Náhlé vymizení nevolností, únavy v 11. tt

mikulka
3. srp 2011

Ahoj holky, jsem na zac. 11. tydne. Dosud mi bylo celodenne blbe, musela jsem jist po 2hod. max, zaroven nechutenstvi, nekdy jsem, tak 4xtydne zvracela.
Od pondeli (to jsem byla 10+6) je mi najednou uplne dobre! Jak kdybych teho nebyla. Ani nevolnosti, ani unava, castejsi curani, zkratka NIC.
Lekla jsem se, aby to nebylo zamlkle teho.
Muzou nevolnosti zmizet tak nahle, ze dne na den? Stalo se vam to? A tak brzo? S klukem mi bylo hrozne 5. mes.
Neni neco s detatkem, co myslite?
Uz ani nemusim jist, nic zkratka.
Zazily jste to, holciny?

cabalkova
3. srp 2011

@mikulka Miku, mne taky nevolnosti zmizely ze dne na den, najednou mi bylo dobre, i kdyz to bylo trochu pozdeji nez u tebe.... myslim, ze to nemusi vubec nic znamenat, jen si telo privyklo na vyssi hladinu hormonu, ale pro vlastni klid bych asi zabehla k dr., aby miminko zkontroloval... ja v prvnim trimestru takhle behala casto, byla jsem ze vseho vyplasena a nakonec bylo vzdycky vsechno v naprostem poradku... myslim, ze vic nez zmizle nevolnosti ted miminkovi skodi tvuj stres, tak bych proste udelala vysadek k dr. Ale urcite je vsechno v poradku, neboj nic!

petaov
3. srp 2011

@mikulka ahoj, jéé, koukám, že potřebuješ poradit, poradila si mi ohledně prsu 😉 Myslím, že se nemusíš bát, protože se pomalu přesouváš do druhého trimestru. Já měla každý trimestr úplně jiný. Když zmizela nevolnost, únava i časté čůrání (u mě ne v 11.t., ale někdy až v tom 2.trimestru), tak jsem hýřila energií, ale zas ke konci nastoupily bolesti zad a pálení žáhy (ale to jsem měla celé těhu). Každé tělo je jiné a taky se říká, že každé těhu je jiné, takže se zbytečně nestresuj tím, žes to u prvního měla jinak. Užívej si, že je ti teď bezvadně 🙂 Měj se hezky, ať se daří 😉

mikulka
autor
3. srp 2011

Holky, diky. Ja jdu na screening v I. trimestru pr. ct. Tak asi vydrzim. Nebo bych mela jit driv? Ale co si tim pomuzu. Bud to je ok a tyden v tom nehraje roli, nebo neni a take to ten tyden nezvrati. Ach jo. Pred tydnem jsem byla u dr. a to srdicko bilo...

cabalkova
3. srp 2011

@mikulka Nestresuj se, ja si myslim, ze je vsechno v naprostem poradku, to jen clovek to prebira horem a dolem a zkouma vsechny pritomne nebo nepritomne priznaky. Miminko bude urcite ok a k dr. bych sla, pokud by te to uklidnilo. Pokud vydrzis do pristiho ct., tak si pockej na screening, tam ti ho krasne "proklepnou" ze vsech stran a budes zase klidnejsi... ja byla zpocatku vzdycky klidna jen tak tyden po kontrole... pak uz mi to prislo dlouhy a zacala jsem panikarit, jestli je vse ok... a pred kontrolou jsem se klepala jak ratlik... ale nastesti se vzdy potvrdilo, ze je mimi dobre a nic se nedelo. Tak drzim palce, ale verim, ze i u tebe je vse v poradku. 🙂

petaov
3. srp 2011

@mikulka naprosto souhlasím s tím, co napsala @cabalkova, já to měla vždy úplně stejně 🙂 Strach o mimčo je normální. Bude to dobré. Mysli pozitivně a těš se na screening, to byl pro mě krásný zážitek 🙂

mikulka
autor
3. srp 2011

Holky, a stalo se to některé z vás, že nevolnosti zmizely ještě před třetím měsícem a bylo to přesto ok?

bocinka
3. srp 2011

@mikulka mě bývalo špatně do 9tt, jeden den jsem zvracela snad celý den a den na to paráda, řízečky se salátkem a nic, od té doby mi nebylo zle.... asi jsem se vyblila z podoby... 😀 😀 😀 😀

aemmi
3. srp 2011

Mně zmizely ze dne na den, ale až někda v 14 týdnu. Kdyby to bylo dřív, tak bych se vůbec nezlobila, protože to byl fakt opruz 😅 a v tom prvním trimestru jsem se bála tak jako tak, každýho píchnutí, výtoku, to k tomu holt patří 😉

mikulka
autor
3. srp 2011

@bocinka Tak to jsi mne potesila.
Holky, ja jsem taky straspytel a bojim se vseho.

amulienka
4. srp 2011

@mikulka ahoj, presne tieto pocity mam od prveho dna 11TT. screening mam az o tyzden, tiez mi bolo asi "lepsie" ked mi bolo trochu spatne a bolesti maternice atd... aspon som vedela, ze je to ok. takto len dufam, ze je to len presun a fakt sa nic nestalo, a ak sa stalo, tak co uz, jeden missed abort uz mam na konte :( ale s tym stresom by som nieco mala robit. v praci ho je dost...

terinda
4. srp 2011

Ahoj, to se mi stalo dvakrát - jednou to nedopadlo (zamlklý) a podruhé to bylo ok a já u dr. za hysterku 😨 .
Takže se zkus nestresovat a počkej na vyšetření, držím pěsti 😉

sisip
4. srp 2011

Ahoj, ano určitěto to může přestat ze dne na den, alespoň já to tak měla. 😉 To je úleva co?

mikulka
autor
4. srp 2011

@terinda A v kolikatem tydnu jsi mela zamlkly p.,jestli se muzu zeptat? To jsi mne
moc nepotesila. ☹

mikulka
autor
4. srp 2011

@amulienka Tak to jsme na tom uplne stejne. Snad dobre dopadneme. Ja mam screening pr. CT a ty?

terinda
4. srp 2011

@mikulka Byla jsem v 11. tt a plod zanikl už v 8.tt.
Nechtěla jsem Tě strašit, ale pokud by ses měla nervit, tak si zajdi pro jisotu k dr. 😉

V druhém případě se to povedlo 🙂

lussi
4. srp 2011

ahoj, mě bylo taky z ničeho nic dobře. Držím palce ať je vše ok.

benjik
4. srp 2011

Mě taky nevolnosti a únava při dceři přestaly ze dne na den na konci druhého měsíce.

ronyx
4. srp 2011

@mikulka Ano přešlo mě to stejně jako tebe ze dne na den asi v 17 týdnu. Každá mamina to má jinak 😎

amulienka
5. srp 2011

@mikulka ja mam v 13,5 TT, aspon tusim, ze to je ten screening, neovladam tieto vysetrenia. tam vsetko premeraju a pozrie ci rastie placenta atd.

mavanka
8. srp 2011

@mikulka Taky myslím, že je to v pohodě, u mně zmizely taky ze dne na den v 10. týdnu, až jsem z toho byla překvapeá, teď začínám 15. týden a vše v pořádku 🙂

mikulka
autor
9. srp 2011

@mavanka Díky, to je super. Ale musím říct, že mi před dvěma dny bylo zase dost blbě... 😕

giraffe8
16. zář 2011

ahoj mám stejny pronlem...UZV naposledny 8.9. takze pred tydnem...ale ted jsem 11tt a jsem šílene nervozni jestli je vse ok :(( bojim se...nic mi neni... 7.10 jdu na uzv screning .. do te doby ale asi nepreziju..

smutnounka
18. zář 2011

me prestalo byt blbe ve 12tydnu ale ja za cele tehu zvracela asi jen2krat spis problem jsem mela z pitim nic absolutne nic mi nechutnalo a to az do ted piju jen cistou vodu 🙂

klcovap
16. čer 2016

To mate stesti🙂 ja zvracim kazdy den skoro nonstop. Nosim sebou vsude pytlíky. Zvracim treba do 5 rano. Jsem vycerpana, ale stoji to za to🙂 doufam,ze me to taky brzy opusti🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru