Používáme cookies. Více informací zde. OK

Nemůžu spát - doktor mi řekl, že porodím asi dříve, jsem 35 tt

vaseli16
27. srp 2019
Ahoj holky,nemuzu spat a tak premyslim mezi poslickama 😁 Jsem prvorodicka 38tt,od 35+4 me dr strasi ze uz to muze byt zitra...No tak jsme s partnerem napjati a peclive ocekavame "TEN" naznak mamko,tatko uz chci ven 😊😊😊 no a k jadru veci,jen tak ze zajimavosti me zajima koho dr take strasil ze to bude brzy a nakonec rodil v terminu nebo dokonce az po ?😀 ja rikam partnerovi,ze nakonec me jeste bude muset honit okolo vesnice,aby jsme maleho "vysoupli" na svet 😂😂😂 on to vidi jinak a s kazdym pichnutim uz me veze 😂😂😂 no co vam budu povidat 😀😀😀ano vim,jsme kazda jina...nečekám ze mi tu reknete kdy porodim,jen si rada poctu vase pribehy s ovekavanim,kdy se miminku nakonec chtelo ven 🙂🙂🙂
moonuliik
27. srp 2019
Ahojky. Já byla v lednu 2017 na kontrole 38+4 a řekla mi. Že se uvidíme ještě za týden. No a 38+5 mi praskla voda a jela jsem do porodnice. Až 39+0 jsem porodila překvapení holčičku 🙂 (neotevira jsem se a bez vody může prcek dva dny být) 🙂 jinak taky neumím spát. Jsem teď 6+2, na kontrole jsem ještě nebyla a už po několikáté se mi zdálo, že to budou dvojčata... No potěš koště..... 😂
leniczka23
27. srp 2019
No ja chodila jako druhorodicka otevrena na 2 prsty, hlavicka nalehala po Hamiltonovi mi odesla hlenova zatka a vis jak sem dopadla😁
macinka1989
27. srp 2019
Já rodila v 35.týdnu, 10 dnů po odchodu hlenové zátky. Odešla v sobotu (radši jsem nachystala věci do porodnice, nevěděla jsem..prvorodička), v pondělí jsem pro jistotu šla k dr., ten mi řekl,ať jsem v klidu, že se nic neděje. Týden na to v úterý jsem šla do poradny, čípek držel, ale měla jsem počítat s tím, že budu rodit dřív, což jsem podvědomě tušila od začátku těhu. No a ve středu mi asi o půl šesté odpo praskla voda (podotýkám, že v nákupáku,naštěstí žádnej chrstanec to nebyl, jen po troškách odkapávala 😅) O půl osmé jsme jeli do porodnice, kde mi chtěli porod zpomalit skrz předčasnost, ale nepovedlo se 😉 Malý chtěl prostě ven, takže 23:58 byl na světě 😁 Všechno bylo v pořádku, jen byl strašně maličkatý (2,1kg a 43cm)...v červnu to byl rok, ale stále to mám v živé paměti 👶
barbora_rozek
27. srp 2019
před nástupem na MD mě strašila doktorka, že to bude dříve, vlastně celé těhotenství. Nakonec jsme absolvovala 3x Hamiltona a malý se stejně narodil až 41+1
martt
27. srp 2019
@vaseli16 Mne strašili u obou těhotenství, že se narodí dřív. U prvního mi dokonce narizovali klid abych neporodila dřív a narodil se 40+2 vyvolávaně. A mladší se narodil přesně v termínu.
vaseli16
autor
27. srp 2019
@moonuliik tak to je taky dobre 😁 to bylo raz na raz 😂 no ja jsem napnuta jak struna hrozne se tesim uz 😊😁😁
vaseli16
autor
27. srp 2019
@leniczka23 ano vim 😁 no ja mela dnes dost bolestive poslicky kazdou pul hodinu v noci no a ted zas nic 😀😀 uz jsem se tesila ze se to rozjede...vlastně uz necely tyden jsem na dva prsty maly naleha,ale tim to konci 😂😂😂
leniczka23
27. srp 2019
@vaseli16 ano..poslicky jsem mela taky..hodne..kolikrat uz jsem fakt myslela ze jedem a jsem.uz pocitala kontrakce na telefonu a pak se rano vzbudis a nic🤣🤣🤣
vaseli16
autor
27. srp 2019
@macinka1989 tak to je taky dobre 😅 tak snad takove vzruso mit nebudu 😀
vaseli16
autor
27. srp 2019
@barbora_rozek no ja doufam ze nas synek pujde dobrovolne no 😊 boli Hamilton??
vaseli16
autor
27. srp 2019
@leniczka23 presne 😀 ja teda jeste po pocitani na tel nesahla,ale uz jsem doufala ze je to ono,ale nebylo 😂 tak uvidime jak dlouho me bude to.ditko napinat a jestli jeste nebudu jezdit zadkem po schodech jak se rika 😂😂😂
barbora_rozek
27. srp 2019
@vaseli16
nebolí, ale je to trochu nepříjemné. Dvakrát mi ho udělala moje doktorka a bylo to nepříjemné a nepomohlo to, potřetí mi ho udělali v nemocnici, já o něm skoro ani nevěděla, že už to proběhlo a na druhý den na večer se porod rozjel. Nevím zda to přikládat tomu Hamiltonu nebo jen nastal synkův čas
michalelka
27. srp 2019
@vaseli16 podle doktorky jsem měla rodit každou chvíli a Jonáš si počkal přesně na termín.. 🙄😂 Poslíčky jsem měla často od 38tt, ale vždy zabrala horká sprcha 😛
andrea2016
27. srp 2019
U prvni hrozici potrat/porod nekdy od 22tt, u druheho od 26tt a u tretiho jsem lezela na udrzovani od 20tt.U vsech bez cipku a s vytvorenou nalevkou. Prvni vyvolavana pro prenaseni, druhy asi tyden pred terminem, ale ten porod vyvolal tenkrat sok. Deda mi pustil kocarek s tou nejstarsi a ona sjela se schodu. Stalo se to odpoledne a vecer uz jsem sla do porodky. A u tretiho vyvolavany porod dost pred terminem, kvuli suspektnim zaznamum a spatne placente. Uvidime, dokdy vydrzime ted 2v1.
vaseli16
autor
27. srp 2019
@andrea2016 ty brdo,klobouk dolu...neměla jsi to vubec snadne...tak at vydrzite co nejdele!😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli