My holky těhulky z "Čekání na IVF" 🙂

tulanek
10. bře 2010

Holkyyyyy,tak jsem to fakt založila 😀 pojďte za mnou,at tu Tulanek nejnii sam 🙂

pecicka
28. kvě 2010

jsme na tom uplně stejně:_)tak utíkej 🙂 papapapapapap 🙂

suzanna
31. kvě 2010

Ahojky holky 🙂
Tak dnes jde pajka na UTZ tak na ni myslim 😉

broukb
31. kvě 2010

Ahoj holky moje....jsem furt tu..už mě ten vztek přechází a navíc je to závislost 😀 ..jen teď nemám moc času, děláme byteček.
Pájko, Suzi Antoanet a Peci myslim na vás!!!

suzanna
31. kvě 2010

broucku moc to s tim uklizenim neprehanej ,opatruj miminka 😉

suzanna
31. kvě 2010

Tak pajka se asi ozve az zitra 🙂 Dneska jsme toho moc nenakecaly co holky?? A dada tady uz teda nebyla peknou dobu 😕

pajka00
1. čer 2010

Dobré ranko, tak miminko už je na nástěnce🙂 Všechno v pořádku, srdíčko, bránice, žaludek,mozek...všechno jak má být🙂 A když jsme odcházeli, tak jsem se zeptala, jestli si všiml pohlaví-schválně jsem se neptala dřív, protože mě to je fakt jedno a on, že to nebylo dobře vidět a že možná holčička, ale že fakt neví, protože to nezkoumal🙂 Tak je to pořád 50/50.

dada074
1. čer 2010

Ahoj holčiny,
Suzi : nestíhám,sice si vás každý den dočtu,ale není co psát a není moc času,potřebovala jsem ještě vymalovat a ošmudlat okna!!!Ale já se polepším 😉

Pajka : miminko je nádherné a hlavně,že je vše ok,na pohlaví přece až tak nezáleží,no ne?

Peci : bedlivě tě sleduji a moc,moc,moc držím palečky!!!Jo a koukala jsem Abig má už KET za sebou viď?Tak se holčiny držte!!!!

suzanna
1. čer 2010

Ahooj
pajka tak super moc gratuluju ke zdrave holcicce/ chlapeckovi 😀 to je docela skoda,ale myslim,ze kdyby to byl kluk bylo by to dobre videt .Nerikal jakemu tydnu presne odpovida?
dada ty jsi ja ja s tema oknama vcera jsem je umyla...nikdo se k tomu nema tak uz jsem se nastvala a dneska umeju druhou pulku a bude a manza mel blby kecy,ze proc to meju...ze on to chtel umyt,ale celou nedeli prselo (coz je pravda) a v sobotu jsme byli pryc...ale ja mam volat ty porodni babe aby prisla a dokud to nebude umyty volat ji nebudu....
V sobotu jsem si koupila deku do kocarku a zase soupravicku ja jak vlezu do obchodu je to se mnou des a malej to snad ani neunosi 🙂

dada074
1. čer 2010

Ahoj Suzi to mi povídej já byla včera pro injekce v Praze,a protože jsem tam měla dvě hodiny čas než přijede manžel došla jsem se podívat do tesca a jen u koukání nezůstalo.Potom jsme vyrazili (KONEČNĚ) kouknout na kočárky a je to děs fakt vůbec nevím v čem bude ten prcek jezdit a je pravda,že už moc času nemáme. 😎

dada074
1. čer 2010

Jo a ty okna a malování u nás je lidí dost,ale nikdo kdo by to udělal,ani ta máma nepomůže,čas od času mě to už pěkně se..!

suzanna
1. čer 2010

dada to je jako u nas ja tri dcery a nikdo se k nicemu nema..dneska je opet hezky tak se na to odpoledne vrhnu ,delam to pomalicku s prestavkama a mam stafle ,tazke se moc natahovat nemusim a stejne si rikam ja to umeju nejlip, oni by to odflakli ,ja jen kdyz vidim manzu jak zameta tak me omejvaj 😀 no po kocarku uz se podivaejte ,protoze opravdu moc casu nezbyva a z me zkusenosti v obchodech nedodrzuji ani dodaci lhuty tak mate nejvyssi cas 😉

pajka00
1. čer 2010

Suzy říkal všechno odpovídá tomu 20.týdnu jak jsem, akorát velikost hlavičky 21.týdnu..:)Jinak měřil stehenní kost-asi podle toho poznají velikost plodu a taky říkal 20.týden-takže to sedí.
Tak to já mám jen jednu holku a mamku už ne-takže nikdo jiný na práci takovou nezbývá, ale naštěstí okna už dávno umyla-tak jsem v klidu-jinak by mě to taky štvalo, hledět na špinavé okna.
Byli jsme mrknout na kočárky....ten ABC nikde neměli vystavený a zkusili jsme ten Concord....ten je super a moc hezký a kvalitní,ale stojí 22.000...což nejsem blázen,a bych dala za kočár,ale nabízel nám ho momentálně v akci za 16...a tak přemýšlím..zas ho pak líp prodám, když ho koupím o 6tisíc levnějc než normálně je...no popřemýšlíme ještě-naštěstí je čas.

suzanna
1. čer 2010

pajka no tak to snad fakt vypada na holcicku,protoze kluci fakt odpovidaji vetsinou vic 😉
Je to zvlastni,ale tady taky meli ten ABC vystaveny nez v jednom obchode a to jeste 160 km od nas...jsem ale rada,ze jsme tamnakonec jeli...jen jsem ted zvedava kdy nam ho dodaji uz mi docela prechazi trpleivost a pristi tyden tam chce manza volat jestli do te doby neprijde.ja bych taky za kocar pres 20 tisic fakt nedala nevim proc,ale rikam si,ze za to muzu mit sposta jinych veci...ted jsem zase udelala objednavku za 170 euro a to jen za takove ty potrebne veci jako krabicka na mydlo,manikura,krabicka na ty mokry ubrousky.....atd a takovych penez teda je fakt,ze mam vse ve stejne znacce BOY 😀

dada074
1. čer 2010

No právě nám co se líbí stojí kolem 20tisíc a to se mi opravdu nechce za kočár dávat,ještě chci totiž příští týden objednat mou vysněnou sedačku do obýváku a budeme předělávat ty okna,tak že výdajů je pořád dost.

Pajka já jsem včera na ten ABC koukala,ale mě se tedy víc líbil na tom obrázku než ve skutečnosti,moc mě to nenadchlo.
Ale dnes mám ještě jednu možnost pokouknout,manžel jede na CT tak se ještě podíváme.

Suzi ty nové věcičky jsou super,to bude Justinek frája!Jinak nám 3D nevyšlo,prostě se ten malý rozhodl naši snahu sabotovat,pupeční šňůra i nožička přes obličej,no prostě děs.Jinak jsme měli minulý týden kontrolní uz a vážíme 1368g,no bude to asi klacek!!!!

suzanna
1. čer 2010

dada tak my jsme na tom 3D byli snad celkem dve hodiny z toho mame 45 minut na videu ,ale videt tam toho taky moc neni.Ja musela pres pul hodiny chodit,aby se maly natocil to jsme mu jakztakz oblicej videli,ale ona to prave musela moc upravovat,protoze presne jak pises nohu az na oku a pres pusu pupecni snuru pak se jeste zakryval druhou pulku tvare rukou...takze take nic moc,ale aspon neco 🙂 hlavne,ze jeste jednou vse zkontrolovala a vse bylo v poradku to bylo nejdulezitejsi 😵 To mas teda klacka...ja jsem se ptala kolik meri a vazi a me bylo receno,ze od 20 tt uz to nedelaji 😠 ale ze odpovida o tyden vice ...

suzanna
1. čer 2010

Jo a ten kocarek ABC je moc hezky,ale libi se mi vic ten model 2010 nez ten z 2009 😉

dada074
1. čer 2010

Mě se u toho ABC líbí ten spor´ták,ale jak říkám ta hluboká korba mě moc nenadchla.
Jo a to si představ na tom UZ se mě doktor ptá jestli víme co to bude a já,že kluk,on se začal smát a říká,že by si nebyl tak jist,to byli zase týden nervy jestli je to opravdu Lukášek,ale v pondělí mi to naštěstí potvrdil,že ano a je pravda,že piňďa byl krásně vidět. 😉
A na tu váhu jsem se zeptala,počítá se vlastně podle toho jak prcka změří,mám tam psáno +-300g,tak doufám,že je menší,manžel jen prohodil,že to nebude alespoň žádné nedochůdče,ale on ho rodit nebude. 😀

pajka00
1. čer 2010

Teda suzy, to by byl fór kdyby to byla fakt holčička....jak říkám-mně je to opravdu jedno,tatínkova máti by chtěla taky vnučku-má 3 vnuky...ale jinak všichni mi hádají kluka....tak uvidíme🙂bude to fakt překvápko 😀 Tak budu pokračovat v neutrálních barvách.
Jinak mi taky ani do papírů nenapsal míru,váhu-jen že odpovídá a hotovo. Dlouho prohlížel srdce a když řekl, v pořádku, tak se mi ulevilo.....jinak to vzal se mi zdálo hopem. Napřed lebku zhora-pěkně byly vidět ty 4 díly hlavy a pak to vzal od hlavičky,pusu zkontroloval nos,šíjové projasnění,pak páteř,vnitřnosti,nožičky a hotovo....Ležel předpisově krásně nožičky,ručičky,pupeční šňůry jsem si vůbec nevšimla....a dodal-plodová voda v normě,takže je to fakt snad všechno v pořádku,tak se nám moc ulevilo. No můj z toho byl vedle, jak je to super....akorát ta holčička ho trochu rozhodila-si je jistý klukem 😀 Ale prý je mu to fakt jedno,hrozně se těší, až se narodí-ale samozřejmě,že chce radši kluka..to je jasné. Ten kočárek fakt nevím, ale za 20tisíc bych ho nevzala...to ani náhodou.Sice je krásný,ale přijde mi líto těch peněz...na 2 roky.

suzanna
1. čer 2010

dada taky se kazdou KO potrebuju ujistit,ze je to opravdu kluk 😀 zatim mi to potvrdil kazdy....
pajka nakupuje v neutralnich barvach ja mam vse na chlapecka 😀 tak doufam,ze to taky tak bude,ale ptala jsem se v patek dr a ten rikal,ze se to stava jen vyjimecne a to proto,ze jsou treba holcici organy extreme velke ....
pajka ty jsi teda dobra,ze nejsi zvedava co to bude a ze si to nechas jako prekvapeni ,ale zase to bude moc hezky..ja proste pujdu rodit s tim ,ze porodim Justinka a je to 🙂 manza vcera rikal,ze cim vic se to blizi,tim vic uz se nemuze dockat.Jo a malej uz si asi 3 dny zmenil casy a kope ted od osmi vecer az do pulnoci ,tak doufam,ze po narozeni tomu nebude take tak 😀 a ma teda uz peknou silu az me to nekdy zaboli 🙂

pajka00
1. čer 2010

Kdybych měla 3 holky jako ty,taky bych byla zvědavá, jestli to náhodou není ten kluk-a přála bych si kluka..to je jasné....ale tím,že mám i holku i kluka-je mi to jedno....každé má pro a proti🙂 Takže je mi to opravdu jedno...Malošek můj kope zatím dopoledne chvilku-před obědem a pak večer tak kolem 7 hodiny🙂 No to by bylo ideální, kdyby mu to tak zůstalo🙂)) Ale je to sci-fi a po porodu bude úplně všechno jinak. Zatím mě to nebolí-je to drobeček,ale pamatuju si ty pecky od dětí, jak to umí zabolet🙂

suzanna
1. čer 2010

pajka ja mela od prostredni dcery na brise normalne modriny ta byla pekne divoka 😀 no a to ji i zustalo 🙂
No chapu,ze je ti to jedno ,ja kdyz bych pak nahodou nekdy jeste otehotnela, taky mi to uz bude jedno ,co by to bylo 🙂
Jdu pomalicku na ty okna ,se manza pose.... 😀 ale co,udelam si to v klidku a hlavne se ty okna budou leskonout 😀 kdyz je umeju ja 😅

pajka00
1. čer 2010

Hlavně, že máte hezky🙂 Tady představ si tu změnu, zase prší.....je to už na pos......Tak opatrně,ať si něco nestrhneš🙂

suzanna
1. čer 2010

tak z venku hotovo ted si odpocinu a jeste zevnitr a je to.Tady je dusno jako blazen a zitra a dalsi dny a o vikendu hlasi 25 stupnu 😎 tak jsem si dnes objednala velky slunecnik,pac bych vubec nemohla ven na slunicku nevydrzim...

pajka00
1. čer 2010

nechceš se trošku rozdělit s hezkým počasím?já mám na sobě normálně teplý rolák svetr,protože je fakt kosa,venku tak 13 stupňů,prší a fouká-normálně říjen fakt...hnus fijalový.

suzanna
1. čer 2010

pajka klidne 😀 ja jsem myla okna v kratkym rukavu ...je ale zase hnusny dusno.Okna umyta ,dohodnuta schuzka s porodni asistentkou na 29.6. v 11 hod.. nooo uz se ji nemuzu dockat 😀 😒

zlucie
1. čer 2010

Ahojky holky 😉
Paji to je super, že je všechno v pořádku!!!!!! 🙂
Mrkla jsem i na fotečku a je moc hezká. Nás to čeká 22.6. a už se moc těšíme!!! 🙂
O víkendu jsem prošla se sestrou oblečky po neteři a je to super na nějakou dobu bude vystaráno.....hodně věcí má neutrálních, zelenou, žlutou atd., protože až do 30. týdne nevěděli co to bude!!! Neteři jsou 2 roky a teď už je to samá růžová...je to naše princezna. 😀 😀 😀
Poslední dny mě začala dost nepříjemně pálit žáha.....přestala jsem zvracet a teď toto!! Asi budu muset navštívit lékárnu!
Jinak se cítím dobře....mám pocit, že to strašně utíká!!!!! Jenom to počasí by se mohlo polepšit....hlásím, že v Brně prší a prší ☹
Tak hezký zbytek dne, všechny moc mc zdravím a opatrujte se!!! 🙂

pajka00
2. čer 2010

ahoj holky, zluci to je nemilé, že tě pálí žáha...určitě si na to něco pořiď, ať se nemusíš otravovat s takovou blbinou, která umí znepříjemnit.
U nás leje,leje...asi jako v Brně bez přestávky už skoro 24hodin...je to děs a už zase začíná být všude potopa.
Tak Suzy, okna čisté a teď se můžeš těšit z příchodu asistentky 😀

suzanna
2. čer 2010

Ahojky,
zlucie zkus na to paleni zahy vlazne mleko vecer nebo puding ,to mi doporucil doktor.A me to zabralo. 😉
pajka si delej prdelky 😀 ja uz jsme to vse vymyslela.Ja ji necham umyt jkouplenu nahore u deti ,pak a t se koukne na mimco na me jak se mi zavinuje deloha a muze jit 😀 tohle ji reknu az prijde a basta.Jo a taky ji reknu,ze az prijdu z porodnice te den,ze ji tady nechci videt,ze prijde pekne az po me 🙂 protoze si vazne nedokazu predstavit,ze prijdu a uz tu bude nekdo cizi to uricte!!!
Peci jak ti je napis zase jo???

pajka00
2. čer 2010

Musím teda říct, že mě žáha nikdy nepálila, ale díky za typ, budu si to pamatovat, kdyby se náhodou ozvala.
Jasně, je to divné přijít dom a tam cizí ženská...🙂 Jen jí hezky dej pokyny, ty jsi tam paní domu ne?🙂

spark
2. čer 2010

🙂 Ahoj. Na žáhu mléko jak píše Suzan! A já si koupila do kabelky Rennie.
Tak jsem přišla z UZ. 😵 Krásný! Prcek se vrtí o stošest! Já to sice furt necítím,ale ted už jsem klidnější. 😅 A byl tam se mnou manžel))) je roztomilej,když je na měkko! 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru