Nemůžu se dočkat, až se dozvim pohlaví 🙂

gretuschka
12. dub 2011

Holky,to je dlouhy,jsem v 15.t a tesim se na dalsi prohlidku,kez by uz bylo neco videt.Nebo aspon nejaky kopanecek v brisku kdyby uz byl🙂

lusyen
12. dub 2011

@gretuschka ahojky 🙂 ja jsem taky jedna z tech nedockavych, ktere se nenechaji prekvapit a jestli cekame chlapecka, nebo holcicku, jsem si nechala prozradit minuly tyden 😉 bylo to na ultrazvuku ve 20.tydnu, takze neboj, uz jen chvilinku napinani a pokud se Ti mimco ukaze, budes vedet,jakou barvicku kupovat 😀 A ty kopanecky taky prijdou...u me u prvniho i u tohoto tehotenstvi v 18.tt., takze to uy je co by dup 😉

alca22
12. dub 2011

@gretuschka Já se také těšila na urení pohlaví. Ve 12 tt to byl jen doktorův typ tak jsem čekaly na UTZ v tom 20 tt. Já byla natěšená, že budu vědět konečně pohlaví a na jakou barvičku se mám zaměřit. Jenže miminko se nám nechtělo ukázat v celé své kráse. Dalo si ručičku mezi nožku a za nic na světě ji nedalo pryč. PAk jsem si zapaltila UTZ a mimi mělo mezi nožkama pupeční šňůru, takže zase nic. Snad v tom 30 tt na UTZ se nám už odhalí jinak až u porodu.
Tak ti přeji ať se mimi neschovává a ukáže se vám v celé své kráse 😉

spagatice
12. dub 2011

Já jsem taky nedočkavá 🙂. Na ultrazvuku jsem byla v 17+1tt a už bylo krásně vidět, že čekáme chlapečka 😉 . A pohyby jsem cítila u prvního miminka ve 21. týdnu a u druhého občas od 15. týdne a každý den od 16. týdne 😉

jajapaja23
12. dub 2011

Ahojky, my zatím nejsme ještě rozhodnutí, jestli pohlaví budeme chtít určitě znát, ale já bych se zatím nechala ráda překvapit. Přeci jen napoprvé to musí být krásný pocit vidět až po porodu! 🙂 Jinak máme 20. týden a pohyby ještě vůbec necítím! ☹ Ale aspoň se mám na co těšit 😉

gretuschka
autor
13. dub 2011

@jajapaja23
To ja obdivuju,my to nevydrzime,navic rodina je taky strasne zvedava a myslim si,ze casem bych to stejne rozpoznala z UZ.Uvidime,jestli se nam bude chtit ukazat,tak se ukaze🙂

gretuschka
autor
13. dub 2011

@spagatice
AHoj,ja jdu za tyden na UZ,to budu v 16t,tak jsem zvedava jest se nam ukaze🙂Je to me prvni,takze na kopanecky si asi jeste pockam🙂

gretuschka
autor
13. dub 2011

@alca22
Teda to je jak na schval co?Aspon budete prekvapeni,ted uz bys to vlastne mohla vydrzet az do porodu ne?🙂

gretuschka
autor
13. dub 2011

@lusyen Uz aby to bylo🙂)))

mami29
13. dub 2011

Ahojky holky, me ve 13tt rekli ze to je kluk. ale zda se mi to brzo. v ptaek (20tt) my ekli ze tak asi byli videt kulicky a dnes me ceka genetika a asi podrobny utz tak se snad konecne dozvim zda je me tuseni spravne. 😉

romcovaklarka
13. dub 2011

@gretuschka Ahoj, úplně tě chápu, taky jsem byla strašně nedočkavá 🙂 Moje Dr. si "tipla" kluka na poradně v 16tt, ale rovnou řekla, že si tím není vůbec jistá - tan její UTZ nemá moc dobrý obraz. Ve 20tt u Apolináře nám kluka potvrdili a paní doktorka vypadal, že si je jistá úplně - tak uvidím, zda se trefili 😅 Hned, jak nám potvrdili kluka, jsem musela jít do obchod a koupit aspoň něco modrého - tak jsem se spokojila aspoň s ponožtičkama a čepičkou 😉

Jinak kopanečky, nebo spíše jemné šťouchanečky, jsem cítila od 16tt, večer v posteli v leže na zádech, když jsem se na to soustředila. Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli je to ono, protože to bylo celkem brzo. Ale jak to sílilo, tak jsem se ujistila. Takže možná, že už tě brzo taky šťouchne 😵

luucia
13. dub 2011

Ahojky,
my až do pondělka pohlaví nevěděli...já byla děsně nedočkavá a zároven se toho malinko bála, pže jsem si v koutku duše moc přála holčičku 😵 manžovi to bylo jedno..jak jsme byla štastná, když nás dr nechal na UZ hádat pohlaví a já viděla kávové zrno a bylo jasno 😵 😵 😵

V minulém těhu mi dr řekla 2x, že si myslí, že je to kluk, ale není to 100% a ve 20.tt mi jiný dr řekl, že je to holčička..to bylo malinko zklamání, ale zvykli jsme si a jsem za ní štastní..jen ten první šok to malinko byl 😝

Pohyby jsem v prním těhu cítila v 17.tt a ted už v 15.tt 😉

gretuschka
autor
13. dub 2011

Nam je celkem jedno co to bude,je to nase prvni mimi,berem vsechno🙂)))Ale samozrejme do budoucna je nejlepsi mit oboji kluka i holcicku.Hlavne at je zrdravoucke..Me cekaji za tyden testy na vrozene vady,tak snad bude vse v poradku. 🙂

gretuschka
autor
13. dub 2011

@luucia Takze druha holcicka,krasne gratuluju🙂 🙂

luucia
13. dub 2011

@gretuschka děkuji 😵 😵 😵 a přeji at jsou testy v pořádku 😉

gretuschka
autor
14. dub 2011

Prave mi prisel Angelsound,z Ebay jen za 9 liber a funguje bajecne,slysim srdicko jak zbesile bije🙂

jajapaja23
14. dub 2011

@gretuschka U nás je taky otázka, jestli to takhle dál vydržíme! 😀

jajapaja23
14. dub 2011

@romcovaklarka Hmm, já ještě žádný kopanečky necítím, ale už se na ně těším! 😅

jajapaja23
14. dub 2011

@gretuschka My to máme stejně, je to naše první, je úplně podle nás jedno, co se narodí, hlavně když bude mimi zdravýýýýýý! 🙂

dlabinecka
14. dub 2011

http://www.holkanebokluk.cz/
První dcera ukázala pohlaví pouze na ,3D UTZ ve 26tt. Jinak to nebylo vidět ani ve 32tt 😝

gretuschka
autor
15. dub 2011

@jajapaja23
presne tak,zdrave a stastne🙂

gretuschka
autor
15. dub 2011

@dlabinecka
Tak to ses nacekala🙂

dlabinecka
15. dub 2011

@gretuschka Právě. nejet na ten 3D UTZ, tak to nevim do porodu. A měla jsem komplikovaný porod a nakonec to byl takový šrumec, že se mě doktor hodinu po porodu ptal, co že za pohlaví to vlastně porodil 😀 😀 proto jsem ted zkusila ten test na určení pohlaví 😉

gretuschka
autor
15. dub 2011

@dlabinecka
Tak to sis teda uzila,ale hlavne,ze jste zdravi a je vse v poradku..Jaky test na urceni pohlavi mas na mysli?To ja neznam🙂

dlabinecka
15. dub 2011

@gretuschka O pár řádků víš jsem dávala odkaz 😉 No jo, užila. Ale jak píšeš, hlavně že jsme zdravý🙂 Ted už je to jedno, Eliška řádí, já čekám daqlší mimi - vše je zapomenuto 🙂

lukyte
15. dub 2011

AHojky já jsem v 17tt. pohyby zatím necítím a pohlaví bysme se mohli dozvedět ve čtvrtek v poradně doufám že nám prcek ukaže protože jsme zvědaví jak starý Blažkový 😉 Ale to cekaní je nekonecny...

gretuschka
autor
15. dub 2011

@dlabinecka
Ja to zase nasla tady:
http://www.intelligender.com/intelligender-gend...
Jeste si pockam na UZ a kdyz si bude hrat na schovku,ze srandy zakoupim🙂Co ti vyslo v testu?Snad to bude sedet🙂

gretuschka
autor
15. dub 2011

@lukyte Ja jsem 15-5 a zatim nic🙂Jsem zvedava na UZ v 16tt jestli mrnous ukaze co ma mezi nozkama🙂Jinak to vidim na ten test pohlavi🙂

jajapaja23
15. dub 2011

@gretuschka Přesně tak, jedna známá má čtyři syny, když se dozvěděli o 4., byli v šoku, ale teď jsou za něj rádi, protože další známá má dva syny a oba mají nějakou zdravotní vadu ☹ To si pak člověk hned uvědomí, že je zdraví na prvním místě a je jedno kolik dětí rodina má! 😉

lukyte
15. dub 2011

No jako ten test pohlaví je docela drahej, takže jsme si řekli že na to prdíme...a uvidíme 😉

gretuschka
autor
15. dub 2011

@dlabinecka
Tak ja jsem si ho nakonec zakoupila,za tech 499 se to jeste da,ale tisicovky bych za to nedala..Tak jsem zvedava🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru