Necvičily jste a těhotenství bylo v pohodě?

misx
29. říj 2010

Ahoj holky, mám dilema ohledně cvičení. Dá se říci, že jsem nikdy pořádně necvičila, kromě třeba povinnýho cvičení ve škole apod. Někdy začátkem roku jsem začla chodit na pilatese, tak jednou dvakrát týdně. V létě jsem přestala, ted se snažím chodit znova. Chtěli bysme se ted začít snažit o mimčo, a já řeším jestli to ještě neodložit, abych si ještě zlepšila kondičku. V těhu bych pak pilatese cvičit chtěla, ale většinou se všude píše, že holky co předtím necvičily, radši začínat nemají. Zase kvůli tomu odkládat snažení nechci, ale věřím, že to cvičení je hodně důležitý. Jaký máte zkušenosti vy? Je tu některá, která taky necvičila a těhu měla v pohodě? Díky.

editah222
29. říj 2010

@misx no, já jsem začala "cvičit" v těhu, teda jestli se dá těhotenské plavání považovat za cvičení a těhu jsem měla naprosto v pohodě. Tohle těhotenství nedělám nic, jen dlouhé procházky s kočárem, protože nemám hlidání a přijde mi, že je to stejné. Porod jsem měla rychlý a celkem snadný,t akže asi tak 🙂 Snad to tak bude i tentokrát.

misx
autor
29. říj 2010

jee tak to je dobrá zpráva🙂 a předtím si teda taky nebyla žádný extra sportovec a začla až v těhu? Tak budu držet palce at i tohle bude co nejsnadnější🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru