu a i my na koníkovi- i když ti moc nepomůžeme, může tě potěšit, že na tebe myslíme a upřímně a ze srdce vám přejme, ať jste v pořádku a malý to zvládá...a protože všechny tady jsme těhule-umíme si představit, jaké to je. Takže se drž a občas-jak ti zbyde chvilička, nám sem přijď říct-jak se máte,jo?🙂

ratatooy
8. zář 2010

ahojky,jé člověk tu chvilu není a tady se dějí věci.
@suzy vám moc přeji ať jste brzy na všem lépe aby jsi nepadla ůnavou.
@spark kočárek camarelo jsem viděla osobně a je moc hezkej.moc se mi líbil v takové krásně modré barvě,taková tyrkysová.jinak Mikuláš je krásný,moc se mi líbí,a na to by u nás taky čučeli jak z jara
@pajka to bude kus ale náš taky 😀 a Matouš se mi moc líbí taky jsem ho chtěla ale vyhrál šimon
@brouk no holka ty už to můžeš taky čekat každou chvíli co?

No a nakonec největší překvápko je pro mě tulánek,až mi slza dojetím ukápla,hlavně že jsou v pořádku a mají se k světu,už nad tím taky čím dál víc přemýšlím,že máme prcka zachvilku tady,když si na na všechno vzpomenem zpátky tak je to jak včera co jsme začínali 🙂 ale vypadá to že nám ti doktoři upekli pořádný mimina,to budou samý 4kg 😀

ratatooy
9. zář 2010

@spark mě taky natékají nohy někdy míň někdy víc,ale já to mám odjakživa,ale někdy je mi kůže malá 😀
jinak jsem včera ještě koupila tu arniku na hojení v lékárně za 75kč.

spark
9. zář 2010

Ahoj!
@ratatooy Moje nohy už jsou za zenitem 😎 hrozný bambule,ale pan doktor říkal,že to po porodu přejde. Tak já už se s ním o ničem nepřu. Hlavně že je malej zdravej. Jinak máme 2,7kg takže kus chlapa. ted se přemlouvám na žehlení a nějak se nemůžu dokopat. Jsem unavená víc a víc.
@ratatooy Šimon je taky pěkný jméno. To je ted asi moderna jména se "Š" 🙂
Pořád nemam kočár.

ratatooy
9. zář 2010

@spark no tak to by jsi pro něj už měla mazat,protože jestli ti ho budou objednávat tak to trvá.aby jste malýho nemuseli vozit na sáňkách,náš už bude mít taky tak 2,5kg určo,ty nohy se ti zpraví,ale třeba kamošce po porodu zůstali o číslo větší.

spark
9. zář 2010

@ratatooy 😀 na sánkách)))) Prdelka bude zabalenej a jezdit na sankach 😀 A jak ji zustali nohy větší?? 😲

pecicka
9. zář 2010

Ahoj holky🙂 🙂
všechny zdravím
suzzi-jsem moc ráda, že jsi doma, uvidíš, že všechno bude dobrý 🙂 moc držím palečky a myslím na vás 🙂
tulanku-tobě obrovská gratulace 🙂 at ti ty sluníčka dělají jenom samou radost 🙂
holky-jak tak koukám na ty vaše týdny, tak vám to pěkně upaluje ke konci, kéž bych už tam taky byla.......

spark
9. zář 2010

@pecicka Ahoj. No neni to tak dávno co jsi oznámila pozitivní výsledek a už jsi 19. týden!!! 🙂

ratatooy
9. zář 2010

@spark no zůstali ji o číslo větší takže si musí kupovat větší boty a ty co měla jsou ji na prd,vítám pecičku,však tobě to taky upaluje mě se to nejvíc táhlo od 25-30tt to mi neutíkalo ale teď už to zas frčí a čím dál víc si uvědomuju že už můžem mít prcka každou chvíli s náma.

spark
9. zář 2010

@ratatooy já začínám mít docela strach a to jsem si ho plánovala tak týden před termínem a on přichází už ted 😎

zazy
9. zář 2010

Ahojky děvčata
Peci neboj ono nám to taky uteče,je tedy pravda,že se mě to ted trochu vleče,ale i tak to hrozně rychle utíká,si pamatuji jako by to bylo včera,že jsem našla na testu 2 čárečky a už jdu skoro do poslední třetiny.
A tobě to Pecičko taky pěkně utíká.Taky holkám na jednu stranu závidím,že už budou mít ty svoje poklady už brzo u sebe.
No já mám nohy oteklé už skoro od začátku,tak chci vidět jaké je budu mít v prosinci,to asi nic neobuji.

ratatooy
9. zář 2010

@spark jako že už se chystáš rodit?

ratatooy
9. zář 2010

@zazy kamarádka šla v prosinci rodit v pantoflích protože se taky do ničeho nevešla ale já mám taky problém co si obout,jindy ty moje popelčiny střevíčky teď v těhu nedám. 😀

spark
9. zář 2010

@ratatooy no právě že se nechystám ještě 😀 😀 No já chodim v Crocsech a kdybych je neměla,tak nevim,když se s těma bambulema nikam nevejdu. Jednou jsem si obula Ady a puchýře jako bejk)) Už mám pro všechny případy i Crocs na zimu 😎 😀

zazy
9. zář 2010

Taky si asi něco takového budu muset pořídit.Natěstí mámmjedny trochu širší botasky,tak aspon vněčem můžu chodit.

pajka00
9. zář 2010

Ahoj holky....to je mi vás líto, že máte nateklé nohy...já jsem měla za celé těhu jen jednou-to jsem měla půl večera na nohách ty popelčiny střevíčky a pak jsem myslela, že je nezuju-jak mi v nich natekly nohy.....takže chodím v pohodlných teniskách a botaskách a už je to OK.
No peci taky ti to pěkně letí-však jsi nedávno hlásila // a podívej se, kde už jsi🙂.....
Dneska jsem si šila ze starého povlečení mantinel do postýlky, proože je mi líto dávat tolik peněz za kousek látky a molitanu, pak jsem si hodinku zdřímla a musela jsem se jít mrknout, co jste tu zatím napsaly🙂

pajka00
9. zář 2010

Včera jsem si udělala k obědu lečo, vůbec mi nesedlo, tak jsem až do večera nic nejedla, protože mi nebylo vůbec dobře-a vzpomněla jsem si na brouka, jak jí bylo zle....sice z jiného důvodu....ale i tak. No a v 1 ráno jsem si vzala do postele suchý rohlík, jaký jsem měla hlad🙂
Holky, které nemáte napsané u sebe jméno-už víte, jaké dáte?
Mimochodem,p ořád řeším ten monitor dechu, jestli si ho mám nebo nemám pořídit....máte ho všechny?

zlucie
9. zář 2010

🙂 Ahojky......monitor dechu budeme mít půjčený od sousedů! Jsou to zlatíčka. 🙂 Mají 2 letou holčičku a věděla jsem, že ho měli. 😉 Tak jsem se zeptala a už ho máme slíbený!!!!
Jinak by si ho taky pořídila...nějakej jetej ještě v záruce.

Poslední dobou strašně špatně spím.....dokonce se ze mě stala čtenářka a v noci místo spaní čtu knížky. Ještě, že jsem doma a ráno mohu dospávat! 😀
A ty sny co se mi zdají...hrůza! Rodila jsem v nich snad už 3x!!!!!!!

pajka00
9. zář 2010

Já jsem se na to ptala mojí Dr., ona mi řekla, že pokud budfu klidnější, proč si ho nepořídit, že ho sice sama pro děti neměla, ale nevidí důvod, proč ho nemít nebo mít.....takže zas nevím🙂 Už jsem se dívala i na netu na nějaký jetý...tak ještě popřemýšlím. Taky jsem ho nikdy neměla a i když mojí spolužačce tak chlapeček v 5.měsících zemřel, tak jsem si vůbec ani na vteřinu nepřipustila, že by se mi to mohlo stát......jak je člověk starší, takuž to vidí jinak.

pecicka
9. zář 2010

@pajka00 já mám vetšinu věcí od kamarádky, protože už děti nechtěla a nečekané se to stalo, tak má všechny věcí nové, tak budu mát ty chůvičky od ní, ale jnak máš pravdu v tom že čím starší, tím horší.....někdy nepoznávám sama sebe, asi se moc pozoruji, jen mě píchne, tak už jsem nervozní, co se dějě, ze všeho jsem hned vylekaná, před každým vyšetřením nervozní jak pes, hrůza.............jinak my s jmenama máme jasno, mě to bylo jedno, takže jsem to nechala na manželovi, on chce kluka po sobě a holku po mě, aspon nemusím přemýšlet a protože nám při první genetice řekl,že je to s největší pravděpodobnosti kluk, tak je vyřešeno🙂

pajka00
9. zář 2010

@pecicka Jo Peci, já kromě kočárku jsem nekupovala vůbec nic, vševhno jsem dostala nebo mám půjčené. Nemyslela jsem chůvičky-ty jsem měla už pro dceru, myslím monitor dechu do postýlky..myslelas ho taky?Nebo jsem to já špatně pochopila?

pecicka
9. zář 2010

@pajka00 jo,jo myslela jsem to taky, jen jsem to blbě napsala 🙂 chtěla jsem se tě zeptat, ty jsi měla ty tripll testy v pořádku? Já na ně byla minulé uterý, tak jsem zvědavá, doufám, že bude všechno v pořádku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru