Nealkoholické víno, kde seženu?

jr1740
27. dub 2015

Ahojky těhulky.... možná trošku podivná otázka v těhotenství, ale známá měla kdysi na svých narozeninách (byla těhotná) nealkoholická vína...nevíte, kde sehnat? Máte některá zkušenosti, ověřenou značku, atd. 🙂 Děkuji 🙂

jr1740
autor
29. dub 2015

@olusenka Teda, ty to máš zmáklé....super, moc děkuju...snad se v tom taky brzy vyznám 🙂

jr1740
autor
29. dub 2015

@escapee 🙂 Tak zkusím tu značku Carl Jung,.....doporučují jí nejvíce, děkuji 🙂)

ehh
29. dub 2015

@ladie zkusím obojí

olusenka
29. dub 2015

@escapee tak to teda koukám...... mě zase nealko Bohemka nechutná nijak zvlášť, a před pár lety na své oslavě narozenin jsem měla možnost ochutnat v hotelu oboje naráz, nealko jsme si přivezli, alko byla pozornost hotelu, a mě přišla klasická Bohemka skvělá oproti té nealko.
Co se týče chuti, hodně záleží na metodě, jakou se zbavuje víno alkoholu.

jr1740
autor
6. kvě 2015

Ahojky všem těhulkám (i jiným)..... tak jsem nyní narazila v Kauflandu na šumivé nealkoholické víno (typ sektu) jménem RÖMER, je to německé "víno, stojí kolem 100,-kč a je fakt výborné 🙂 Tak kdyby jste někdo chtěli ochutnat, doporučuji 🙂)))

modramalina
10. bře 2016

Dobrý večer, nemáte někdo nějaké nové tipy skoro rok po tom, co tato diskuse skončila? OSobně mohu říct, že Nealko Bohemka mi vůbec nechutná, je hodně sladká. MAnžel mi jako dárek koupil Bílé, červené a sekt od značky Carl Jung. Bílé mi tedy moc nejede, červené je zatím neotevřené ale sekt je oproti Bohemce výborný (tedy normální sekt nebo prosecco to není, ale co teď naděláme, že 🙂 ). A teď jsem objevila celkem výběr nealko sektů v Kauflandu 😉

olusenka
10. bře 2016

@modramalina bohužel ne, ale třeba ten Rotkäpchen není špatný, i když co si budeme povídat, originál alko, co jsem měla možnost maličko ochutnat je 10x lepší. Nic nového jsem neochutnala, jelikož se mi nechce platit drahé poštovné, a dražší značky než třeba 120Kč za láhev...on taky ten výběr není nic moc.

evca02
10. bře 2016

Já kupovala nealko víno v tescu. Značka Carl Jung, mají bílé, růžové, červené, docela to šlo, ale muselo být dobře vychlazené.

svetlus_pepca
10. bře 2016

Dnes jsem koupila v Kauflandu to šumivé růžové. Je to dárek, tak doufám, že bude dobré 🙂 A cena úplně perfektní. Bohemku nemusím celkově, ale ta nealko mi nevadí. Tak jsem zvědavá na tohle.

modramalina
11. bře 2016

@svetlus_pepca Jako alko to není, ale dobré je, já ho načala včera ;) Rozhodně lepší, než bohemka.. (i když v ČR přetrvává názor, že jediný dobrý sekt je Bohemka a nic jiného... 🙄 )

svetlus_pepca
11. bře 2016

@modramalina Tak to jsem ráda, že je dobré 🙂 Jj, to víš, co je drahé, je kvalitní a dobré. A navíc to říkali v televizi 😀 Mně Bohemka fakt nechutná. Na našem trhu je spostu jiných stokrát lepších sektů. I když nedávno jsem ochutnala dovezený francouzský sekt a kam se ty u nás hrabou 😀 Ale nebudu náročná 😀

modramalina
17. čer 2016

@svetlus_pepca
@evca02
@olusenka

tak jsem holky otestovala další značku nealka sektu a musím říct, že je zatím nejlepší! Není tolik sladké, ale ani kyselé... z bohemky jsem měla třeba pocit překyselení už po první sklence. Toto je z kauflandu - jen ted nevím, zda z ČR nebo DE. Ale myslím, že je z těch levnějších... 😀 Rozhodně můžu doporučit!

modramalina
17. čer 2016

z fotky to není vidět, ale je to bílý sekt 🙂

olusenka
17. čer 2016

@modramalina jo, to piju, poslední dobou asi jediné, výjimkou je občas sekt z Německa "Rotkaepchen". Taky dobrý.

modramalina
18. čer 2016

@olusenka Rotkaepchen čeká ve špajzu na otestování 🙂

tady je lepší fotka toho včerejšího 😉

olusenka
27. čer 2016

@modramalina manžel mi teď přivezl z německého Kauflandu novinku, bylo v akci, ještě jsem ho ale neochutnala....

modramalina
28. čer 2016

@olusenka Tak se těšíme na recenzi 🙂 Tak do 14 dnů planujeme cestu do Německa, tak případně koupím 😎 Ale dnes má kamarádka oslavu a už s enemůžu dočkat, že si dám sklenku "normálního" sektu 😀

olusenka
28. čer 2016

@modramalina tak to zklamu, otevřu ho asi až v srpnu na dceřiny narozeniny.

sedlakovasary
28. čer 2016

Teď přichází na trh novinka Bohemia sekt Nealko růžový 🙂 už se mi chladí v ledniččce 🙂

bonulinka
28. čer 2016

Díky za tipy. Nikdy mi alkohol nedělal dobře, stačila jen sklenka a udělaly se mi červené fleky po obličeji, které pálily, takže alkohol jsem neochutnala už řadu let...
O víkendu jsem ochutnala nealko Bohemku, chutná mi a žádné fleky po ní nemám. V lednici se chladí Rotkäppchen, jsem tedy na něj zvědavá.

modramalina
2. črc 2016

Tak tohle na testování mám já 😀 😎

chris_n
2. črc 2016

ja mela teda nealkoholicky sekt.. a byl ohrozny hnus. To si radši dam dvojku normalniho vína a pak uz jen nealko pití

modramalina
2. črc 2016

@chris_n to tu právě s holkama už nějakou dobu testujeme, protože nění nealko sekt jako nealko sekt 🙂 stejně jako normální víno jsou lepší a totální propadáky (za mě například u jiných tolik oblíbená bohemka... ble 😝 )

chris_n
2. črc 2016

@modramalina chapu... tak lahev stejne nevypiju najednou, tak jsem se nad tim nezaobírala a piju normalne alko. 🙂

olusenka
7. črc 2016

@modramalina mě zajímají ty prostřední dva. Ostatní znám a pila jsem nedávno.

modramalina
7. črc 2016

@olusenka Určitě dám vědět - mám ho v lednici 🙂 JE pravda, že být to "normální sekt" tak už dávno padl 😀 😎

rebekar
9. zář 2016

googlovala bych "nealkoholické víno" a nebo nějaký dovozci vinospolmutenice.cz/ . Nebo heuréka. Tam toho bude taky tuna i s cenami a dodáním.

herina
20. říj 2016

Ahoj, mohu jen doporučit dealkoholizované víno z vinařství Hruška - můžete si ho koupit v Praze kousek od Náměstí Mírů ve vinotéce - http://www.vinnybarrose.cz/. Sama jsem ho odtamtud měla a bylo opravdu dobré. Samozřejmě musí být vychlazené, chuť není zcela jako víno, ale není to žádný mošt, je to velmi osvěžující 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru