NT+ Brno Veveří nebo Orlí?

makiska1
6. srp 2019

Ahoj holky, prosím o Vaše zkušenosti s NT+ ve 13tt, zda jste byly na Veveri např. u dr.Vlasina nebo na Orli. U dcery jsem byla na Veveri a teď hodně čtu chválu na dr.Dvoraka z Orli... díky za postřehy!

nik1
7. srp 2019

@makiska1 Ahoj, dr. Dvořák je jistě odborník, ale myslím, že těhotné "nedělá". Já byla u dr. Sukupové a bezva. Certifikaci má a všechno pěkně ukázala. Pečlivá byla taky. Fotek mám mraky. U Dr Vlašína jsem byla na druhém screeninku v prvním těhu. Nemusí mít vždycky dobrou náladu, ale kapacita je. Když půjdeš na Večeří, tak screening nedělá jen Vlašín. A když se tomu jinému lékaři něco nezdá, volá ho na konzultaci.

vevebubu
7. srp 2019

@makiska1 Ahoj. Na Orlí dela screeningy dr. Janča. Odbornik je to taky, vysetreni u neho je zabavne 🙂

janylu
7. srp 2019

Na vyšetření jsem byla u obou a ani s jedním neuděláš chybu. A Dr. Janča navíc velký sympaťák.😊

hanulkaha
7. srp 2019

Chodím na Orlí... Dr.Janca je muj gynekolog, je sympatak, peclivy, jiste ma mnohaleté zkusenosti, ma certifikaci provadet NT screening a navic je zábavný, velice zabavny 😁
Na 1.screeningu jsem byla u Dr. Sukupove, ktera se s Jancou strida, take ma certifikaci k NT screeningu a take je velice prijemna, mila a vse krasne vysvetli, ukaze...
Zalezi i na tobe, ke komu radeji chodis, dr. Sukupová je mladá zenska, dr. Janca pán v letech...😊

makiska1
autor
7. srp 2019

Děkuji za postřehy... asi se objednám zase na Veveri, minule jsem se právě objednávala přímo k Vlasinovi, tak pujdu znovu k němu...

krupka3
29. zář 2019

Byla jsem u Vlasina 2x a nemenila bych. V pristim tehotenstvi se k nemu chystam znovu.

makiska1
autor
2. říj 2019

@krupka3 také jsme nakonec byli u něj 😊 jen teda pozor, když jsem se objednávala, výslovně jsem požádala o vyšetření u něj, ale nebyla jsem k němu objednana! Naštěstí tam byl a vzal mě... tak jen pro info, raději 3x zdůraznit....

krupka3
2. říj 2019

@makiska1 jojo, je to docela mazec se k nemu dostat... Ja pokazde vyslovne upozornovala, ze chci jen k nemu, a vzdycky me objednali az posledni mozny den screeningu, jak byl vytizeny..