Negativní test v 11. týdnu těhotenství. Máte zkušenost?

kocourka170
30. zář 2010

Ahoj holky, máte s tím některá zkušenost. POdle poslední menstruace bych měla být v 11tt a když jsem si dělala test tak byl negativní. Je to možné v tomhle stádiu, že by byl negativní. Na posledním UTZ byl vidět prázdný gestační váček.

marketa137
30. zář 2010

To je hodně zvláštní. Sice HCG klesá v průběhu těhu ale určitě neni ngativní. kdy jsi byla na poslednim UTZ, já když měla prázdný gestační váček tak jsem musela chodit na UTZ dost často, už mě posílali i na ukončení že těhu neprosperuje, to jsme odmítla že přijdu za 3 dny a to už bylo vše ok. byla sjem dle MS 8+3 ale nakonec dle UTZ jen 6+1tt. Určitě ybch šla k doktorovi at udělá UTZ a budeš vědět víc. každopádně je to hodně zvláštní 😒

moudivlacek
30. zář 2010

to se mi taky nezda,je fakt,ze jsme si jako tehule pak uz testik nedelala,ale Hcg bys mela mit v moci porad,zasla bych na gyndu

lodicka30
30. zář 2010

No muze se jednat omzamlkly tehu. Ja osobne cekala pri druhem tehu dvojcata, nejdriv hrozny sok, a pak kdyz se clovek tesil tak mi rekli ze jedmo uz nezije. Proste se to stava i v tak,e dyl. Telo si to rozmysli.

kocourka170
autor
30. zář 2010

Já jsem byla naposledy na utz před 3 týdny a to jsem byla dle utz 5+0 a byl tam prázdný gestační váček a pak už jsem nešla a jdu až teď v pátek. Ale zase když jsem si měřila teplotu , tak jsem ji měla 37,5. A mám ji tak pořád. Klesne max. o 0,1 jednotky.

moudivlacek
30. zář 2010

tak uvidis,porad jdes zitra,tak enni co resit,ja myslela,abys to nenechala mesic plavat...budu drzet palecky,ono je mozne cokoli,muze byt i blby test...

marketa137
30. zář 2010

V bazálce se nevyznam ale je zvláštní že až na UTZ po 3tt. Ale je divné že jsi v 11tt a před 3 tt jen 5+0? nevim jak to je jinde ale u mě teda dokud nebyla srdeční akce tak se to kontrolovalo pořád 😉 . Každopádně držim palce.

kocourka170
autor
30. zář 2010

@marketa137 no já to taky nechápu. Spíš by to sedělo ke dni oplodnění. Nevím, jestli ten utz to ukazuje trochu jinak. Protože podle MS je těhotenství v podstatě o dva týdny delší, než když došlo k oplodnění. To je vlastně až po 14 dnech. No uvidím

marketa137
30. zář 2010

@kocourka170 , u mě to bylo celkově zvláštní. napřed že jde o mimoděložní pak teda váček našli a po týdnu rostl jen váček tak prý tam miminko vůbec neni ☹ a že prý mají na sále volno tak mě hned udělají revizi což jsme v pátek odpoledne odmítla. navíc mě nic nebylo a HCG rostlo ukázkově a v pondělí už bylo i srdíčko a rozdíl tam byl 14 dní, za dalších 14 dní už se týdny srovnaly takže si ymlsim že se někda loudal na cestě. protože jsme brala léky na otěhotnění takže jsme věděla přesně kdy jsme musela otěhotnět 😉 . uvidíš zítra, každopádně je to zvláštní. Doktor mě kontroloval hodně často právě i kvůli zamlklému těhu aby se to odhalilo včas. I když jsme teda v 10tt tam byla že jsem trošku krvácela tak prý že na UTZ už nic neni, tak jsem šla do nemocnice a tam na UTZ bylo vše ok. Tak na zítra držim palce at je vše ok. ještě bych zkusila jiný test, já teda testila jen na začátku do doby než něco bylo na UTZ, pak už mě to ani nenapadlo. navíc mě doktor říkal že ani rostoucí HCG neni vše 😒

kocourka170
autor
30. zář 2010

já třeba četla i diskuze, že holky neměly pozitivní ani jeden těhu test a přesto byly těhotné. Je pravda, že jsem právě před těmi 3 týdny krvácela šly ze mě i kusy. Ale jinak mi nic není a těhotně se docela i cítím. Občas mě pobolívá v podbřišku a bolí mě stydká kost a dokonce mi teče i mlíčko z prsu. Ale to mi neteklo asi 2 měsíce po tom, co jsem začala brát prášky na prolaktin, který jsem měla vysoký i rok po tom, co jsem přestala kojit. Tak to možná ani nehraje roli. Ale tu bazální teplotu mám pořád tak vysokou už 2 měsíce.

marketa137
30. zář 2010

@kocourka170 a byla jsi s krvácenim u doktora? každé krvácené v těhu je nebezpečné. Já jen trošku špinila ahned jsem šla a měla jsme hematom u miminka 😒 a poprvé jsme měla samovolný potrat takže jakmile sjme sebemín krvácela tak jsme hned šla. pokud to byla jasně červená krev tak to neni dobré. každpopádně zítra budeš vědět víc ale to krvácení by mohlo znamenat cokoliv 😒

kocourka170
autor
30. zář 2010

Jj byla, jela jsem hned na pohotovost do nemocnice a tam nic právě nenašli, jenom ten gestační váček prázdný. Já jsem tomu pak nechala volný průběh a uvidím právě zítra. Dostala jsem Ascorutin. Pak jsem si i říkala, že to možná byla i menstruace. Začala jsem krvácet asi 2 nebo 3 dny předtím, než bych ji normálně dostala.

marketa137
30. zář 2010

@kocourka170 ascorutin jsme měla taky a ještě utrogestan. Zítra uvidíš, je fakt že znamjednu co byla na IVF a test ěmla pozitvní a pak prý strašně silnou MS ale prý že takovou nikdy neměla takže to brala že je konec a kdžy šla an krev a pak UTZ tak s emimčo udrželo. Spíš je zvláštní že etst je negativní, jedině že jestli jsi hodně krvácela tak se odplavilo vše. Já před Tomíkem měla pozitivní testy, pak začli slábnout a nakonec přišla silná MS a byl konec. Další cyklus MS přišla po 32 dnech ale ovulaci sjem nai v tom cyklu neměla a další cyklus jsme otěhotněla 🙂 . Je ale zvláštní že si tě do nemocnice nepozvali na kontrolu po pár dnech 😖 , ted už je to teda jedno dkyž jdeš stejně zítra na kontrolu a bud bude vše ok a nebo doktor řekne že už v děloze nic neni a v tom případě ani revize nebude nutná což je fajn 😉

kocourka170
autor
30. zář 2010

říkali mi, že mám přijít v nutnosti, ale vzhledem k tomu, že to krvácení bylo pořád stejné, tak mi to jako nutné nepřišlo

kacci
1. říj 2010

já se obávám, že to nebude dobrý...ale nechci plašit!!!. Pokud viděl doktor prázdný gestační váček, pak to mohlo být časnější těhotenství než 5+0, na druhé straně, při určité velikosti váčku už tam něco být vidět musí - to ti musí říct doktor, jak to je. Pokud by ale těhu bylo mladší, tak testík by to měl ukázat...Některým se ukazuje negativní, ale to jen v hodně ranné fázi, protože jim pomalu nastupuju hcg. Negativní je taky později, kdy už hcg klesá, ale to je otázky tak 12-14 tt.

keckemet
1. říj 2010

Podle mne je to bud casny missed nebo afetalni tehotenstvi...............V tomto obdobi gravidity je Hcg radove okolo desitek tisic......Takze test z moci by byl jasne pozitivni......Na UTZ uz by mela byt jasne viditelna fetalni tkan, tzv.fetalni pól...minimalne, paklize jeste neni meritelne CRL.............
Je dost mozne, ze hodnoty uz klesaji a tak je test z moci uz nezaznamena....... 😢
Taky to muze byt biochemicka gravidita...Hcg meritelne v krvi i moci a v deloze nic..............
No a nejhorsi varianta je extrauterina...na adnexech nebylo nic vidno?

kocourka170
autor
2. říj 2010

Holky, tak to tím krvácením jsem teda potratila, doktor v děloze nic neviděl. Naštěstí ale nemusím jít na vyčištění dělohy, nic v ní nezůstalo. Nevadí, příště to vyjde. Nějak mě to netrápí, užívám si doma 1 a třičtvrtě starou holčičku, takže na druhé mimi nijak nespěcháme. Ono to vlastně bylo i překvápko. Vůbec jsem to nečekala. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru