Necítím pohyby miminka ve 28. tt a ani jsem je necítila

snazilka_2011
23. čer 2011

Ahoj, je tu někdo, kdo je kolem 28tt skoro necítí pohyby miminka? Myslím tím po celou dobu těhu.......

veroska
27. čer 2011

@snazilka_2011 Včera o sobě maličká taky nedávala moc vědět, což mi chybělo. 😒 Já vždycky ráda koukám na bříško, jak se mi pohybuje. Když už mě kopne, tak je to furt na stejném místě vlevo pod pupíkem. Asi má nějakou svoji oblíbenou polohu, protože jak se tam roztahuje, tak mě bolí levá kyčel a tak si občas i zakulhám 😀. Už aby bylo září 😎

snazilka_2011
autor
27. čer 2011

@veroska jéé, tebe taky bolí levá kyčel?mě hrozně, poslední 3 dny fakt při každým pohybu, ale bolí mě to i před tím kloubem, tebe taky?JJ, už aby bylo září, nemůžu se dočkat!!!! Jak se bude malá jmenovat?🙂

snazilka_2011
autor
27. čer 2011

@anieanne to máš pravdu, ten strach je prostě pořád, co?☹

anieanne
27. čer 2011

@snazilka_2011 Jj, je, a už nezmizí..

sussanah
27. čer 2011

@snazilka_2011 jj presne jak pise @anieanne , muj maly je taky aktivni az moc, nekdy nevim, jak si lehnout, aby mi nerozkopl bricho 😅 Takze kdyz prijde mene aktivni den, kdy ho citim za cely den treba jen 1-2x, tak hned mam stresy, jestli je vse ok.. Kazde tehotenstvi ma holt svoje 😉

veroska
28. čer 2011

@snazilka_2011 Já už ty bolesti kyčle mám nějaký ten týden, někdy mě to chytne při chůzi a občas i ve vaně a to mám co dělat, abych se zvedla 😀 Dneska jsem byla na ultrazvuku, tak mě to zas pohladilo na duši, když jsem viděla tu svoji princezničku. Malá se bude jmenovat Sára, bylo to jediné jméno, na kterém jsem se s přítelem dokázala domluvit. Ještě se mi líbí Amélie, ale pro klid doma zůstanu u Sáry 🙂. Jaké jsi ty vybrala jméno pro malou? 🙂

snazilka_2011
autor
28. čer 2011

@veroska Já jsem dnes byla ráno taky na ultrazvuku, v noci mě zase chytly šílený bolesti v tom boku a kloubu...Naštěstí je malá v pořádku a je to prý asi tím, jak roste děloha. tak snad jo. Ale taková bolest?☹
Naše malinká se bude jmenovat Nikol, Sárinka je moc pěkný jméno 😉

snazilka_2011
autor
28. čer 2011

Tak mi dnes paní doktorka řekla, že ty pohyby můžou být míň cítit díky te placentě, která je v předu....

veroska
28. čer 2011

@snazilka_2011 Ta bolest je v pořádku. Moje mamča mi říkala, že jí taky v těhu bolela levá kyčel. 🙂 Já už jsem si na to zvykla. Stejně si myslím, že to bude ještě horší 😖 . Už teď musí být na mě venku pohled, jak se pomaličku courám a pokulhávám. Jinač taky jsi vybrala moc hezké jméno. 😎

snazilka_2011
autor
28. čer 2011

@veroska mě hrozně bolívá ne jen ta kyčel, ale celá ta lev strana i podbřišek, tak se bojím o malinkou. Děkuji, jméno u nás nebyl vůbec problém🙂

manainegduger
26. bře 2016

Já ať dělám co dělám, tak vnímám jen střevní peristaltiku. A slyšet srdce dítěte fonendoskopem? Promiňte, ale v oblasti břicha je sotva slyšet moje srdce, ale rozhodně ne srdeční činnost dítěte a ještě skrz vodní barieru. Klid maminky, miminka občas prostě prospinkají těhotenství. O to pak třeba větší ratášci s úsměvem v srdci to pak jsou 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru