Neschopenka v těhu a dodržování vycházek. Jak to řešíte?

Ahojky nevesty, jsem 27tt a doktor me nechal na neschopence (az do porodu), s tim, ze mam psane vychazky...nechapu, kdo tohle vymyslel, protoze kazda tehulka by preci mela mit moznost se jit projit, kdyz ma chut a je ji dobre a ne si neustale hlidat cas, rovnou me dr upozornil, ze at si neplanuju zadny vikendiky, ze chodi kontroly i o vikendech, at sem doma 😞 jako je mi jasny, ze muj dr s tim nic neudela a tak by me zajimalo, vy tehulky, co jste domka na neschopence, jak tohle resite? dodrzujete presne casy vychazek? byla u vas uz kontrola? asi to nejde nijak obejit, co? 🙂
diky za kazdy inficko a pekny vikend vsem 😉
absintka19
21. lis 2017
@pavlin888 max 6hod.
pavlin888
21. lis 2017
Diky za info,ja nemam v umyslu nekde trajdat,jsem na rizikovce a musim jen lezet,doufam ze při pristi kontrole uz bude vse ok a teda nejak se s mudrou domluvim,snad me necha se vdat 😉
eviicka
21. lis 2017
@pavlin888 někde jsem četla, že na vlastní svatbu je výjimka, ale opravdu nevím jestli je to pravda. Asi bych si zkusila zavolat (nebo napsat mail, ať je to písemně) přímo na sociálku. Když nebudeš konkrétní...
pavlin888
21. lis 2017
Jo výjimka je v práci, ze ti musí dat volno. No dozvim se 7meho od doktorky co a jak.
pavca1982
21. lis 2017
Mě doktorka řekla, že kdyby něco mám jí zavolat a ona už to nějak vysvětlí.Takže jsem chodila kam a kdy jsem chtěla😉
eviicka
21. lis 2017
@pavlin888 ne já právě četla článek, že i z PN. Vdávala jsem se ve 20tt,
takže jsem se zajímala (nakonec jsem na neschopence nebyla, takže jsem to nedořešila).

Začni psát odpověď...

Odešli