Neshodnem se na jménu. Jaká je ta nejlepší cesta?

polakovakl
14. led 2022

Prosím vás, jak jste se dostali k výběru jména? My jsme se shodli jen co jsme se poznali, ale každý s představou odlišné gramatiky. Od te doby nejsme schopný se domluvit. Padlo x variant a podobná jména. Nakonec jsme se shodli na odlišném kompromisu. Měsíc do porodu a zase se to překopává 😂🤦‍♀️. A vybrat jméno po porodu prý nepřichází v úvahu. Jaká je ta nejlepší cesta? Vzít kalendář a škrtat?

jjasmina
15. led 2022

@polakovakl u nás by rozhodně jiné jméno než je České neprošlo

marselina
15. led 2022

@polakovakl taky to u nás nebylo snadné. Nejdřív jsme věděli jaká chceme jmena pro holcicku i chlapečka. Pak manzel začal s tím, ze by mohl mít syn jméno po něm, to jsem nechtěla,nemám rada když se dává jméno po rodičích.
Navrhla jsem ať ma teda syn dvě jmena druhé po něm, to manzel nechtel tak jsme nakonec do papíru napsali naše prvotní vybrána jmena.

vitezove
15. led 2022

@veroniquecz no ovlivnim, když se tak nebude jmenovat 🤣

zuzkaasteli
15. led 2022

@polakovakl jedna moje znama dala Helenku a priznam se ze se mi to libi,ja o ni nikdy neuvazovala

codal
15. led 2022

Ještě Evelína, té by se taky mohlo říkat Eli...

veroniquecz
15. led 2022

@vitezove jedině tak 😅

veroniquecz
15. led 2022

@vitezove jinak teda zmrsit se dá každé jméno 🤦

polakovakl
autor
16. led 2022

Díky všem, na návštěvě u rodičů se listovalo kalendářem a manžel skončil u Anežky a Amélie 😂 tak jsem sama zvědavá jak to nakonec dopadne…

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru