Od kdy jste kupovali výbavičku?

adela27
21. říj 2013

Ahojky, jsem ve 24.tt a čekáme chlapečka (pan doktor je teda o tom pevně rozhodnutý). Máme už dcerku - 3 roky a vše jsem si po ní shovávala, teď minimum využiji a tak přemýšlím, že věci prodám a nakoupím za ně pro kluka. Od kdy by jste tak učinily? děkuji mc za radu.

davele
21. říj 2013

ahojda já už bych pomalu nakupovala🙂)) JÁ ČEKÁM NA ČVRTEK AŽ SE DOZVÍM POHLAVÍ A PAK HURÁ DO OBCHODU🙂))

caboonek
21. říj 2013

Ahoj, ja jsem zacala od velkeho UZV ve 20tt., nejprve vybavickou, ale uz mam i kocarek 🙂

vashaa
21. říj 2013

Tak já jsem asi nějaká zabržděná, jsem v 28. týdnu a mám jen pár věciček na oblečení. Postýlku mám ještě svoji a nějaké oblečky dostaneme po neteři, ale jinak nic. Vrhnu se na to, až budu na mateřské. Snad nebude pozdě 😀

maudn
21. říj 2013

u prvního asi hned pár kousků pro radost (nemohla jsem si pomoct) u druhého na doplnění toho co nemám od 20. týdne, to už jsem byla střízlivější, ale je nutno podotknout, že jsem prvního rodila předčasně, takže bych opravdu začala od 20.týdne, aby bylo vše nachystáno ( i když čas skrz inkubátor byl)

monouch
21. říj 2013

no, tak já jsem asi magor, ale nakupuji už teď 🙂 dokud chodím do práce a mám na to peníze.. takže postupně. Sestra má dvě holky, tak mi radí co budu potřebovat a co ne 🙂
Jinak dnes mi potvrdili kluka! A vyloučili D.S. takže mám i větší chut do nakupování oblečení 🙂

evabed
21. říj 2013

První kousek oblečení jsme s manželem koupili po utz ve 20tt. Byla to taková malá odměna za to, že je vše v pořádku. Ostatní věci jsme začali řešit až po 26tt.
Je ale pravda, že některé věci jsme podědili a tak na nás pár věciček čekalo u švagrové (pár oblečků) nebo ve sklepě (postýlka), vše jsme ale převzali až po tom 26tt.

betysek
21. říj 2013

Já jsem nakupovala asi od 20tt u první dcery, kupovala jsem neutrální věci, protože pohlaví bylo překvapení...U druhého mimča taky bylo překvapení, ale byla jsem rozhodnutá, že když to bude kluk, tak klidně bude nosit věci po první, moc neřeším to, jestli navlíknu na holku modrou mikinu....🙂

klaire22
22. říj 2013

já jsem si počkala, až jsem zjistila, co čekáme. Doktor nám to tenkrát řekl, když jsem byla v 17tt, takže od té doby jsem se do toho pustila naplno 🙂

hudala
23. říj 2013

My jsme brzo věděli že je to holčička a když nás ujistili a podruhé tak pak jsme začali nakupovat holčičí věci, ale ty neutrální jsem po kouskách kupovala už asi od 3 měsíce 🙂

luciemarcan
17. lis 2013

Ahojky všem,
jsem v 15 týdnu těhotenství a už mám takové nutkání si pomalinku nakupovat jako třeba plínky, kosmetiku a tak...... ale z druhé stany poslouchám většinou od těch starších že se to nedělá a nesmí a tak dále. Né že bych patřila k těm lidem co jsou pověrčivý ale kdo mi tedy řekne kdy je ten správný čas???? 😲 😲 😲
Hezký den 🙂

jija
17. lis 2013

Ja nakupovala az jsem byla v takovem tydnu, kdyby v pripade problemu mimco zachranovali, ale jen minimalne vetsinu az tak mesic predem'a'spis nez nakup to bylo'vybaleni veci od kamaradek po detech a pohlavi jsme nevedeli a ted jsem jeste nevybalila'nic,'cekam az manzel'uvolni skrin🙂

86radka86
17. lis 2013

ahoj,
začala jsem nakupovat po výsledkách z plodové vody, takže po 24. týdnu a šlo to ráz na ráz.... vše až na kočárek jsem měla doma (látkové plínky jsem nakupovala už od 12. týdne) ... postýlky jsem měla připravené už někdy od 37. týdne - kdyby náhodou 😀, ačkoliv jsem věděla, že budeme mít chlapa, tak jsem kupovala vše v neutrálních barvách (chceme ještě holčičku - jestli tam teda manželovi vůbec lítá 😀 ) a stejně zjistíte po příchodu z porodnice, že Vám spousta věcí chybí 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru