Nemůžu se dočkat, až se dozvim pohlaví 🙂

gretuschka
12. dub 2011

Holky,to je dlouhy,jsem v 15.t a tesim se na dalsi prohlidku,kez by uz bylo neco videt.Nebo aspon nejaky kopanecek v brisku kdyby uz byl🙂

cinky
15. dub 2011

Ahoj,
my doposud nevíme, co nosím pod srdíčkem. Další poradnu mám naplánovou až 27.4., tak tam si utz u doktorky vyprosím. Když bude mimi nespolupracovat, tak si to říct asi už nenecháme. Člověk se s tím po čase smíří.
Ale úplně nedočkavost všech chápu... Bylo a je to šílené všem okolo vysvětlovat, že to prostě nevíme.

dlabinecka
15. dub 2011

@gretuschka One je na těch stránkách právě levný 😉 Vyšla mi druhá holčička 🙂 A docela tomu věřím 😉 Jsem zvědavá, co vyjde Tobě. test mi přišel docela rychle 😉

gretuschka
autor
15. dub 2011

@dlabinecka
Ja to teda platila prevodem,tak nez to dojde a poslou to..no uvidime,stejne nebudu doma driv nez 27.tak se na to budu poradne tesit🙂A kdyz nam to nevyjde,tak je zazalujem🙂

dlabinecka
15. dub 2011

@gretuschka 😀 😀 Já to taky platila převodem 😉 Určitě to vyjde. jen dodrž ranní moč. Já byla předtím za noc asi 6x za noc na záchodě a tak byl výsledek takový nejasný. Ale ted -víc, jak týden po testování, se to ustálilo na zelené barvičce 😉

gretuschka
autor
15. dub 2011

@dlabinecka
Aha,takze nejlepe se moc nevycuravat a hned testovat ranni moc?A to si pak nechas tu lahvicku a ono se to dobarvuje?🙂

dlabinecka
15. dub 2011

@gretuschka No, oni tam píšou, že když vyjde chlapeček, tak se má čekat týden, než vyprachají všechny látky, které by výsledek zkreslovali, ale to je podle mě v případě, že nedodržíš dva dny před testováním bez sexu 😉 Určitě je nejlepší nejkoncentrovanější moč 😉 Mě k tomu vybarvení akorát napsali, at to ještě dendva nechám, že se barva ustálí 😉

gretuschka
autor
15. dub 2011

@dlabinecka
Tak super,dik za radu,no maji teda prisna kriteria,co jeste nesmis,jist,pit?🙂Jsem zvedava,jestli to vyjde,protoze o tom testu slysim poprve v zivote,tak ale aspon bude sranda🙂

rezicka
15. dub 2011

Ahoj holky,já se pohlaví dozvěděla v 16tt,dr. mi řekl holčička a napsal si to i do papírů a ve 20tt už to byl kluk 🙂 a na 200%,mám i fotku pindíka.Docela šok to byl pro všechny,ale už se těšíme.Jinak tomu testu moc nevěřím,četla jsem diskuzi,kde to holkám hodně nevyšlo nebo byl výsledek nejasný,tak jsem zvědavá,jestli vám to doktoři potvrdí... 🙂 .

monny89
17. dub 2011

@gretuschka Ahojky, tak já měla na utz ve 13tt holku, v 16tt pořád holka, ale pak najednou ve 20tt kluk 😀 A co se týká pohybů, cítila jsem od 19tt kopance... a teď skoro ve 36tt jsem ráda když je chvilku v klidu 😀

gretuschka
autor
18. dub 2011

@monny89
Ahoj monny,tak koukam,ze uz to mas za par,za chvili budes mit mimi u sebe🙂Je to dlouhe ale stejne co tech 9 mesicu?
Ja jsem zvedava,jdu za 4 dny na UTZ,ale pro jistotu jsem si objednala baby gender test,takova blbost z USA,ale pry garantujou spravny vysledek od 14 tt,tak jsem zvedava🙂))Preji hodne stesti a pohodovy porod

monny89
18. dub 2011

@gretuschka Ahojky, jojo, mám to už za dveřma, podle slov gyndr. mě to čeká za 14dní 😀 Tak jsem zvědavá... Ju, momentálně máme škytavku 🙂 Jo, uteklo to rychle, ale tak ono to není ani vlastně 9měsíců když se to tak vezme, žena se to dozví ve 2. nebo 3. měsíci a o to má to těhulkování kratší že 😀
Tyhle ty testy znám, a holky co je zkoušely nebyly nadšené, že to prý není 100% ale tak uvidíš, třeba zrovna u tebe to vyjde... 😉
Děkuji, a tobě přeji pohodové těhulkování

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru