My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

spark
17. led 2011

@pecicka to to uteklo! máš to už za pár! 🙂 Kdyby jsi nestihla napsat,tak držím palce at je vše OK. 😉 Já koupu v kyblíku,dokonce mam v albu někde i fotku z kýblu. Je to dobrý,akorát ho musím hodně držet,protože se sám ještě moc neudrží. Ale každým dnem je to zábavnější 🙂
Jinak dneska u doktorky už lepší,malej po příkrmech přes víkend přibral 150gr,což znamená že moje mlíčko mu nestačí a budem dávat příkrm. Zatím budu i kojit a pomalu přejdem jenom na kupovaný mlíčko. 😨 No a potom pujdu prcka zapít 🙂

zazy
17. led 2011

Jééé Pecičko ,to už tak uteklo.Za chvíli to budeš mít mamino za sebou.Taky ti přeji aby jsi byla s malým v pohodě a a aby byl porod co nejrychlejší,ten čas utíka.Jinak my takyx koupeme ve vaničce,dostali jsme ji.Ve čtvrtek jdeme k paní doktorce tak jsem zvědavá,jak jsme velcí.Děsně nás drží prdíky je to dílo každý večer.Dneska jmse koupili polštářek s třešnovými peckami,tak snad se taky trochu uleví

ratatooy
17. led 2011

@spark týý jo to mě nenapadlo že by jsme mohli prcky zapíjet i mi,dobrýýý 😎 já už se těším až začnem zeleninový příkrmy,to budou ksichty 😀
@pecicka to uteklo jak blázen,tak se drž ať to máte rychle za sebou,jinak říkají že kyblík je dobrej když dítě řve nebo na prdíky že se tam nahřeje přece jen je celej ve vodě po krk,mi máme vaničku ale už se mi zas zdá nějaká malá,kyblík ne to by jsme museli mít jedině lavor aby se tam ten náš koblih vešel,ale jak sebou mlátí v tý vaničce to je voda po celý kuchyni.

broukb
19. led 2011

Ahoj holky,
tak jen hlásíme, že jsme v pořádku na 3 měsíční jsme měli Samík 5500g a 59cm a Vanesska 4820g a 57cm, jen mě mrzí, že je neoočkovali, protože Vaness neměla přes 5, takže se nám posunuli naušničky a hlavně už jsem na to byla psychicky připravená.. a ono nic 😖 Ted mi jich bude líto o měsíc dýl 😅 Hrozně to letí, ale je s nima čím dál větší sranda, Samík se směje nahlas a to je fakt úžasný i když manža se mě občas ptá, to pláče..a já nee to se směje..no chlap nevidí v tom rozdíl 😀 😀
Jinak dneska jdeme s dětmi na ,,tvořeníčko,, dostali jsme od kamarádky poukaz a udělaj tam s námi otisk ručiček a nožiček, třeba na tričko, nebo polštářek..no jsem na to zvědavá, jak to zvládnu s oběma 😝 No pak se určitě pochlubím.
Peci jsem z tebe u vytržení a mám velkou radost 😵 😵 za chvilku už budeš mt prcíčka u sebe. My teda koupeme v kyblíku a nedám na něj dopustit 😉 ze začátku tam div neplavali a ted už tam krásně sedí jen je přidržuji 🙂 Kdyžtak mám taky nějaký fotečky z kyblíčkování v albu 😉 Jo a holky neplětte se do Kyblíku se vám vejde i roční dítě, jen mi přijde, že se pak líp vyblbne ve vaně 😀 tak jen abyste si nemysleli, že je to jen na začátek..pak už tam sami sedí a cákají si ručičkama 🙂
Musim běžet tak zatim papáááá

ratatooy
19. led 2011

@broukb jé takový malý prcci pořád,ale to co měli při narození to už zase pěkně tu váhu dohnali to je pravda,jen mi máme knedlíka a ještě vlastně vysočanka ta taky má velikýho kluka.

suzanna
19. led 2011

@pecicka ahojky jeje za chvili budes fakt rodit uteklo to hrozne,vlastne utika to hrozne rychle malymu bylo vcera 5 mesicu...neboj porod zvladnes bude to hned 😉 uz se tesim az uvidim tvyho mrnouska na fotkach..ja mam vanicku s tou sedackou a jsem moc spokojena nemenila bych,ale taky uz se tam moc nevejde a vubec ja s nim chodim 3x tydne do velky vany,protoze se tam vyradi a pak spi jako spalek 🙂

spark
19. led 2011

Ahoj ženy.
Tak malýho přikrmujeme Nutrilonem a papá a přibírá! Ale jak začali smrdět prdíky!!!! To je děsný 😲 😀 To kam se hrabe taťka! 😀

spark
19. led 2011

@ratatooy já vim,že mamky nezapíjí,ale tohle vymodlené miminko se musí zapít 😎
@broukb náš malej se taky směje. Stačí aby jenom cuknul koutkem a hned je odpuštěno veškeré hulákání 😵 a i ten smrad! 😀

suzanna
19. led 2011

@spark no pockej az mu budes davat ovoce nebo mrkvicku, to pak kam se na nej bude hrabat tatka 😀

spark
19. led 2011

@suzanna 😀 tohle říkala i segra. Nestrašte ženský!! 😀

spark
20. led 2011

Dobré ráno!
Chci se vás zeptat,v čem vám spí miminka. Jestli už mají polštářek pod hlavou a jestli je máte jen v pytli nebo jen pod peřinkou,nebo jak? Náš malej je v pytli a přikrytej peřinkou a myslim že je mu vedro. A zase jenom pod peřinkou,aby se neudusil......tak nevim.

zlucie
20. led 2011

Dobré ránko 😀
Mareček spinká v zavinovačce.....zakuklenej 😉, ani se nehne a je spokojenej 🙂 🙂
Ručeny by ho pořád rušili...už ho nezakrývám!

ratatooy
20. led 2011

@spark náš malej spí pod přikrývkou ale on se stejně většinou odkope,protože jak jde spat tak kope jak kobyla 😀
a jak jste na tom s kočárkama nám už zbývá tak 15cm místa

pajka00
20. led 2011

@spark Malá spí jen pod peřinou a neodkopává se. Když jí ráno vysleču "nohy"...že je má holé, tak je okamžitě odkopaná, ale dokud má dupačky, tak je zakrytá.
Pytel mám nachystaný, až bude trošku větší, zatím spí vzorně🙂
Kočár zatím stačí,dost místa zabírá fusak. Až ho na jaře vyndám bude mít místa jak královna. Ale ono stejně počítám, že ji kolem 7.měsíce dám do sporťáku.

spark
20. led 2011

Děkuji! Tak malej pomaže pod peřinku. A dáváte si někdo ještě prcky do pelechu? Já v noci,když krmim a pak oba usneme... 😎

suzanna
20. led 2011

My uz mame sportak ,korbicka u hlubokeho je nam mala a taky jsme zvedavy,takze uz ho nebavilo pouze lezet,v obchode rval vzdycky jako tygr,takhle kouka a je spokojenej... 🙂

suzanna
20. led 2011

jo malej spi pod dekou a odkopa jen kdyz se vzbudi ,a nohy ma holy spi jen v bodycku - pyzamku....

vysocanka
20. led 2011

ja vcera sahla po pytli, protoze se zacal silene odkopavat a zjistila jsem ze velikost 0-6 mesicu je mu tip top.. zajimavy ve trech.. jako skoro se vsim oblecenim .. no ale co nadelame .D

pajka00
21. led 2011

@spark Jasně, malá usíná u prsa u mě v posteli a celou noc tak spíme, jen zavrní na jídlo, strčím jí prso a spíme....Už jsem přemýšlela, že ji začnu učit do postýlky, ale když si představím ty scény-navíc-když plně kojím a v noci u toho zase usnu-nemělo by to smysl.Jak přestanu kojit-pomaže do postýlky....Zatím mi tam nevadí, vyspíme se tak pohodlně všichni tři a bez řvaní. Akorát tď začala rán vstávat místo v 8 už v 6 hodin...takže teď už spí zase🙂

spark
21. led 2011

🙂 tak jsem dnes v noci po kojení vrátila prcka do postýlky.....blbééj nápad))) 😎 Sice neřval,ale vrtěl se a vrzal si tam,tak jsem si ho zase šoupla z5 do pelechu a tam usnul. Ale bylo to jen kvuli mému pohodlí. Až mu budu dávat lahvičku i v noci,tak to snad dáme do pořádku 🙂
@suzanna kolik máte doma stupnů?? Malej je otužilec koukám! 😀
@vysocanka rostou co? Já už jsem zjistila,že je tolik oblečeníčka co jsem mu ani nezkusila!! 😲

vysocanka
21. led 2011

@spark NO O TOM MI ANI NEMLUV JA MU NEDALA SNAD 3/4VECI... :(

suzanna
21. led 2011

@spark normalne doma 22-23 stupnu,ale v loznici na spani koelm 20- 21 st. malej nemuze vic stupnu mit,protoze mu to nedela dobre na srdicko 😒

zazy
21. led 2011

Ahojky děvčata
My spinkáme v zavinovačce a mám malou přikrytou peřinkou.Malá má pořád studeme ruce.Já ji teda dávám do polohovacích válečků,protože si někdy v noci nebrkne.Jinak zatím zdárně zvládáme nakojit a šupnout do postýlky.Uvidíme jak to bude pokračovat.Taky máme na spaní těch 20 stupnů.Nás ted teda docela trápí prdíky.

ratatooy
23. led 2011

@suzanna tak mi asi tak v dubnu počítám,možná dřív půjdem taky do sporťáku
@vysocanka já včera dávala malýu pyžamko na kterým je velikost 9 a půl měsíce,to bych chtěla vidět 😀
na spaní by prej mělo být tak kolem 18stupnů,ale mi tady máme furt vedro ikdyž netopíme a spát s otevřeným oknem zas nechci.
@zazy malej má taky furt ledový ruce jen když se mu chce spát tak je začne mít teplý,máme takový senzory na spánek 😉 jinak když byl malej tak do měsíce a půl taky spal v postýlce pak už nechtěl a teď jsme to vyřešili viz. foto v albu a je klid má pocit že spí se mnou a já mám místo.

jinak holky nám roste zub,to je protivka protivná.

vysocanka
23. led 2011

@ratatooy ty jo nekecej zubisko jo a me tuhle mudra tvrdila jak je na ne brzo.. kdyz jsem ji rikala jak je protivnej...

spark
23. led 2011

Ahoj!
@ratatooy Jak to víš že vám roste zub??? 😲
@suzanna 20-21 máme taky. tak jsem ho nechala jen pod peřinou aje to boj,jak mrská těma nožičkama,tak je furt odkopanej 😠
@zazy prcek má hrozně studený ručičky,až jsem z toho byla ze začátku vyděšená! Takový dva malinký ledíky do coly)) Tak jsem hledala na netu a je to v pořádku 🙂

ratatooy
23. led 2011

@spark je to vidět taková nateklá čárka už skoro bílá.

pajka00
25. led 2011

ahoj, tak při včerejší návštěvě Dr. máme 6,90🙂. Dostala jeden pichanec do levého stehna, druhý do pravého a naušničky.....no byla zmordovaná jak borůvka. Pichání uší nebolí, ale to, že ji držely hlavu-to byla katastrofa....řvala šíleně, krve všude, triko,celé uši......Večer jsem jí dala víc vody do vaničky, odmočila si tu zaschlou krev a bylo. Tatínek mi nadal, že chuderka trpěla, že ji to určitě bolelo, když tak plakala a měla všude krev a že vymýšlím........no prostě- asi by si to nechal radši sám, než aby holčička trpěla.

broukb
25. led 2011

Ahoj holky.
my byli ted na týden u kamarádky..naše první dovča 😀 Bylo to sice super, ale domu jsme si přivezli rýmu 😢 Chudinky malinký je mi jich úplně líto ☹ navíc mě taky neni dobře, takže nic moc.
Jinak naši prcci spí bud v pytlíkách a nebo přikrytý peřinkou, mají jí docela velkou a ještě se mi nestalo, že by se mi z ní vykopali. Pájko nestraš já mám z těch náušniček už ted hrůzu. Ale gratuluju a přeju vám, že už to máte za sebou 😉
Holky jak jste na tom s váhou??? mě to vůbec nejde dolu i když cvičim a kojim, pořád mám 4 kg nahoře a nehne se to ani o píď 😖

pajka00
26. led 2011

@broukb To mě mrzí, že máte rýmu, já se jí taky děsím..u takových prcků je to pohroma...ani se pořádně nenají,že?
S váhou ani nevím, určitě mám ještě ze 2 kg, ale řídím se podle oblečení. Zapnu všechny džíny-i ty uplé, ale visí mi přes ně špek a to je fakt děs.....Nějak jsem ustala ve cvičení..musímk zase začít, ale jsem neskutečně líná. Chtěla bych do léta být šlang jak před tím🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru