Od kdy jste měly těhotenské příznaky?

reninecka17
12. črc 2010

Od kdy se vám projevili [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | první příznaky těhu]]?Ať už jakékoliv?

kbenesova
11. srp 2016

Dobry den nevim jestli to zrovna do tehle diskuze patri ale od minuleho ctvrtka se snazime o dite a je to kazdy den chtela bych se zeptat kdy si udelat test mam po mesickach.

zuzinka6
11. srp 2016

já 2dny před MS bolavý prsa, ale s rozdílem, že i dost nabyly...břicho tvrdý jak se zácpou a plynatostí a pak nepřišla MS.

cukricek123
11. srp 2016

Já nateklé prsa a bolavý podbřišek, ale myslela jsem, že to je z MS. Potom čistě nevolnosti až asi 2týdny po zjištěných //.

odula
11. srp 2016

Me zacala palit zaha a byt nevolno cca 10dni dpo... . Možná to k tomu nebylo, ja si myslim ze jo, pže co následovalo cca za tyden (a vlastně se sem tam ještě ozve) to uz nechci zažít. 😀

lenuplinka
11. srp 2016

Tak to jste to zjistily všechny dost brzo... já až v 7. týdnu :D přestalo mi chutnat kafe, měla jsem chuť na sladké 🙂 jinak jsem nic nepozorovala, ale já jsem se teda vůbec nepozorovala 😀

odula
11. srp 2016

@lenuplinka no, ja nepoznala ani prvni ani druhý. S prvnim jsem lecila rýmu slivovici 😀

lenuplinka
11. srp 2016

@odula taky jsem požila a né jednou, než jsem to zjistila a Terezka je v pořádku 🙂 kdyby to bylo tak, jak všude uvádí, jsme všichni z 90% postižení 😀

cukricek123
11. srp 2016

@lenuplinka já si taky dala 5 panáků zelené, když jsem byla asi ve 4tt. Nemyslím si, že by to nějak ovlivnilo zdraví.

alischkar
11. srp 2016

První příznak byl týden před vynecháním menstruace - na návštěvě mě začala děsně bolet záda, bolest vystřelovala přes zadek dolů, nemohla jsem ani sedět, musela jsem 20 minut stát u okna 😀 No a když jsem šla na záchod a po 15 minutách jsem musela zase, začaly se mi kámošky smát, že jsem v tom 😀
No, byla jsem 😀 A tu bolest zad mám víceméně až doteď (aktuálně 17tt), jinak bych si to s tím ani nespojila.

lenuplinka
11. srp 2016

@cukricek123 přesně 🙂

dome
6. zář 2016

Zdrejme budu za blba ptam se za kamaradku muze byt projevem tehotenstvim i prujem ? Kamaradka nemela cely srpen mesicky ..ted posledni dobou se citi ospale poboliva ji hlava a vcera vecer chytla prujem az do pul 4rano ..nevim jak je na tom ted ..neptala sem se ji myslim si ze je to nejaka ta vyroza ja osobne kdyz sem byla tehotna jsem nemela skoro zadne priznaky jen se mi udelali skrane :D ale to az ke konci tak nevim asi su blb :D nejsem gynekolozka ..dik predem za odpoved

lenuplinka
6. zář 2016

já teda měla opačnej problém :D

dome
25. zář 2016

Trd nevim jesi to muzu sem napsat nebo jinam pisi za sestru tedv zari mela mela MZ a to ji pak skoncilo a na druhy den mela poh. styk a on to doni vytrepal muze byt nebo nemuze byt tehu?

coccinella
29. zář 2016

@dome může být příznakem i průjem, ano..
jak je na tom kámoška teď - čeká nebo nečeká? ;)

coccinella
29. zář 2016

@dome rozhodně může..

fifik123
9. říj 2016

Dobrý večer potřebovala bych poradit s manželem se již rok a půl snažíme o Mimi poslední ms sem měla 21.9 a trvala do 26 a 27.9 jsme se s manželem milovali a když měla proběhnout ovulace tak žádný bílkový hlen nic takového a toho 27 jsem měla čípek vzadu že jsem skoro nemohla dosáhnout a měkký a bt měřím postupně stoupla na 37 a asi 6 den po styku klesla.na 36.stupnu a druhý den ráno zas 37 a od te doby mě boly břicho je mi špatně od žaludku a od té doby mám čípek stále vzadu a tvrdý s bílím hlenem nevím jak přesně to napsat ale ten hlen lepkavý je jen kolem čípku děkuji za odpovědi a zkušenosti doufám že to není napsané příliš nechápavě nebo blbě přeji pěkný večer

pulkerova
28. srp 2017

Kdy se mám objednat když stě zistit že stě těhotná ??

fandysek_1
28. srp 2017

@pulkerova můžeš se objednat hned, zeptají se na poslední den menstruace a pak ti dají termín prohlídky. Kolem 5 týdne ještě nic moc není vidět, ale 6 a 7, už může být srdíčko.

pulkerova
28. srp 2017

@fandysek_1 jak jsem to počítala tak možná 4tyden ale mám strašné tlaky dole ve spotku jako bych to mnela dostat měsíčky

fandysek_1
28. srp 2017

@pulkerova to je běžný stav na začátku, když půjdeš teď nic tam neuvidí.

pulkerova
28. srp 2017

@fandysek_1 A co práce když budu tahat teške věci ?

fandysek_1
28. srp 2017

@pulkerova pokud to malé má vydržet vydrží i zápřah v práci. Snad netaháš 20 a více kilo ne?

neria55
28. srp 2017

@pulkerova rozhodně nemá cenu chodit brzy, akorát to člověka stresuje že nejde nic vidět. Doporučuji 7-8tyden. Já byla v 7+1 a už krásne bilo srdíčko 🙂

junkka
28. srp 2017

S prvni jsem brzo zadne priznaky neměla, az kolem pateho tydne mi zacalo byt zle. No a ted s druhym, bylo to neplánované, jsem presne 7 dni po ovulaci jela autem a udelalo se mi pekelne nevolno. To mi bylo divne a 2 dny na to uz byl slabounce pozitivni test🙂

pulkerova
28. srp 2017

@fandysek_1 ne to ne jen 10az15

chipsicek
28. srp 2017

Neměla jsem žádné příznaky 🙂 až vynechání menstruace 🙂

sheala
20. zář 2017

Bylo mi týden před MS divně, žaludek jak na vodě, ale jiným způsobem než při mé obvyklé gastritidě. Pak mě občas zabolelo v břiše a v zádech, pořád jsem běhala na záchod jako průtokovej ohřívač, a tak příšernou žravku jsem ještě nikdy neměla, čtyři velký jídla během odpoledne jako nic. A tři dny po vynechání MS pozitivní test 🙂

sarkoc
29. lis 2017

Tak ja měla u první už čtvrtý den po oplodnění jasne příznaky a doktorka uz mi to jen potvrdila (houpal se mi žaludek, strašně bolely prsa, v práci mi vadily pachy co dřív ne -dělala jsem v laborce)...teď mám dva dny poté, co jsme s manželem měli trochu úlet úplně to samé, navíc mě bolí podbrisek. ..MS daleko a určitě si to nevsugerovavam, protože jsme mimi neplanovaly. ..tak jsem zvědavá, jestli můžu být až tak citlivá a vnímat to hned...?😕

vcelka12
7. led 2018

Ahoj, chtela bych se zeptat je možné mít nějaké příznaky těhotenství už od 5 dne po ?
Prvne jsem byla unavená furt na spaní, zničehonic se mi zamotala hlava,stale od pátku chodím víckrát na malou furt musím něco jíst , bolí mě v podbřišku po chvílích jako kdybych měla dostat měsíčky a dnes mě začali bolet prsa. Mimi jsme neplanovali.je možné že by to byli příznaky už tak brzo?

sarkoc
10. led 2018

@vcelka12 Ahoj, je...vyse jsem psala, ze ja u prvni dcery po cca tech 5ti dnech, nyni u druhého po dvou dnech...a také jsme to neplanovali, takže psychické to nebylo ted po druhe určitě - nevolnosti, slabosti, bolest prsou, nechuť k jídlu atd...ptala jsem se na to i lékařky a prý z lékařského hlediska skoro nemožné, ale kdo prý extrémně citlivé ženy, co to tak mají..asi se mi i rychleji zvedá hcg, protože pozitivní test jsem mela uz 10 dní před termínem MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru