Od kdy jste měly těhotenské příznaky?

reninecka17
12. črc 2010

Od kdy se vám projevili [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | první příznaky těhu]]?Ať už jakékoliv?

vcelka12
11. led 2018

Ok dekuji za informaci, je mi 33let jim neuvěřitelné kombinace jídla ale je mi fajn po nich. Včera jsem byla u lékaře skrz nachlazení tak jsem mu hned řekla že už chvíli nejsem ve své kůži že něco se děje tak hned krev a zítra mám jít na výsledky. Já bych byla ráda moc 😊

vcelka12
13. led 2018

@sarkoc ahoj, zkoušela jsem už včera test a zatím negativní. Už od čtvrtka mě furt bolí v bederní páteře stále břicha jako na příchod MS ale jen jsem slabé dnes začala spinkat slabě nahnedle barvy. Furt bych jen spala. V pondělí mám volat na výsledky krve. Tak doufám že se zadarilo i když neplánovaně 😊

biedronca
13. led 2018

@vcelka12 a oni brali krev ina HCG? rekla bych ze kdyz začínáš lehce spinit nahnedlé barvy, to je klasické rozjíždění MS a kdyz byl TT negativní tak by to sedelo. Zkus treba zítra TT.

vcelka12
13. led 2018

@biedronca ano i na hcg brali krev. MS mám až týden až týden a půl dostat je dnes 12 dni po

biedronca
13. led 2018

@vcelka12 dnes je 12DPO jo? No to by klidne mohlo být i uhnízdování.

vcelka12
13. led 2018

@biedronca jedu tři směny provoz a nikdy jsem ne bývalá unavená ne na tolik že bych musela furt spát minuli týden jsem náhle začala chodit častou na WC zamotala se mi hlava a začala jsem být furt unavená. Začalo mě občas ne stále pobolivat v podbřiškujako na MS a od neděle jsem začala jist takové kombinace jidel co jsem vůbec nejedla. Musím furt jist mám pocit že nejsem najezena a nálady se mi mění jak ponožky. Bývalá jsem klidná a teď v týdnu bouchnu i kvůli drobnosti co se mi nelíbí.

kaitinka
13. led 2018

Krasny vwcer vespolek 🙂 nechci delat plane nadeje, ale rada bych znala vas nazor: dnes jsem 5 DPO. Vcera behem odpoledne me nekolikrat chytla slabsi krec do podbrisku, ale vecer uz nic. Dnes mi v podbrisku picha, hlavne kdyz sedim v mirnem predklonu a sem tam krec.. Nevite cim by to mohlo byt? Dekuji za nazory

kristynka2500
22. srp 2019

@kaitinka dobrý den mám to podobne... Jsem nafoukla.. Plodne jsem měla 24. 7... Cca před týdnem mi začalo být divně... Jenže těhotenský test byl pozitivní i když tam ta čárka byla malinká ale byla tam... Byla jsem na gynekologii a prý tam nic nevidí... Tak mi vzala krev a v pondělí si mám volat... Jenže jsem nafoukla, dnes jsem trochu spinila.. Menstruaci mám dostat až 4.9....
Proto když jsem dnes začala spinit tak jsem si myslela že jsem to jen dostala.. Ale jsem unavena... Břicho mi trochu nafouklo.. Bolí mě jako kdybych to měla dostat v podbřišku mě bolí jako blázen.. Nevím co mám dělat

suromana
22. srp 2019

@kristynka2500
Co dělat? Čekat 🙂
Gynekolog tam takhle brzo opravdu nic vidět nemůže.
Já měla v raném těhotenství také silné menstruační příznaky.

carolineg1
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru