Obrovský nárust kg v těhotenství. Máte stejný problém?

madormi
2. čer 2011

ahojte holky, vím, že o hubnutí a tloustnuí je tu spousty témat. ale poslední dny mám skoro depku z toho jak hrozně tloustnu. Jsem v 28 týdnu těhu a mám nahoře 13,5 kg to mi přijde strašně moc na to, že do termínu zbývá 12 týdnů. Už před těhu jsem nabrala( jakmile jsem začla zobat femibion ani jsem se nenadála a 3 kg byla nahoře. Začínám se bát jak budu vypadat za měsíc dva. Máte taky někdo stejný problém, myslím tím takový skok v kilech, případně ty co to mají už za sebou a tolik nabíraly, jak to pak šlo dolů? Mám pocit že poslední dobou mi to skáče tak 1,5 kg týdně a to mi přijde moc ☹ a z vašich zkušeností jak jste nabíraly poslední měsíce nejvíc nebo se to naopak ustálilo a už to nebyly takové skoky? děkuji moc za každou zkušenost 🙂

petrajavor
7. čer 2011

@romcovaklarka jé 😀 děkuju,to doufám,šaty si nechávám šít krajkové na zakázku. Jen abych ve svatební den nebyla větší než ženich. No jsem zvědavá jak porostu...jestli se můžu zeptat kolik si přibrala do teď?

madormi
autor
7. čer 2011

@petrajavor tak svatbu posuň na dřív 🙂

romcovaklarka
7. čer 2011

@petrajavor 32 kilo 😅 A při svatbě jsem měla 88. Jestli jsi registrovaná na beremku, tak se koukni ke mně do alba a to jsem BYLA větší než ženich - asi o deset kilo 😀 a myslím, že to zas tak nevadilo... jako jo, éterická bytost jsem teda nebyla 🙂 ale i tak jsem si svatbu hodně užila a s fotkama jsem taky spokojená... asi hormony no 😀

petrajavor
7. čer 2011

@romcovaklarka jo jsem máme tam albíčka i drahý má svoje 🙂 toš to se mrknu...mít 88 kg tak mi do ženicha bude ještě něco chybět 🙂 tak myslím si,že těhulka je krásná vždycky i v pytlu od brambor...jen mě občas z té představy,že se nevejdu do dveří hrká 😅

petrajavor
7. čer 2011

@romcovaklarka jóóó tebe z fotek znám 😀 byla jsi krásná nevěsta 🙂

romcovaklarka
7. čer 2011

@petrajavor Jé děkuju 😵

Ale jo, já jsem taky měla pár chvil, kdy to na mě padlo, jaká jsem veliká... ale jen asi dvakrát nebo třikrát, bylo to třeba, když jsme se procházeli kolem výloh s oblečením a tam všude ty figuríny o velikosti 34-36 a přes ně se ve skle odrážím veliká já 😀 ale mám skvělýho manžela, který mi říká, jak mi to sluší a jak miluje ten můj velikej pupík, a pak se taky těším na prcka, mazlím ho pořád přes břicho, hladím ho a povídám mu a jsem spokojená 😵 A počkej po porodu až budem hopsat kolem miminek, tak to bude dolů lítat samo 😉

petrajavor
7. čer 2011

@romcovaklarka no to doufám...to já když doma "brečím" že jsem veliká a budu ošklivá nevěsta tak můj hladí bříško říká mimíšovi,že mi zase hrabe a jak nám to bude slušet...no drahý ví všechno nejlíp jelikož přes google všechno hledá a zjišťuje,pak je chytrý jak rádio 🙂 na argument budu tak tlustá že nás ve svatební den ani neuneseš říká že s náma bude posilovat 😀 když chytnu jednou za čas tuhle náladu jsem na odstřel...ale drahý je úžasný 🙂 já už chci listopad 🙂

romcovaklarka
7. čer 2011

@petrajavor No vidíš, jsou to zlatíčka ti naši chlapi 😵 Tak ať se miminko i svatba vydaří 🙂

petrajavor
7. čer 2011

@romcovaklarka děkuju 🙂 snad ano 🙂

marketnieuw
7. čer 2011

@petrajavor
@romcovaklarka
holky, prisla jsem vas podporit 🙂
ja nabrala 24kg a 7 tydnu po porodu uz mam 19 dole 😉

yanish
7. čer 2011

Holky, se zájmem a trošku i úlevou jsem si přečetla vaše dojmy a zkušenosti....nad svým tělem, který se teď chová jak cizí taky pořád dumám...jenže já jsem fakt na začátku, v 9 tt a už jsem přibrala (nevím kolik, páč nemám váhu). Prsa jsou jasný, a pořád mám nafouklý břicho - ať je najedený nebo ne. Teď ještě musím kvůli špinění ležet, tak to půjde nahoru "s požehnáním" 😝 No, a stejně jako vy mám pocit, že jím furt stejně - naopak jsem se vyhecovala k ovoci, na který jsem si dřív ani nevzpomněla.

Přiznám se, že se těším, až bude aspoň vidět těhu břicho a budu mít viditelné alibi - teď jsem jen ztloustlá a nikdo nic neví......chjo.

No nic, všem nám držím palec, ať to umíme hodit za hlavu a jsme těhule v pohodičce 🙂

bluemchen
7. čer 2011

Holky, tak ja nabrala 35 kilo - a dole mam 21 a jsem 5 mesicu po porodu...

romcovaklarka
7. čer 2011

@yanish Vím, co myslíš - taky jsem se nemohla dočkat velkého pupíku, aby bylo vidět že jsem těhotná a ne tlustá 😀
@bluemchen Jé tak to jsou dobré zprávy, budu taky doufat 😵

madormi
autor
7. čer 2011

@romcovaklarka já pupík měla jasný od 10 tt tak ani nikdo nestačil mít kecy že jsem tlustá hned poznali že to asi je jinak 🙂

bluemchen
7. čer 2011

@romcovaklarka ja jsem byla relativne akorat - pri vysce 174 72-76 kg, podle toho, jak jsem jedla... prestala jsem kourit, tak to podle myho slo jeste jednou tak rychle nahoru... Tech 20 kg jsem shodila v sestinedeli a od te doby jen kilo - kojim jeste a tedy uprimne receno zeru - zrovna si rikam, v srpnu jedeme na dovolenou, tak nejakych 8 kg musim shodit

bluemchen
7. čer 2011

jo a brisko mi vykouklo taky snad v 8. tydnu

ustarana
8. čer 2011

Ahoj holky, ja som v tehotenstve tiež pribrala 20 kg, v porodnici som nechala 12, a za 7 týždňov doma len 1,5 kg 😒 . Ale dúfam, že sa to rozhýbe smerom dole, až na seba budem mať trošku viac času.

martaska78
8. čer 2011

Ahojky, já při prvním těhotenství přibrala 23 kg a po šestinedělí jsem neměla ani kilo navíc (kromě strašně vytahané kůže). A u druhého jsem přibrala "jen" 17 kg po porodu jsem zhubla rychle, ale teď mám zase o 4 kg víc 😖 . A pupču jsem měla také hned vidět, v nějakém 7 měsíci mě už lidi posílali rodit 😀 a jestli prý nepřenáším 😀 . Hezky si bříško užívejte, ono to potom jde rychle dolů. 🙂

noheli
10. čer 2011

Taky jsem nešťastná z toho jak moc přibírám ☹ jsem teď v 26. tt a mám nahoře 11kg. Nejhorší je na tom, že přibírám úplně všude a přitom bříško mám v porovnání s kamarádkama daleko menší než ony a to jedna přibrala teprve 2 kg a druhá 6kg. Tak jsem moc ráda, že jsem narazila zrovna na tohle fórum a že na tom nejsem sama. Přeju všem krásné a bezstarostné těhulkování 🙂

madormi
autor
10. čer 2011

@noheli asi nás všechny uklidňuje, že nekynem samy 🙂 já právě mám kolem sebe tak dost těhulí co jsou déle než já a mají třeba plus 6 kg nebo tak 🙂

kalo
10. čer 2011

@noheli Tak to je jasný chlapeček 🙂 U holčiček se přibírá jen břicha a při klukách do celého těla...Jsem na tom taky tak!!

marketnieuw
10. čer 2011

@kalo tak to u nas neeee, ja taky pribirala vsude, bricho nejak obr velky nebylo a je to holcicka 😀
ja myslim, ze je to spis naopak 🙂

cernalu
10. čer 2011

@marketnieuw
@kalo
taky myslím, že u kluků je hlavně břicho, teda aspoň to každý říká, já teda kynu všude ale břicho mám parádní 🙂

madormi
autor
10. čer 2011

@kalo tak to bych netvrdila, já čekám holčičku a přibírám všude 🙂

noheli
10. čer 2011

Tak u mě to asi platí, čekám chlapečka a taky to rozhodně není žáden prcek v 25. tt měl 800g 😉

cernalu
10. čer 2011

@noheli já jsem dneska 28+5tt a váží 1520g takže taky žádnej drobek 🙂

giselka
10. čer 2011

ahoj holky, já jsem v prvním těhu nabrala 23 kg, zhubnout se mi podařilo jenom 14, podruhé to bylo podobně, 25kg nahoře a zhubla jsem jenom 15 😒 Takže dohromady mi zůstalo přes 20kg 😠 Kojením jsem rozhodně nezhubla ani deko. Ale je fakt, že jsem furt žrala, teď už to snad půjde aspoň trochu dolů 😎

noheli
11. čer 2011

@cernalu Tak to jsem zvědavá kolik ten váš drobeček bude mít až se bude chtít kouknout na svět 😉 Právě kamarádky co tak málo přibraly mají daleko menší miminečka než je ten náš, už ted mě děsí pomyšlení že budu rodit nějakého otesánka 😀

martankas
11. čer 2011

Ahoj,tak já nabrala 20kg. Oba s manželem jsme vysocí,i podle utz nám říkali,že budeme mít velké miminko a nakonec Laurinka měla přesně 3kg a 49cm. V porodnici jsem nechala 10kg,tak doufám,že těch zbývajících 10 dostanu nějak dolů 😉

cernalu
14. čer 2011

@noheli já snad radši zvědavá nejsem 😉 , dnes mi doktor říkal, že bude asi po manželovi, ten je vyšší ......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru