Nevolnost nonstop. Co myslíte?

24. bře 2023

Zdravím ženy, kdy vám začaly nevolnosti v těhotenství... Nebo spíš by mě zajímalo zda to co se mi už pár dní děje lze považovat za nevolnost?! Jsem 6+6, těhotenství potvrzené, srdíčko ❤️. U první dcery jsem nezvracela ale bylo mi těžko a zácpa. Teďka tak týden mám neskutečný knedlík v krku ale jako že celý den. Žádná ranní či večerní nevolnost ale celý den si připadám jak na houpačce. Nezvracím ale když se hodně nadechnu venkovního vzduchu či jen otevřu lednici tak mě úplně kopne. Přesto mám neskutečný hlad a jim. Po jídle zase mi je zle a těžko 😶...v závěru dne průjem jak 🐷... Tak si říkám zda je to nevolnost či se mi rozjíždí nějaká střevní blbost 😶😶

autor
24. bře 2023

Zapomněla jsem dodat, že mě i tíží žaludek a mám pocit, že budu prostě každou chvilku zvracet 😶

mishka87
24. bře 2023

Já měla žaludek na vodě až do 20tt, kdy lusknutím prstu přestaly potíže ze dne na den. Musela jsem se nutit k jídlu i pití. Občas mi rychle klesl tlak a běžela jsem zvracet. Jo a začalo to cca v 5 týdnu potom, co jsem to přehnala s černým pivem a nevěděla, že jsem těhotná.

emillyhk
24. bře 2023

Mě bylo takhle nonstop zle celý první i druhý trimestr 🙈
Poprvé jsem zvracela až po zázvorovém lízátku proti nevolnosti 🤦‍♀️😂 Potom už jen většinou v noci nebo když jsem byla unavená (ehm, spíš jsem měla pocit, že jsem vyčerpaná jako bych uběhla maraton, ale jsem došla volnou chůzí 200 m na bus 🤦‍♀️).

zmrzlinka
24. bře 2023

Je to hold jinej stav.Ja jsem se prozvracela až na kapačky....

slecnami
24. bře 2023

Mně bylo nonstop špatně až cca do 18 tt, pocit na zvracení, těžko mi bylo, krkala jsem jak starý námořník...pořád jsem ležela, nebo se motala...a jediné, co pomáhalo, bylo pořád jíst po malých dávkách, ale fakt furt...a různý věci jako utopenec se zmrzlinou a takové lahůdky...a studený, všechno hodně studený... Prostě jiný stav 🥰

eiliko
24. bře 2023

Já měla u druhého těhotenství nevolnosti od 7. týdne až do porodu 🤦🤦🤦 po prvním trimestru to sice bylo už snesitelnější, ale i tak to stálo za to

abigail123
25. bře 2023

Jsem v 7tt a je mi neskutečně zle. Pocit na zvracení, knedlík v krku, průjem minimálně 3x denně a jakmile nastane pocit hladu je to v háji úplně. 😁 Po jídle mi je těžko, ale jíst prostě musím, je to lepší než být hladová. I když na jídlo chuť moc nemám. 🙈
Modlím se, ať už to brzy ustane nebo se zblázním. 🙄

reparador
25. bře 2023

Mne je bohužel spatne pirad a to jsem 34tt… uz jsem z toho zoufalá, bud zvracim, nebo je mne slabo, nejsem schopna nic dělat… no hrůza

lilian2111
25. bře 2023

Může být. Mě bylo blbě do 8 měsíce

skurinka
27. bře 2023

Me bylo blbe do 5mesice jako celej den katastrofa. Pak to prestalo a v 9mesici opet zacalo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru