My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pecicka
11. říj 2010

@vysocanka tak ji moc pozdravuj,že na ni myslíme a držíme palečky 🙂

pecicka
11. říj 2010

@ratatooy tím jsem ti chtěla právě napsat, že se nemáš nechat dát a trvej na císaři, tento porod je velice náročný a dlouhý.....se mnou se nikdo moc nebavil, bylo to o půl jedné v noci a nechtělo se jim na sál, dneska už bych bojovala jinak, naštěstí to vše dobře dopadlo🙂tak budu držet palečky a on je koncem panevním od začátku?

suzanna
11. říj 2010

Ahoj holky 🙂
spark velikanska gratulace a hodne zdravicka obou 😵
broucku drzim palecky a moc se holky tesim na fotecky 😵

vysocanka
12. říj 2010

Ahoj holky, je mi velkou ctí, že můžu napsat zprávu od Barunky (broukb) tuto zpravicku:

Ahoj jmenuji se Vanesska a ven jsem vykoukla dnes v 0:53 po přirozeném porodu. Vážím 2870 gramů a merim 46cm. hned za mnou pospichal brácha Samík v 1,02 hodin s vahou 2620 gramů a 47cm. Jsme tak nádherní, že to asni slovy nelze popsat. Maminka i my jsme v pořádku - štastný a unavený!!!!!!! 😵

pecicka
12. říj 2010

@broukb obrovská gratulace,přeji hodně zdravíčka a štěstíčka všem třem 🙂

pecicka
12. říj 2010

jinak přeji všem krásné dobré ráno 🙂

ratatooy
12. říj 2010

@broukb jů i mi přejeme hodně zdravíčka,to je paráda konečně to máš za sebou,teď se nám to tu pěkně rozjelo co?tak teď už jsme na řadě teda jen mi?
večer mi také přišla zpráva že se kamarádce co tak dlouho přenášela narodila holčička adélka.to jsou teď samý miminka já už se tak těším.

ratatooy
12. říj 2010

jééé pardon ještě vysočanka je pomalu na řadě.

@pecicka no jasný to víš že bych za to bojovala a nenechala se ale myslím že nám to nehrozí,protože na poradně to nevypadalo že by jsme stihli porodit než půjdem na příjem ale člověk neví že?proto mi pro jistotu dr napsal papír kdybych tam šla,protože jsem mu řekla o pár kamarádkách co je taky nechali rodit KP a chudáčci malý už byli přidušení.jinak šimonek se otočil nahoru až kolem 7měsíce do té doby byl furt hlavou dole.aspoň mě nekope do žeber akorát mě tlačí hlavou do žaludku a do plic že někdy sotva popodnu dech,ale porodní asisteneka mi říkala že to už se asi neotočí že mu tam nejspíš něco vadilo,no radši ať už tak zůstane protože už jsem si zvykla že půjdem na sekci a kdyby to bylo jinak tak to by nás teda vypek. 😀

pecicka
12. říj 2010

@ratatooy já měla právě taky nástup toho 3.3. a mě v noci odtekla voda a i přesto, že jsem měla všechno vyšetření předoperační hotové, tak mě nechali....jsou to těžké a náročné porody, nepřeji nikomu......tak drží moc paůečky a těším se na další mimi. Tak kdo z vás bude první ty nebo vysočanka? 🙂

suzanna
12. říj 2010

brouckovi velikanska gratulace k nadhernemu parecku a hlavne hooodne zdravicka vsem 😵 😵 😵

salopa
12. říj 2010

@broukb obrovská gratulace ke krásnému párečku a všem přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka 😉 a těšíme se na fotečky
i spark obrovská gratulace a vše NEJ NEJ 😉
Holky užívejte si ty krásné voňavé uzlíčky 😉

abig
12. říj 2010

@broukb Přidávám se gratulaci. Ať miminka dělají mamince jen radost, ať mají spousty dobrých a hodných človíčku kolem sebe a hodně zdravíčka.

lumpajda
12. říj 2010

@broukb, oooobrooovskááá gratulace k Vanessce a k Samuelkovi, ať vám dělají jen samou radost, a hodně moc zdravíčka pro vás pro všechny. Obdivuji tě, že jsi zvládla donosit mimísky takhle dlouho a porodit dvojčátka přirozenou cestou. Už se moc těším na fotečky. Ještě jednou moc a moc štěstí do života. 😵 😵

lumpajda
12. říj 2010

@spark, jé i ty už máš malého v náručí, mooc gratuluji a přeji do života hodně štěstí a zdraví, ať vám dělá malej jen samou radost. 😵 😵 😵

pajka00
12. říj 2010

Tak konečně se dostalo i na Brouka🙂 Tak veliká gratulace k miminkům, přeju hodně zdraví všem třem a ať jsou hodní aspoň tak jak Viktorka🙂
Už se nám to tady pěkně rozrozuje🙂
Peci-ty budeš asi poslední,že?

zlucie
12. říj 2010

Dodatečně taky obrovská gratulace k miminkům.....spark a brouku jste šikulky!!!!! 🙂

pecicka
12. říj 2010

@pajka00 jojo já to tady asi završím🙂

zazy
12. říj 2010

Ahojky děvčata
Všem maminkám hodně štestíčka k těch kouzelným uzlíčkům,jste šikulky,že jste to tak hezky zvládly.Moc přeji vašim miminkám hodně štěstíčka do života,at jsou zdraví a at je nic netrápí.
Tak ještě 3 maminy před námi Peci a už tu zbudeme jen my.
Ted mě to nějak začlo utíkat.Ale můžu Vám říct,že už to začíná být docela náročný.

broukb
12. říj 2010

holky jen na skok abyste se mohli pokochat...děkuji všem jsem přešťastná a nemůžu se vynadívat 😵 😵

zlucie
12. říj 2010

@broukb mimoušci jsou krásní!!!!

pampeliska36
12. říj 2010

@broukb moc gratuluju k mimiskum!!!!!!!!!!!! 😉

pecicka
13. říj 2010

@broukb krásní🙂moc ti to přeju 🙂

evik73
13. říj 2010

@broukb taky se připojuji ke gratulaci ke krásným mimískům a přeji hlavně hodně zdravíčka 🙂

evik73
13. říj 2010

A Spark ještě samozřejmě taky moc gratuluji k miminku 🙂

suzanna
13. říj 2010

@broukb to jsou nadherne fotecky se taky nemuzu vynadivat 🙂 😵 😵

antoaneta
13. říj 2010

Ahoj holky, člověk tu chvilku není a pak se nestačí divit! 😀
@broukb @spark SPARK, BROUČKU, GRATULUJI!!!!!! jéééééžišmarjáááááá tak vy ste už maminky!!!! 😅 Holčičky ať se Vám oboum daří a těm vašim dětičkám ještě víc! Ať jsou zdraví a rostou jen do krásy a do radosti Vám rodičům!!!! Opatrujte se a ať se vám jen a jen daří. Jsem z toho tak paf a dojatá, že ani nevím, co bych vám ještě popřála!!! Určitě jste měly obě krásný porod a doktoři věděli proč ho vést přirozeně. Dětičky jsou zdravé a to je hlavní!!!! My už nějakou tu bolístku přečkáme a vydržíme. Těším se Spark na fotečky! Broučínku - dětičky jsou nádherné!!!! Úplně mi utekla i slza, jaké jsou to krásné pomačkané uzlíčci!!!! Holky přeji Vám jen to nejlepší!!!!

antoaneta
13. říj 2010

Tak a teď jsme na řadě my 😅 těším se strašně a vzápětí se taky bojím 😕 ale taky to holky zvládneme, že jo!!!! A budeme stejně tak šťastné jako naše novopečené maminky......

lumpajda
13. říj 2010

@pajka00 , ne ne pajka, poslední budu určo já 😉

lumpajda
13. říj 2010

@broukb , miminka jsou nádherná, až mi slzička ukápla, tak nádherní broučínkové. 😵 😵

ratatooy
13. říj 2010

@broukb krásní mimískové,aŤ vám dělají jen radost,zachvíli už taky budem vědět jak se cítíte moc šťastní.

tím pádem se s váma všema na pár dní loučíme,ráno nastupujeme do porodnice,dáme vám vědět co nejdřív jak jsme dopadli asi přes pecičku,jelikož spark je už zaneprázdněná ale asi ji taky napíšu.tak se mějte a za pár dní papa. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru