Nízké HCG, jen 119. Setkaly jste se s tím?

alisi001
12. dub 2011

ahoj potřebuji poradit dnes mi doktor řek že mám moc nízké hcg jen 119 a že se asi jedna o mimoděložní těhu mám z toho strach ve čtvrtek jdu na kontrolu a pokud hcg nebude kolem 3000 tak nastup do nemocnice setkala jste se s tim nějaká děkuji za odpovědi

puckal
12. dub 2011

Ahojky, záleží, jaký jsi den cyklu, nebo v kolikátém by jsi měla být týdnu....jinak nelze soudit, zda to je málo či hodně.

fim
12. dub 2011

Také jsem měla nízké HCG a podezření na mimoděložní, pravda, že mě navíc bolelo děsně břicho.... a tak mě Mudra hnala okamžitě do nemocnice a tam mě hlídali každý den utzkem. Takže se mi zdá vláštní, že když Mudr toto podezření má, tak že tě nechá jen tak čekat do čtvrtka. 😅 To může být taky pěkně nebezpečný. 😔
A mmch, bylo to přesně před 3 roky a 2 měsíci, takže když se podíváš ke mě do pasu, tak zjistíš..... 🙂 😉 Nakonec jsem jen těhu poznala příliš brzy 😉

honzulka
12. dub 2011

Já ho měla na začátku taky hodně nízké (dokonce ještě míň než ty..115,2..🙂)a podezření na MD a je z toho Terinka... 😵 Pokud nemáš žádné potíže,bolesti břicha ,pocit na zvracení apod.tak vydrž,třeba jsi opravdu jen malinko,na začátku.....Ale taky se divím,že při tomto podezření tě nechají v klidu doma..mně taky chtěli nechat v nemocnici,ale vzhledem k tomu,že jsem bydlela 5 min od nem.tak jsem zůstala doma...Chodila jsem taky ob den na odběry a na UZ...Tak držím pěstí.. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru